Coppa Italia 15/16 (1/4): Lazio 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 20:16

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 1/4 finału Coppa Italia 15/16:
Lazio - JUVENTUS


Czas:

20.01.2016 (środa), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Rzym - Stadio Olimpico (72 700)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1900
Barwy: Błękitno-białe
Przydomek: Biancocelesti, Aquile
Prezes: Claudio Lotito
Dyrektor sportowy: Igli Tare
Menedżer: Stefano Pioli
Oficjalna strona SS Lazio


Temat w trakcie edycji, ale można już komentować ;)
Resztę zrobi pumex :smile:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 20:29

Koniecznie trzeba podtrzymać serie zwycięstw w meczach z Lazio, jak i serie zwycięstw na Półwyspie Apenińskim. Trochę się obawiam tego starcia, bo oni na pewno będą mieli motywacje by się odegrać, a dwa co pokazują ostatnie mecze - potrafią się zmotywować na mocne ekipy.
Strasznie chciałbym zobaczyć od początku meczu Atomowe Skrzydła: Alex Sandro - Juan Cuadrado.
Liczę na kolejny świetny występ Zazy oraz przebudzenie Moraty (ile tych meczy bez gola 18? :sad: ). Tak czy siak, awans musi być! :)
Typuje Dublet Zazy! :C

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 20:44

Pogba znowu ławka w tym meczu. Maks potwierdził to na konfie. W ataku Zaza-Morata. Ogólnie szykuje się bardzo dużo rotacja. Na 99% wyjdziemy takim składem:
Neto
Rugani-Bonu-Caceres
Licht-Sturaro-Hernanes-Asa-Sandro
Zaza-Morata

Nie zależy mi jakoś specjalnie na PW ale mimo wszystko liczę na wygraną ze słabym Lazio.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 20:52

Ale Bonu to nigdy nie rotuje :prochno:
No i dziwię się, że w tym składzie który dałeś @poprostu, nie ma Cuadrado. Coś mało go ostatnio widać na boisku, a wierzę że może zrobić różnicę.
Trochę słabo że musimy grać na wyjeździe, Olimpico jest zawsze trudne do zdobycia a Orły złapały wiatr w żagle po tym jak udało im się ograć Violę i Inter.
Fajnie jakby z ławki dali radę wejść Lemina i przede wszystkim Pereyra.

:juve:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 20:55

rydwadydwa pisze:Ale Bonu to nigdy nie rotuje :prochno:
No i dziwię się, że w tym składzie który dałeś @poprostu, nie ma Cuadrado. Coś mało go ostatnio widać na boisku, a wierzę że może zrobić różnicę.
Trochę słabo że musimy grać na wyjeździe, Olimpico jest zawsze trudne do zdobycia a Orły złapały wiatr w żagle po tym jak udało im się ograć Violę i Inter.
Fajnie jakby z ławki dali radę wejść Lemina i przede wszystkim Pereyra.

:juve:
Ani jeden ani drugi nie zostali powołani.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 21:02

Poprostu pisze:Pogba znowu ławka w tym meczu. Maks potwierdził to na konfie.
Powiedział że może usiądzie na ławce, a więc nie powiedział że na bank. Ja sądzę że pewnie go wystawi :whistle:
Pogba powinien zagrać w tym meczu, jeden odpoczynku - spoko. No ale rytm meczowy musi być. No a Pogba lubi grać przeciwko Lazio, zwłaszcza w Rzymie :prochno:

Powiedział również Propos Primavery, że Pol Lirola mu się podoba i możliwe że dołączą kogoś do 1 zespołu - jestem za! Póki co młody zawodnik, później mógłby uzyskać status wychowanka.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 21:08

Poprostu pisze: Ani jeden ani drugi nie zostali powołani.
No to słabo ::/: Max przed meczem z Udinese mówił że będą gotowi w ciągu kilku dni dlatego pomyślałem że mogą się załapać do kadry.


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 21:23

Jeżeli Sandro rzeczywiście wyjdzie w pierwszym składzie... To totalna kaplica. Będzie to oznaczało, ze na lewej stronie w weekend, w meczu z gorsza częścią Rzymu, będzie latał, bezproduktywny ostatnio Francuz


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:51

rydwadydwa pisze:
Poprostu pisze: Ani jeden ani drugi nie zostali powołani.
No to słabo ::/: Max przed meczem z Udinese mówił że będą gotowi w ciągu kilku dni dlatego pomyślałem że mogą się załapać do kadry.
Pereyra ma wrócić po Romie o czym mówił Allegri, Barzagli po Lazio, a Lemina za zagadkowe kilka dni.
Co do składu to na 99% nie będzie taki jak przewidują media na tę chwilę:D


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:53

Z seriea.pl :
- Jaki skład zagra? Prawdopodobnie kosztem Marchisio wystawię Hernanesa - powiedział Allegri.

- Nie wiem jeszcze jak natomiast będzie wyglądała linia obrona - kontynuował Włoch.

- Na pewno będę chciał dać odpocząć Pogbie, który ostatnio grał bardzo często. Szansę z kolei dostanie Asamoah - dodał.
Czyli prawdopodobnie taki skład:
------------------Neto
--------Rugani-Bonucci-Caceres
Lichy-Hernanes-Sturaro-Asamoah-Sandro
------------Morata--Zaza

Tylko Bonucci, Lichy i Sandro z podstawy, olanie pucharu czy wiara w rezerwowych? Będzie ciekawie :D

Dziwne, bo Pogba przecież już z Udine odpoczywał, myślałem, że właśnie po to by jutro zagrać, a dać odpocząć Dybali :P
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2016, 23:05 przez Wojtek, łącznie zmieniany 2 razy.


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:54

Nie wyobrażam sobie żebyśmy nie przeszli Lazio zważywszy że czeka na nas dwumecz z Interem w półfinale.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:58

Medzeer pisze:Jeżeli Sandro rzeczywiście wyjdzie w pierwszym składzie... To totalna kaplica. Będzie to oznaczało, ze na lewej stronie w weekend, w meczu z gorsza częścią Rzymu, będzie latał, bezproduktywny ostatnio Francuz
Francuz nie został chyba powołany na to spotkanie. Przynajmniej nie ma go w kadrze na stronie SJ. Jeśli zagra Sandro, to najpewniej znowu nie zobaczymy Cuadrado od pierwszej minuty. Max raczej nie zaryzykuje i wystawi Lichta.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 23:08

Hmm... a może wariant z Asa na wingbacku? Do środka śmiało może wskoczyć Sturaro i Hernanes.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 23:09

Mi się wydaje, że z prawej strony zagra Cuadrado, a na lewej Asamoah

Ps. kolega wyżej mnie uprzedził w przemyśleniach :redface:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 23:22

Yaro417 pisze:Mi się wydaje, że z prawej strony zagra Cuadrado, a na lewej Asamoah
Swoją drogą, kiedyś jak Cuadrado grał we Fiorentinie i był moim marzeniem nr.1, również chciałem zobaczyć taki wariant.
W sumie nie byłoby to złe - Allegri by zobaczył jak Asamoah sobie radzi obecnie na pozycji na której grał przez lata. Chyba to najlepszy miernik, by porównać jego użyteczność z przed i po kontuzji?
Hmm Może w przyszłości zagramy 442? Lewa Asamoah i Alex Sandro, Prawa Cuadrado i Alex Sandro - czemu nie? :ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany