Serie A 15/16 (19): Sampdoria 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:00

Makiavel pisze:@Cabrini_idol Ile akcji do wykończenia miał dzisiaj Morata, że użyłeś liczby mnogiej?
Dwie, z czego jedną trzeba strzelać z zamkniętymi oczami i po nieprzespanej nocy.

Nie zrozum mnie źle, jestem bardzo za tym aby Morata został z nami i lubię go, ale to jest kolejny mecz w którym nie wykorzystuje swoich szans, gdzie na przeciwnym biegunie rośnie forma Zazy. Myślę, że ławka pomogłaby Hiszpanowi, który wychodząc w kolejnym meczu od 1 minuty męczy się. Być może presja zeszłaby z niego jakby wszedł pod koniec meczu.

Czysto sportowo Zazie się należy aby wskoczyć do pierwszej 11, przynajmniej pod nieobecność Mandzukica.
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2016, 23:01 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:01

Ma ktoś filmik z ostatniej akcji meczu?streama mi przerwało :doh:


RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:01

Makiavel pisze:@Cabrini_idol Ile akcji do wykończenia miał dzisiaj Morata, że użyłeś liczby mnogiej?

Ci, którzy piszą o tym, że Morata powinien usiąść na ławie dla dobra drużyny zapominają, że gra napastnika dzisiaj to nie jest tylko atak. Mandzukic potrafi grać w destrukcji i jest skuteczny więc jemu należy się pierwszy skład. Ale czy Zaza potrafiłby 70 minut tyrać po całej długości boiska? Cofać się po piłkę, pracować w defensywie? Dzisiaj nawet przez te 20 nie bardzo tyrał.
Koleś od dwóch dekad nie zdobył bramki, zmarnował ostatnie sto czterdzieści okazji, na dodatek nie robi asyst, i co w końcu irytuje maksymalnie, ma postawę godną trzech Vuciniciów. Zero jakiejś woli walki, totalna olewka.

W zasadzie to udało mu się pół sezonu, tak samo jak Amauriemu. Z tym że trafił z życiową formą w najodpowiedniejszy moment swojej kariery.

Drewno. Już wolę łysego.
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2016, 23:03 przez RSelevan, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:03

deszczowy pisze:Za tę II połowę należy im się gigantyczna <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> od Allegriego. Te leszcze robiły nas jak dzieci. Przede wszystkim wolą walki.
A ja wiem? Oprócz bramki i tej wrzuty Casano (?), którą Buffon zgarnął z głowy Rodrigueza to tych akcji Doria nie miała... Jakby tak Morata lepiej dostawił głowe do tej wrzuty Hernanesa to w ogóle byłby luz. Dybala kapitalną robote robi.
Makiavel pisze:Dzisiaj nawet przez te 20 nie bardzo tyrał.
to nie jest le, raczej pracuje; dzis grał osamotnionego, także tego.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:05

@Makiavel zatracasz się trochę w usilnym bronieniu Moraty, wymyślając coraz to nowe argumenty. Już widzę, że w tle nieśmiało pojawia się teoria, jakoby to koledzy z zespołu przeszkadzaliby Hiszpanowi w rozwinięciu skrzydeł. Myślę, że powoli można zacząć się oswajać z myślą, że Morata nie jest i prawdopodobnie nie będzie typem egzekutora (i to nie na podstawie dzisiejszego występu, a na bazie szeregu jego meczów w barwach Juve).

Dziś dla mnie najlepszy Khedira, potem Chiellini i Evra. Najsłabszy zdecydowanie Hernanes. Nie chodzi o pastwienie się nad nim, po prostu nie dał rady udzwignąć roli registy, nie miał pomysłu na siebie, nie pokazywał się do gry, robił straszne dziury w swojej strefie. Mecz ogólnie mocno przeciętny w wykonaniu naszej drużyny, ale mimo tego 3 punkty mocno cieszą. Świetnie, że udało nam się wykorzystać potknięcia większości rywali :happy:


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:09

@Cabrini_idol Jaka była ta druga? Poza tym za dużo grasz w PES czy Fifę. W realnej piłce
jedną trzeba strzelać z zamkniętymi oczami i po nieprzespanej nocy.
gdy się stoi sam na sam z pustą bramką. Główkę Moraty świetnie opisał angielski komentator, którego słuchałem "to nie była w żadnym wypadku łatwa sytuacja, ale gracz taki, jak Morata powinien ją wykorzystać". Było wcześniej o tym, że w zeszłym roku na pewno by to wsadził. Z nim się zgadzam.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:11

