Serie A 15/16 (13): JUVENTUS 1-0 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 16:20

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 13. kolejki Serie A 15/16: JUVENTUS - Milan

Czas:

21.11.2015 (sobota), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Turyn, Piemont, Włochy - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1899
Barwy: czerwono-czarne
Przydomek: Rossoneri, Diavolo
Prezydent: Silvio Berlusconi
Dyrektor generalny: Adriano Galliani
Menedżer: Sinisa Mihajlović
Oficjalna strona AC Milan

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 3


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 4
Remisów: 1
Przegranych: 1



Ostatnie mecze:
(07.11.2015) - Milan 0:0 Atalanta (Serie A)
(01.11.2015) - Lazio 1:3 Milan (Serie A)
(28.10.2015) - Milan 1:0 Chievo (Serie A)
(25.10.2015) - Milan 2:1 Sassuolo (Serie A)
(21.10.2015) - Milan 0:1 Inter (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Carlos Bacca (6 goli w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Giacomo Bonaventura (5 asyst w Serie A)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 3
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 3



Ostatnie mecze:
(08.11.2015) - Empoli 1:3 JUVENTUS (Serie A)
(03.11.2015) - Borussia M'Gladbach 1:1 JUVENTUS (Champions League)
(31.10.2015) - JUVENTUS 2:1 Torino (Serie A)
(28.10.2015) - Sassuolo 1:0 JUVENTUS (Serie A)
(25.10.2015) - JUVENTUS 2:0 Atalanta (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Paulo Dybala (5 goli w Serie A, 1 gol w Supercoppa Italiana)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Juan Cuadrado (3 asysty w Serie A), Roberto Pereyra, Paulo Dybala, Paul Pogba (2 asysty w Serie A)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z MILANEM



Przewidywane składy

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Obrazek

[lista pozostałych kanałów zostanie uzupełniona]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 16:23

Mam wolne w sobotę, mam piwo na sobotę. Mam wielką ochotę na ten mecz! Forza Juventus! Musimy to wygrać, marzy mi się widowisko jak za czasów Ale i Treze, tyle, że teraz próżno takich u nas szukać. Może Dybala i Morata w końcu?


:allegri: na śmietnik
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 16:30

Bobby X pisze:Mam wolne w sobotę, mam piwo na sobotę. Mam wielką ochotę na ten mecz! Forza Juventus! Musimy to wygrać, marzy mi się widowisko jak za czasów Ale i Treze, tyle, że teraz próżno takich u nas szukać. Może Dybala i Morata w końcu?

Zamiast piwa, whyski z colą :ok: Mimo tego, że gramy padake to i ja mam ogromną chęć na ten mecz i czekam na niego od meczu z Toro. 3pkt w tym meczu to obowiązek. Musimy zaliczyć jakąś dłuższą serie zwycięstw, żeby nasi podłapali trochę optymizmu.
Po cichu liczę na dobrą gre. Sam nie wiem dlaczego.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 18:42

Poprostu pisze:
Bobby X pisze:Mam wolne w sobotę, mam piwo na sobotę. Mam wielką ochotę na ten mecz! Forza Juventus! Musimy to wygrać, marzy mi się widowisko jak za czasów Ale i Treze, tyle, że teraz próżno takich u nas szukać. Może Dybala i Morata w końcu?

Zamiast piwa, whyski z colą :ok: Mimo tego, że gramy padake to i ja mam ogromną chęć na ten mecz i czekam na niego od meczu z Toro. 3pkt w tym meczu to obowiązek. Musimy zaliczyć jakąś dłuższą serie zwycięstw, żeby nasi podłapali trochę optymizmu.
Po cichu liczę na dobrą gre. Sam nie wiem dlaczego.
Zamiast whyski z colą, samą whyski, a najlepiej single malt :cooler: W sobotę tylko zwycięstwo, a jeżeli w trakcie meczy będzie to wyglądało jakby naszym wystarczył tylko remis to się załamię.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 18:44

Whisky tylko z lodem jak już :prochno:


Wygramy ten mecz, bo jesteśmy lepszą drużyną a Milan to jeszcze większe ciamajdy w tym sezonie od nas.

Kim oni mają nas postraszyć, Piolim ( awizowany do 11) i Bonaventurą ? W obronie młokos i otyły Alex.. Wy narzekacie na Juve, popatrzcie na Milan ;)


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 19:15

Mecz z Milanem to świetna okazja dla nas żeby sobie "pograć" piłką. Rossoneri to nie jest drużyna która przeciwko nam będzie się murować.
Da nam to możliwości do przeprowadzania akcji, różnych rozwiązań rozegrania piłki, stwarzania sytuacji. Oby w końcu zaczęło się to zazębiać!
Podobnie jak my, oni mają wiele do udowodnienia, będą chcieli coś zaprezentować, jednak znacznie więcej jest argumentów po naszej stronie. Obstawiam 2-0 dla nas! Po ciekawych meczu, pod naszą CAŁKOWITĄ kontrolą od początku do końca! :D

Forza Juve!

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 19:18

Cabrini, daremny Juventus Ferrary wygrywał z Interem Mourinho, a Del Neri też wygrał na San Siro z mocnym Milanem grając takimi tuzami jak Marco Motta, Legro, De Ceglie, Sissoko, a na skrzydłach Marchisio i Jorge Martinez :think:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 19:20

Mam nadzieje ze nie zagramy 3-5-2 bo mam dosyć tej taktyki i męczenia buły.Ciekaw rowniez jestem czy stracimy bramke po pierwszym strzale Milanu, myślę że będziemy się troche miotać. Chciałbym się mylić ale smierdzi mi remisem.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 19:48

Cabrini_idol pisze:Whisky tylko z lodem jak już :prochno:


Wygramy ten mecz, bo jesteśmy lepszą drużyną a Milan to jeszcze większe ciamajdy w tym sezonie od nas.

Kim oni mają nas postraszyć, Piolim ( awizowany do 11) i Bonaventurą ? W obronie młokos i otyły Alex.. Wy narzekacie na Juve, popatrzcie na Milan ;)
Pewnie chodziło Ci o Poliego, a nie o trenera Lazio :). Fakt ma duże braki w umiejętnościach czysto piłkarskich, ale nadrabia do ogromnym sercem do walki, które niewątpliwie będzie w sobotę potrzebne. Co z kolei się tyczy Bonaventury, to sam nie wiesz o czym piszesz, gdyż jest do drugi asystent w lidze więc też może pokazać co potrafi i może postraszyć co nie raz już w Milanie udowodnił. Naszym naturalnie największym żądłem jest Bacca, który na ten moment jest najlepszym transferem wśród napastników jeśli chodzi o to okienko.
Nie jesteśmy bez szans, gdyż Milan gra ostatnio w miarę przyzwoicie zaś Juve trochę zawodzi. Bardzo ciężki mecz nas czeka. Oczywiście jako Milanista wierzę w 3 punkty, ale remis na trudnym terenie nie będzie zły.

Forza! I życzę dobrego meczu.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2015, 20:04 przez Milano1910, łącznie zmieniany 1 raz.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 20:01

bajbek17 pisze:
Poprostu pisze:
Bobby X pisze:Mam wolne w sobotę, mam piwo na sobotę. Mam wielką ochotę na ten mecz! Forza Juventus! Musimy to wygrać, marzy mi się widowisko jak za czasów Ale i Treze, tyle, że teraz próżno takich u nas szukać. Może Dybala i Morata w końcu?

Zamiast piwa, whyski z colą :ok: Mimo tego, że gramy padake to i ja mam ogromną chęć na ten mecz i czekam na niego od meczu z Toro. 3pkt w tym meczu to obowiązek. Musimy zaliczyć jakąś dłuższą serie zwycięstw, żeby nasi podłapali trochę optymizmu.
Po cichu liczę na dobrą gre. Sam nie wiem dlaczego.
Zamiast whyski z colą, samą whyski, a najlepiej single malt :cooler: W sobotę tylko zwycięstwo, a jeżeli w trakcie meczy będzie to wyglądało jakby naszym wystarczył tylko remis to się załamię.
Przynajmniej jeden wie, jak się pije whisky :ok:

Mecz będzie ciężki, ale wierzę, że damy radę. Szkoda, że bez Buffona w bramce, ale poza tym skład optymalny. Nie lekceważyłbym graczy Milanu, umiejętności mają. Bonaventury akurat bym się bał.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 20:53

Cabrini_idol pisze:Wy narzekacie na Juve, popatrzcie na Milan ;)
Właśnie patrzę i widzę, że są w tabeli nad Nami. :smile: Tak, że ten... spokojnie. :cwaniak:
Z Milanem zawsze ciężko się grało. Potrafili się na Nas spiąć, jak na mało kogo. Nawet w ostatnich latach, gdy to My byliśmy hegemonem, a Milan, delikatnie rzecz ujmując, upadającą drużyną, to i tak potrafili Nam napsuć krwi.
W sobotę liczę na zwycięstwo. Oby Khedira, Pogba i Evra nie myśleli zbyt dużo o ostatnich wydarzeniach.
Jedziemy ich! :juve:


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 21:13

Milano1910 pisze:
Cabrini_idol pisze:Whisky tylko z lodem jak już :prochno:


Wygramy ten mecz, bo jesteśmy lepszą drużyną a Milan to jeszcze większe ciamajdy w tym sezonie od nas.

Kim oni mają nas postraszyć, Piolim ( awizowany do 11) i Bonaventurą ? W obronie młokos i otyły Alex.. Wy narzekacie na Juve, popatrzcie na Milan ;)
Pewnie chodziło Ci o Poliego, a nie o trenera Lazio :). Fakt ma duże braki w umiejętnościach czysto piłkarskich, ale nadrabia do ogromnym sercem do walki, które niewątpliwie będzie w sobotę potrzebne. Co z kolei się tyczy Bonaventury, to sam nie wiesz o czym piszesz, gdyż jest do drugi asystent w lidze więc też może pokazać co potrafi i może postraszyć co nie raz już w Milanie udowodnił. Naszym naturalnie największym żądłem jest Bacca, który na ten moment jest najlepszym transferem wśród napastników jeśli chodzi o to okienko.
Nie jesteśmy bez szans, gdyż Milan gra ostatnio w miarę przyzwoicie zaś Juve trochę zawodzi. Bardzo ciężki mecz nas czeka. Oczywiście jako Milanista wierzę w 3 punkty, ale remis na trudnym terenie nie będzie zły.

Forza! I życzę dobrego meczu.
Oczywiście literówka co do Poliego ;)

Wszystko co napisałeś to racja, ale nadal twierdzę, że Polim czy Bonaventurą to Wy Serie A nie zwojujecie :) Macie bbaaardzo słaby zespół jak na renomę klubu, który w pojedycznych meczach owszem może wygrywać, ale seriami już nie. Niee wróżę wam awansu do LM, co będzie klęską klubu 3 raz z rzędu nie awansować do niej.
pablo1503 pisze:
Cabrini_idol pisze:Wy narzekacie na Juve, popatrzcie na Milan ;)
Właśnie patrzę i widzę, że są w tabeli nad Nami. :smile: Tak, że ten... spokojnie. :cwaniak:
Straszne :prochno:
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2015, 21:35 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 21:33

A ty myślisz, że ja bym nie chciał, żeby w sobotę wybiegli na JS piłkarze poziomu Maldiniego, Kaki, Stama, Nesty, Didiy, Rino, Shevy czy nawet Crespo?
Wiadomo, że to nie ten poziom, ale zastanówmy się tak czysto obiektywnie. Donnarumma - niewątpliwie wielki talent, ale chłopak ma dopiero 16 lat co może cieszyć, ale i zastanawiać czy udźwignie taki mecz. Jak zagra piękne zawody to będzie można zacząć mówić o bramkarzu na lata. Dalej jest Abate, Romagnoli, Alex i Antolelli. Pierwszy jest bez formy, ale Sinisa nie zaryzykuje raczej Calabrii, Romagnoli to wspaniały transfer. Koleś gra tak pewnie i czyści wszystko. Tak naprawdę zawinił tylko we Florencji, ale brakuje mu typowego mistrza obok. Maldini miał Baresiego. Nesta Maldiniego. Z kolei mentorem T.Silvy miał byli zarówno Nesta jak i Il Capitano. Romek nie ma tego luksusu. Alex gra solidnie w tym sezonie, ale jest dość nieprzewidywalny, choć na ten moment o nasz drugi stoper. Antonelli duże serce i niezłe umiejętności. Bardzo lubię tego piłkarza + to wychowanek.
Dalej jest pomoc czyli Bonaventura Monto i Berto. Bonaventura to jest skarb na ten moment dla Milanu. Kosztował przysłowiowe grosze, a ładnie wymiata. Monto równa wysoka forma, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Berto - zaczął się rozkręcać na poważnie i złapał kontuzję. Uważam, że jakby przyszedł regista lub ktoś kto rozegra piłe na wysokim poziome i na prawdę wygląda to przyzwoicie. No i atak. Bacca Cerci i o dziwo Niang. Bacca tak jak wyżej. Nasze małe oczko w głowie. Koleś potrafi z niczego coś zrobić + świetnie wychodzi do podań. Cerci jest taki nijaki i jego trzeba koniecznie wymienić. Niang talent ale nie pokazał jeszcze na co go stać. Mam przynajmniej taką nadzieje. Ławka jest bardzo słaba i tutaj nie ma co nawet dyskutować. Milan ma skład na pierwszą 5 spokojnie, ale na TOP 3 to obecnie największe szanse ma Juve, Roma i Napoli. Inter leci na dużym szczęściu, które w końcu się skończy, a Fiora nie wytrzyma tempa jak to jest zazwyczaj. Podsumowując. Nie ma katastrofy, ale wzmocnienia są potrzebne, a mianowicie: obrońca dużej klasy + pomocnik.

Forza!


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 22:15

Cabrini_idol pisze:Whisky tylko z lodem jak już :prochno:
ee tam, najlepsza jest herbata z cytryną :)

ps wiadomo czy jest jakakolwiek szansa, żeby mecz Serie A pokazany był znowu w tvn turbo np?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 listopada 2015, 22:17

Tyrael pisze:Mam nadzieje ze nie zagramy 3-5-2 bo mam dosyć tej taktyki i męczenia buły.Ciekaw rowniez jestem czy stracimy bramke po pierwszym strzale Milanu, myślę że będziemy się troche miotać. Chciałbym się mylić ale smierdzi mi remisem.
Natomiast ja bardzo bym chciał tą taktykę, w tym meczu! Sprawdzone ustawienie co jak co. Może było by betonowo, ale zwycięsko! Nie ma co kombinować gdy obydwaj PO kontuzjowani!

Z Pogbą na środku, ale to fikcja bo Max go tam nie wystawi :(

Buffon - BBC - Cuadrado, Marchisio, Pogba, Khedira, Alex Sando - Dybala Morata


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany