Serie A 15/16 (16): JUVENTUS 3-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:34

szczypek pisze:Nie trzeba być doktorantem żeby ocenić kto jest dziś lepszym zespołem.
Zdecydowanie Juventus. Po przerwie Mandzukic na 2:1 i dobranoc ;)
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2015, 22:38 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 2 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:34

Trudny mecz. Nie potrafimy opanować środka pola, Khedira raczej do zmiany. I niech Chiellini przestanie wyprowadzać akcje/dośrodkowywać...Mandzukić niby tez sie stara, walczy, ale nic z tego nie wynika.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:34

Claudio w defensywie bardzo dobrze. Nie wiem osochozi.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:34

Chce Sandro za Evre, oprócz asysty przeciętny występ francuza, ogólnie Viola bardzo dobrze gra piłką z tym że ich remis urządza.

P.s Karny nie słuszny.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:34

Orsato w swoim stylu :facepalm: Pomijając już słuszność jego decyzji, Chiellini zachował się w tej akcji jak piłkarska pokraka. Najpierw decyzja o wykonaniu wręcz absurdalnego wślizgu, potem zrobił dokładnie to na co liczył Bernardeschi (do spółki z Orsato).

Ogólnie rozczarowujemy, choć okazje do objęcia prowadzenia były, stąd tym bardziej ich szkoda - ponownie pokaz nieskuteczności, tak jak przeciwko Sevilli. Bardzo zawodzi nasz środek pola. Jedynie Pogba coś sobą dziś reprezentuje, natomiast Marchisio do spółki z Khedirą są do bani. Mam wrażenie, że to, co ostatnimi czasy zaczynało funkcjonować, zostało rozmontowane przez zamianę Sturaro na Khedirę.

Evra momentami wydaje się być zbyt wolny na poszczególnych zawodników Violi, Mandzukić zaś jest stanowczo zbyt mało ruchliwy. Wyróżnić można chyba tylko Dybalę, choć niestety koniec końców z jego indywidualnych akcji niewiele wyszło pożytku. Chciałbym, żeby nasi podeszli do drugiej połowy jak przystało na rangę tego meczu, bo dziś, z uwagi na sytuację w tabeli, każdy inny wynik niż zywicęstwo będzie dla nas porażką.


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:35

Dobra reakcja zespołu po stracie bramki :bravo:

Niestety, po wyrównaniu już było gorzej.

Orsato na wiele pozwala - parę razy mocno poturbowaliśmy Bernardeschi'ego, a pod koniec połowy Chiellini i Bonucci pokazali Kaliniciowi jak grają obrońcy Starej Damy ;)

3 pkt w zasięgu, forza! :juve:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:35

Ciężki mecz i po zabójczym początku wszystko trochę siadło. Optycznie - Juve dominuje, fioletowi jedenak mogą czymś zaskoczyć.
Nie pierwszy raz odnoszę wrażenie, że Pogba-Evra się nie rozumieją, to samo Chiellini - nie ogarcznia czasami co z piłką zrobić.
Dybala fajnie szarpie, to samo Pogba. Quadrado, opróćz brami robi tylko szum i się przewraca po prawie każðym kontakcie.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:35

Żenada! Czeka człowiek na rehabilitację po wtorkowej farsie, a dostaje jakieś gówno na talerzu. Viola przewyższa nas technicznie o 2 klasy. Wychodzą spod naszego notabene pseudopressingu jak chcą. A my w analogicznej sytuacji jedyne co potrafimy to wywalić lagę do przodu... Połowa drużyny nawet butów nie potrafi przed meczem dobrać.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:36

Ech, średnio to wygląda. Pełno niedokładności, Mandzukic niewidoczny, mamy problem ze stworzeniem akcji bramkowych. Powinniśmy się ogarnąć w drugiej połowie. Według mnie powinien wejść Zaza i Alex Sandro.
Fiorentina sporo fauluje, tak dalej pójdzie skończy mecz w 10. No nie wiem, kiepsko to wygląda. Bałem się tego meczu i jak widać nie bez powodu. Nie można być spokojnym o ligę.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:36

Czy mi się wydaje czy karny nieco naciągany? W drugich połowach z reguły gramy lepiej, więc może i tym razem...

Szkoda akcji Dybali, gdyby wystawił Mario na pustą...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:36

Chiellini zaczął w swoim stylu :think: Nas remis absolutnie nie urządza, po grze można wywnioskować inaczej. Co razi, kryjemy na jakieś radary, zwłaszcza w środku. Za dużo dajemy pograć Fiorentinie. Nie kreujemy sobie sytuacji, jest ciężko. Plus za szybkie wyrównanie. Z taką grą nie wygramy, musimy się ogarnąć, po męsku.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:36

Po stracie gola super to wyglądało jak nasi siedli na Fiorentinę, zdobyliśmy gola i zamiast to kontynuować to oczywiście spuściliśmy z tonu i zaczęło się męczenie buły..


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:36

Fiorentina klepie sobie piłkę i nic z tego nie ma. Bramka po nurku Bernadeschiego i zero sytuacji. My może trochę mniej poukładani ale groźniejsi. Dybala dzisiaj świetnie trzyma się na nogach widać chłopak trochę na siłce popracował.

Mamy szanse to wygrać musimy tylko wykorzystać to co sobie stworzymy, a pewnie będzie tego sporo, bo z przebiegu gry stawiam, że Alonso wyleci około swojego 15 faulu.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:37

Ciekawe ile jeszcze sezonów zajmie Allegriemu to zastosowanie gry technicznej.. Może niech pójdzie na staż do Sousy, który to wprowadził do Fiory w pare miesięcy.. Evra prócz asysty to same fatalne podania do przodu.
Co Zrobił Dybala sam na sam? prawa noga do ucięcia. Nie ma póki co klarownych sytuacji i jakiejś wyraźnej przewagi.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2015, 21:37

Nie tego oczekiwałem jako, że mieliśmy pokazać sportową złość...gramy bojaźliwie a Fiorentina gra z nami w dziadka przez co bywały momenty 4 minutowe kiedy nie potrafiliśmy dotknąć piłki...Bonu darowałby sobie strzały raz na jakiś czas a kielonowi potrzebny jest psychiatra...
To nie jest Juve jakie znamy ze swojej twierdzy, zero zagrożenia...rozczarowuje mnie Evra, który nie wie co ma zrobić z piką z przodu, liczę na to, że jak najszybciej wejdzie AS...

Chyba sobie nocnik postawię przed telewizorem bo boję chodzić się odlać, na początku po prezentacji zawodników poszedłem do kibla a po powrocie na dzień dobry 0-1...to nie pierwszy taki przypadek :doh:


Obrazek
Zablokowany