Serie A 15/16 (19): Sampdoria 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:47

Wymęczone, zwycięstwo. Wydawało się że po golu Khediry będzie pięknie a tu zonk! Gol Cassano spowodował nerwowość w naszych poczynaniach; gol strzelony po zmarnowanej sytuacji Moraty... Fatalnie później graliśmy... Uff jest Wicelider! :juve:

Szczypek poproszę o to co zawsze - podsumowanko odrobionych strat!
Dizzee, Dyzio marzycielu? Dalej marzysz o Scudetto? :cwaniak:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Cakkeroni

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2016
Posty: 5
Rejestracja: 09 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:47

Chiellini i Pogba dzisiaj najlepsi.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:48

squinter pisze:
pablo1503 pisze:Emocjonująca końcówka, nie ma co. :prochno: Jak w końcu było z tą czerwoną kartką? Biały faulował, a czarny zobaczył? Mecz do zapomnienia. Najważniejsze, że mamy drugie miejsce. :juve:
PS. Max to równy facet. :hellyes:
PS2. Chiellini zagrywał dziś naprawdę dobre długie piłki.
Biały faulował i biały zobaczył ;)
Realizator skupił się na tym czarnym(przepraszam, nie pamiętam nazwiska) i jemu 'przypisał' kartkę, więc myślałem, że dostał za jakąś pyskówkę. Czyli realizator się pomylił. :P
9 zwycięstw pod rząd. Imponujące :bravo:


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:50

za tydzień Napoli z Sassuolo -DO YOU KNOW WHAT I MEAN :D będzie lider ??
Meczu nie widziałem, tylko same bramki, które były bardzo ładne.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:51

No i pięknie. Ręka Montelli zaciążyła nad Dorią i tego efekty było widać, bo grali dobrze.
Juve skutecznie i dobrze w obronie. Byle do przodu i w kierunku pierwszego miejsca :juve:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:54

@Cabrini_idol Ile akcji do wykończenia miał dzisiaj Morata, że użyłeś liczby mnogiej?

Ci, którzy piszą o tym, że Morata powinien usiąść na ławie dla dobra drużyny zapominają, że gra napastnika dzisiaj to nie jest tylko atak. Mandzukic potrafi grać w destrukcji i jest skuteczny więc jemu należy się pierwszy skład. Ale czy Zaza potrafiłby 70 minut tyrać po całej długości boiska? Cofać się po piłkę, pracować w defensywie? Dzisiaj nawet przez te 20 nie bardzo tyrał.

Dzisiaj Dybala i Pogba bardzo samolubnie. W tym jest też częściowo powód dla którego Morata nie strzela. W dwóch meczach z tego tygodnia miał jedną akcję, dostał jedną dobrą piłkę i to właściwie tylko dlatego, że świetnie do niej poszedł szczupakiem. Zarówno Dybala, jak i Pogba zupełnie pomijali go z podaniami w kontrach, gdzie Hiszpan jest najgroźniejszy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:55

Dla Moraty podobnie jak w meczu z Sevillą bramka jest za mała...jakiejkolwiek sytuacji nie miałby to i tak ją spieprzy...po raz kolejny - setka Moraty a rywal z doopy strzela bramkę i zaczyna się nerwówka...ja lubię Moratę i uważam go za ważny element drużyny ale facet nie powinien wychodzić na boisko, ewentualnie wtedy kiedy wynik już jest pewny...nie jest mi żal Moraty ale żal mi Zazy, że musi cały czas grzać ławę mimo, że na to nie zasługuje...Morata ostatni napastnik w hierarchii ale to jego problem...dla dobra zespołu powinien być trzymany z dala od pierwszego składu bo kiedy on jest na boisku to gramy w osłabieniu...Hernanes drażni mnie niemiłosiernie i wole już Padoina na boisku...Padoin to przynajmniej nasza morda a nie fałszywa jak ta Hernanesa...
Ważne 3 punkty ale dlaczego mając przewagę dwóch bramek musimy sami sobie serwować nerwowe atrakcje na koniec meczu...


