Serie A 15/16 (15): Lazio 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 10:13

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 15. kolejki Serie A 15/16: Lazio -JUVENTUS

Czas:

4.12.2015 (piątek), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Rzym - Stadio Olimpico (72 700)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1900
Barwy: Błękitno-białe
Przydomek: Biancocelesti, Aquile
Prezes: Claudio Lotito
Dyrektor sportowy: Igli Tare
Menedżer: Stefano Pioli
Oficjalna strona SS Lazio

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 0
Przegranych: 6


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 5
Remisów: 1
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(2015-10-28) - Atalanta Bergamo 2:1 SS Lazio (Serie A)
(2015-11-01) - SS Lazio 1:3 AC Milan (Serie A)
(2015-11-08) - AS Roma 2:0 SS Lazio (Serie A)
(2015-11-22) - SS Lazio 1:1 US Citta di Palermo (Serie A)
(2015-11-26) - SS Lazio 3:1 Dnipro Dniepropietrovsk (Liga Europy)
(2015-11-29) - Empoli FC 1:0 SS Lazio (Serie A)


mecz na żywo w TV:

Obrazek

P.S. Post edytowany na prośbę Kimiego.
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2015, 17:43 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 2 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 10:48

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Lazio zawsze jest groźne i ma kim straszyć. Trzeba mieć nadzieje, że nasi utrzymają koncentracje i, że jeszcze nie uwierzyli, że już prosta droga po mistrzostwo. Tym niemniej jestem dobrej myśli, powinniśmy wygrać.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 10:59

Zdaję sobie sprawę, że może nie być to łatwy mecz, ale mamy to szczęście, że Lazio jest bez formy. My mieliśmy tego pecha, że na początku drogi, gdy szukaliśmy formy od razu spotkaliśmy Napoli, Romę i zaskoczenie początku sezonu Chievo. Inni mieli trochę łatwiej i liczę, że w drugiej części sezonu będą mieli pod górkę, m.in. przez potencjalny powrót do gry Lazio.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 17:50

Sila Spokoju pisze:My mieliśmy tego pecha, że na początku drogi, gdy szukaliśmy formy od razu spotkaliśmy Napoli, Romę i zaskoczenie początku sezonu Chievo.
Przed każdym sezonem trzeba brać pod uwagę porażki w Rzymie z Romą i w Neapolu z Napoli, bo było wiadomo, że to naszych 2 głównych rywali w Serie A, a tym samym 2 najtrudniejsze wyjazdy. Nie jesteśmy dziś na 1. miejscu przez frajersko stracone punkty W TURYNIE z Udinese, Frosinone i Chievo. Teraz musimy te punkty odzyskać w trudnych wyjazdach, jakim jest chociażby Rzym, gdy Lazio jest w formie.


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 18:40

Crunny pisze: gdy Lazio jest w formie.
:think: Lazio w listopadzie nie wygrało żadnego ligowego meczu i jest w formie? Właśnie teraz może być dobry moment by ich klepnąć.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 19:25

Przecież my ich zawsze klepiemy, czy są w formie czy bez, u siebie, w Rzymie, w Chinach, wszędzie i o każdej porze :D :juve:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 19:43

Wojtek pisze:Przecież my ich zawsze klepiemy, czy są w formie czy bez, u siebie, w Rzymie, w Chinach, wszędzie i o każdej porze :D :juve:
Niekoniecznie musi być tak łatwo w tym meczu. Ostatnio z tego co kojarzę to głównie Tevez, Vidal i Pogba ich jechali. Dwóch pierwszych już nie ma, a Pogba jakby zatracił swój instynkt strzelecki. Dodatkowo co by nie mówić to Lazio u siebie jakoś tam sobie radzi w tym sezonie (wyjazdy to tragedia), no i na pewno będą chcieli się odbić.


EDIT:
vitoo pisze:
Sila Spokoju pisze:Ostatnio z tego co kojarzę to głównie Tevez, Vidal i Pogba ich jechali. Dwóch pierwszych już nie ma, a Pogba jakby zatracił swój instynkt strzelecki.
Jeszcze jest Chiellini, on też ma szczęście do Lazio. ;)
Rzeczywiście on im chyba też ładował jakieś brameczki, niech więc i to powtórzy w najbliższym meczu :o


P.S. Może tak wcześniej założyć temat meczowy z Lazio ? :co?:
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2015, 20:18 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 2 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 19:53

Wojtek pisze:Przecież my ich zawsze klepiemy, czy są w formie czy bez, u siebie, w Rzymie, w Chinach, wszędzie i o każdej porze :D :juve:
Fakt, że w ostatnich latach zdarzały się nam imponujące zwycięstwa z Lazio, kiedy ogrywaliśmy ich bezproblemowo, ale przypominam, że w międzyczasie padło również kilka remisów i pamiętna porażka 1:2 w półfinale CI, także jednak tonowałbym nastroje. Lazio, w jak słabej formie by nie było, nigdy nie można lekceważyć, tym bardziej w Rzymie. Choć trzeba przyznać, że jak prześledzić ostatnie mecze między Juve i Lazio to ilość bramek, jaką Stara Dama - zwłaszcza ta prowadzona przez Conte - wpakowała piłkarzom ze stolicy, naprawdę robi wrażenie.
Sila Spokoju pisze:Ostatnio z tego co kojarzę to głównie Tevez, Vidal i Pogba ich jechali. Dwóch pierwszych już nie ma, a Pogba jakby zatracił swój instynkt strzelecki.
Jeszcze jest Chiellini, on też ma szczęście do Lazio. ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 20:55

Sila Spokoju pisze:Dodatkowo co by nie mówić to Lazio u siebie jakoś tam sobie radzi w tym sezonie (wyjazdy to tragedia), no i na pewno będą chcieli się odbić.
Równie dobrze można by napisać, że odbić sobie chce Juventus, który musi szukać kompletu w każdym spotkaniu. Lazio chce się odbić już od kilku pojedynków, ale kompletnie nic im nie wychodzi. Oglądałem ich wczorajsze wyczyny i trzeba sobie powiedzieć wprost, że rzymianie grają padakę. Nie twierdzę, że będziemy mieć z nimi łatwą przeprawę, ale to jednak od nas będzie się oczekiwać zwycięstwa, bo wychodzimy z dołka, oni znajdują się z kolei na przeciwległym biegunie. Problemem może być brak Pogby, ale prawdopodobnie do składu powróci Khedira (takie info pojawiło się dzisiaj). Lazio nam leży i oby podobnie było także tym razem.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 listopada 2015, 21:24

Heh:) Właśnie widzę temat meczowy o Lazio się z tego robi:)No ale co się dziwi, rozochoceni jesteśmy, postawą Juve :D Więc nie możemy się doczekać!
No Lazio na pewno w kryzysie jest. Jednak pamiętam jak nam pewna, piękna serie się skończyła na 1-1 u nich... Także ten spokojnie:) Na Lazio powinien wyjść Mandzukic - zdecydowanie! Myślałęm nad Zazą - bo w sumie zasłużył, no ale lepiej tutaj zostawić jak jest! Aha i Alex Sandro!
Lazio teraz traci, ale wcześniej grali w kratkę, dostali baty od Chievo, Napoli na początku.Potem lepiej, pokonali 3-0 Torino niespodziewanie wysoko! No i teraz, dołują... Raczej nasze zwycięstwo bez problemów, zwłaszcza po ostatnim meczu - widać że zazębia się u nas. Lazio nie jest to może Napoli czy Fiorentina teraz, ale też nie Palermo,potencjał mają!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2015, 13:18

Mecz z serii wygrać i zapomnieć. Lazio pod formą, my coraz lepiej. Kolejny mecz z rzędu do wygrania i spełnienia czyjejś przepowiedni. :cooler:
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2015, 19:04 przez Vanquish, łącznie zmieniany 3 razy.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2015, 15:41

Patrząc na naszą formę i Rzymian powinniśmy wrócić z kompletem pkt, szczególnie jeżeli Lazio będzie chciało grać otwarty futbol.

Gładkie 2:0 przewiduje.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2015, 16:54

Jak wygramy to można stwierdzić że wracamy do walki o scudetto.Podobnie jak Święcicki uważam że i tak skończymy na 1 miejscu.Mamy najsilniejszą kadrę a wiosną cała czołówka przyjedzie na JS.

Chcę Alex Sandro i Dybale w pierwszym składzie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2015, 17:11

Liczę na zwycięstwo, może już nie tak gładkie jak za kadencji Conte, ale pewne np. 2:0. Lazio jest totalnie bez formy, trzeba to wykorzystać.

Tak jak pisałem już w jakimś temacie, Lazio na pewno zacznie grać lepiej i urwie jeszcze punkty najlepszym, dlatego też warto z nimi teraz wygrać.

My straciliśmy masę punktów na początku sezonu, gdy Roma, Chievo i Napoli grał jakiś tam futbol, a my byliśmy w totalnej rozsypce. Liczę, że teraz inni pogubią punkty, a my zaczniemy je masowo zbierać.

Forza Juve!


@Kimi, dzięki za stworzenie tematu meczowego, o który się domagałem :ok:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2015, 17:32

Nawet jeśli Lazio nie byłoby w dołku to ostatnie mecze z nimi były niezłe i dawaliśmy radę, 3 punkty wpadną - jestem tego pewien. Liczę na Dybale i Sandro - jak zawsze.

Roma ma dwa wyjazdy do Turynu i Neapolu i patrząc na ich formę na pewno stracą punkty w jednym z nich (wydaję mi się, że i w jednym i drugim), więc jest realna szansa awansować na 4 pozycję.

Nie ma już żadnych usprawiedliwień, Max już nie kombinuje tak bardzo i wydaję mi się, że powoli ta układanka zaczyna mu wychodzić - czuję, że wiosna będzie kosmiczna. FORZA


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Zablokowany