Serie A 15/16 (18): JUVENTUS 3-0 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:21

Jeśli to prawda z tym Caceresem to RUGANI UCIEKAJ!! Jak może się czuć ten młodzian (w sumie mój rocznik :D), który haruje na treningach i jest bardzo dobrze poukładany, jeśli zamiast niego wychodzi Caceres, który pół roku siedzi na trybunach i jeszcze jeździ autem po alko...żenada. Mam nadzieję, że to się nie potwierdzi.


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:22

Szikit pisze:
Jeśli patrzymy tylko na ten mecz to decyzja z Urugwajczykiem pewnie jest rozsądna. Ale brak szans dla Ruganiego przez tyle czasu jest idiotyzmem. Mam nadzieję, że jednak Włoch wyjdzie w pierwszym składzie.
Co masz na myśli? Od początku kariery Caceresa, jego gra na środku obrony to w większości przypadków komediodramat i ja na przykład nie jestem w stanie racjonalnie sobie wytłumaczyć dla czego ma grać Ursus, a nie młody Włoch.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:24

Szkoda Ruganiego, Chyba bardziej rozsądny byłby dzisiejszy jego występ a Caceresa w meczu z Sampa, no ale mam nadzieję że Max wie co robi. Obawiam się tego meczu po przerwie, liczę że strzelimy pierwsi bramkę.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:28

Piotrekmmz pisze: Co masz na myśli? Od początku kariery Caceresa, jego gra na środku obrony to w większości przypadków komediodramat i ja na przykład nie jestem w stanie racjonalnie sobie wytłumaczyć dla czego ma grać Ursus, a nie młody Włoch.
Mam na myśli to, że Allegri na pewno nie jest ślepy i widocznie Caceres jest w lepszej formie. Nie dziwi mnie to, bo Rugani w dwóch meczach w których grał, zaprezentował kompletny brak przygotowania (przynajmniej psychicznego) do gry w Juventusie. Pierwszy mecz z Torino to gra na alibi, podania do najbliższego, chowanie się za obrońcami. Chociaż połowa JP spuszczała się nad jego grą, ale to chyba było chwilowe zamroczenie. Drugiego mecz chyba nie musze komentować, bo to już wszyscy widzieli.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:32

Dajcie już spokój z tym Martinem, pewnie i tak zejdzie z kontuzją.
Trochę mnie przeraża, że mogą razem wystąpić Lichy i Evra.
1500 kibiców z Werony.
Toni na pewno nie zagra, więc ich siła ofensywna spada do minimum.

Jak się dobrze ułożą wyniki to możemy na chwilę wskoczyć na lidera :cwaniak:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:33

Grać powinien ten, kto jest danego dnia w najlepszej dyspozycji, a to podlega ocenie trenera. Allegri wygrał siedem meczów z rzędu, co pokazuje, że ostatnio podejmował dobre decyzje. Argument, że Rugani strzeli focha i odejdzie jak nie będzie grać do mnie nie trafia. Juventus w pierwszej kolejności ma wygrywać mecze, a dopiero potem troszczyć się o ego piłkarzy.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:36

Szikit pisze:Ale Tuttojuve podaje, że Caceres w pierwszym.
Oni aktualizują na bieżąco.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:54

Coś czuję, że nie obejrzę tego meczu, net mi nawala :sad:
3 punkty to obowiązek, Forza JUVE! :juve:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 13:58

Oficjalnie Caceres w pierwszym składzie.

Juventus starting XI: Buffon, Caceres, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Khedira, Marchisio, Pogba, Alex Sandro, Dybala, Morata


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 14:06

Tak jak ktoś napisał, Max wygrał kilka meczów z rzędu, więc ostatnio się nie mylił. Jest z piłkarzami na co dzień, więc wie w jakiej znajdują się dyspozycji. Skoro wybrał Martina kosztem Ruganiego, to widocznie miał ku temu powody. Ja osobiście liczyłem na to, że zobaczę jednocześnie na boisku Cuadrado i Sandro. Zapewne w drugiej połówce zobaczymy nieoczekiwanego bożyszcza naszego forum - Simka Zazę :D

Oby nie było tak, że będziemy musieli gonić wynik. Liczę na szybkie pancze i konsekwentne punktowanie rywala. Jak jeszcze nie gra Toni, to sorry ale innej opcji niż efektowna wygrana nie widzę. :cooler:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 14:08

Nie widzieliście ostatniego występu Ruganiego? Był bardzo niepewny i grał po prostu słabo. Caceres pewnie prezentuje się lepiej na treningach. Max nie chce ryzykować, bo takie spotkania po przerwie często są bardzo trudne obojętnie z kim się gra. Jak wszystko będzie szło wg planu to pewnie zobaczymy Ruganiego w drugiej połowie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 14:13

No czyli nasza oś Super Topów w podstawie (Pogba-Dybala-Alex_Sandro) Raczej o wynik można być spokojnym. No, to teraz najważniejsze by Morata strzelił ! Ciekaw jestem występu Caceresa, a może wystawiają go, by go zaprezentować potencjalnym kupcom? No a może to jest jego ostatnia szansa w Juve? Zobaczymy jak to będzie ;) Tylko 3 pkt! Forza Juve!
:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 14:18

ForzaItanimulli3vujcm pisze:No czyli nasza oś Super Topów w podstawie (Pogba-Dybala-Alex_Sandro) Raczej o wynik można być spokojnym. No, to teraz najważniejsze by Morata strzelił ! Ciekaw jestem występu Caceresa, a może wystawiają go, by go zaprezentować potencjalnym kupcom? No a może to jest jego ostatnia szansa w Juve? Zobaczymy jak to będzie ;) Tylko 3 pkt! Forza Juve!
:juve:
Szanse na to, że Martin zagra przyzwoity mecz lub odnowi któryś z miliona urazów są mniej więcej wyrównane. Jeżeli chcemy go rzeczywiście sprzedać w tym okienku to trochę ryzykujemy. Ale kto nie ryzykuje ... ;)


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 14:19

Żal mi Ruganiego, bo kiedy jak nie u siebie z ostatnią drużyna tabeli????


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 14:20

mazi12 pisze:Obowiązkowo asymetryczne skrzydła na ten mecz czyli para Evra-Cuarado lub Sando-Lichtsteiner.
Moim zdaniem wahadla powinni tworzyc Alex Sandro i Cuadrado. Hellas zdobylo do tej pory 12goli, wiec nawet przy Kolumbijczyku watpie, ze wbija nam np. trojke.
Co do Moraty w podstawie... Wystawilbym jednak Szymka Zaze.
Szikit o Ruganim pisze:Drugiego mecz chyba nie musze komentować, bo to już wszyscy widzieli.
Ja nie widzialem. Ale widzialem, jak na poczatku sezonu po czole kopal sie Mandzukic, ktory nawet nie potrafil przyjac pilki (cos jak Llorente), a mimo to Allegri go wystawial. Takie mecze z ogorami, jak ten to must have dla Ruganiego, ktory potrzebuje poczuc choc odrobiny zaufania. Usadzenie go na lawie kosztem Xerksesa, to chamstwo i moze jedynie u niego powodowac zniechecenie do dalszego pobytu w Turynie. Urugwajczyk przeciez tez niczego specjalnego w tym sezonie nie prezentuje, w dodatku ostatnie 3 tygodnie spedzil leczac sie. Wroc: on na dobra sprawe leczy sie (z malymi przerwami) od wrzesnia. Nie wspominam juz nawet o tym, ze i tak ma byc za chwile sprzedany...

Jakos mnie sie wydaje, ze Pogba dzisiaj ustrzeli.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany