Serie A 15/16 (15): Lazio 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2015, 18:20

Dragon pisze:Jak można było się nie zabezpieczyć przez tego połamańca?
Gdy Niemiec do nas przychodził dobrze wiedzieliśmy jak bardzo "kontuzjogennym" piłkarzem jest. W Madrycie zdaje się opuszczał 2/3 sezonu, u nas przynajmniej raz wypada raz zdrowieje, ale to żadne pocieszenie. Wydaje się że piłkarzy, którzy mogą zająć miejsce lekko po prawej stronie naszej formacji jest wielu, co z tego jak większość jest kontuzjowana. Problem ciągłych kontuzji Khediry to mały pikuś, gdyby zmiennicy byli zdrowi i tu jest pies pogrzebany.
Dragon pisze:Źle widzę nasz środek bez Pogby, nie wiem kto potrafi podać fajną piłkę do przodu. Marchiso, ale ten gra głebiej... zresztą już na początku sezonu pomoc Padoin, Sturaro i Pogba w 3-5-2 nie podołała...
Dlatego Dybala będzie musiał się cofać z piłką i robić z nią to "coś". Nawet jeśli na boku lewej strony wystąpi ofensywny Sandro to podawać on będzie do takiego Leminy, Padoina którzy za pewne piłkę będą grać do tyłu lub wszerz - to dopiero będzie epickie :prochno:. Także spodziewam się takiego scenariusza. Zastanawiam się też czy dobrym rozwiązaniem jest Cuadrado na prawej pomocy. W ostatnich meczach stracił nawet na efektowności. Lichtsteiner choć ma proste metody grania w ofensywnie zdają się być na ten moment bardziej skuteczne. Odkrycie Ameryki po prostu :roll:

PS: 4-4-2 tak z kapelusza Panowie? Tu już bardziej 4-3-3 na co daje 1%.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2015, 20:58

Tyrael pisze:
Dragon pisze: Źle widzę nasz środek bez Pogby, nie wiem kto potrafi podać fajną piłkę do przodu. Marchiso, ale ten gra głebiej... zresztą już na początku sezonu pomoc Padoin, Sturaro i Pogba w 3-5-2 nie podołała...
Nie martw się, jutro zapewne zagra Sturaro, Marchisio i Lemina :dance2: oooo Boże... Mam nadzieje ze zagraja na skrzydłach Sandro i Cuadrado, być może coś wpadne z dośrodkowania, choć nasz Afro się ostatnio nie popisał.
Na środku pomocy może zagrać Cuadrado. Przeraża sytuacja Pereyry. Kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 00:21

Dragon pisze:Ciężko mi odżałować tego Allana... Zdrowie Vidala, gole strzela, co mecz 90 min. w nogach i kosztował całe ,,G''.
Mysle, ze tutaj tez wazne bylo, ze Sarri przygotowal go do sezonu ;-).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 01:09

jakku1 pisze:
Dragon pisze:Ciężko mi odżałować tego Allana... Zdrowie Vidala, gole strzela, co mecz 90 min. w nogach i kosztował całe ,,G''.
Mysle, ze tutaj tez wazne bylo, ze Sarri przygotowal go do sezonu ;-).
No tak tylko właśnie takiego grajka potrzebowaliśmy. Faceta który nie odpuszcza. Szkoda...choć pamiętam jak za Inlerem też płakaliśmy, a wiemy jak to się skończyło...jednakże Allan to piłkarz przynajmniej o klasę lepszy.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 05:03

jakku1 pisze:
Dragon pisze:Ciężko mi odżałować tego Allana... Zdrowie Vidala, gole strzela, co mecz 90 min. w nogach i kosztował całe ,,G''.
Mysle, ze tutaj tez wazne bylo, ze Sarri przygotowal go do sezonu ;-).
Ważne - nieważne. Allan był już w poprzednim sezonie jednym z najlepszych pomocników ligi, a do sezonu przygotowywał go Andrea Stramaccioni.