Obrazek
Domino_JUVE_!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 54
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:55

Wielkie uff!
Mamy to panowie! Nie wiem, czy był ktoś, kto byłby w stanie wymyślić taki scenariusz naszego sezonu..


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:56

Widzialem ostatnie 20 minut i się bałem kurna. Maxiu też się bał. Boisko to gnój - 9 zwycięstwo? Za tydzień robimy 10 ! A za dwa tygodnie wysyłamy Skrzypka na urlop.
Damy radę.
Fajnie grał Rugani, tyle co widziałem. Zaza jest mocny. Kielon ostatnie minuty dyrygował. Jest świetnie wicelider.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:56

Makiavel pisze:czy Zaza potrafiłby 70 minut tyrać po całej długości boiska
Polecam Juventus-Torino 4:0

Morata nie potrafi walczyć. Nie pamiętam kiedy ostatnio powalczył o jakąś piłkę w powietrzu, zawsze odpuszcza, co jest nawet nie irytujące, ale tu słowo na w.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:57

jackop pisze:Akcja wykończona przez Cassano głównie przez opieszałość całej formacji obrony. 5 obrońców przed linią piłki nie potrafiło przeciąć 2 podań/zatrzymać 2 graczy.
Zagadka: kto odpuscil krycie Cassano?
Odpowiedz:
Hed pisze:boże mój co tam robi Hernanes, z całym szacunkiem, żegnam Pana.
Pogba parokrotnie nie umial sobie poradzic z mlodym Ivanem.
Chiellini rozegra bardzo dobre zawody i uratowal nam 3pkt. w ostatniej sekundzie meczu :bravo:

Mecz z Udine moglby zostac przelozony na 16 stycznia, bo juz 19 gramy z Lazio w PW. Bardzo malo czasu na regeneracje.
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2016, 22:58 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:57

Dobra seria, ważne 3 pkt. wywiezione z gorącego terenu. Do momentu strzelenia bramki przez Cassano można było odnieść wrażenie, że to jakiś towarzyski mecz. Trybuny ciche, Sampa bez większej wiary na ugranie czegokolwiek, my bez jakiegoś parcia na kolejne bramki... i o mały włos a by się to zemściło. Los oddaje co zabrał na początku. A było troche tego frajerstwa w pierwszych rundach, także spokojnie - mamy jeszcze kilka fuksów w zapasie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:58

Udało się. Ja dziękuję za takie nerwy. Morata, brak mi słów, ta główka jest nie do wybaczenia, sory... przez to nerwy bo 40 letni Cassano bawił się z nami jak z dziećmi :facepalm:

Najważniejsze 2 miejsce, oby tak dalej! Bardzo brakuje Mario, nie miał kiedy doznać tej kontuzji widmo? :angry:


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:59

Nie jest winą Dybali i Pogby że Morata nie potrafi wyjść na pozycję. To nie problem że nie chcą mu podać, on po prostu się należycie nie pokazuje (jakoś inni potrafią). Zaza zapieprza w defensywie jak miło.

Morata pod formą zaakceptuj to. Napastnik musi strzelać bramki, dopiero później pomagać w defensywie.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 22:59

Wymęczyli to zwycięstwo a ja dziś dostałem drugiego zawału tego samego dnia (pierwszy był oglądając mecz siatkówki Polska-Niemcy).

Hernanes owszem zrobił sytuację Moracie, ale to tyle jego aktywności w drugiej połowie. Gość jest tak fatalny w rozgrywaniu, że tym aspektem gry zajął się... Chiellini i wychodziło mu to milion razy lepiej niż Brazylijczykowi.

Morata na ławkę a z Udinese Zaza od pierwszej minuty (czy Mandzukić może już będzie zdrowy i Zaza pozostanie zmiennikiem?).

Rugani spokojnie może grać jak któryś z trójki BBC nie będzie mógł i powinien być pierwszym wyborem kosztem Caceresa.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany