Serie A 15/16 (23): JUVENTUS 1-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 12:39

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 23. kolejki Serie A 15/16: JUVENTUS - Genoa

Czas:

03.02.2016 (środa), godzina 20:45

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1893
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossoblu, Grifone
Prezes: Enrico Preziosi
Dyrektor generalny: Nicola Bignotti
Dyrektor sportowy: Stefano Capozucca
Menedżer: Gian Piero Gasperini
Oficjalna strona Genoa CFC

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 4
Przegranych: 6


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 5
Remisów: 2
Przegranych: 4



Ostatnie mecze:
(31.01.2016) – Genoa 0:0 Fiorentina (Serie A)
(24.01.2016) – Hellas Vwrona 1:1 Genoa (Serie A)
(17.01.2016) – Genoa 4:0 Palermo (Serie A)
(10.01.2016) – Atalanta 0:2 Genoa (Serie A)
(05.01.2016) – Genoa 2:3 Sampdoria (Serie A)

Najlepszy strzelec:
Leonardo Pavoletti (10 goli w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Cristian Ansaldi, Tomas Rincon, Diego Laxalt (3 asyst w Serie A)

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 7
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 8
Remisów: 1
Przegranych: 3



Ostatnie mecze:
Ostatnie mecze:
(31.01.2016) - Chievo 0:4 JUVENTUS (Serie A)
(27.01.2016) - JUVENTUS 3:0 Inter (Coppa Italia)
(24.01.2016) - JUVENTUS 1:0 Roma (Serie A)
(20.01.2016) - Lazio 0:1 JUVENTUS (Coppa Italia)
(17.01.2016) - Udinese 0:4 JUVENTUS (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Paulo Dybala (12 goli w Serie A, 1 gol w Supercoppa Italiana, 2 gole w Coppa Italia)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Paulo Dybala (7 asyst w Serie A), Paul Pogba (6 asyst w Serie A)
Obrazek Obrazek

HISTORIA SPOTKAŃ Z GENOĄ

Przewidywane składy

Wg LGDS:
Obrazek

mecz na żywo w TV:

Obrazek

mecz na żywo w internecie:
wkrótce...


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 12:46

Tylko 3 pkt! Trzeba utrzymać przynajmniej dystans, a być może nawet uda się wskoczyć na pierwsze miejsce... Jednak, póki co musimy patrzeć na siebie. O nasz wynik jestem bardzo spokojny. Liczę również, że tym razem zobaczę Zaze na boisku. Jeżeli jutro Status Quo się utrzyma, wszystko wskazuję na to, że w Turynie z Napoli czeka nas piekło. :C Wtedy o wynik spokojny nie będę...

Po zwycięstwo !

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 13:56

2 : 0 .



Musimy troszkę po-oszczędzać nasze starsy, Marchisio Bonucciego i Dybale. Wkraczamy właśnie w decydujący moment sezonu (przynajmniej dla mnie takimi będą najbliższe mecze czy to z Napoli czy z Bayernem)


Czuję w kościach, że kibice Bayernu mają coraz większą sraczkę, w tym moi znajomi, kibice ,,rekordmeister'', :prochno: ... ale to tak poza tematem.
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2016, 13:59 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 13:57

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Jeżeli jutro Status Quo się utrzyma, wszystko wskazuję na to, że w Turynie z Napoli czeka nas piekło. :C Wtedy o wynik spokojny nie będę...
Nas?! Raczej ich!! Chyba mi nie powiesz, że Juve ma się bać Napoli? Oni zawsze dostawali oklep w Turynie i dostaną i tym razem ;)

Lazio w tym sezonie bardzo nam pomaga, może pomoże i tym razem? :)

Spokojna wygrana musi być, mógłby zagrać Zaza od 1 min ;) A co z Ruganim? Ostatnio Caceres przeskoczył go w hierarchii :whistle:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 14:27

Nie jestem fanem Hernanesa, ale w sumie dobrze by było, jakby pozwolił Marchisio na odrobinę odpoczynku. Zwłaszcza w obliczu trudniejszych meczów.

Ciekawi mnie też jak Max rozwiąże kwestię ataku. Mamy tylko 3 napastników, w tym mocno eksploatowanego i bezcennego Dybalę.

Co do samego meczu to mam nadzieję, że bez większych emocji i problemów przejdziemy Genoę. Ponownie przydałyby się dwie szybkie bramki :) A potem to już się nie obrażę na powolne klepanie piłki w ataku.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 14:30

