Serie A 15/16 (18): JUVENTUS 3-0 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 16:59

Nie ma co narzekać na styl...zwycięstwo na luzie z pyrami różnicą trzech bramek...Zaza wchodzi, Zaza strzela jak zwykle...może w sumie szkoda byłoby gościa gdyby odszedł ale jeżeli to prawda o tych sumach, które rzekomo za niego oferuja... :think:


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:00

jackop pisze:Allegri zauważył, że trzymanie Khediry na boisku jest bezcelowe :D Ani go pochwalić, ani zganić. Nie miałem wrażenia, że 'gramy w 10', ale też nie zrobił nic, by w jakikolwiek sposób pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Totalnie bezpłciowy występ
Khedira jest co chwila kontuzjowany, to z formą też nie najlepiej.....przypomina mi się sytuacja z Marchisio, który po kontuzji przez miesiąc grał podobnie jak dzisiaj Sami. Ciągłość gry i Khedira wróci do swojej normalnej dyspozycji.
Mehehehe pisze:No i Simone daje nam lidera. :koszulka:
No na liderze to jest niestety Fiorentina w chwili obecnej :smile:


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:00

Zastanawiam się ile jeszcze będziemy stawiać na Morate i w końcu damy szansę Zazie, który świetnie wykorzystuje nawet 5 minut gry.

Yaro417 chciałbym zobaczyć Samiego w miejsce Marchisio czyli coś takiego:
---Pogba--------Sturaro
----------Khedira
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2016, 17:03 przez bajbek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:01

A jednak Alvaro nie strzelił :( Szkoda go, starał się. Zaza jest niesamowity! Chciałabym zobaczyć parę Dybala-Simone w następnym meczu.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:06

Innej opcji jak pewne zwycięstwo w dzisiejszym meczu chyba nie było. Nie ma to jak dobre wejście w Nowy Rok :) Szkoda tylko, że Alvaro nie wpakował znowu bramki, choć starań ku temu nie można mu odmówić. No i po tym wolnym Dybali mamy chyba już dwóch egzekutorów stałych fragmentów na Bayern.
Paweljuve2006 pisze:
zbysioJuve pisze:Wszystko jak na razie zgodnie z planem :) , choć raczej ten wolny na Dybali przy drugiej bramce nie powinien być odgwizdany. Po prostu Paulo przewrócił się sam o własne nogi i nie było tam żadnej winy zawodnika Hellasu w tym przypadku Bianchettiego.
Dwa błedy- to był Helander i zachaczył go w biegu dokładnie w podeszwę co spowodowało upadek.
Co do zawodnika to przyznaję, że się pomyliłem gdyż wydawało mi się, że to Bianchetti po tamtej stronie właśnie operował i, że to był właśnie on. Natomiast co do tego niby faulu to być może też masz rację, choć akurat w tym przypadku nie byłbym taki pewny, mi się wydawało inaczej, trzeba będzie zobaczyć powtórkę.

P.S. Ten wybuch radości pod koniec meczu to chyba reakcja kibiców na wyrównanie Chievo w meczu z Romą. Także chyba dzisiaj odjazd od Romy :)
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2016, 17:07 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:06

Dybala jest chyba jedynym pewniakiem w naszym ataku, z obstawieniem drugiego Allegri ma niezły ból głowy. Morata niby zawsze gra dobrze, ale za nic nie uda mu się wkulać piłki do bramki, Mandzukic przypomina Amauriego a mimo to udaje mu się często strzelać bramki i jeszcze na to wszystko Zaza który niby miał być najsłabszy, ale pakuje bramę gdy tylko dostanie szansę na grę :prochno: Dawno nie mieliśmy takiego wyboru w ataku.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:06

Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi cieszynkami Pogdby i Dybali oraz ich pomeczowymi fotkami? Dziś, po Nedvedzie, przyszła kolej na strzelca drugiej bramki - Leo. :co?:
zbysioJuve pisze:P.S. Ten wybuch radości pod koniec meczu to chyba reakcja kibiców na wyrównanie Chievo w meczu z Romą. Także chyba dzisiaj odjazd od Romy :)
I to jeszcze "nasz" Pepe strzelił. Smakuje jeszcze lepiej. :prochno:
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2016, 17:09 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


BSNT

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2015
Posty: 16
Rejestracja: 30 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:06

Mehehehe pisze:No i Simone daje nam lidera. :koszulka:
A nie Scudetto od razu?

Fajna kolejka, żeby jeszcze tylko Inter wtopił... Fiorentina kiedy spuchnie?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:07

Nawet nie chce słyszeć o odejściu Zazy - jak powiedziałem wcześniej, a ktoś mnie skrytykował - nawet za 40 mln, nie wolno oddać! Pomyślcie sobie, mecz z Bayernem w Monachim, potrzebujemy 1 gola do awansu, albo strzelimy albo odpadamy, wchodzi Zaza i robi swoje - też byście wtedy tak gadali? No albo po waszemu, sprzedajemy go i analogiczna sytuacja z Bayerenem, tyle że w tym przypadku odpadamy - non stop były by tu głosy, czemu sprzedaliśmy Zaze, gdybyśmy go mieli to byśmy przeszli! Zaza to nasz Ole Gunnar Solskjaer 21 wieku. Wersja 2.0 wyższa. Tacy zawodnicy są bezcenni. Chuchać i dmuchać na niego!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:07

Yaro417 pisze:
Mehehehe pisze:No i Simone daje nam lidera. :koszulka:
No na liderze to jest niestety Fiorentina w chwili obecnej :smile:
Zamieniłem w tabeli 'w mojej głowie' Romę z Violą, mój błąd. ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:10

Sytuacja Zazy zmieniła się w ostatnich tygodniach diametralnie. ;) Obecnie jest lux zmiennikiem, który, kto wie, może nawet wskoczyć do pierwszego składu. Niesamowity ma ten stosunek bramek do minut spędzonych na murawie. :smile: Pod polem karnym rywala zachowuje zimną krew i to się liczy. Po Moracie przy zejściu było widać wyraźnie, że jest załamany, nawet koledzy z zespołu wespół z trenerem go pocieszali. Dostał szansę niemal całego meczu z możliwie najsłabszym rywalem, ale jej nie wykorzystał - na kolejną taką okazję może sobie poczekać. :whistle: Allegri miał znowu nosa, bo spodziewałem się, że pozwoli odpocząć Dybali i pozostawi do końca Alvaro. Tymczasem wprowadził na murawę strzelca kolejnej bramki.

Dybala i Pogba. :ok: Wyczyniają z piłki niesamowite rzeczy. Skutecznie ubarwiali nam swoimi zagraniami tę nudną jak flaki z olejem drugą połowę tego pikniku. Fakt, że się wynudziłem mnie jednak nie martwi - to znak, że wróciliśmy na właściwe tory i zabijamy spotkania z ogórami. Pełna dominacja i wynik - to się liczy.

Giaccherini i Pepe! :bravo: Ubawiłem się, nie powiem. Milan w bagnie, Roma też - nasz Simone zdaje się zwolnił Garcię. :smile:

Mamy 8 zwycięstwo z rzędu, pięknie to wygląda. Jeśli pokonamy Sampę, co jednak do łatwych należeć na pewno nie będzie, moglibyśmy śrubować ten wynik. Ja się derbami Genui nie kieruję (jak każde rządzą się swoimi prawami), mając na uwadze choćby formę Genoi z ostatnich tygodni. Powalczymy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:12

Lamentujecie z tego powodu, że Morata nie strzelił...ale Zaza strzelił więc w czym problem...dla mnie tak skuteczny i walczący Zaza może grać w każdym meczu i cieszmy się, że mamy taki wybór w ataku...


Obrazek
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:19

Zaza niczym Marco Di Vaio?


Z Juventusem od 1997 roku.
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:25

Przecież to jest proste. Zaza strzela to niech gra, a Morata niech szuka przełamania z ławki.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:30

vitoo pisze:Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi cieszynkami Pogdby i Dybali oraz ich pomeczowymi fotkami? Dziś, po Nedvedzie, przyszła kolej na strzelca drugiej bramki - Leo. :co?:
Zapewne chodzi o ostatni hit internetowy - Dab Dance.

Cieszy pewne zwycięstwo. Można się przyczepić do Khediry, bo czasami wyglądał jakby miał nadwagę. Dybala jest już chyba ulubieńcem kibiców - całkowicie zasłużenie. AZaza to po prostu świetny joker. Myślę, że nawet przy takim układzie grania i rozkładzie minut Szymek nie ma co się martwić o miejsce na Euro.


Zablokowany