Serie A 15/16 (17): Carpi 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:25

Ale jaja w końcówce. :prochno: Bonucci grał, jak za Del Neriego.
O co chodzi z tymi krzykami na Ruganiego w okolicach 80min.? Akurat jadłem obiad i nie patrzyłem na ekran, ale słyszałem, że komentatorzy mówili coś o błędzie Włocha, który zagrał... mizernie. Ale to młody chłopak, który nie ma w ogóle ciągłości, więc da się zrozumieć. Z drugiej strony mam też nadzieję, że ci krzykacze, którzy tak bardzo domagali się Ruganiego w miejsce Chielliniego, teraz dostrzegli, że to wcale nie musi być takie łatwe, jak się może wydawać.
PS. Piękna asysta Marchisio. :bravo:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:26

Kiedyś Bonucci musiał coś spartolić, akurat dzięki Bogu, że w wygranym meczu. Nie wieszajcie na nim psów, bo akurat dzisiaj nie ponieśliśmy żadnych konsekwencji, a ostatnich 49 na 50 meczów grał bezbłędnie.

Zapominamy o tym co się wydarzyło w końcówce, liczą się tylko trzy punkty, patrzymy co robi reszta.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:27

No i tak udany rok, kończymy golem samobójczym! Po golu na 1-3 niby coś próbowaliśmy, ale było to zbyt na luzie. Naprawdę mogli uznać tego gola Ruganiego, który się chyba załamał po nie zaliczeniu go . Tak czy siak najważniejsze 3 pkt, ale mecz po prostu TRAGICZNY! Straty piłki ciągłe, podania na pałę. Kompletna padaka. Mimo 3 pkt jestem po prostu wściekły. Cieszą 2 gole Mandzu, cieszy gol Pogby - martwi znów 0 Moraty.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:27

Szkoda, że z kamerami do szatni nie wejdą :D Allegri ściągał pacha z tyłka :D

Ogólnie bardzo dziwny mecz :p


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:27

Jeśli podanie Chielliniego do Evry było świetne to podanie Marchisio do Pogby jeszcze lepsze a i sam Francuz zachował zimną krew.

Nie dziwie się Allegriemu, że się wkurzył, bo aż szkoda słów na opisywanie togo co dziś wyprawiali Bonucci i Rugani. Jeden zawala dwie bramki a drugi po strzeleniu ze spalonego gubi się w każdym kontakcie z piłką.

Mamy więcej szczęścia niż rozumu, że Carpi nie wyrównało - mecz z Frosinone niczego nas nie nauczył :/


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:28

Vincitore pisze: Zapominamy o tym co się wydarzyło w końcówce, liczą się tylko trzy punkty, patrzymy co robi reszta.
Mam nadzieję, że trener i piłkarze o tym nie zapomną i w kolejnych spotkaniach będą bardziej skoncentrowani - także w końcówce meczu... :roll:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:28

Alleluja !!


Bonucci zabawił się w świętego mikołaja. Dwa gole na jego konto. Słabo cały blok defensywny dzisiaj.


Marchisio bardzo dobry mecz oraz Mandzukic.


Obrazek
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:29

Juventus w ostatnim kwadransie strzela najwięcej bramek, więc Bonucci musiał podtrzymać trend... :prochno:

Słabszy mecz i było widać, że w drugiej połowie chłopaki byli już w domach na świętach. Na plus Mandzukic, Pogba i Marchisio.
Na największy plus Allegri za reakcje za linią - teraz proszę o powtórzenie tego w szatni :pray:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:29

pablo1503 pisze:O co chodzi z tymi krzykami na Ruganiego w okolicach 80min?

Nie wiadomo. Allegri wściekał się wówczas na Marchisio. Nie wiedzieć czemu, komentatorzy widzieli w nim Ruganiego.

Dawno nie byłem taki zdenerwowany po wygranym meczu. Bonucci tragiczny dzisiaj.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:29

Jak było 3:1 i Rugani babolił co 2gą piłkę, to chciałem to zrzucić, że się chłopak rozregulował po tej "bramce", ale to co Juventus grał od 75minuty to kryminał. Allegri powinien ich tam zjechać jak bure ..., to są profesjonaliści do jasnej ciasnej. Gdyby nie babol gracza Carpi byłoby 3:3 i cały mecz zepsuty przez babole Bonucciego.

Na +
Mandzur
Pogba
Markiz

Udało się dowieźć korzystny wynik, ale zespół jak Juventus nie może być skoncentrowany między 15 a 75minutą, tylko cały mecz. Rugani po tym meczu powinien pracować 3x moniej na treningach, bo jeszcze wiele mu brakuje, choć wiadomo, potencjał jest, ale do BBC (jak grają normalnie, nie jak dzisiaj) to ma jeszcze lata świetlne.


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:29

Widząc Allegriego i jego wnerw przypomniałem sobie niektóre z moich akcji przed tv w tym sezonie :D A Bonuc chyba Święta spędzi w piwnicy :smile: Mario spoko, Markiz i Pogba w akcj bramkowej jak Pirlo i Vidal :)


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:30

To co zagraliśmy w końcówce to kompromitacja i wstyd. Takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć. Żeby mistrz w minutę mógł stracić dwie bramki, a sam od 50 minuty nie oddał strzału na bramkę.. Nie takiego meczu się spodziewałem na koniec roku. Ruzga pod choinkę.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:30

Najlepszy był Mandzukić.Najpierw dośrodkowuje z prawego skrzydła a minutę później ratuje piłkę na pozycji Evry źeby nie było rożnego. BRAWO YOU GOAL !
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2015, 14:32 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:30

W tej końcówce mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu tak na prawdę. Allegri widział co odstawiają piłkarze od 70 minuty. Gdybyśmy mieli trochę mniej szczęścia (jak na początku sezonu) to ten mecz skończyłby się remisem.

Allegri miał za co wrzeszczeć. Ja też to robiłem po bramce na 2:3, nie można w taki sposób tracić bramek, po prostu nie można.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 14:32

Max się tak wkurzył po kolejnym podaniu na pałę do przodu, które zatrzymało sie, a jakże, na obrońcy. Zamiast utrzymywać się przy piłce, podejść, czy chociaż uspokoić, my wybijaliśmy bez celu na Mandżkicia/Moratę. Nic dziwnego, że się zezłościł. Ale nie jestem pewien, czy to na pewno na Ruganiego się wtedy wkurzył. Mam wrażenie, że to było podanie Khediry. Ale mogę się mylić, bo miałem słabą jakość.


Zablokowany