Serie A 15/16 (13): JUVENTUS 1-0 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 12:38

Wyraźnie brakuje nam czegoś w środku pola, i bardzo wyraźnie nie daje nam tego Hernanes. Mam nadzieję że po powrocie, Pereyra będzie grał częściej.
Dybala bardzo mi się podobał, wracał i pomagał w konstruowaniu ataków. Tylko Mandzukić nie bardzo pasuje mi na jego partnera.
Więcej Alexa Sandro, więcej gry pod Dybalę, mniej Hernanesa.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 12:54

Trochę słabo, ale wynik najważnieszy. W pierwszej połowie Hernanes był tak tragiczny, ale mimo to to on stwarzał najwięcej zagrożenia pod bramką młodego Gigiego :roll: Bramki Dybali zawsze cieszą, nie wiem dlaczego Morata nie zastąpił Manudzkicia zamiast Dybali :whistle: Alex Sandro jest świetny :ok:

Trzy zwycięstwa z rzędu! TRZY!! :o

FORZA JUVE!! :juve: :koszulka:


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 13:04

Te problemy z rozegraniem Allegri decyzją o nie wystawieniu nam też zafundował.
Gramy bez rozgrywającego po odejściu Pirlo i box to box pod odejściu Vidala, Bonucci też rozgrywał ostatnimi laty to ten osioł go nie wystawił w takim meczu;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 13:24

Ouh_yeah pisze:Z tym "walczeniem" Mandżukicia chodziło mi o to, że jak napastnik jest lata świetlne od dobrej formy i od strzelenia bramki, to zawsze się go chwali za waleczność. Przykro się go ogląda po prostu, a nawet jak już go koledzy rozpieszczą dobrą piłką na wykończenie, to spartaczy.
To wszystko prawda, również szczypie mnie w oczy patrzenie na nieporadność Chorwata i najchętniej wysłałbym go z powrotem do Atletico, natomiast rozejrzyjmy się dookoła - niestety sensowych alternatyw brak. Jeśli Morata daje nam więcej, to w ogólnym rozrachunku niedużo więcej. Oczywiście jest dużo większa szansa niż w przypadku Mandzukicia, że nadejdzie mecz, w którym Hiszpan sam załatwi nam wygraną, ale to udaje mu się na tyle rzadko, że w zestawieniu z jego stratami i tendencją do gwiazdorzenia jest on niewiele lepszym wyborem. Szara rzeczywistość.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 13:33

Ile ja to mówiłem z rzędu będzie, 10 ? To jeszcze 7 :prochno:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 13:41

Cabrini_idol pisze:Ile ja to mówiłem z rzędu będzie, 10 ? To jeszcze 7 :prochno:
Sugerujesz że nie wygramy u siebie z Roma? :D

Ja najbardziej się obawiam meczu z Fiorentiną!
No ale jak wygramy teraz wszystko łącznie z ostatnimi w CL
To już nie damy sobie wydrzeć Scudetto!
Marsz Triumfalny po odzyskanie władzy na szczyt!

Wczorajszy mecz był jaki był ale efekt najważniejszy 3 PKT
"Lepszy jest ten kto strzela jedną bramkę więcej!"


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 16:51

albertcamus pisze:
wojczech7 pisze:A przy tym pudle z końcówki piłka w ostatnim momencie nieprzyjemnie podskoczyła. Nie winiłbym Chorwata za bardzo.
Tak usprawiedliwiać się może mój kumpel, który nie trafił setki na podwórku. Mandzukic mial w tym sezonie kilka sytuacji w których:

1) zamiast w piłkę trafił nogą w swoją drugą nogę
2) słupek przy bramce Dybali z Empoli...
3) wczorajsza patelnia

