Serie A 15/16 (18): JUVENTUS 3-0 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 19:54

Dobry mecz, aczkolwiek było widać tą dwutygodniową przerwę. Dybałą jest niesamowity. Zastanawiałem się w drugiej połowie, co tyle czasu na murawie robi Morata. Gość odkąd do nas przybył jest jakiś przybity, bez pewności siebie, chyba się nie zaaklimatyzował. Zaza powinien być po Mandzu w hierarchii. Rzeczywiście przydałby się ktoś w stylu Gundo...

Kadziel W ogóle sędzia odgwizdywał faule, gdzie najpierw kontakt był z piłką. Wydawało się że wystarczy żeby ktoś z naszych zwijał się z bólu i faul był jak w banku.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 22:11

CavAllano pisze:
"Perchè ho preferito Caceres a Rugani? Martin aveva bisogno di giocare, ha passato un brutto momento e poi c'era più bisogno di lui che di Rugani, con Barzagli che non ha ancora recuperato."

PL: Dlaczego wolałem wystawić Caceresa, a nie Ruganiego? Martin potrzebował gry, ma za sobą ciężki okres, oprócz tego bardziej go potrzebowaliśmy niż Ruganiego - w obliczu braku Barzagliego, który jeszcze się nie wyleczył.
Aha :co?:

Czy tylko mi sie wydaje, ze Khedira w kolejnym meczu unika stykowych sytuacji i w takowych odpuszcza, zamiast isc z przeciwnikiem na prese?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2016, 22:15

Niestety oglądałem tylko ostatnie 20 minut, Zaza robi na mnie coraz większe wrażenie. Gość ma instynkt zabójcy i potencjał żeby pakować nie małe ilości bramek, na tą chwile jest o klasę lepszy od Moraty.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2016, 14:59

Piotrekmmz pisze:Tylko to, ze Allegri coś mówi, nie znaczy, że będzie spełnione przez Marotte :smile:
Dokładnie, bo Marotta lubi psikusa robić i średniaków kupić albo poraz enty ściągnie Matriego :dance2:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2016, 17:29

To już było ósme zwycięstwo z rzędu, wie ktoś jaki jest nasz rekord jeśli chodzi o zwycięstwa pod rząd w lidze? :) Wiem, że za Conte (sezon 102pkt) było ich aż 12, ale może było kiedyś jeszcze więcej?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2016, 17:30

Wojtek pisze:To już było ósme zwycięstwo z rzędu, wie ktoś jaki jest nasz rekord jeśli chodzi o zwycięstwa pod rząd w lidze? :) Wiem, że za Conte (sezon 102pkt) było ich aż 12, ale może było kiedyś jeszcze więcej?
Nie było http://www.juvepoland.com/text.php?id=194 ;)


Obrazek
Zablokowany