Serie A 15/16 (16): JUVENTUS 3-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:38

Allegri niech coś kombinuje z pomocą, bo do najlepszej z Pirlo i Vidalem się nie umywa a Dybala niech zmieni korki, bo ryje po ziemi zamiast czysto trafić.


cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:38

Kamex22 pisze:Czy mi się wydaje czy karny nieco naciągany? W drugich połowach z reguły gramy lepiej, więc może i tym razem...

Szkoda akcji Dybali, gdyby wystawił Mario na pustą...
Karny naciągany, bo kontaktu w zasadzie nie było ale to mozna stwierdzic przy powtorkach, a tak z przebiegu akcji to niestety chiellini dal pretekst sędziemu i jak dla mnie to wlasnie jego wina bo nie potrzebnie te noge wyciągał. Juz nie wspominajac o tym ze spokojnie duzo wczesniej mozna bylo te akcje skasowac ale nasi olali sytuacje


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:39

Załosna ta Viola, dostali karnego z niczego i teraz myślą, że przy każdym dotknięciu sędzia im da karnego/wolnego :prochno: Sędzia powinien ich za to kartkować. Dobrze,że szybko wyrównaliśmy bo mogło by być różnie.

Mecz do wygrania.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:39

Co by nie powiedzieć, ale Sandro jest lepszy w dogrywaniu piłek w pole karne, a Lichsteiner bardziej solidny we wszystkim od Quadrado. Nie ma jego "polotu", ale jednak jest solidniejszy... Buffon miał karnego na rękach :hellyes:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:39

Czymcie mie bo nie wyczymie. Hasło dnia: STRATA.

Buffon wznawia - strata, 2 podania po ziemi - strata, przerzut - strata, prostopadłe podanie - strata, prowadzenie piłki strata. NO ILE MOŻNA DO CHOLERY

NIE MAMY DRUGIEJ LINII!!!!!! Viola banda <epitet> symulantów jedzie z nami jak z burą suką. Jak patrzę na Marchisio to mi się zbiera na wymioty, a Sturaro przy Samim Kontuzji to Niepokonany Tytan. Jedynie Pogba coś tam ciągnie.

W swojej roli życia znów Babol Chiellini. Oscar dla tego pana za najlepszego aktora dramatycznego.

Ataku w tym meczu nie widać.

Komedio-dramat na boisku.
rad pisze:Optycznie - Juve dominuje
W którym miejscu? :jaw: Fioletowi wjeżdżają w nas jak masło. 3 podania i są pod naszą 16stką, klepią nas jak Barca na Camp Nou :facepalm2:
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2015, 21:42 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:39

Ja tylko jedną uwagę - nie wiem, jak można krytykować w tym spotkaniu Marchisio. Chłop piłki odbiera, inteligentnie podaje, dobrze sie ustawia. Klasa.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:40

Błąd Chielliniego, Ilicić strzela z karnego (Gigiemu niewiele brakło, żeby to obronić) i od początku wydawało się, że będzie mocno pod górę. Jednak po akcji Evra-Cuadrado udało się szybko wyrównać i później to my stworzyliśmy więcej akcji (Dybala prawą nocą słaby strzał, potem lewą mocny, ale w Mandzukicia i nawet ten strzał Bonucciego z 45 minuty dobry, bo przynajmniej kontry nie było).

Ale ja zwróciłem uwagę na duże zaangażowanie Mandzukicia. W pierwszych 10 minutach dzięki jego pressingowi rywale popełnili 3 błędy. Przez 30 minut grał bardzo intensywnie, potem trochę mniej, ale według mnie wykonuje świetną robotę.

Słabo nasz środek. Marchisio dużo strat, Khedira niewidoczny, Pogba bez błysku.

Spokojnie można (i trzeba) ten mecz wygrać :juve:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
kogut

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 114
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:40

Chaos, chaos, chaos. Kiedy wreszcie strzelimy jakiegoś gola ze stałego fragmentu? Może czas dać odpocząć Dybale, bo wrzuca i wrzuca i nic z tego nie wynika.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:40

Gajowy Marucha pisze: I niech Chiellini przestanie wyprowadzać akcje/dośrodkowywać...
Baloniasta wrzutka była kijowa, ale wcześniejsze prostopadłe (chyba do Pogby) - cudo


Fajny, szybki, wyrównany mecz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:44

Orsato wyczarowal karniaka i wirtuoz Kalinic zrozumial przekaz :lol: ...
Dybala spoko ale prawej nogi to on nie ma, zenujacy strzal vide Sevilla w domu.
Evra zaliczyl asyste a moglby miec ze trzy.
Pogba robi co moze, Marchisio przecietnosc (zeby nie powiedziec slabo), a Khedira biega jak dziecko we mgle. Moze warto wpuscic Sturaro, ze dwa razy zostalo nam potezne dziursko w srodku.
Fiorentina stawia na masowa obrone i robi to umiejetnie - Cuadrado poza golem niespecjalnie sobie pogral.
Fajny mecz, oby na koncu byl tez fajny wynik.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:45

pumex pisze:Mandzukić zaś jest stanowczo zbyt mało ruchliwy.
Gość, który najwięcej biega jest... "mało ruchliwy" :rotfl: . Zgodzę się, że w akcjach ofensywnych niewiele wynika z jego gry, ale gdyby Dybala też stosował taki pressing jak Chorwat to Fiorentina miałaby problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:46

Co z tą murawą jest?


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:46

cerb pisze:
Kamex22 pisze:Czy mi się wydaje czy karny nieco naciągany? W drugich połowach z reguły gramy lepiej, więc może i tym razem...

Szkoda akcji Dybali, gdyby wystawił Mario na pustą...
Karny naciągany, bo kontaktu w zasadzie nie było ale to mozna stwierdzic przy powtorkach, a tak z przebiegu akcji to niestety chiellini dal pretekst sędziemu i jak dla mnie to wlasnie jego wina bo nie potrzebnie te noge wyciągał. Juz nie wspominajac o tym ze spokojnie duzo wczesniej mozna bylo te akcje skasowac ale nasi olali sytuacje
No zlituj się, skoro nie było kontaktu to nie można powiedzieć, że Chiellini dał pretekst. Po to te patałachy bramkowi stoją za bramkami żeby takie akcje wyłapywać. Fatalny błąd Orsato.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:46

Mówiłem, że najważniejsza będzie dziś nasza pomoc, która póki co zawodzi, dlatego gra wygląda jak wygląda. Jeśli środek się nie poprawi to pozostaje liczyć na błysk geniuszu Pogby czy Dybali, co może się źle skończyć.Markiz z piłką gra dziś gorzej niż Sturaro tylko w defensywie sobie radzi, a Khedira gra na alibi i prawie w ogóle nie biega i non-sop jest spóźniony.

Niech chłopaki się wezmą w garść, bo remis nas nie satysfakcjonuje. Trzeba to wygrać koniecznie !


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:47

Gandalf8 pisze: Słabo nasz środek. Marchisio dużo strat, Khedira niewidoczny, Pogba bez błysku.
Marchisio - 2 straty (obie na połowie Fiorentiny) przy 4 Pogby, 100% celności podań, 3 bloki w 3 różnych strefach boiska itp. Ale nie, gra słabo...


Zablokowany