LM 15/16 (gr. D) [5]: JUVENTUS 1-0 M. City (Awans do 1/8)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2015, 10:05

Łukasz pisze:
Makiavel pisze:Morata powinien strzelić w obu sytuacjach i tyle. Ale takie pitolenie "w tej sekundzie powinien podać, a tutaj podnieść głowę i pobiec bardziej w lewo" to typowe gadanie kanapowców.
Niby słusznie, ale sam tak kiedyś rozpisywałeś "Lewego" ;)

To nie wiesz, że Makiavel ma dwa standardy ? :D. Jeden nieomylny i wszechwiedzący na tym forum w każdym temacie :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 listopada 2015, 10:56

Jeśli mnie pamięć nie myli to spierałem się o to czy Lewy jest odpowiedzialny za to, że nie strzelił bramki Niemcom w rewanżu z półwoleja czy nie jest, jak twierdzili ci, którzy mówili, że tu geniusz bramkarza zadecydował. Moje stanowisko w obu przypadkach jest identyczne: napastnik, oko w oko z bramkarzem, musi strzelić. Jak nie strzeli to jego wina.

@Kadziel

Cytat:
Btw. Nie wiem skąd pomysł, że Morata nie podniósł ani razu głowy w tej akcji. Pewnie graliście kiedyś w piłkę, a jeśli tak, to powinniście wiedzieć, że nie da się tak "wziąć na zamach" obrońcy, jak to zrobił Hiszpan z ostatnim rywalem, bez podnoszenia głowy.

Da się, nawet jak patrzysz tylko pod swoje nogi to kątem oka widzisz, że ktoś do Ciebie biegnie.Wiem z autopsji.prochno
To ciekawe czemu w Ekstraklasie 99% ludzi w podobnej sytuacji ładuje w pierwsze tempo trafiając w nogi obrońców?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 listopada 2015, 18:44

Makiavel pisze:Jeśli mnie pamięć nie myli to spierałem się o to czy Lewy jest odpowiedzialny za to, że nie strzelił bramki Niemcom w rewanżu z półwoleja czy nie jest, jak twierdzili ci, którzy mówili, że tu geniusz bramkarza zadecydował.
To przypomnę Ci tylko, że sugerowałeś nawet jak powinien się zachować, proponując m.in. lob, co było w tamtej sytuacji absurdalne. Ergo - kanapowo pitoliłeś, co powinien zrobić w tej i tej sekundzie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany