Coppa Italia 15/16 (1/8): JUVENTUS 4-0 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 23:11

Nie chcę być pesymistą, ale w obliczu meczu z Bayernem nie wolno ryzykować w CI aby czasem nie odpaść.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 23:13

Nareszcie Rugani dostanie szansę - chciałbym, by wykorzystał ją jak najlepiej i dzięki temu zagrał też z Carpi. To, co ostatnio odstawiał Kielon też powinno mu w tym pomóc. Giorgio niech sobie odpocznie, bo coś ostatnio jest chyba zbyt pewny swojej pozycji, a to przekłada się na efektywność jego gry. A młodziak powinien pokazać, że jest realną konkurencją.

Liczę na dobry rezultat, ale czuję, że to nie będzie łatwy mecz; Byki będą chciały nam się odgryźć za ostatnie spotkanie.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 23:44

Dodatkowe derby nadają znacznie większy sens temu meczowi, Torino z pewnością wyjdzie naładowane w końcu mają 3 mecz sezonu :D
Ważne żeby odpoczęli Pogba i Bonnucci którzy praktycznie grają cały czas Pogba miał przerwę tylko dzięki kartkom.
Na Daniele widzę że czekaliśmy chyba w większości, w ataku najlepiej Morata z Zazą.
Z jaką kartką tym razem skończy Glik ? :prochno:


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 01:35

cooler pisze:To, co ostatnio odstawiał Kielon też powinno mu w tym pomóc. Giorgio niech sobie odpocznie, bo coś ostatnio jest chyba zbyt pewny swojej pozycji, a to przekłada się na efektywność jego gry.
Giorgio coś ostatnio odwalił, czy to krytyka bo tak ostatnio na czasie?
Z tego co pamiętam to w ostatnich meczach grał naprawdę solidnie, czyszcząc praktycznie wszystko, chyba że coś wyleciało mi z głowy.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 09:01

bajbek17 pisze:Nie chcę być pesymistą, ale w obliczu meczu z Bayernem nie wolno ryzykować w CI aby czasem nie odpaść.
Mecz dopiero za 2 miesiące., To tego czasu Khedira bedzie miał 3 kontuzje, Caceresa może przygarną z powrotem (o ile nie odejdzie do Milanu), a my jako drużyna zanotujemy zapewne 2 tendencje spadkowe i 2 zwyżkowe formy.

O CI juz dawno zapomnimy jeśli dziś przegramy, w co wątpię, bo takie Toro pewnie i tak przejdziemy.

Boję się o tego Ruganiego, żeby nam się chłopak dziś nie spalił, jak Coman.
Chłop nie dostaje szans, a gdy dostanie po takim czasie, trema może zawiązać nogi...Liczę, że będzie czyścił nam plac niemiłosiernie i wyśle na jakiś czas Kielona na ławke.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 09:03

Choćby najświeższe wspomnienia - najpierw karny po tym jak ograł go Bernardeschi, następnie Kalinić dochodził do każdej długiej piłki po naszej lewej stronie aż wkurzył się Bonucci, dwa razy zszedł do boku, skasował gościa i się skończyło.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 09:21

Wydaje mi się, że będzie to łatwy mecz. Orientuje się ktoś, jakim mniej więcej Torino wyjdzie składem. Najmocniejszym ? czy też będzie rotacja. W sumie to nie ma znaczenia.


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 09:23

lenor chodziło mi bardziej o to, że jest duże prawdopodobieństwo odpadnięcia w następnej rundzie z CL dlatego nie olewałbym CI by grac chociaż na dwóch frontach.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 10:23

Lambi120 pisze: Giorgio coś ostatnio odwalił, czy to krytyka bo tak ostatnio na czasie?
Z tego co pamiętam to w ostatnich meczach grał naprawdę solidnie, czyszcząc praktycznie wszystko, chyba że coś wyleciało mi z głowy.
Może 88 w FIFIE to przesada u Giorgio, ale tutaj muszę się zgodzić z kolegą. Nie licząc tego karnego z Violą to Chiellini gra ostatnio bez większych błędów. W ciągu ostatnich dwóch lat regularnie zdarzały mu się klopsy, ale obecnie prezentuje się naprawdę dobrze. Zresztą - jak cały blok defensywny Juve.


Obrazek
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 11:10

Cabrini_idol pisze:Orientuje się ktoś, jakim mniej więcej Torino wyjdzie składem. Najmocniejszym?...

Raczej najmocniejszy wystawią:
Ichazo - Moretti, Glik, Bovo - Perez, Aquah, Vives, Baselli, Molinaro - Quag, Maxi Lopez (LGdS).


Imi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2014
Posty: 38
Rejestracja: 02 maja 2014

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 12:43

Kurde, moze to bedzie mecz gdzie Morata sie przelamie? Chcialbym w koncu zobaczyc go na liscie strzelcow :X

O ile mnie pamiec nie myli, to Morata wlasnie dal nam awans do polfinalu zeszlorocznego CI po golu z Parma w koncowce meczu...

Torino jak zwykle sie zepnie na nas, bo to Derby, wiec latwego meczu to ja bym sie nie spodziewal, ale nie wykluczam rowniez, ze wynik koncowy na latwy mecz moze wskazywac :ok:

Moj typ: Juventus 3:0 Torino :cooler:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 16:22

Morata ostatni raz posłał piłkę do siatki, w 7 kolejce Serie A , na początku października. W międzyczasie były też mecze w Lidze Mistrzów. No jak dziś nie strzeli i z Carpi (raczej zagra) - to ja nie wiem - chyba załamanie się chłopak nerwowo. Przydałby mu się ten Dr No od Bonucciego. :C

Co do meczu. Absolutnie nie warto odpuszczać Pucharu Włoch. W zeszłym sezonie prawie potrójna korona, a teraz mamy ryzykować że będzie pusto? Mamy olać i skupić się tylko na Serie A? - Wole Coppa Italia niż nic :cwaniak:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 17:42

Moj typ: Juventus 3:0 Torino
Martwmy sie lepiej, zeby na odwrot nie bylo.

Jakis dziwny ten tydzien. Spezia, wzorem Alessandrii, wyeliminowala AS Rome w rzutach karnych. To bylby chyba jeden z najlepszych kandydatow do frajerstwa sezonu, gdyby obroncy tytulu podzielili los naszych rywali z aktualnie 5. miejsca tabeli Serie A :doh:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 18:42

I Roma i Viola poza pucharem,chyba delikatnie sobie odpuścili. Liczę ze zagramy rezerwowymi jak tylko sie da. To derby wiec liczę oczywiście na zwycięstwo. Ciekaw jestem postawy Ruganiego.

P.s ktos poratuje linkiem na smartfona/tablet?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2015, 18:45

Tyrael pisze:I Roma i Viola poza pucharem,chyba delikatnie sobie odpuścili. Liczę ze zagramy rezerwowymi jak tylko sie da. To derby wiec liczę oczywiście na zwycięstwo. Ciekaw jestem postawy Ruganiego.

P.s ktos poratuje linkiem na smartfona/tablet?
Dlaczego mamy zagrać rezerwowymi ? Rugani Zaza i Morata to chyba wystarczające zmiany, co by nie było na derby.


Obrazek
Zablokowany