Coppa Italia 15/16 (1/8): JUVENTUS 4-0 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:40

Żebyśmy nauczyli się tak klepać ogórków grając 11 na 11... byłaby poezja :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:40

Szkoda Zazy, ale sam sobie jest winny, 2:0, gra w przewadze, a ten dalej pracuje na czerwo :lol: :lol: Dybala mistrz, Pogba chyba zaczął trenować wolne bo nie ma kto u nas strzelać, ostatni gol z wolnego to pewnie Pirlo dla nas trafił :D Najbardziej mi szkoda Moraty bo widać, że mu zależało, szkoda, że nic mu nie wpadło, choć dwie asysty to i tak nieźle ;)

Kiedy jest mecz 1/4?

FORZA JUVE!! Idealny meczyk na środowy wieczór :juve: :juve:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:40

Fajny sparing. Lubię to :ok: Gdybyśmy tylko chcieli mogło być z 6.
Pierwszy raz w tym sezonie strzelamy 4 gole.
Zakończmy to w niedzielę z jajem i będzie wspaniale.
Wojtek pisze: Kiedy jest mecz 1/4?
20 styczeń, z Lazio wyjazd/ Udine dom (te numerki)...
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2015, 22:44 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:41

PoZAZAmiatane :cwaniak:

Krecenie beki z Romy rozpocznie sie za 3... 2... 1... Start...
:smile:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:41

Można podsumować ten mecz, że wszystko odbyło się łatwo, lekko i przyjemnie czyli z tzw. palcem w ..... :)

Druga połowa już całkowicie rozgrywana w spokoju, choć ta czerwona kartka w pewnym stopniu trochę to ułatwiła. Aczkolwiek i tak Torino w dniu dzisiejszym bardzo słabiutko wyglądało. Może trochę martwić, że Morata nadal bez przełamania bramkowego choć było widać szczególnie w końcówce, że koniecznie chciał się przełamać. No i trzeba odnotować powrót ulubieńca co poniektórych :D
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2015, 22:42 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:41

Morata dzisiaj bez bramki ale, w mojej opinii, gracz meczu. Walczył, asystował, był wszędzie. Obroną Torino kręcił jak chciał. Szkoda, że ta indywidualna akcja bez bramki (właściwie dwie miał, zaraz na początku i tak w ostatnich 10 minutach). Ogólnie wielkie brawa dla zespołu. Jak Morata utrzyma to co dzisiaj pokazywał, to wygląda na to, że mamy 4 groźnych napastników (co by o Zazie nie mówić - strzela, jak na zawołanie).


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:44

Mecz w 2 połowie ustawił się nam idealnie od razu na początku kartka i bramka, później już było kopanie w jedna stronę dobrze, że pokazaliśmy toro gdzie ich miejsce bo ostatnio za bardzo skakali :cwaniak:

Czy mi się wydaje czy Pogba miał delikatny pocisk dla Bayernu na koszulce. Jak ktoś wie więcej był bym wdzięczny za odpowiedź.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:44

Robaku pisze:Chyba ich zjedliśmy. Meczu nie widziałem, jak ktoś ma skrót to poratuje, ale Pogbaoom wrócił :) jejejej
Proszę


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:44

Ależ to była dominacja. Ciężko powiedzieć czyja to zasługa - Torino, bo poddało mecz bez walki, czy Nasza, bo nie pozwoliliśmy im na nic. Pójdę za popularnym powiedzeniem 'grasz tak, jak Ci przeciwnik pozwala'.
Zaza dziś pokazał, że nie taki drewniany, jak go malują. Nie jest to tylko zapchajdziura, a zawodnik, który może pomóc drużynie wchodząc z ławki.
Ładna brameczka Dybsiego. Widać, że myśli na boisku. Dostał idealną piłkę, ale nie zamknął oczu i walnął z całej siły, a przyjął sobie na spokojnie i uderzył w przeciwległy róg. Uwielbiam chłopaka. :P
Pogba w końcu(!) strzelił z wolnego. :hellyes:
Rugani z kolei imponował mi swoim spokojem. Nie ma straconych piłek. Nawet Chiellini kilkukrotnie podawał przez 40m do bramkarza, bo nie wiedział co zrobić z piłką, czego nie doświadczyliśmy u młodego Włocha.
Aha, no i patrząc na dzisiejszą grę Dybali, zaświtał u mnie pomysł, jak pomieścić Argentyńczyka i Berardiego w jednym składzie.
Brawa dla zawodników za ten mecz :bravo:


Obrazek
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:44

Nic dziwnego, że tyle kontuzji mamy/mieliśmy. Jeśli Zaza tak jeździ wślizgami na treningach, to prędzej czy później komuś się zrobi krzywda. :smile: Szkoda tylko Moraty, bo widać, że zależało mu na bramce.

Pogba w wywiadzie (nie znam włoskiego, ale to wyłapałem): "Grazie Andrea." :dance2: :dance:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:46

Wbić Torino czwórkę - bezcenne :dance:

Zaza przy golu na 2:0 zachował niesamowity spokój mimo, że przez całe 53 minuty, które grał spokojnie to się nie zachowywał. Dobra zmiana w wykonaniu Allegriego, bo było już 2:0, gramy w przewadze, Zaza zrobił swoje a po co ryzykować, że będzie 10 na 10 za chwilę?

Gole Dybali i Pogby też niezwykłej urody i jedynie szkoda, że Morata nie wpisał się na listę strzelców, bo grał dziś bardzo dobrze.

Po całych 90 minutach oceniam też pozytywnie grę Ruganiego. Owszem, grał dość ostrożnie i zachowawczo, ale to obrońca i ze swojej roli dobrze się wywiązał.

Jedyny kiepski akcent w tym spotkaniu to wejście Hernanesa, który został... wygwizdany :rotfl: .

P.S. Dobrze widziałem na trybunach Jurgena Kloppa cieszącego się po golu Zazy na 2:0 czy to już omamy od wódy?


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:47

72% czasu przy piłce :shock: Jeszcze niech wygrają niedzielny mecz i będzie całkiem sympatycznie


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:48

torino dobite czwórką do jajca, jako bonus śpiewający molinaro :dance: :


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:48

Gandalf8 pisze: P.S. Dobrze widziałem na trybunach Jurgena Kloppa cieszącego się po golu Zazy na 2:0 czy to już omamy od wódy?
Ewidentnie to drugie :P

Karny na Sandro jak nic... Morata by się chociaż przełamał.
pan Zambrotta pisze:torino dobite czwórką do jajca, jako bonus śpiewający molinaro :dance: :

Wolę go ,,tańczącego z piłką''. Tego nie zapomnę nigdy. Najlepszy drybling w historii Juve :dance2:
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2015, 22:51 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 22:50

pablo1503 pisze:Aha, no i patrząc na dzisiejszą grę Dybali, zaświtał u mnie pomysł, jak pomieścić Argentyńczyka i Berardiego w jednym składzie
Berardi prawe skrzydło Morata lewe a Dybsi w środku. Morata mi dzisiaj zaimponował, jeśli grałby w ten sposób, to może być z niego dobry lewoskrzydłowy. Cofał się w głąb pola, kiwał, umiejętnie podawał + dwie asysty. Pytanie tylko, czy to zasługa Toro, czy efekt podpisania nowej umowy?


Zablokowany