Serie A 15/16 (19): Sampdoria 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 17:56

CavAllano pisze:Najnowsze doniesienia sa takie, ze w skladzie ma sie jednak pojawic Rugani, a nie Caceres. :ok: Oby tak juz zostalo.
Fajnie fajnie, gorzej będzie jak Rugani narobi w gacie i zawali bramkę, a my będziemy musieli gonić wynik cały mecz. Mam nadzieję, że Allegri wie co robi i że Rugani jest gotowy mentalnie na ten mecz ;)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:04

wagner pisze:Były to 3 mecze, w żadnym nie udało się odnieść zwycięstwa.
23 września, 21 października i 28 października. Ale się zbłaźniłem, że nie pamiętałem o trzech epizodach sprzed kilku miesięcy :facepalm2:
Ten pomysł z Hernanesem to pewnie zgadywanka dziennikarzy. Typuje, że zagra Asa lub Sturaro, choć wolałbym tego pierwszego ze względu na jego dynamikę


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:12

Jeśli zagra Hernanes (a pewnie zagra) to za pewne na regiscie, szkoda że Max nie chce tam spróbowac Samiego, wydaje się że dałby radę. Nasz czerstwy brazol na regiście to bomba i to chyba nawet nie zegarowa, do przodu coś tam jeszcze poda ale w defensywie cienki jak... cienki.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:15

Według najnowszych doniesień rosną szanse na występ Ruganiego i Alexa Sandro. Niestety niepokoją ciągłe informacje o szansie dla Hernanesa, który kojarzy mi się z niczym innym jak z bezbarwną grą jego, jak i całego zespołu z początku sezonu. Posadzenie go na ławce dziwnym trafem zbiegło się z polepszeniem formy drużyny.

Szansę mamy olbrzymią. Jedną wygraną możemy odskoczyć/doskoczyć od/do kilku zespołów. Sampdoria u siebie ma korzystny bilans gier, ostatnio w pojedynkach z nimi nie mieliśmy łatwo. Są obawy, ale trzymam kciuki :juve:


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:17

Wojtek pisze:
CavAllano pisze:Najnowsze doniesienia sa takie, ze w skladzie ma sie jednak pojawic Rugani, a nie Caceres. :ok: Oby tak juz zostalo.
Fajnie fajnie, gorzej będzie jak Rugani narobi w gacie i zawali bramkę, a my będziemy musieli gonić wynik cały mecz. Mam nadzieję, że Allegri wie co robi i że Rugani jest gotowy mentalnie na ten mecz ;)
Jak narobi w gacie i zawali to skończą się żale czemu Daniele nie gra itd. Jeżeli zagra to jest jego wielka szansa żeby udowodnić, że warto na niego stawiać. Taki Eder napewno sprawdzi jego umiejętności.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:31

Wojtek pisze:
CavAllano pisze:Najnowsze doniesienia sa takie, ze w skladzie ma sie jednak pojawic Rugani, a nie Caceres. :ok: Oby tak juz zostalo.
Fajnie fajnie, gorzej będzie jak Rugani narobi w gacie i zawali bramkę, a my będziemy musieli gonić wynik cały mecz. Mam nadzieję, że Allegri wie co robi i że Rugani jest gotowy mentalnie na ten mecz ;)
Skończmy już z tym robieniem z Daniele przedszkolaka. Nie ma prawa być zestresowany grą na poziomie Serie A.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:31

CavAllano pisze:Najnowsze doniesienia sa takie, ze w skladzie ma sie jednak pojawic Rugani, a nie Caceres. :ok: Oby tak juz zostalo.
Jeżeli chodzi o zmiany to wolę Sturaro w miejsce Hernanesa, a Zazę w miejsce Moraty. Caceres może zostać. Chyba nawet będzie pewniejszy na taki mecz. Co ten Allegri wyrabia?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:40

Chcieliscie Ruganiego? Byc moze dostaniecie. Chcieliscie Sandro? Byc moze dostaniecie. Chcieliscie Hernanesa? Ah.. sorry. :smile:


