Coppa Italia 15/16 (1/2): JUVENTUS 3-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 19:51

Moze jakies sprawy rodzinne? :think: Pewnie zostalby z chlopakami, gdyby chodzilo o jakas kontuzje.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 19:51

rydwadydwa pisze:
Vimes pisze:Zamiast transmisji na żywo będzie retransmisja, bo ręczna i siatkówka ważniejsze :angry:.
Dla większości Polaków z pewnością, jak myślisz, więcej widzów przyciągnie ręczna czy mecz Juve? :roll:
Tyle, że Polsat ma 3 kanały jak nie 4 sportowe a na jednym z nich leci siatkówka ligowa i to nie Polska. :D


#Juventus starting XI: Neto, Caceres, Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Pogba, Marchisio, Asamoah, Evra, Mandzukic, Morata. #JuveInter

Poza Barzą,Lichym i Dybala nasza najlepsza wyjściówka z pola. Gdzie nie ma dużego spadku jakości, to nas właśnie odróżnia od reszty stawki w Italii.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 19:59

rydwadydwa pisze:
Vimes pisze:Zamiast transmisji na żywo będzie retransmisja, bo ręczna i siatkówka ważniejsze :angry:.
Dla większości Polaków z pewnością, jak myślisz, więcej widzów przyciągnie ręczna czy mecz Juve? :roll:
Reprezentacja w ręcznej leci równolegle na dwóch kanałach otwartym Polsacie i Polsacie Sport. Na Polsat Sport Extra ręczna Hiszpania-Rosja. Na Polsat Sport News siatkówka kobiet PGE Atom Trefl Sopot-Calcit Lublana. Na Juventus-Inter miejsca nie starczyło.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2016, 20:01 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:00

CavAllano pisze:Moze jakies sprawy rodzinne? :think: Pewnie zostalby z chlopakami, gdyby chodzilo o jakas kontuzje.
Na Tuttosport jest napisane "out per un attacco influenzale", wiec chodzi o przeziebienie.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:02

Vimes pisze:Cyfrowy Polsat jest gorszy od wegańskich rowerzystów. Zamiast transmisji na żywo będzie retransmisja, bo ręczna i siatkówka ważniejsze :angry:.
Jestem za, jeśli kobiety grają w siatkę. Co jest lepsze od cycków? Asa,wierzę w Ciebie


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:05

Cale szczescie, ze Sturaro nic nie jest.

Polsat ma wywalone. Pokazuje jakies badziewie, promuje jakze niszowy sport, ktorym interesuje sie bardzo niewielu (nie licze meczu Polakow, bo to oczywiste, ze nie moglo go zabraknac).


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:05

annihilator1988 pisze:
Vimes pisze:Cyfrowy Polsat jest gorszy od wegańskich rowerzystów. Zamiast transmisji na żywo będzie retransmisja, bo ręczna i siatkówka ważniejsze :angry:.
Jestem za, jeśli kobiety grają w siatkę. Co jest lepsze od cycków? Asa,wierzę w Ciebie
Juve :prochno:

U mnie jak gra Juve to jest święto i dobrze wie o tym moja narzeczona. Koniec.Kropka.

2 : 0 tak wyliczyłem z ilości piw, które mam w lodówce.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:07

W pomocy Interu Medel - Melo - Kondogbia. :ahsisi:

Stawiam 2:1
Cabrini_idol pisze:Być może dla Allegriego obecnie Chievo to poziom wyżej niż inter :prochno:
Lubie to.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2016, 20:10 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:08

Evra znowu w pierwszym składzie? Sandro jest jakiś specjalny, że ponad tydzień będzie się przygotowywał na mecz z Chievo? :whistle:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:09

Ouh_yeah pisze:Evra znowu w pierwszym składzie? Sandro jest jakiś specjalny, że ponad tydzień będzie się przygotowywał na mecz z Chievo? :whistle:
Być może dla Allegriego obecnie Chievo to poziom wyżej niż inter :prochno:


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:10

wagner pisze:W pomocy Interu Medel - Melo - Kondogbia. :ahsisi:
Czerwień, jak nic. Ostantio mu się upiekło, bo nie byliśmy w formie. Teraz jest zupełnie inaczej i podejrzewam, że z biegiem czasu jego frustracja będzie rosła, gdy ciągle będzie biegał za piłką, a Nasi będą go ośmieszali. :lol:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:14

Cabrini_idol pisze:U mnie jak gra Juve to jest święto i dobrze wie o tym moja narzeczona. Koniec.Kropka.
Moja ze mną ogląda każdy mecz i liczy że dziś jej Moratka strzeli gola :smile: ...

Dybala niech w końcówce wejdzie i ich dobije! Niech poćwiczy chłopak, przed Chievo...

Koniecznie dziś wygrać! W tym roku Scudetto, Coppa Italia po pokonaniu dwóch mediolańskich drużyn po drodze i Champions League w Mediolanie na San Siro wygrać ! Piękny odwet za Calciopoli! San Siro zmieni nazwę na Stadion X lecia Calciopoli XD

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:16

Panowie, Evra w niedzielę wisi za kartki, dlatego dziś opcja z Patrice.

Będzie piekielnie ciężko... Inter zabetonowany, w bramce z Handą w szamańskiej formie :roll: W środku trzech gości z 1 rzędu z ustawki, rzeźnicy jakich mało. Generalnie wyszli 1 składem.
Tu przydałby się Dybala jak nic.
Liczę chociaż na 1-0. Oby nic nie stracić.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2016, 20:17 przez Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:17

Cabrini_idol pisze:#Juventus starting XI: Neto, Caceres, Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Pogba, Marchisio, Asamoah, Evra, Mandzukic, Morata. #JuveInter
Trochę mnie Max zaskoczył. Liczyłem, że da odpocząć Bonucciemu, który gra cały czas a odpoczywa Barzagli i to jeszcze w jego miejsce Caceres a nie Rugani.
Na skrzydłach: Cuadrado ok, ale Evra grał w niedzielę, więc Alex Sandro na kogo jest przygotowywany? Na Chievo?
Pomoc silna, dobrze, że Khedira odpocznie i nie będzie narażony na pewne zjawisko potocznie zwane "Melo'.
Atak trochę niewiadoma, ale zawsze może w 2 połowie wejść Dybala.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2016, 20:35

Duet Morata-Mandzukic na pewno nie jest zwiastunem tego, że Hiszpan będzie miał dzisiaj dużo szans na przełamanie. Inter będzie murował bramkę, Mandzukic stał w ich polu karnym a Morata zasuwał dookoła pola karnego żeby dograć mu piłkę. Tak to widzę.


Zablokowany