Serie A 15/16 (19): Sampdoria 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 12:01

Lemina i Pereyra mieli już być prawie gotowi na granie, a nawet nie zostali powołani. No ile można... to się ciągnie od października.


Jaskier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 12:06

Jeżeli podczas absencji Mandżura o Morata wychodzi w pierwszym składzie za każdym razem to jest to bardzo bardzo bardzo niesprawiedliwe . Zaza za kązdym razem udowadnia swoją wartość i nie rozumiem jak można wyżej w hierarchii napastników sstawiać Alvaro . Rozumiem że chłopak się zablokował i ciąży mu to niemiłosiernie ale , co jest najważniejsze? bo ja myślę że gole , punkty i wyniki . Simone to kompletny napastnik i chyba tylko 5 bramek w jednym meczu zagwarantowałoby mu miejsce w pierwszej 11'


Co do pomocy , mam nadzieję że Khedira weźmie odpowiedzialność rozgrywania na swoje barki , bo nie uwłaczając mu , spodziewałem się czegoś więcej po niemcu z takim CV ( wiem że z nim w składzie wyniki są na propsie ) Liczę na niego od początku i wierzę że będzie stanowił o naszej sile w LM , bo na Serie A to na luuuzie ;)

W obronie to hmmm... Wiadomo że Ruagani to wielki skarb i potencjał ogromny , ale to Caceres jest z nami od ładnych paru lat i rozumie wartość tej koszulki , zna się ze wszystkimi doskonale i nie podpala się jak amator (Rugani mimo tego że grał malutko to pokazał że panikuje w niektówrych sytuacjach ) . Z resztą w szatni urus jest chyba mimo jego ekscesów z alko szanowany i widać że ma ziomeczków w składzie . Ja tam chce żeby Martin został . Takich rezerwowych ze świecą szukać :))

Liczę na gładkie 0-2 i teatr Paolo ... FORZA :D


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 13:13

Jaskier pisze:Simone to kompletny napastnik
No, no... Zaza jest lepszy niż Aguero, Suarez i Zlatan. Jest tak kompletny że nie możemy go sprzedać za żadne pieniądze. To jest nasz nowy Treze. Zaza w tym roku po Złotą Piłkę.

Wyczuwam babola Caceresa i asystę Cuadrado. 2-1 dla nas :juve:
Jaskier pisze:Tak uważam że Zaza to kompletny napastnik
... bo nie znam definicji tego pojęcia. Spoko, wybaczam ;)
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2016, 14:43 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Jaskier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 13:29

A co może nie udowadnia tego że warto na niego stawiać ? Dla napastnika najważniejsze jest strzelanie bramek !!!

Tak uważam że Zaza to kompletny napastnik , potrafi się ustawić , urwać obrońcom , drybling też na dobrym poziomie , a co najważniejsze ma instynkt strzelecki . Bo właśnie to charakteryzuje dobrego napastnika !

Mam ogromny sentyment do Alvaro , ale im lepiej gra Zaza tym gorzej z formą hiszpana . Zaza widocznie jest lepszy , a jak ktoś myśli inaczej to chyba meczy nie ogląda ... Kiedy Alvaro pokazał naprawdę klasę? Widać że się męczy , bez Teveza ciężko mu się odnaleźć na ataku . Taka jest prawda , niestety ...

Jeszcze zobaczycie jak Zaza będzie kosił w tym sezonie bramy i wszyscy będziemy nazywać go kompletnym napastnikiem :D[/quote]


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 13:50

Liczę na parę napastników Dybala - Zaza bo to Zaza zasługuje na występ nie Morata...tutaj nie ma co liczyć na przełamanie Moraty w sytuacji kiedy mamy wybór a czołówkę trzeba gonić grając na trudnym terenie...Morata miał swoje szanse i jeszcze będzie miał ale na chwilę obecną na grę zasługuje Zaza, który ma niesamowitego nosa do bramek...


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 14:30

Noo musimy to wykorzystać. Bracia Sassuolo nam dzisiaj dali nadzieję ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 14:32

W obliczu tego co sprezentowało nam dzisiaj Sassuolo większej motywacji naszym chłopakom nie trzeba...o to jestem spokojny, wynik to wielka niewiadoma...


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 15:42

alessandro1977 pisze:Liczę na parę napastników Dybala - Zaza bo to Zaza zasługuje na występ nie Morata...tutaj nie ma co liczyć na przełamanie Moraty w sytuacji kiedy mamy wybór a czołówkę trzeba gonić grając na trudnym terenie...Morata miał swoje szanse i jeszcze będzie miał ale na chwilę obecną na grę zasługuje Zaza, który ma niesamowitego nosa do bramek...
:ok:

Jeśli dzisiaj nie ujrzymy Zazy u boku Dybali, to nie wiem jak skomentować taką decyzję Allegriego.....Zaza robi ostatnio na boisku to co chce, praktycznie wszystko mu wychodzi, zaś Morata bardzo chce, ale nic mu nie idzie. Zaza zasługuje dzisiaj na grę jak mało kto.


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 15:56

Lidera dziś nie będzie, jeszcze nie ale czuję, że do meczu z Bayernem będziemy na szczycie. Sampa musi dziś zostać pokonana nie ma to tamto.


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 15:59

Arty83 pisze:Lidera dziś nie będzie, jeszcze nie ale czuję, że do meczu z Bayernem będziemy na szczycie. Sampa musi dziś zostać pokonana nie ma to tamto.
Napoli swój mecz wygra.Po pierwszej połowie prowadzili 2-0 więc lidera nie będzie.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 16:07

Yaro417 pisze:
alessandro1977 pisze:Liczę na parę napastników Dybala - Zaza bo to Zaza zasługuje na występ nie Morata...tutaj nie ma co liczyć na przełamanie Moraty w sytuacji kiedy mamy wybór a czołówkę trzeba gonić grając na trudnym terenie...Morata miał swoje szanse i jeszcze będzie miał ale na chwilę obecną na grę zasługuje Zaza, który ma niesamowitego nosa do bramek...
:ok:

Jeśli dzisiaj nie ujrzymy Zazy u boku Dybali, to nie wiem jak skomentować taką decyzję Allegriego.....Zaza robi ostatnio na boisku to co chce, praktycznie wszystko mu wychodzi, zaś Morata bardzo chce, ale nic mu nie idzie. Zaza zasługuje dzisiaj na grę jak mało kto.
Zaza to joker :prochno: wchodzi w końcówce i wali brameczki. Idealny zmiennik. Z drugiej strony kiedyś taki był Cziczarito, a teraz jako pierwszy napastnik wali jeszcze więcej bramek :think: Dziwię się, że to mówię, ale jakby Zaza został na dłużej naszym pierwszym napastnikiem to bym się cieszył :prochno: jak długą drogę musiał przejść on i kibice by doszło do takiego momentu?

Ps. Zaza niech się ogrywa i jedzie na ME, ponieważ Italia potrzebuje prawdziwego napastnika :juve:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 16:20

Eric6666 pisze: Ps. Zaza niech się ogrywa i jedzie na ME, ponieważ Italia potrzebuje prawdziwego napastnika :juve:
Czaicie taki scenariusz, Zaza wywalcza sobie miejsce w podstawowym składzie Juve, utrzymuje wysoką formę, jedzie na ME i zostaje bohaterem Włochów, lepiej niż w filmie :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 16:20

Najnowsze doniesienia to: Juventus (3-5-2): Buffon; Caceres, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Khedira, Hernanes, Pogba, Evra; Dybala, Morata.

Nie wiele się raczej zmieni. Osobiście nie jestem w stanie zaakceptować Sandro na ławce :doh:
Ale będę emocje!


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 16:26

Dragon pisze: Nie wiele się raczej zmieni. Osobiście nie jestem w stanie zaakceptować Sandro na ławce :doh:
Ale będę emocje!
Pozytyw może być taki, że wejdzie w drugiej i dobije rywala. :smile:

Mnie bardziej martwi obecność Hernanesa. Ufam jednak Allegriemu. Nieraz już w tym sezonie się myliłem, a Max miał rację.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 16:28

Dragon pisze:Najnowsze doniesienia to: Juventus (3-5-2): Buffon; Caceres, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Khedira, Hernanes, Pogba, Evra; Dybala, Morata.

Nie wiele się raczej zmieni. Osobiście nie jestem w stanie zaakceptować Sandro na ławce :doh:
Ale będę emocje!
Właśnie też mnie dziwi, że wymienił obydwa skrzydła.. Sandro po takim meczu siada na ławce.. Emocję już są a co bedzie za kilka godzin.


Zablokowany