+ wiele, wiele innych, o których wolę zapomnieć

Poza tym, jak wyglądała jego ostatnia bramka?
Mówię o tej jednej, konkretnej sytuacji. Jak piłka podskoczy na ułamek sekundy przed strzałem, nie ma znaczenia, czy będzie ją kopał Twój kumpel, czy zawodowy piłkarz - efekt będzie zazwyczaj podobny. Zdarza się.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 16:56

blackadder pisze:Wyraźnie brakuje nam czegoś w środku pola, i bardzo wyraźnie nie daje nam tego Hernanes. Mam nadzieję że po powrocie, Pereyra będzie grał częściej.
Dybala bardzo mi się podobał, wracał i pomagał w konstruowaniu ataków. Tylko Mandzukić nie bardzo pasuje mi na jego partnera.
Więcej Alexa Sandro, więcej gry pod Dybalę, mniej Hernanesa.
w sumie mogę się pod tym podpisać, po megameczu w Hiszpanii bolały zęby i część kręgów w kręgosłupie oglądając Juve, cieszy wygrana i Lichsteiner, gdyby nie jego problemy zdrowotne to by sam chyba mecze wygrywał

Pumex dobrze napisał też o Chorwacie, dawno takiego Enta nie było..JEDNO co może go bronić to to, że nie dostaje praktycznie podań żeby strzelić, a do stwarzania sobie sytuacji to on raczej nie jest


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 17:06

No to mamy pierwsza serie zwyciestw. :smile:

Wazne, ze to wygralismy i na tym nalezaloby sie teraz skupic. W koncu mamy satysfakcjonujace nas wyniki, ale teraz musimy sie skoncentrowac takze na samej grze. Bardzo wiele wczoraj kulalo, w dalszym ciagu mamy spory problem z kreowaniem akcji, choc akurat ta bramkowa byla przednia i wiedzialem, ze jesli Dybala dostanie wowczas pilke, wladuje ja bez problemu. Cieszyc moze to, ze przy calej mizerii prezentowanej przez oba zespoly to my bylismy lepsi i po prostu na te 3 oczka zasluzylismy. Trzeba tez pamietac o tym, ze ten malolat w bramce Milanu 2 razy w cudowny sposob ratowal tylki kolegom i sobie przy okazji.

Sandro plus Dybala bardzo dobre wystepy. Mandzukic jest chyba skonczony.

Trzeba sie cieszyc, bo w tej kolejce, dosc niespodziewanie, punkty stracily Roma i Viola. :ok: Niedlugo wyprzedzimy Sassuolo i skupimy sie na scislej czolowce tabeli. Poprawienie gry jest oczywiscie kluczowe, ale ten sezon moze byc jeszcze uratowany w 100%.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 17:19

Robaku pisze:Wszyscy się tak mocno jarają, spoko loko, ale był już Leali, i przede wszystkim Scuffet, z którego robili już bramkarza gotowego na Euro, także ten spokojnie z tym Donnarummem, bo obecnie nie wszyscy wiedzą co z Simone S. się dzieje.
Kandydatów na następcę Buffona było/jest wielu: Perin (Włoch, 23 lata), Leali (Włoch, 22 lata), Branescu (Rumun, 21 lat), Scuffet (Włoch, 19 lat), Donnarumma (Włoch, 16 lat).

Według mnie Branescu odpada, bo jak ktoś ma zastąpić Buffona w Juve to i w reprezentacji Włoch. A co do pozostałych czterech kandydatów to trudno powiedzieć... Buffon jeszcze do MŚ w 2018 w Rosji będzie grał a do tego czasu jeszcze nie jeden będzie typowany do zastąpienia go...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 17:25

Cieszą wyniki pozostałych spotkań. Trzymamy teraz kciuki za Frosinone :) Remis biorę w ciemno!