Obrazek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 10:29

Przestańcie płakać nad rozlanym mlekiem :pray:
Dzisiaj śniło mi się 3:2 dla Lazio :eusa:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 11:52

Na chwile obecna Tuttojuve przewiduje 3-5-2 i Asamoaha oraz Morate w pierwszym skladzie. Zobaczymy, jak to bedzie wygladac.

Naszych kibicow ma byc na stadionie ok. 6000. Fanow Lazio ma byc z kolei stosunkowo niewielu (jak na pojemnosc obiektu).


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 13:52

Obstawiłem sporo $$$ na Juve dzisiaj (mnożnik 2.1 :cooler: ), więc pewnie nie wygramy :afraid2:

Ale emocje będą podobne do Tych z finału LM.


352 z Asą i Moratą - fajnie, fajnie.

Dzisiaj się liczą TYLKO 3 pkt :prochno:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 14:26

O jak miło, bylem przekonany że mecz będzie w sobotę i go nie obejrzę :)

Liczę na podtrzymanie zwycięskiej serii, niektóre zespoły nad nami zaczynają puchnąc i musimy to wykorzystać. I nie tracić dystansu do Napoli.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 16:04

Czym bliżej meczu tym bardziej sie go obawiam ale to chyba dobry znak bo przeważnie jak czuje ze będzie lipa to jest odwrotnie. Ciekawi mnie jak zaprezentuje sie, ewentualnie, Asamoah,jak nie da rady to EVRA in i przechodzenie na 4-4-2 chociaż to tez ryzykowne. Forza!!!


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 16:09

Z Pogbą czy bez skład mamy i tak lepszy od gospodarzy, choć przyznaję, że Francuz był ważną postacią w naszych ostatnich, zwycięskich meczach.

Choćbyśmy się mieli męczyć to mam nadzieję, że tę jedną bramkę więcej strzelimy. W składzie znowu robią się luki, więc fajerwerków się nie spodziewam. W sumie to wszystko jedno mi jak się zaprezentują nasi, byleby 3 pkt były. Niczego więcej nie wymagam. (ale liczę, że Kwadwo zagra i się zaprezentuje dobrze)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 16:33

Fajnie by było gdyby ten Asamoah zagrał od pierwszych minut. Pomoc zdziesiątkowana! Jak zagra czuje że to będzie jego mecz! Zważywszy na to, że Ghanijczyk mógłby być kapitalnym zastępcą Pogby - gdyby tylko omijały go kontuzje... Jeżeli wreszcie wyzdrowieje na dobre, będzie kapitalnym wzmocnieniem na dalszą część sezonu. Według ostatnich doniesień Pomoc:
Sturaro, Marchisio i Asamoah.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 16:42

Asamoah nie grał w piłkę na porządnym poziomie praktycznie od roku. Wątpię, żeby dzisiaj wyszedł w pierwszym składzie, a nawet jeśli, to chyba nie ma co za wiele od niego oczekiwać.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 16:50

squinter pisze:Asamoah nie grał w piłkę na porządnym poziomie praktycznie od roku. Wątpię, żeby dzisiaj wyszedł w pierwszym składzie, a nawet jeśli, to chyba nie ma co za wiele od niego oczekiwać.
Wiele zrodel faktycznie to potwierdza. Niektore z kolei informuja o tym, ze w obliczu takich problemow w srodku Allegri moglby przesunac Sandro, a obok niego wystapilby na skrzydle Evra.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2015, 17:25

Sandro, Asa, Cuadrado na środek ? Co to za pomysły ? Jest Padoin ! Naprawdę dziwne te wymysły skoro jest Padoin w którego Max (chyba) wierzy, czy też po ostatnich popisach, kiedy "pełnił" rolę registy zwątpił w niego ?:think:
Osobiście najchętniej zobaczyłbym Asa obok Markiza i Sturaro, jeśli jest gotowy, bo jeśli ma zejść z kontuzją to niech nie ryzykują i wystawią tam kogoś innego.Dziś najważniejsze są 3 pkt, dlatego równie dobrze na środku może zagrać Neto, jeśli przyniesie nam to zwycięstwo to czemu nie ? :prochno:


Zablokowany