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:47

Nie mogę doczekać się oficjalnych składów bo wystawienie Ruganiego i Hernanesa zarazem to spore ryzyko, a dziś na to miejsca nie ma trzeba to wygrać! Także tego do podania składów przeżywam niesamowity stres.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 18:57

Wojtek pisze:Mam nadzieję, że Allegri wie co robi i że Rugani jest gotowy mentalnie na ten mecz ;)
No bez jaj...po takim czasie już chyba mentalnie powinien być gotowy...jeżeli nie to oznacza, że na Juve się nie nadaje i trzeba było go oddać...wierzę, że zagra mecz na poziomie swoich możliwości ale bardziej obawiałbym się tego..... z interu...
Hernanes tylko raz zrobił coś dobrego...w końcówce meczu z Torino przewrócił się z piłką gdyż w prosty sposób został przyblokowany i ta trafiła do Pogby, który uruchomił Sandro a dalszy koniec wszyscy pamiętamy...to byłoby na tyle jeśli chodzi o pozytywne aspekty i naprawdę nie wiem co on tutaj robi...na ogół Maxa nie krytykuję i ufam mu ale z jakiej racji ten typ dostaje jeszcze jakiekolwiek szanse ? Wierzę, że Max wie co robi i Hernanes czegoś nie zmajstruje...


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 19:05

Wszyscy tutaj hejtujecie Hernanesa choć jeszcze niczego nie zawalił, ba, nawet nie ma pewności, że w ogóle zagra, a może to jest właśnie ten mecz, w którym Brazol uraczy nas jakimś kluczowym free kickiem albo innym strzałem z dystansu. :D

Edit:
Jacky pisze:Hernanes, ot chocby zawalil mecz z Gladbach.
Chodziło mi raczej o to, że w dzisiejszym meczu nie zdążył jeszcze nic zawalić. ;)
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2016, 19:12 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 19:08

Haris pisze:do podania składów przeżywam niesamowity stres.
Ty to masz lajtowe zycie... :roll:

Rugani po prostu musi grac i oswajac sie z Juventusem (najlepsza okazja ku temu byla z Hellasem), bo ktoz z nas sie nie stresowal w nowej robocie albo jak mial pierwszy raz zrobic dziewczynie... no niewazne. Mlody musi sie ogrywac.
Hernanes, ot chocby zawalil mecz z Gladbach.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 19:29

Trzeba wykorzystać szansę jaką daje nam ta kolejka. O motywację się nie martwię. Poza wynikiem oczywiście, nic mnie nie będzie tak cieszyć jak bramka Moraty.
Narzekacie, ale kto realnie może obecnie zastąpić na środku Marchisio jak nie Hernanes? Bo przecież nie Pogba czy Khedira. W przypadku Pogby wiązało by się to ze zmianą taktyki, natomiast Khedira wymusiłby grę Sturaro, a w moim odczuciu to o jednego za dużo.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 19:41

Jacky pisze:
Haris pisze:do podania składów przeżywam niesamowity stres.
Ty to masz lajtowe zycie... :roll:

Rugani po prostu musi grac i oswajac sie z Juventusem (najlepsza okazja ku temu byla z Hellasem), bo ktoz z nas sie nie stresowal w nowej robocie albo jak mial pierwszy raz zrobic dziewczynie... no niewazne. Mlody musi sie ogrywac.
Hernanes, ot chocby zawalil mecz z Gladbach.
Masz racje ale według mnie też musi grać Alex Sandro. Przecież to świetny zawodnik na swojej pozycji i przy tym top 5 technicznie u Nas. Gościu ma łeb na karku, przewiduje, kiwa i te wrzutki. Rugani powinien dostawać więcej zaufania ale to My jesteśmy drużyną z najlepsza obroną w lidze w ostatnich latach ( tego sezonu poki co nie zaliczam). A Caceres cos o tym wie.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 19:49

#Juventus starting XI: Buffon, Rugani, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pogba, Evra, Morata, Dybala.


Zablokowany