Serie A 15/16 (18): JUVENTUS 3-0 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:35

Dybala nietykalny. Co do reszty napastników, oj ciężko ma Allegri. No bo na zdrowy rozum i Mandzukic i Zaza są w gazie. Morata z kolei potrzebuje ewidentnie przełamania, ale skoro nie trafia, ciężko żeby grał, co za tym idzie, z ławki, macie moje słowo, bramki nie strzeli. No i to jest właśnie cały ból głowy trenera. Na moje, w najbliższym meczu Dybala-Zaza, co dalej, zobaczymy. Ogólnie mecz oglądałem dopiero od drugiej połowy. Fajnie, że Pogba wraca z dalekiej podróży, a Sandro pokazuje, że był wart wydanych na niego pieniędzy. O Dybali pisać nie muszę, bo robicie to za mnie. ;)


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:36

Patrol pisze:
vitoo pisze:Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi cieszynkami Pogdby i Dybali oraz ich pomeczowymi fotkami? Dziś, po Nedvedzie, przyszła kolej na strzelca drugiej bramki - Leo. :co?:
Zapewne chodzi o ostatni hit internetowy - Dab Dance.
Nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje. Dzięki za wyjaśnienie.
Kończąc wątek, gdyby ktoś nie widział:
Obrazek


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:37

Hed pisze:Zaza cos ćpie? Chodzi jak przecinak, po strzelonej bramce jakoś dziwnie kręcił głowa jakby mu było żal ze musi odejść...albo że tak mało gra.
:smile: On ma po prostu taką dziwną cieszynkę - po każdym trafieniu zwalnia, macha głową, udaje poważnego. :lol:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:42



Tylko co to oznacza :smile:


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:52

Może nie wymarzony, ale solidny powró po przerwie świątecznej. Satysfakcjonujące 3-0. Dybala to z meczu na mecz coraz bardziej cieszy, Zaza - ten gość nie przestaje mnie zadziwiać :), wchodzi na murawę i czuje się, że zaraz sieknie bramkę. Podobał mi się dzisiaj jeszcze Alex Sandro i Pogba, Rugani mógł wejść wcześniej. Buffon klasa, jak zawsze.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:53

8 wygrana z rzędu robi wrażenie.W następnym meczu Zaza powinien dostać pierwszy skład. Cały czas mam wrażenie że brakuje tego jednego pomocnika bo Khedira i Sturato to nie ten oczekiwany poziom.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 17:55

jarmel pisze:
Jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :prochno: Jak akcja idzie lewą stroną, a uczestniczą w niej Pogba i Sandro...nie ma bata, z tego musi być coś groźnego. Podziwiam też Zaze.
Sorek21 pisze:. Cały czas mam wrażenie że brakuje tego jednego pomocnika bo Khedira i Sturato to nie ten oczekiwany poziom.
Jest Asa i Pereyra
BSNT pisze:
annihilator1988 pisze: Jest Asa i Pereyra
Tak? Gdzie są? Chyba tylko na listach płac. Pomocnik potrzebny na gwałt i to ktoś o levelu dużo większym niż Hernanes.
Pierwszy wrócił po kontuzji (chyba nie muszę mówić dlaczego nie grał), drugi jest zapowiedziany na styczeń. Ten tekst o Hernanesie jest głupi. Zarówno Asa jak i Roberto są zawodnikami młodszymi od Brazola o większym potencjale.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2016, 18:19 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 18:03

CavAllano pisze:
Hed pisze:Zaza cos ćpie? Chodzi jak przecinak, po strzelonej bramce jakoś dziwnie kręcił głowa jakby mu było żal ze musi odejść...albo że tak mało gra.
:smile: On ma po prostu taką dziwną cieszynkę - po każdym trafieniu zwalnia, macha głową, udaje poważnego. :lol:
Być może masz rację, wrażenie poważnego na pewno robi :cooler:

Również uważam że Zaza powinien dostać szanse od 1 minuty a Morata niech szuka przełamania z ławki. Z fartem


BSNT

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2015
Posty: 16
Rejestracja: 30 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 18:11

annihilator1988 pisze: Jest Asa i Pereyra
Tak? Gdzie są? Chyba tylko na listach płac. Pomocnik potrzebny na gwałt i to ktoś o levelu dużo większym niż Hernanes.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 18:20

Allegri zapytany na konferencji pomeczowej o mercato raz jeszcze podkreślił, że by podnieść jakość zespołu, powinniśmy się skupić tylko na wielkich graczach. Dobrze, że weszło mu to w krew. ;)


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 18:31

Tylko to, ze Allegri coś mówi, nie znaczy, że będzie spełnione przez Marotte :smile:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 18:34

To oczywiste. Chodzi raczej o to, że do tej pory siedział raczej cicho i pytany o okienko transferowe natychmiast odsyłał do Marotty. Pewnie się zeźlił po transferze Hernanesa. :smile:

Tutaj fragment tej wypowiedzi:

Nel mercato di gennaio ti serve qualcuno?
"L'ho gi&#224; detto ieri, con la societ&#224; abbiamo gi&#224; parlato, abbiamo fatto le strategie di mercato, non chiedetemi nomi, cognomi. Una cosa &#232; certa, che questa rosa &#232; competitiva, &#232; molto competitiva e quindi per migliorarla servono solo grandi giocatori".


