Serie A 15/16 (13): JUVENTUS 1-0 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 23:01

Mam pytanie. Nie zaliczyło mojego typu w Typerze Juvepoland jeżeli chodiz o mecz Juve-Milan. Do kogo się zwrócić o sprawdzenie tego???


Waca
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 23:09

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Sturaro walczył, ale ja jestem w stresie jak on ma piłkę w naszej strefie obronnej. Strasznie statyczny zawodnik.
A ja wiem? Biegać to on biega, tylko drewniany jest.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 23:23

Łukasz pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze: Sturaro walczył, ale ja jestem w stresie jak on ma piłkę w naszej strefie obronnej. Strasznie statyczny zawodnik.
A ja wiem? Biegać to on biega, tylko drewniany jest.
Źle się wyraziłem, fakt. Miałem na myśli że drętwy, ma sztywne ruchy, drewniany strasznie, przyjąć dobrze nie potrafi, a to jego dośrodkowanie na aut to już w ogóle, niedokładny na potęgę.Więcej się po nim spodziewałem! Bardziej bym go w rugby widział.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 23:28

deszczowy pisze:Widziałem tylko końcówkę meczu ale trafiłem w sam raz na bramkę.
Biorąc pod uwagę, że jedynymi ciekawszymi momentami tego widowiska były bramka Dybali i wymiana koszulek dwóch Gianluigich po meczu (choć wiadomo, że z tym młodym jeszcze różnie może być - i tak było to symboliczne i fajne) to z czystym sumieniem można powiedzieć, że nic nie straciłeś.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 23:32

RICTOR pisze:No i jak czytam to co opisałeś to i faktycznie taka wymienność pozycji to może i była, tyle, że jak z tego pożytku żadnego nie ma to jak dla mnie to żadna wymienność. Tak samo jak z tymi sławnymi dryblingami Pogby czy Cuadrado. Co z tego, że są. Za liczbę przeprowdzonych dryblingów nikt pkt nie daje a później czytam, że jeden czy drugi chociaż się stara brać ciężar na siebie czy rozruszać grę. Szkoda tylko, że gówno z tego wynika.
Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Nie pisałem o tej wymienności chwaląc zespół, wręcz przeciwnie - również uważam, że w takim wykonaniu jest to bez sensu.
Wadzgi pisze:Mam pytanie. Nie zaliczyło mojego typu w Typerze Juvepoland jeżeli chodiz o mecz Juve-Milan. Do kogo się zwrócić o sprawdzenie tego???
http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=24799


Obrazek
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 23:41

Wygraliśmy ustawieniem 3-5-2, gdzie w 1 składzie grali Sturaro, Hernanes i Morata ! WOOW ! Ten Milan musi być naprawdę słaby.

Wygraliśmy 3 mecz pod rząd po słabej grze, a gdy gralismy nieźle to albo remis albo porażka! Ironia piłki !


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 23:42

Mandżukić, już teraz można powiedzieć, że 15 bramek w jego wykonaniu będzie czymś niezwykłym. Niby "9" ale w kluczowych momentach partoli wszystko. Były śmiechy z Matriego, że potrafił przestrzelić nad bramką stojąc 10 metrów od niej, ale teraz śmiechy zniknęły, a zastąpiły je garść wyrwanych włosów z głowy. Serio, gość prezentuje się gorzej od Amauriego. Kolejny paralityk to Hernanes. Najgorszy transfer do pomocy od czasów Poulsena. Jest wzmocnieniem dla drużyny gdy nie gra. Na chwile obecną potrafi jedynie uderzyć zza pola karnego. I to tyle. Gdy ma podać do kogoś to zazwyczaj wybierze najbezpieczniejszy wariant, tj. do tyłu lub do kolegi obok. Na wielkie plusy Marchisio - czyścił wszystko
Dybala - kręcił kim chciał, kolejny raz wygrywa mecz dla Juve, Sandro.
W moim odczuciu zwycięstwo zawdzięczamy przypadkowi, bo tylko kontuzja Evry pozwoliła na występ Alexowi, i umiejętnościom graczy. Nie było widać żadnej przewagi w strategii Juve.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2015, 23:55 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 3 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2015, 23:48

Jak dla mnie od początku sezonu gramy bardzo słabo. Ją nie widzę poprawy... Nie wiem czy czas Maxa dobiegł końca, ale na pewno trzeba pożegnać Hernanesa i Mandzukica. Chorwat jest strasznie słaby, szkoda bo miał zapewnić kilkanaście bramek w sezonie.

