Serie A 15/16 (21): JUVENTUS 1-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 19:16

3-0, Dybala, Mandzukić, Bonucci


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 19:37

Będę bezczelny i powiem, że wole Sandro niż Evrę choć może Francuz dogra jakąś piłkę do Mandzukicia i ten zada pierwszy cios :pray: Rozgonić mnie to tałatajstwo na boisku :spiteful:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 19:41

#Juventus starting XI: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Khedira, Marchisio, Pogba, Evra, Mandzukic, Dybala. #JuveRoma

oficjalana
Jednak Evra - szkoda.

#Juventus substitutes: Neto, Audero, Caceres, Rugani, Alex Sandro, Padoin, Sturaro, Hernanes, Asamoah, Cuadrado, Morata, Zaza. #JuveRoma

Jak sobie patrze na nasz rezerwe i myślę " wyrzucimy" Padiona, Hernanesa i dołozymy np. Berardiego, Saponara/Soriano,VRsalijko - to będzie to wyglądało naprawdę bardzo obiecująco.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 19:49

Robaku pisze:#Juventus starting XI: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Khedira, Marchisio, Pogba, Evra, Mandzukic, Dybala. #JuveRoma

oficjalana
Jednak Evra - szkoda.
Wraca Barzagli, czyli mamy najmocniejszą możliwą obronę. Evra da radę, Allegri stosuje mocną rotację na tym lewym skrzydle, bardziej mnie zastanawia prawe skrzydło, gdzie Lichy gra prawie cały czas - czyżby Cuadrado już się wypalił? Biorąc pod uwagę plotki o Vrsaljko, który może do nas dołączyć latem (mam nadzieję, że tak będzie) to Kolumbijczyk chyba nie zostanie wykupiony :co?: .

Liczę, że uda się mieć całkowitą kontrolę nad tym meczem i zwycięstwo nie będzie zagrożone, ale raczej obstawiam 2:0 niż 5:0.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 19:50

Tak jak pisałem pod newsem. Oczekuje pewnego i łatwego zwycięstwa. Chociaż szczerze mówiąc - każda wygrana mnie ucieszy. :koszulka:

Musi być 11, dzisiejszej, zapisanej po rzymsku XI: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Khedira, Marchisio, Pogba, Evra, Mandzukic, Dybala. #JuveRoma - Wiec rozgrommy tych Rzymian! "Zjedenastkujmy ich" :prochno: Jedynej naszej "11" którą niekoniecznie chce zobaczyć na boisku, to ta na koszulce pewnego Brazylijczyka... :cwaniak:

Dawać mi po przerwie Moratę, Zaze i Cuadrado! Morata dziś pozamyka japy!

Tak czy siak 3 pkt muszą być! 11 zwycięstwo z rzędu

:juve:
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2016, 19:53 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 19:53

Gandalf8 pisze:czyżby Cuadrado już się wypalił?
No jak na razie wygląda na to, że nie zamierzamy dawać 20mln aby go wykupić.

Szkoda defensywnych skrzydeł. Mam nadzieję, że wejdzie Zaza w drugiej połówce.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 20:13

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Morata dziś pozamyka japy!
Co mecz od dobrych kilku tygodni ma je zamknąć i póki co, zamyka je, ale niestety dlatego tylko, że już szkoda słów na jego popisy. No ale może to będzie akurat dzisiejszy mecz, oby...


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 20:15

Oby to wygrać na spokojnie. Nie chce żadnego pogromu lecz pewnego zwycięstwa bez męczenia buły i zbytniego przemęczania się, choć z tym może być ciężko w końcu Roma to wciąż mocna ekipa. W dodatku martwi mnie trochę ich nowe ustawienie, które może być dla nas lekkim zaskoczeniem i para Dzeko Salah grająca blisko siebie. Mimo wszystko powinno być dobrze. :)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 20:15

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Co do meczu, Roma wychodzi 3 z tyłu, bo już nie mają pomysłu. Sądzę że remis wzięliby w ciemno. Koniecznie musi wyjść Alex Sandro. No chyba że trener woli go na Inter? Nie wiem, ale coś czuje że Morata po wejściu da show i będzie to jego dzień!

:juve:
Ty to piszesz od kilku kolejek... oraz na kilka kolejek wprzód ( w tym LM ).
Daj spokój.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 20:21

Kadziel pisze:Nie chce żadnego pogromu
A czemu nie? Im więcej tym lepiej :prochno: Jak można bez przemęczania się, to czemu nie?

Szczerze mówiąc, to szkoda ze Rugani dzisiaj siedzi. Tak defensywne skrzydła - Lichtsteiner & Evra - że miałby asekuracje. No a mecz z taką drużyną, to wyzwanie które dodaje pewności - bo poradził by sobie. Niemniej jednak - BBC :ok:

@Marat87, @vitoo Dobra możę trochę życzeniowo, ale w końcu musi to nastąpić ! :C

Edit:
rydwadydwa pisze:Zawsze wyjeżdżają z Juventus Stadium z bagażem 2, 3 albo 4 goli.
No tak skromnie, to jeszcze nie było :whistle:
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2016, 20:29 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 20:23

Zazwyczaj zdobyte 3 pkt. mi wystarczają, dziś jednak mając na uwadze poprzednie mecze z rzymianami w Turynie, a także porażkę w pierwszej rundzie liczę na dobre widowisko z naszej strony.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 20:35

NIe moze byc innego wyniku niz nasze zwyciestwo moze byc 1:0 z pelna dominacja romy. Ogladalem ostatnio mecz romy z Milanem i Ruediger w akcji to tragikomedia w dodatku ten caly Vainqueur i ledwo zipiacy Digne na skrzydle ktory gra od poczatku sezonu praktycznie wszystkie mecze w pelnym wymiarze nie mowiac juz o superstrzelcu Edinie na szpicy

roma to zaden rywal dla nas nigdy nim nie bedzie przeciez to klub ktory w ciagu calej historii ma mniej mistrzostw niz nasz as Simone w cztery lata
Na ostanie minuty przed meczem polecam strone kibicow asroma i komentarze pod tematem meczowym. Ten rozbawil mnie najbardziej

"Zaraz zaczyna sie zbiorowy gwałt na Szczęsnym i Manolasie. Jak dla mnie ten mecz powinien byc +18, ze wzgledu na możliwą brutalność. "

:juve:


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 20:38

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Edit:
rydwadydwa pisze:Zawsze wyjeżdżają z Juventus Stadium z bagażem 2, 3 albo 4 goli.
No tak skromnie, to jeszcze nie było :whistle:
Masz rację, może akurat dziś potraktujemy ich tak honorowo ;)


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 20:44

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 21:32

Pachnie remisem Panowie... chyba że jakas czerwien albo karny, Roma ustawiona za zasiekami i okopami.


Zablokowany