Serie A 15/16 (19): Sampdoria 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 17:42

jarmel pisze:
Dragon pisze: Ciężki terminarz przed nami. Kolejne 5 spotkań to 4 wyjazdy (3 teraz z rzędu) i domowe starcie z Romą.
2 z rzędu na wyjazdach, póżniej Roma u siebie i Chievo wyjazd ;) Ale faktycznie trochę słabo. Taki Inter na przykład najbliższe kolejki ma łatwiejsze, będzie ciężko ale na szczęście jesteśmy w formie.
20.01 mamy Lazio w CI na wyjezdzie. Myślałem, że nie musze wspominać :P


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 18:20

Przypomniałem sobie, że Claudio jest zawieszony :confused: Może Asa albo Sturaro, byle nie Hernanes :afraid2:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 19:22

annihilator1988 pisze:Przypomniałem sobie, że Claudio jest zawieszony :confused: Może Asa albo Sturaro, byle nie Hernanes :afraid2:
Khedira za Marchisio, a w miejsce Niemca Sturaro. Czekam na to od powrotu Samiego po kontuzji.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 21:40

2 możliwe ustawienia na jutro:

Obrazek

Obrazek

4-4-2 to ciekawy eksperyment tym bardziej, że nie musielibyśmy oglądać Hernanesa :smile: Ale z drugiej strony brak Pogby, a w pomocy nie pewny Khedira i do tego inne ustawienie niż te do którego przywykliśmy to trochę ryzykowne, a jutro potknąć się nie możemy tym bardziej jakby inter stracił punkty.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 21:46

Haris pisze:4-4-2 to ciekawy eksperyment
Przecież to jest 4-3-3 z Cuadrado i Moratą na skrzydłach :think: Lepsze to niż Hernanes.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 21:47

Haris pisze:4-4-2 to ciekawy eksperyment
Czy ja wiem. Na podanej przez Ciebie grafice, w obronie rzeczywiście mogłoby to wyglądać na 4-4-2, ale w ataku bez wątpienia będzie standardowo 3-5-2. Żadne przewidywania składu nie dają nawet cienia szans na występ Zazyod początku. Wielka szkoda. Ileż można obciążać psychicznie Morate swoją słabą grą. :confused:
jackop pisze:Przecież to jest 4-3-3 z Cuadrado i Moratą na skrzydłach
Olaboga :confused: To też możliwe. To nawet tłumaczy brak Zazy.
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2016, 21:54 przez wagner, łącznie zmieniany 4 razy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 21:48

Jak jutro Sandro siądzie na ławce to mnie Ce Ha strzeli.


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 21:52

Viola przegrała wiec pasuje jutro wygrać ;)


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 22:03

Dla mnie te 4-4-2 to zwykłe 3-5-2. Przesuńcie sobie Evrę do linii pomocy na grafice i wychodzi idealne 3-5-2, o którym pisałem wcześniej z Khedirą na regiście. W zasadzie grafika ta przedstawia też idealnie personalia, o których mówiłem. Max najczęściej rotuje właśnie wahadłami. Zresztą w tym sezonie wyjątkowo mamy kim to robić, więc to wcale nie dziwi. Stawiam na ciężki bój, ale wygraną.

Wielu wcześniej pisało, że powinniśmy w mercato skupić się na zakupie do pomocy box to boxa, bo to Khedira mógłby być zastępcą Marchisio na regiście. Chcę to jutro zobaczyć.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 22:09

Wolę Khedire na regiście niż Hernanesa, jak dla mnie to brazol powinien zakończyć swoją przygodę z Juve jak najszybciej. Niech gra Sturaro, zaryzykowałbym chyba jednak wahadła Sandro i Cuadrado ale wiem że to nie możliwe. Wierzę że będą 3pkt, są nam bardzo potrzebne.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 22:24

Na dzień dzisiejszy wierzę w 3 punkty, wszak nasi będą chcieli wykorzystać potknięcie Fiorentiny i wskoczyć na podium. Jednak jeśli jutro ktoś z dwójki Napoli, Inter straci punkty to obawiam się, że nam się to niestety również przytrafi.
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2016, 22:26 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 2 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2016, 22:25

