Serie A 15/16 (17): Carpi 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:57

gawron pisze:
Mehehehe pisze:Jakieś video/gif z Allegrim wyskakującym z marynarki? :)
Podbijam, bo to będzie HIT! :)
http://www.calcio-on.pl/index.php/aktua ... h-pilkarzy

Całość ;-).

Bonucci totalnie rozkojarzony pod koniec spotkania. Chiellini zreszta to samo. To on kompletnie odpuscil pilkarza, ktorzy bezposrednio dogrywał do Lollo.
Gandalf8 pisze:
EDIT: Ooo, już jakku1 wrzucił w dobrej jakości, dzięki :)
Nie ma sprawy ;-).
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2015, 17:19 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:01

gawron pisze:
Mehehehe pisze:Jakieś video/gif z Allegrim wyskakującym z marynarki? :)
Podbijam, bo to będzie HIT! :)

Dodatkowo bym prosił o video z rykiem na Ruganiego, bo akurat Mama na mnie ryczała kiedy zupę podawać. :D
Już wyżej są dodane linki i widać, że krzyk był po niecelnym podaniu Marchiso a nie Ruganiego (mnie również komentatorzy wprowadzili w błąd, ale na powtórkach widać wszystko, chociaż w słabej jakości).

EDIT: Ooo, już jakku1 wrzucił w dobrej jakości, dzięki :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:12

Allegri nosi dwie marynarki na sobie?

Dziwna pora na mecz, przez co zapomniałem o nim, ale bramk Bonucciego palce lizać :smile:

Swoją drogą, najważniejsze 3 pkt. Dobrze, że kolędę nagrali wcześniej.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:12

Mamy szczescie, bo rywal mial na nodze pilke na 3-3. Na szczescie gralismy z wyrobnikami, ktorzy poza bieganiem i obrona nie maja wiele do zaoferowania. Koncowka jak z Frosinone. :doh:

Fatalnie obrona, niezbyt dobrze Rugani (ale ciesze sie, ze gral w dluzszym wymiarze czasu). Bonucci, delikatnie rzecz ujmujac, nie mial swojego dnia - dobrze, ze bez konsekwencji.

#Allegrihulk. :cwaniak: Wlasciwa reakcja trenera - zaimponowal mi nia. Troche mniej szczescia, a sprezentowalibysmy rywalowi az 3 bramki. Na pewno mieli cieplo w szatni.

Wyciagnac wnioski i nie popelniac takich bledow w przyszlosci. Teraz patrzymy na wyniki innych. Na cale szczescie rozegralismy sie i 7/7 musi robic wrazenie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:13

Barzagli ponoć zszedł bo miał skurcze w lewej łydce.

Ech coś te Carpie miały dużo ości. Lekka niestrawność będzie.
Bonucci cichy antybohater meczu. Na szczęście gracz Carpi nie podkręcił głośności na 3...

No ale może to i dobrze ten gol na 2-3. Może na przyszłość przestaną grać na stojąco, przy "bezpiecznym" prowadzeniu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:33

Kimi pisze:Allegri nosi dwie marynarki na sobie?

Dziwna pora na mecz, przez co zapomniałem o nim, ale bramk Bonucciego palce lizać :smile:

Swoją drogą, najważniejsze 3 pkt. Dobrze, że kolędę nagrali wcześniej.
No właśnie też się zastanawiam dlaczego Allegri miał na sobie dwie marynarki. Rzucił tą bez herbu, bo później jak schodził do szatni to nią niósł w ręce a na sobie miał marynarkę z herbem :think: .

Bonucci chciał udowodnić Borriello, że też umie bramki strzelać :prochno: . Swoją drogą jutro będą plotki transferowe o powrocie Borriello do Juve :rotfl: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:53

Gandalf8 pisze:
Kimi pisze:Allegri nosi dwie marynarki na sobie?