Wojtek pisze:Nas?! Raczej ich!! Chyba mi nie powiesz, że Juve ma się bać Napoli? Oni zawsze dostawali oklep w Turynie i dostaną i tym razem ;)
Pamiętaj że passa działa w obie strony, dlatego ja nie chciałem byśmy wylosowali Real Madryt w 1/8 teraz.
Szczerze mówiąc - chciałbym się mylić - ale stawiam 1-1 (0-1) Higuain (nie dam tyle w typerze, nigdy nie stawiam niekorzystnego rezultatu dla nas) no ale jednak obawiam się że tak będzie, a wyrównamy dopiero w końcówce - Dybala. Koniec końców, wiele osób w komentarzach po meczowych uzna to za korzystny wynik. Nie wiem, takie mam przeczucie... Słuchaj wygrywamy, ale kogo my klepiemy? Carpi, Hellas, Sampdorię (no z nimi miewamy ciężko, fakt) Udinese, Romę (rozbitą) Chievo - w PW: Lazio i Inter - rozbity, który dostał parę dni później tyle samo od Milanu, który też gra "rewelacyjnie". No same potęgi wszystko :C Trzeba sklepać Genoe i Frosinone to nie ulega wątpliwości. Zachwycamy się tym Juventusem, ale tak naprawdę z dobrymi drużynami zagramy dopiero 13 i 23 i dobrze że dopiero na 23 odroczony jest wyrok - bo ja się nie łudzę, w przeciwieństwie do wielu tutaj że przejdziemy Bayern... No ale zawsze lepiej miło się zaskoczyć, niż podle rozczarować...

Co się oszczędzać z Genoą? za chwilę Frosinone (kolejny potentat ) potem aż tydzień przerwy... Mamy świetną ławkę poza tym.

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 14:51

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Szczerze mówiąc - chciałbym się mylić - ale stawiam 1-1 (0-1) Higuain (nie dam tyle w typerze, nigdy nie stawiam niekorzystnego rezultatu dla nas) no ale jednak obawiam się że tak będzie, a wyrównamy dopiero w końcówce - Dybala. Koniec końców, wiele osób w komentarzach po meczowych uzna to za korzystny wynik.
Czy ja dobrze rozumiem? Wg Ciebie to Napoli jest fawotryem spotkania w Turynie i Juve będzie się cieszyć z remisu? :lol:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie wiem, takie mam przeczucie... Słuchaj wygrywamy, ale kogo my klepiemy? Carpi, Hellas, Sampdorię (no z nimi miewamy ciężko, fakt) Udinese, Romę (rozbitą) Chievo - w PW: Lazio i Inter - rozbity, który dostał parę dni później tyle samo od Milanu, który też gra "rewelacyjnie". No same potęgi wszystko :C
Takie "potęgi" też trzeba umieć rozpykać. To świadczy tylko o sile drużyny. Poza tym właśnie takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ;)


jonssonek66

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2011
Posty: 70
Rejestracja: 17 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 15:02

Hernanes jest strasznie wolny,

mam nadzieję ,że info z Ruganim się potwierdzi


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 15:07

Wojtek pisze:Czy ja dobrze rozumiem? Wg Ciebie to Napoli jest fawotryem spotkania w Turynie i Juve będzie się cieszyć z remisu? :lol:
Nie! Wg mnie faworyta nie ma, a Juve - jak nie daj Bożę remis padnie - będzie zawiedzione - tylko czuje po prostu że tak będzie, niestety...
Wojtek pisze:Takie "potęgi" też trzeba umieć rozpykać. To świadczy tylko o sile drużyny. Poza tym właśnie takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ;)
To jest obowiązek i świadczy o profesjonalnym podejściu ;) Równie dobrze można powiedzieć, że Scudetto wygrywa się wtopami przeciwnika. Te na szczycie o "6 pkt." Przede Wszystkim należy wygrywać! :whistle:
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2016, 15:33 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 15:25

Taka ciekawostka: w Genui obok Perina wystepuje na bramce... Donnarumma Antonio, ktory jest starszym bratem Gigiego z Milanu.

Kolejny mecz z szansami na 4 z przodu, ale trzeba tez pamietac, ze niektorym pilkarzom nalezy dac odpoczac, wiec niniejszym zaproponowalbym cos takiego:
boisko boisko boisko boisko Neto boisko boisko boisko boisko
boisko boisko Barza - Rugani - Caceres boisko boisko
Cuadrado - Sturaro - Hernanes - Pogba - Alex Sandro
boisko boisko boisko Dybała - Morata boisko boisko boisko
W przerwie Zaza za Dybałę. Pozniej jakis Padoin za Hernanesa i minuty dla Pereyry moze za Pogbe?

ED.
AdiJuve pisze:Jak wyjdzie Cuardado to raczej Evra
Z premedytacja wystawilbym tak ofenswyne skrzydla, bo srodek w postaci Hernanesa nie bedzie potrafil stworzyc zadnego zagrozenia, a takie wahadla moga rozdupcyc Genoe.
ozob pisze:Rugani w roli Bonucciego, tego najwazniejszego w bloku obronnym, ktory ma za zadanie wyprowadzanie pilki? Dobre sobie. :facepalm:
Tak, w tej roli, bo gosciu i tak zawsze podaje do najblizszego. Ale oczywiscie mozna go zamienic miejscami z profesorem Barzaglim.
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2016, 22:23 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 16:00

Jak wyjdzie Cuardado to raczej Evra, swoją drogą pozycja, która tyle lat kulała jest w tej chwili chyba najmocniej obsadzona w drużynie, czy gra Evra czy Sandro to praktycznie zawsze można tego,który gra wymieniać w grono najlepszych na boisku. Rywalizacja bardzo im służy.
Dużych zmian bym się nie spodziewał, może boki i Sturaro a tak pewnie wyjdzie podstawa.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 17:33

ForzaItanimulli3vujcm pisze:(...)Jeżeli jutro Status Quo się utrzyma,wszystko wskazuję na to(...)
Raczej się utrzyma, istnieją ponad 50 lat, dlaczego akurat jutro mieliby się rozpaść? Boże, a mnie się wydawało, że stosowanie wielkich liter to akurat nawet największy tuman potrafi przyswoić. :head:


Chyba jedynie brak odpowiedniej koncentracji może nam odebrać jutro zwycięstwo. Genoę ograliśmy w poprzedniej rundzie będąc w potężnym dołku, dlatego teraz teoretycznie bez problemów powinniśmy ich pokonać nawet z Hernanesem na regiście ;) .


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 17:57

Jacky pisze:Taka ciekawostka: w Genui obok Perina wystepuje na bramce... Donnarumma Antonio, ktory jest starszym bratem Gigiego z Milanu.

Kolejny mecz z szansami na 4 z przodu, ale trzeba tez pamietac, ze niektorym pilkarzom nalezy dac odpoczac, wiec niniejszym zaproponowalbym cos takiego:
boisko boisko boisko boisko Neto boisko boisko boisko boisko
boisko boisko Barza - Rugani - Caceres boisko boisko
Cuadrado - Sturaro - Hernanes - Pogba - Alex Sandro
boisko boisko boisko Dybała - Morata boisko boisko boisko
W przerwie Zaza za Dybałę. Pozniej jakis Padoin za Hernanesa i minuty dla Pereyry moze za Pogbe?
Rugani w roli Bonucciego, tego najwazniejszego w bloku obronnym, ktory ma za zadanie wyprowadzanie pilki? Dobre sobie. :facepalm:


La fidanzata d'Italia
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 18:16

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Szczerze mówiąc - chciałbym się mylić - ale stawiam 1-1 (0-1) Higuain (nie dam tyle w typerze, nigdy nie stawiam niekorzystnego rezultatu dla nas) no ale jednak obawiam się że tak będzie, a wyrównamy dopiero w końcówce - Dybala. Koniec końców, wiele osób w komentarzach po meczowych uzna to za korzystny wynik. Nie wiem, takie mam przeczucie... Słuchaj wygrywamy, ale kogo my klepiemy? Carpi, Hellas, Sampdorię (no z nimi miewamy ciężko, fakt) Udinese, Romę (rozbitą) Chievo - w PW: Lazio i Inter - rozbity, który dostał parę dni później tyle samo od Milanu, który też gra "rewelacyjnie". No same potęgi wszystko
Jesteś człowiekiem bardzo małej wiary. ;) Po pierwsze, najbardziej istotne - to my będziemy faworytem tego starcia i to nie tylko dlatego, że gramy u siebie. Jesteśmy zespołem lepszym, bardziej dojrzałym, jesteśmy mistrzem Włoch - to do czegoś zobowiązuje. Neapolitańczycy są przed nami, ale to nie stawia ich w tym meczu na równi z nami, my po prostu płacimy za fatalny początek sezonu. Piszesz o tym, że klepiemy jedynie jakże przeciętnych rywali. To teraz pytanie za 100 punktów - kogo klepie Napoli? :smile: Neapolitańczycy nie pokonali w ostatnim czasie żadnego bardzo wymagającego przeciwnika. Z tego co piszesz wynika, że mierzyliśmy się z samymi rywalami "w rozsypce". Przejąłeś chyba tok myślenia kibiców innych drużyn, bo ci we Włoszech tłumaczą sobie fenomenalną serię Juve słabszą dyspozycją rywali. Dziwnym trafem zespoły te grają słabo przeciwko nam? Widziałeś może, co wyprawiali obrońcy Sampy w starciu z neapolitańczykami?
ForzaItanimulli3vujcm pisze: Szczerze mówiąc - chciałbym się mylić - ale stawiam 1-1 (0-1) Koniec końców, wiele osób w komentarzach po meczowych uzna to za korzystny wynik.
Zapewniam Cię, że po takim wyniku prawie wszyscy (jak widać z nielicznymi wyjątkami) uznaliby go za niekorzystny. To jest mecz z cyklu "za 6 punktów" i my mamy to wygrać. Tyle. Mamy wyrwać te punkty. Tylko nie pisz potem po naszym ewentualnym zwycięstwie, że czułeś, że tak będzie...

Genoa prezentuje się w tym sezonie nad wyraz słabo. Jeśli podejdziemy do tego meczu z odpowiednim nastawieniem, powinno być dobrze. Dobrze byłoby ustalić szybko wynik i potem oszczędzać siły. Zobaczymy, czy Lazio będzie w stanie urwać coś Napoli.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2016, 18:31

Confirmed: Juventus midfielder Sami Khedira will be out 2-3 weeks with a hamstring injury !!!

Czyli nici z przerwy Marchisio, Niemiec jest szklany, że głowa mała...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Zablokowany