Cieszą 3 pkt, ale gra w ogóle. Wcześniej ogladalem Gran Derbi i trudno tu w ogóle porównywać inteligencję gry :redface:


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 00:00

Nie ma żadnych schematów, nie ma tego.
Max myśli że bramki będą padać z niczego, to już zaraz połówka sezonu i nie widać mechanizmów, to jest przykre, wszyscy myśleliśmy że ta drużyna będzie po wzmocnieniach latem jeszcze mocniejsza, teraz to wygląda bardzo słabo.
Środek pola tragedia, kto oddaje 2 z trzech graczy środka pola w jedno okienko? i dwóch podstawowych napastników?
Lorka i Teveza?


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 00:16

Evra ma jakiś problem z kostką.

Zmiana Hernanesa również była podyktowana jakąś kontuzją. Więc wcale Allegri nie zmienił poglądu na brazola, ale pewnie go przez jakiś czas i tak nie zobaczymy.

W środę obstawiam 352 z wahadłami Alex-Juan :hellyes:

Nie wiem co z Khedirą - wyrobi się na środę?


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 00:16

Akurat Llorente był rezerwowym. Jednak wychodzi na to, że ważnym, szczególnie w kontekście spajania drużyny.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 01:27

Baczu pisze:Udało się dzięki błyskowi Dybali.
Powiedzialbym, ze ten gol to w duzej mierze blysk Pogby...
Btw. kto wygral na zakladzie: Dybała strzeli? Bo ide pobierac procent :cwaniak:
Gandalf8 pisze:Wymiana koszulek Buffon-Donnarumma może być momentem historycznym jeśli ten drugi zrobi wielką karierę (może w Juve :think: ).
Ciepnie ktos jakies video tej wymiany? Bo wylaczylem od razu po koncowym gwzidku i zem tego historycznego momentu nie widzial.
Julek997 pisze:Wygraliśmy ustawieniem 3-5-2, gdzie w 1 składzie grali Sturaro, Hernanes i Morata ! WOOW ! Ten Milan musi być naprawdę słaby.
Jak bylo 3-5-2, to Brazylijczyk juz nie uswietnial swoja obecnoscia tych zawodow. Morata wszedl wlasciwie na dowiezienie wyniku, chociaz podejrzewam, ze gdyby na lawie byl inny srodkowy obronca, niz Rugani (lub zdrowy Padoin), to nasz genialny taktyk wpuscilby wlasnie owego jegomoscia.
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2015, 09:15 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 09:15

A Mandżu to by nie chciał przypadkiem rozwiązać kontraktu i "walczyć" gdzie indziej? Nie tęskni za Bundesligą? Chociaż w takiej formie, to chyba bardziej za Chorwacją.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 10:45

Chyba i ja straciłem cierpliwość do Mandżukicia. Facet, który w ostatnich trzech latach zdobył 68 goli, prawdopodobnie już zapomniał jak się to robi. Na boisku jest tak produktywny jak Llorente w ubiegłym sezonie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 10:58

Jacky pisze:
Gandalf8 pisze:Wymiana koszulek Buffon-Donnarumma może być momentem historycznym jeśli ten drugi zrobi wielką karierę (może w Juve :think: ).
Ciepnie ktos jakies video tej wymiany? Bo wylaczylem od razu po koncowym gwzidku i zem tego historycznego momentu nie widzial.
Wszyscy się tak mocno jarają, spoko loko, ale był już Leali, i przede wszystkim Scuffet, z którego robili już bramkarza gotowego na Euro, także ten spokojnie z tym Donnarummem, bo obecnie nie wszyscy wiedzą co z Simone S. się dzieje.


Zablokowany