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 19:08

Robaku pisze:
Jacky pisze:
Gandalf8 pisze:Wymiana koszulek Buffon-Donnarumma może być momentem historycznym jeśli ten drugi zrobi wielką karierę (może w Juve :think: ).
Ciepnie ktos jakies video tej wymiany? Bo wylaczylem od razu po koncowym gwzidku i zem tego historycznego momentu nie widzial.
Wszyscy się tak mocno jarają, spoko loko, ale był już Leali, i przede wszystkim Scuffet, z którego robili już bramkarza gotowego na Euro, także ten spokojnie z tym Donnarummem, bo obecnie nie wszyscy wiedzą co z Simone S. się dzieje.
Gdzie ja sie nim jaram? Po prostu uwazam, ze mlody ma fenomenalne warunki fizyczne i juz w tym wieku bije od niego duza (boiskowa) pewnosc siebie (patrz: proby kiwek z naszymi zawodnikami). Rączek Pinocchia tez u niego za bardzo nie zauwazylem. Natomiast rowniez jestem zdania, ze on moze, a nie musi zostac "drugim Buffonem". Jaram sie Perinem i to wlasnie on powinien kupowac dom w Turynie.
zbysioJuve pisze:Jak gra będzie wyglądać tak jak we wczorajszym spotkaniu w następnym meczu z City to mimo optymizmu trzeba się będzie obawiać trochę o wynik z Obywatelami.
1:4 z Liverpoolem wczoraj. Moze jakas znizka formy u nich jest i w tym trzeba upatrywac naszej szansy :think:
Vincitore o Hernanesie pisze:Do sprzedania w styczniu, póki można cokolwiek jeszcze na nim zarobić.
Szczerze watpie czy ktos bedzie chcial za niego dac zlamanego ojro-centa. Podejrzewam, ze pojdzie na darmowe wypo, a pozniej dobry wujek Beppe rozwiaze mu kontrakt, zeby wypuscic za frajer. Takiego samego pozegnania spodziewam sie z Mandzurem.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 22:13

Cóż, to był słaby mecz w naszym wykonaniu. Tym bardziej wygrana cieszy. Oby ławka dla Moraty i Cuadrado to był zabieg przed LM. Innego wytłumaczenia nie znajduje. Nasz atak to MUSI być dwójka Dybala-Morata. Nie wiem co robił Mandzukic na boisku ale nie kojarzę jego dobrych zagrań ofensywnych.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 22:28

Mecz z Torino - akcja bramkowa: Pogba - Alex Sandro - Cuadrado
Mecz z Milanem - akcja bramkowa : Pogba - Alex Sandro - Dybala

Widać Alex Sandro z Pogba się dobrze rozumieją, lewa strona zaczyna funkcjonować jak należy! Jakieś oznaki zgrania są! Tu jest duży +! Błyskotliwy Technik Pogba + Podający w Tempo, Szybki Alex Sandro! Więc pozytywy z tego meczu już są ogromne !

Szczerze mówiąc to na Manchester City widziałbym 352... Z Dybala i Moratą z przodu oraz Atomowy Skrzydłami Alex Sandro i Cuadrado. Chociaż z drugiej strony co z Lichym? Też by było warto gdyby zagrał, ale wtedy co z przodu?
Super Mix Cuadrado z Prawej, Morata na szpicy, Dybala second striker - a lewa strona Pogba i Alex Sandro? Asymetrycznie do bólu - no ale co zrobić?
Pojęcia nie mam jak to poukładać...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 23:05

Jacky pisze:
zbysioJuve pisze:Jak gra będzie wyglądać tak jak we wczorajszym spotkaniu w następnym meczu z City to mimo optymizmu trzeba się będzie obawiać trochę o wynik z Obywatelami.

1:4 z Liverpoolem wczoraj. Moze jakas znizka formy u nich jest i w tym trzeba upatrywac naszej szansy :think:
Wiesz co to po prostu tak z przekory napisałem :) Myślę, że może być tak, że oba zespoły zadowolą się remisem, który będzie zadowalał zarówno jednych jak i drugich. Coś na wzór jak to było w poprzednim sezonie w meczu z Atletico. Oczywiście nie miałbym nic przeciwko gdyby jednak Juventus powalczył jeszcze o to pierwsze miejsce w grupie.


Zablokowany