Haris pisze:4-4-2 to ciekawy eksperyment.
wagner pisze:Na podanej przez Ciebie grafice, w obronie rzeczywiście mogłoby to wyglądać na 4-4-2, ale w ataku bez wątpienia będzie standardowo 3-5-2.
jackop pisze:Przecież to jest 4-3-3 z Cuadrado i Moratą na skrzydłach :think: Lepsze to niż Hernanes.
:think: Czyli jak widać, niejedno ustawienie można interpretować na wiele sposobów. Głównym aspektem jest to, jakie zadania przydzieli się zawodnikom, tak by wyciągnąć z nich to co najlepsze. Na pewno ta grafika jako 442 - to asymetryczna kombinacja. Mocno zabezpieczony środek pola przez dwóch zawodników, Khedire i Sturarao. Cuadrado ustawiony jako typowy skrzydłowy w klasycznym 442. Pogba na lewej stronie - na bank nieco bliżej środka - tak by grał swoje, to co potrafi najlepiej. :) Morata i Dybala jako dwójka napastników - Dybala cofnięty, Morata wysunięty. Takie ustawienie, według mnie, w ogóle byłoby kapitalne gdyby na lewej stronie obrony grał Alex Sandro, na prawej zaś Lichtsteiner. Szczerze? Widział bym coś takiego na stałe w Juve. :cwaniak: Skoro graliśmy 4312 z Vidalem na trequ, czemu nie możemy pomocy zestawić w taki oto sposób ? Zwłaszcza że rolę ofensywnego, lewego skrzydłowego przyjmowałby Alex Sandro właśnie. Równie dobrze można powiedzieć że to 442 to 4132 - Podoba mi się :hellyes: Ale jak mówię - z Alexem Sandro i Lichtsteinerem było by wręcz Kosmiczne! Po prostu zależy mi, by z Pogbe, Cuadrado, Morate, Dybale, Alexa Sandro - tak ustawić razem na boisku w podstawowej 11, by dali to co najlepsze mają. Jeszcze tylko taki Gundogan do środka :spiteful:
:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 10:30

Zadziwia mnie to, że ciągle widzicie Moratę w podstawowej "11". Nie mówię już o tym:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Po prostu zależy mi, by z Pogbe, Cuadrado, Morate, Dybale, Alexa Sandro - tak ustawić razem na boisku w podstawowej 11, by dali to co najlepsze mają.
Czy dostrzegliście coś co mi umknęło przez tę połowę sezonu, że warto wpychać go na siłę kosztem innych bo "w końcu się obudzi przecież jest coraz lepiej", czy " zacznie grać na miarę swojego potencjału i doskoczy do topu wśród napastników"? Powinien zostać czwartym w kolei napastnikiem. Nasza pozycja w lidze nie pozwala nam na spokojne wprowadzanie gwiazdy z Madrytu, który jak już wspomniałem wiele razy jest przereklamowany. Dybala i Mndzu nie do ruszenia w napadzie, a do nich doskakuje Zaza, który sobie zasłużył na to. Moratę nie bronią ani statystyki, ani tym bardziej jego postawa na boisku. To taki Krasić troszkę wyżej ustawiony. Obok Teveza sięgnął poziomu, którego normalnie w życiu by nie osiągnął i on sam to potwierdza w tym sezonie. Zeszły sezon był magiczny dla całego ośrodka Juve jak i dla Hiszpana i większości zamydlił oczy co do umiejętności i potencjału Alvaro. Powtórzę, że jest on napastnikiem średnim, a świadczy o tym jego nierówna forma, statystyki i sam fakt, że przegrywa rywalizację z Zazą.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 11:49

Hed pisze:Wolę Khedire na regiście niż Hernanesa.
Też to tak widzę. Na prawo od Khediry postawić Sturaro, a reszta tak jak na pokazanym schemaciku do 3-5-2, aczkolwiek w miejsce Evry dać Sandor (ewentualnie zmienić w trakcie meczu, gdyby lewa flanka nie działała, jak powinna; bądź zależnie od wyniku).


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2016, 11:59

Sandro musi grać. On jest gwarantem kombinacyjnych akcji na lewej stronie.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Zablokowany