PL: Wspominałem już o tym wczoraj, rozmawiałem już na ten temat z zarządem i omówiliśmy strategię na obecne okienko transferowe. Nie pytajcie mnie o imiona, nazwiska. Jedna rzecz jest pewna - ten skład jest konkurencyjny, jest bardzo konkurencyjny i dlatego by podnieść jego jakość potrzebni są jedynie wielcy piłkarze.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 18:57

Dobry meczyk z naszej strony. Obstawiałem dziś męczenie buły zakończone minimalną wygraną i po pierwszej bramce byłem pewien, że tak będzie. Oddaliśmy piłkę Hellas tylko się broniąc, a po odbiorze nie potrafiliśmy wymienić dwóch dokładnych podań, na szczęście długo to nie trwało. Nieźle dziś Dybala, Pogba swoim utrzymywaniem się przy piłce i spokojem mnie zaskakuje, to tylko Hellas, ale i tak robi wrażenie, no i to podanie do Zazy. :ok:
Sandro również spoko, praktycznie sam robi zamieszanie na lewej stronie.Bonu po babolach z Carpi dziś najpewniejszy z naszych obrońców plus bramka i ładne przerzuty. Chiellini standard tylko dziś bardziej niż zwykle wkurzał tymi swoimi wykopami na pałę, Caceres git.
Markiz dziś ciągle pod grą ładnie regulował tempo, tak trzymać.
Khedira z Lichym dziś kompletnie niewidoczni, ale to standard nasza prawa strona jest mocno defensywna w takim zestawieniu, najważniejsze, że w obronie dobrze funkcjonuje.
Mam wrażenie, że Morata za bardzo się stara i dlatego nic mu nie wychodzi, chłopak się spina, sam nakłada na siebie presje i takie są efekty.
Zaza robi super robotę, wchodzi na kilka minut, strzela bramkę i do domu. :dance2: Nie sprzedawać!

Dziś tylko sędzia mnie rozczarował, faul po którym Dybala strzelił gola to jakiś żart ! Czysty wślizg, ale Lichy wydarł ryja czym zasugerował się arbiter i odgwizdał faul... były jeszcze ze dwie takie sytuacje, ale w środku pola. Dziś wystarczy wydrzeć mordę, zrobić dwa fikołki i przeciwnik dostaje kartkę, żenada :facepalm:
Kartka dla Sandro po czystym wejściu i dla Sturaro za pierwszy faul też śmieszne. Sędziowanie mimo że nie miało wpływu na wynik było tragiczne.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 19:06

Po meczu Allegri podkreślił, że Zaza zostaje na pewno, bo potrzebujemy 4 napastników.

Odpowiedział też na pytanie dziennikarzy, dlaczego zdecydował się na Caceresa, a nie Ruganiego:

"Perch&#232; ho preferito Caceres a Rugani? Martin aveva bisogno di giocare, ha passato un brutto momento e poi c'era pi&#249; bisogno di lui che di Rugani, con Barzagli che non ha ancora recuperato."

PL: Dlaczego wolałem wystawić Caceresa, a nie Ruganiego? Martin potrzebował gry, ma za sobą ciężki okres, oprócz tego bardziej go potrzebowaliśmy niż Ruganiego - w obliczu braku Barzagliego, który jeszcze się nie wyleczył.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 19:14

Dybala jest nieoceniony. Oby sztab poprowadził jego rozwój jak najlepiej, bo już w tym momencie ten chłopak przesądza o wynikach i przebiegu meczów. Przyjemnie się na niego patrzy. Niech jeszcze tylko pracuje trochę nad tą prawą nogą, bo ewidentnie przeszkadza mu w grze na ten moment. Aha, no i stałe fragmenty gry znowu stały się naszą bronią, czy to pośrednie czy bezpośrednie.

Zaza to przekozak :C Byłem całkowicie przeciwny jego przyjściu do Turynu, ale udowadnia swoją wartość. O takim zmienniku marzy każdy trener, a może będzie z niego coś więcej niż joker :think: Jak już ktoś wyżej wspomniał, Dybala nietykalny ale jak bardzo ciężko będzie teraz dobierać partnera do ataku Allegriemu. Tak naprawdę każdym wyborem się teraz wybroni. I w sumie nikt nie będzie jakoś narzekał. Problem bogactwa? Czekam na następne mecze i w końcu na dwumecz z Bayernem.

Pogba się obudził, dobra gra i świetna asysta. Oby tak dalej. Khedira trochę niewidoczny, ale niech już się nie łamie, a formę złapie, bankowo. Rugani znowu trochę nerwowo, ale co się dziwić, koniecznie więcej szans na boisku!

Przyjemne zwycięstwo.


Zablokowany