Coppa Italia 15/16 (1/2): JUVENTUS 3-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 20:54

Ale Max powiedział otwarcie, ze po pierwsze musi oszczędzać siły innych zawodników, a nawet chyba w bezposrednim tekscie, że Dybała nie może właśnie z tego względu grać w każdym meczu.
Nie wierzę, że jutro Morata nie zagra, ale tez nie wierze w to, że Dybala zagra od 1 minuty. Jeśli jakos zagralo to w meczu z Toro, tylko w innej konfiguracji, wydaje się, że jutro będzie podobnie.
A na Zazę liczę albo w niedziele, albo w meczu z Frosinone.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 21:27

Wojtek pisze:Skąd takie info? Wiem, że Zaza zawieszony, ale granie dwoma 9-tkami nie przejdzie. W takim wypadku powinien zagrać Dybala z Moratą :whistle:
Włoskie źródła przewidują, to raz. Poza tym Dybala też musi odpocząć. Pamiętasz mecz z Torino w CI? Kto grał wtedy w ataku - też 2 "9" - Morata to nie jest tylko typowa "9" - Alavaro zaliczył wtedy 2 asysty przy trafieniach Zazy.

aha - Dybala też był "9". Nawet na transfermarkt, był tak przez długi czas podpisany. Wkładanie wszystkich do jednego wora jest bezsensowne.

M&M's - PRZEJDZIE! :C

BTW: Morata póki co już 20 meczy bez gola :whistle:
Juventus bije swoje rekordy, Morata swoje... Oby Juventus dogonił Alvaro :prochno:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 22:03

Póki co nikt nie przewiduje gry Dybali. Dajcie temu chłopakowi odetchnąć. Zawsze, w razie potrzeby, mógłby wejść na ostatnie 30 minut. Przypominam jednak, że w tym meczu tak naprawdę nic nie musimy, bo jest jeszcze pojedynek na SS.

inter pewnie będzie grał z kontry, bo pójście na wymianę ciosów mogłoby się dla nich źle skończyć.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 22:07

Dokładnie, Morata może nie jest w formie ale potrafi grać też jako podwieszony napastnik albo na skrzydle dzięki jego mobilności i technice. M&M jak najbardziej zadziała, tak też zagraliśmy z Man City na wyjeździe i obaj strzelili po bramce ;) Dybala, choć można mieć wątpliwości biorąc pod uwagę jego ostatnie wyczyny, to też człowiek i potrzebuje naładować baterie od czasu do czasu.


Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 22:15

@rydwadydwa Tak, teraz ważniejszy. Juve-Inter to zawsze ważne mecze, ale to jednak tylko Puchar Włoch(choć bardzo mi na nim zależy),mecze bez Buffona to dla mnie jakoś tak inaczej, a Polska gra z Chorwacją, więc emocji na pewno nie zabraknie. Do tego z Interem będzie rewanż, a z Chorwacją nie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 22:23

A to problem, by obejrzeć jednocześnie i to, i to?


Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 22:36

Dla mnie problem, bo komputer i telewizor mam w oddalonych pokojach, a tablet mi się zepsuł


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2016, 22:36

Zuzka pisze:@rydwadydwa Tak, teraz ważniejszy. Juve-Inter to zawsze ważne mecze.
No właśnie. :lol: Rozumiem, że kibice mniej zaangażowani, mniej żyjący drużyną na co dzień, odpuszczają jakieś mecze z dołem tabeli. No, ale dla kibica Juventusu, KAŻDY mecz z Interem - to obowiązkowa pozycja. No ale co kto lubi. Zresztą Ty w ogóle interesujesz się ręczna jak zauważyłem. Sądzę że i Sama w to grasz. ;)

Tak w ogóle to liczę na zwycięstwo, też z tego powodu, że chce cały styczeń zwycięski, a seria zwycięstw w Italii, by do meczu z Napoli, wynosiła już 17. :smile:

Liczę na kolejny świetny mecz Pogby, a także na bramkę Mandzukica. Wtedy miałby już gole we wszystkich rozgrywkach. Super Puchar ma, Serie A wiadomo, Champions League też - zostaje Coppa Italia :C


#cznandj #ripgangsquad :hi:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 01:14

freddie88 pisze:CI w tym roku tez jest w naszym zasięgu fajnie jak by był finał Juve-Alessandria :koszulka:
Nasi by zlekcewazyli rywala i przegralibysmy w karnych :prochno:
Zuzka pisze:raczej będe oglądać mecz naszych szczypiornistów.
Mysle, ze powinna byc karteczka :juve:

Slabo widze bramki dla nas w starciu z tak defensywnie grajacym rywalem, skoro w przodzie dwie "9", z czego jedna zablokowana, jak wrota do Ereboru, a druga znowu szuka formy.
Kurcze, mecze Juve co 3 dni - tyle szczescia...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 09:55

Ciekawie wygląda prognozowany skład Interu: bramkarz, pięciu nominalnych obrońców (jeśli zagra D'Ambrosio zamiast Biabianego), dwóch sticte defensywnych pomocników, Brozović i dwóch napastników. Pachnie murowaniem.

Po naszej stronie ponownie ma się pojawić Evra, szansę dostaną Caceres oraz Morata. Pewniakiem do gry ma być Marchisio, co trochę mnie martwi, bo chłop nie ma chwili wytchnienia a przed nim dużo ważniejsze mecze niż ten dzisiejszy. Liczyłem, że dziś sobie odpocznie i zregeneruje siły.

Na kogo dziś liczę najmocniej? Odpowiedź jest prosta: na Moratę! Cholera, niechże on w końcu zacznie coś grać!


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 10:27

pumex pisze:Ciekawie wygląda prognozowany skład Interu: bramkarz, pięciu nominalnych obrońców (jeśli zagra D'Ambrosio zamiast Biabianego), dwóch sticte defensywnych pomocników, Brozović i dwóch napastników. Pachnie murowaniem.

Po naszej stronie ponownie ma się pojawić Evra, szansę dostaną Caceres oraz Morata. Pewniakiem do gry ma być Marchisio, co trochę mnie martwi, bo chłop nie ma chwili wytchnienia a przed nim dużo ważniejsze mecze niż ten dzisiejszy. Liczyłem, że dziś sobie odpocznie i zregeneruje siły.

Na kogo dziś liczę najmocniej? Odpowiedź jest prosta: na Moratę! Cholera, niechże on w końcu zacznie coś grać!
Kurcze - właśnie kiedy, jak nie teraz? Chłop ładując ze dwie bramy Interowi załatwiłby sobie alibi na jakieś kilka miesięcy.

Z taką formą strzelecką nie powinni zrobić nam większej krzywdy (zwłaszcza gdy nasze BBC jest teraz w gazie), dwóch DMF świadczy, że Mancini po prostu będzie próbował nie przegrać tych zawodów, spodziewam się ninja style, z obroną Częstochowy w ich wykonaniu, przez co zapewne ucierpi na tym widowisko. :(


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 10:49

Ktoś serio spodziewał się, że inter nastawi się na grę ofensywną? :ahsisi: Prawda jest taka, że jeśli chcą coś ugrać z będącym w takiej formie Juventusem, muszą spróbować gry z kontry. Roma dostałaby od nas pewnie z czwórkę, gdyby nie fakt, że się tak zamurowała. Optycznie wyglądaliśmy w tym pojedynku dużo lepiej, ale nie mogliśmy się przebić i właśnie na tym także dzisiejszemu rywalowi powinno zależeć najbardziej. Powtórzę się raz jeszcze - żaden z włoskich klubów, przy zdrowych zmysłach, nie pójdzie z obecnym Juventusem na wymianę ciosów.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 10:54

lenor pisze:
Kurcze - właśnie kiedy, jak nie teraz? Chłop ładując ze dwie bramy Interowi załatwiłby sobie alibi na jakieś kilka miesięcy.
I tak i nie. To jest mecz pucharowy. Choćby strzelił dziś hat-tricka to dziennikarze będą mu jeszcze wyliczać minuty bez strzelonego gola w Serie A. Mimo to życzę mu choć jednej bramki, bo psychicznie dużo mu to pomoże, a gołym okiem widać, że jego problem siedzi właśnie w głowie.


Co do meczu to byle bez kontuzji, z rotacją niektórych zawodników i najlepiej choćby ze skromną zaliczką. Nawet skromne 1-0 mi pasuje.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 10:56

CavAllano pisze:Ktoś serio spodziewał się, że inter nastawi się na grę ofensywną? :ahsisi: Prawda jest taka, że jeśli chcą coś ugrać z będącym w takiej formie Juventusem, muszą spróbować gry z kontry. Roma dostałaby od nas pewnie z czwórkę, gdyby nie fakt, że się tak zamurowała. Optycznie wyglądaliśmy w tym pojedynku dużo lepiej, ale nie mogliśmy się przebić i właśnie na tym także dzisiejszemu rywalowi powinno zależeć najbardziej. Powtórzę się raz jeszcze - żaden z włoskich klubów, przy zdrowych zmysłach, nie pójdzie z obecnym Juventusem na wymianę ciosów.
Zdziwisz się mrozzi, jak nadejdzie mecz z Napoli, które zawsze gra ofensywnie, czasem aż nadto. Jestem pewny, ze Napoli wyjdzie z nami ofensywnie usposobione.

Wynik dzisiaj 1 : 0 dla nas będzie równoznaczny praktycznie z naszym awansem, zważywszy, że inter nie strzela więcej niż jednego gola w meczu, więc pewnie jeden gol na San Siro wystarczy nam do awansu.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 10:57

CavAllano pisze:Ktoś serio spodziewał się, że inter nastawi się na grę ofensywną? :ahsisi: Prawda jest taka, że jeśli chcą coś ugrać z będącym w takiej formie Juventusem, muszą spróbować gry z kontry. Roma dostałaby od nas pewnie z czwórkę, gdyby nie fakt, że się tak zamurowała. Optycznie wyglądaliśmy w tym pojedynku dużo lepiej, ale nie mogliśmy się przebić i właśnie na tym także dzisiejszemu rywalowi powinno zależeć najbardziej. Powtórzę się raz jeszcze - żaden z włoskich klubów, przy zdrowych zmysłach, nie pójdzie z obecnym Juventusem na wymianę ciosów.
Żaden prócz Napoli :)

A dziś pewnie podobnie jak z Romą będzie 1:0 po kiepskim meczu.


Zablokowany