Serie A 15/16 (12): Empoli 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 17:00

Boogey96 pisze:Po pierwsze to nie był błąd Marchisio tylko Bonucciego, który na oślep wybijał piłkę i trafił w Saponare, a potem krył Maccarone na 5 metrów.
Sorry pomylili mi się Bonucci z Marchisio. Dalej uważam, że zagrał słabo. Gra do przodu nie istniała, a kilka odbiorów na środkowym pomocniku to obowiązek. Była też bezsensowna żółta kartka. Jak z BMG, bez progresu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 18:32

Bonu pod nieobecność Kielona przejął jego zadania tak aby wszystko na boisku się zgadzało...jeszcze niedawno obrona była nasza najmocniejsza stroną, teraz jest to jedno z naszych najsłabszych ogniw...

A na marginesie - kolega wojczech7 powinien mieć bana, dwa żółtka odpowiedź sama emotką wbrew regulaminowi a ty zamiast bana czyste konto...jak widać nawet tutaj są równi i równiejsi a w cenie są ciepłe kluchy ala Allegri... ;)


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 19:01

Czyli co, gramy padaczkę bez przekonania i jaj? Meczu nie oglądałem, ale domniemywam, że tak było. Jak cały sezon z resztą, z wyjątkiem kilku meczów. Szkoda, bo przez te kilka lat te proporcje były całkowicie inne. Nie wiem sam co myśleć o Allegrim. Na pewno do końca sezonu bym go zostawił, co dalej - nie mam pojęcia. Może faktycznie Juventus potrzebuje przejściowego sezonu? Straciliśmy "niby" tylko 3 zawodników, ale to tak jakby uciąć komuś nogi i kazać biec.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 19:49

Dokładnie...gramy padaczkę bez przekonania a bramki to czysty przypadek...zresztą trzecia, komiczna bramka jest podsumowaniem naszego potencjału...wiadomo, że w tym sezonie nie mogło być łatwo i przyjemnie ale ja mimo wszystko nie obarczałbym za całe zło Maxa...


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 20:17

alessandro1977 pisze:A na marginesie - kolega wojczech7 powinien mieć bana, dwa żółtka odpowiedź sama emotką wbrew regulaminowi a ty zamiast bana czyste konto...jak widać nawet tutaj są równi i równiejsi a w cenie są ciepłe kluchy ala Allegri... ;)
Obrazek

Marotta mógł maczać w tym palce... :smile:

---
alessandro1977 pisze:ja mimo wszystko nie obarczałbym za całe zło Maxa...
To akurat wiemy. Twoim faworytem do bycia winnym za całe zło jest Szalonooki ;)

--

Co myślicie o występie Mandzukicia? Na moje oko widać lekki progres względem poprzedniej bryndzy w jego wykonaniu.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 21:35

wojczech7 pisze: To akurat wiemy. Twoim faworytem do bycia winnym za całe zło jest Szalonooki ;)
Tego nie napisałem... ;)
Ale jestem ciekaw reakcji kiedy np. Max odejdzie a na jego miejsce przyjdzie Wodecki... :smile:
Oj będzie się działo... :lol:


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 22:07

wojczech7 pisze:Co myślicie o występie Mandzukicia? Na moje oko widać lekki progres względem poprzedniej bryndzy w jego wykonaniu.
Zagrał dobrze. Lepiej od Moraty. 3 gol dla Juventusu mimo, że ciągle zmaga się z kontuzjami. Mi się podobał Chorwat w tym meczu.

Również odniosłem wrażenie, że Dybala lepiej radzi sobie po wejściu z ławki rezerwowych niż gdy gra w pierwszym składzie, lepiej wygląda.

Mecz jak najbardziej na +. Takie zespoły trzeba tak punktować, czego nie zrobiliśmy w tym sezonie kilka razy. Podobała mi się organizacja gry Empoli w sumie. Teraz musimy wygrać po przerwie z Milanem. Ważny test mecz, z drużyn nad nami nie graliśmy jeszcze właśnie z ACM i Florencją. Te mecze będą rozstrzygające.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 22:19

wagner pisze:
wojczech7 pisze:Co myślicie o występie Mandzukicia? Na moje oko widać lekki progres względem poprzedniej bryndzy w jego wykonaniu.
Zagrał dobrze. Lepiej od Moraty. 3 gol dla Juventusu mimo, że ciągle zmaga się z kontuzjami. Mi się podobał Chorwat w tym meczu.
Nie wiem coscie sie tak czepili tego Moraty. Jasne - nie mial bramki i asysty, ale nie takich kasztanow juz widywalismy. Zreszta chlopak sie nie nadaje do gry na lewym skrzydle ataku i tyle. Nawet Zlatan by tam wygladal blado. Co do Mandzu, to naprawde ciezko byloby nie byc lepszym, niz jego ostatnie popisy... A przypominam, ze spartolil jeszcze chyba dwie setki w tym meczu.
wagner pisze:Również odniosłem wrażenie, że Dybala lepiej radzi sobie po wejściu z ławki rezerwowych niż gdy gra w pierwszym składzie, lepiej wygląda.
Moze podmeczenie rywala zrobilo swoje :think:

Szkoda, ze teraz taka dluga przerwa, ale przynajmniej spotkanie z Milanem o jakiejs normalnej porze i w normalny dzien.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 22:45

Morata nie miał bramki ani asysty i tylko pomiędzy 45 a 55 minutą miał jedno celne podanie do przodu, jedno do tyłu i 3-4 straty. Wiem, że to nie jego pozycja, ale z drugiej strony on gra na boku ataku, a nie boku obrony. Nie oczekuję od Niego nie wiadomo jakich cudów i Max powinien przestać marnować jego potencjał, jednak od zawodnika tej klasy wymaga się przynajmniej kilku fajnych/celnych zagrań w ciągu 60 minut. Opierniczamy Mandzu gdy gra dno, opierniczamy Dybale czy Zaze, ostatnio najgorzej z Nich wyglądał Morata to mu się dostaje ;).


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 listopada 2015, 23:52

wojczech7 pisze:Co myślicie o występie Mandzukicia? Na moje oko widać lekki progres względem poprzedniej bryndzy w jego wykonaniu.
Ta zdobyta bramka może go trochę bronić, ale mi się wydaje, że oprócz tej bramki raczej nic wielkiego nie pokazał no może, że zmaścił parę sytuacji w jakich się znalazł. I chyba jednak większość oczekiwałaby od niego dużo lepszej gry. Ja bym tak podsumował tą dotychczasową jego grę w Juve, że jak na razie z tą jego grą bliżej mu do Ferdka z zeszłego sezonu jak dalej. Choć czasami ma jakieś przebłyski i nie trzeba mu zapominać tych dwóch ważnych bramek z Lazio i City. Jednak powtarzam, ze większość przed sezonem liczyła na dużo, dużo więcej z jego strony. Miejmy nadzieję, że w dalszej części sezonu jeszcze się obudzi zresztą podobnie jak i pozostali nasi napastnicy z Moratą na czele, który od meczu z Sevillą jakoś zatracił tą swoja formę i też nie może jakoś celnie pocelować.


Zablokowany