Dziwna pora na mecz, przez co zapomniałem o nim, ale bramk Bonucciego palce lizać :smile:

Swoją drogą, najważniejsze 3 pkt. Dobrze, że kolędę nagrali wcześniej.
No właśnie też się zastanawiam dlaczego Allegri miał na sobie dwie marynarki. Rzucił tą bez herbu, bo później jak schodził do szatni to nią niósł w ręce a na sobie miał marynarkę z herbem :think: .
Przecież to był płaszcz.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 17:40

Kiss pisze:Nie widze powodow do narzekan, ze chłopacy odpuścili sobie koncowke.
Serio!? To mogło się skończyć remisem, a gdyby to wpadło na 3-3 to byśmy spadli na 5 miejsce, i prawdopodobnie inter powiekszyłby przewagę do 8pkt, a napoli i viola do 4pkt.
Należy im się ochrzan za tą końcówkę i tyle.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 17:49

alessandro1977 pisze:kilka minut z takim Carpi wystarczyło aby Rugani się zbłaźnił...
A czymże się zbłaźnił Rugani? Nie przesadzasz odrobinę?

Jeśli sugerujesz się komentatoram to wiedz, że Ci wieszali na nim psy po złym zagraniu... Marchisio.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 18:27

Wyjasni mi ktoś o co z tym chodzi??



Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 18:31

FelekJUVE pisze:Wyjasni mi ktoś o co z tym chodzi??

Pogba wprowadzil nowa cieszynke po bramce. Po trafieniu z Torino zareagowal podobnie.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 18:53

wojczech7 pisze:
alessandro1977 pisze:kilka minut z takim Carpi wystarczyło aby Rugani się zbłaźnił...
A czymże się zbłaźnił Rugani? Nie przesadzasz odrobinę?

Jeśli sugerujesz się komentatoram to wiedz, że Ci wieszali na nim psy po złym zagraniu... Marchisio.
dokładnie jedyny znaczący błąd popełnij jak poślizgnął się przed polem karnym i Murzyn z Carpi oddał uderzenie na bramkę. Grał raczej zachowawczo bo podawał albo do tyłu albo do najbliższego zawodnika w przodzie. Za jedno takie zagranie do Lichta, który był kryty i od razu stracił piłkę dostał chyba kilka ciepłych słów od Szwajcara.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 19:44

Ktoś zwrócił uwagę na to jak Khedira w pierwszej połowie oszukał przeznaczenie? Po strzale złapał się za udo, utykał przez parę minut... i dokończył mecz. Jednak należy liczyć się z tym, że wkrótce klub zakomunikuje jego dwumiesięczną przerwę tak na wszelki wypadek. Najlepsze było zbliżenie na Evre, który po urazie Niemca zniesmaczony pokiwał głową.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 20:00

Pluto pisze:Ktoś zwrócił uwagę na to jak Khedira w pierwszej połowie oszukał przeznaczenie? Po strzale złapał się za udo, utykał przez parę minut... i dokończył mecz. Jednak należy liczyć się z tym, że wkrótce klub zakomunikuje jego dwumiesięczną przerwę tak na wszelki wypadek. Najlepsze było zbliżenie na Evre, który po urazie Niemca zniesmaczony pokiwał głową.
Faktycznie była taka sytuacja, również ją zauważyłem, Sami przez kilka chwil dochodził do siebie, może nic się nie stało, ale w drugiej połowie wyglądał jakby unikał starć, tak mi się przynajmniej wydawało. Oby to nie kolejna kontuzja.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 20:06

Może przesadziłem, że Rugani się zbłaźnił ale i Wy nie popadajcie w skrajność (po środowym meczu był chwalony ale z jakiego powodu skoro Toro nie stwarzało zagrożenia ? )...grał nerwowo, niedokładnie i powodował zamieszanie pod bramką...miał problem z przyjęciem prostych piłek a ja powtarzam - on nie jest byle debiutantem i wymaga się od niego gry na przyzwoitym poziomie, chłop musi być gotowy w każdej chwili zastąpić starszych kolegów...nie zmienia to faktu, że cieszę się z tego, że Max dał mu pograć tak długo ale chyba nikt z nas dzisiaj nie wyobrażał sobie takiego horroru w końcówce...


Obrazek
Zablokowany