Morata ława i to na dłuższy okres. Gość strzelił parę ważnych bramek od początku przygody z nami, ale również od początku mega irytuje. Klapki na oczach i do przodu, albo strzał. Allegri pewnie ładnie chłopaków w szatni pocisnął za tą nerwówę :prochno:


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:14

Przy 0-2 mieliśmy oprócz sytuacji Moraty, również dobrą kontrę co Pogba uderzył obok prawego słupka, a mógł podawać do Moraty, który by miał pojedynek oko w oko z Viviano.
Również strzał Dybali lewą nogą, gdzie wybronił to bramkarz Dori. Argentyńczyk mógł podać do Moraty, który ładnie wychodził.
Wiele razy widzę, że Pogba i Dybala za duzą razy oddają strzał, kiedy mogą podać do dobrze wychodzących kolegów;/


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:14

Właściwie to Kielon wybił piłkę, która zmierzała w długi rok Gigiego. Sraczki można było dostać z nerwów. Najsłabszy na boisku Hernanes i Morata, najlepszy Pogba, Dybala, Evra i Kielon


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:15

Ma ktos gifa z tą główką Moraty? Nie dane mi było obejrzeć drugiej połowy...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:18

Kamex22 pisze:Ma ktos gifa z tą główką Moraty? Nie dane mi było obejrzeć drugiej połowy...


Obrazek
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:19

RSelevan pisze:
Koleś od dwóch dekad nie zdobył bramki, zmarnował ostatnie sto czterdzieści okazji, na dodatek nie robi asyst, i co w końcu irytuje maksymalnie, ma postawę godną trzech Vuciniciów. Zero jakiejś woli walki, totalna olewka.

W zasadzie to udało mu się pół sezonu, tak samo jak Amauriemu. Z tym że trafił z życiową formą w najodpowiedniejszy moment swojej kariery.

Drewno. Już wolę łysego.
Nooo nie. Teraz to już facet przegiąłeś. Albo zacząłeś oglądać mecze od spotkania z Veroną, albo podczas nich sypiasz.
Łap.
http://www.flashscore.pl/mecz/Iua2ge7b/#szczegoly-meczu
Jeszcze Ci podpowiem, bo chyba tego spotkania nie widzialeś, że Pogba strzelił z wolnego po faulu na... No zgadnij, na kim.

E: A według tm więcej asyst od niego ma tylko Pogba.
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2016, 23:24 przez Wojtek1207, łącznie zmieniany 3 razy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:20

Julek997 pisze:Wiele razy widzę, że Pogba i Dybala za duzą razy oddają strzał, kiedy mogą podać do dobrze wychodzących kolegów;/
Wcale nie dziwi mnie to, że nie za bardzo chcą mu podawać skoro dla niego bramka jest po prostu za mała...koncertowe pieprzenie sytuacji przez Moratę powoduje, że kolegom odechciewa mu się podawać bo więcej pożytku może przynieść indywidualna próba wykończenia...przypomnij sobie jaka patelnię np. Dybala z Sevillą wyłożył Moracie...dzisiaj zastanawiałem się jakim trzeba być ogórem aby tego nie wykorzystać !


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:20

Evra? Ostatnie 15 minut jechali tą stroną tylko. Chłop sam nie wiedział co miał robić. Był zdecydowanie do zmiany


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 23:26

Wojtek1207 pisze:
RSelevan pisze:
Koleś od dwóch dekad nie zdobył bramki, zmarnował ostatnie sto czterdzieści okazji, na dodatek nie robi asyst, i co w końcu irytuje maksymalnie, ma postawę godną trzech Vuciniciów. Zero jakiejś woli walki, totalna olewka.

W zasadzie to udało mu się pół sezonu, tak samo jak Amauriemu. Z tym że trafił z życiową formą w najodpowiedniejszy moment swojej kariery.

Drewno. Już wolę łysego.
Nooo nie. Teraz to już facet przegiąłeś. Albo zacząłeś oglądać mecze od spotkania z Veroną, albo podczas nich sypiasz.
Łap.
http://www.flashscore.pl/mecz/Iua2ge7b/#szczegoly-meczu
Jeszcze Ci podpowiem, bo chyba tego spotkania nie widzialeś, że Pogba strzelił z wolnego po faulu na... No zgadnij, na kim.

E: A według tm więcej asyst od niego ma tylko Pogba.
O ja strzelili bramke po faulu na Moracie, no Bóg futbolu, a ja się głupi zastanawiałem czemu wychodzi caly czas w 11.


Zablokowany