LM 15/16 (gr. D) [4]: Borussia M'Gladbach 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:38

Ciągle kiepsko to wygląda. hernanes potwierdza, że powinien grać wszędzie, tylko nie w Juve. Nie mogę na niego patrzeć. Buffon nam uratował mecz, a w dlaszej perspektywie prawdopodobnie nawet awans z grupy...
Jestem rozczarowany. Mecze z Sevillą i ManCity to będzie walka.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:38

Hernanes - Oby ten sabotażysta nie pojawił się na murawie do końca sezonu

Bufon :bravo:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:38

Chyba jeszcze nigdy nie byłem tak zażenowany. Ja rozumiem, że grając jednego mniej należało bronic wyniku, ale aż tak?! 5 obrońców, niesamowity autobus, którego nie powstydziłby się sam Mourinho i to bezradne wykopywanie piłki, byle oddalić zagrożenie. :facepalm:


Obrazek
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:39

eastsider pisze:widze dużo rzutów rożnych w tym meczu i tak też inwestuję swoje miliony monet. :cooler:
Obrazek

a tak serio to wejście Hernanesa na pewno nie na czerwoną kartkę. Szkoda bo ustawiło to wynik. Pomoc oprócz Pogby dalej w fatalnej dyspozycji. Widziałbym tego Xhakę w Juventusie (może nawet tego drugiego Hazarda).

Gigi po meczu podchodził do kibiców Gladbach? Dobrze widziałem? Miny nie miał raczej wesołej.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:39

Ja wiem, że sytuacja była awaryjna, ale ściąganie jedynego napastnika i przesuwanie na szpicę Cuadrado, to jakiś akt desperacji, mimo jego szybkości. To już trzeba było tego konia Zazę posłać...

Buffon jest niesamowity.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:39

Czerwona kartka, serio?


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:39

Czy w Juventusie musi być, co sezon takie zagęszczenie sabotażystów!?
W drugiej połowie zaczęliśmy dobrze grać i kwestią czasu było zdobycie prowadzenia no, ale swoją obecność w wiadomy sposób musiał zaznaczyć Hernanes...potem to już każdy widział jak wyglądało spotkanie (kupa smętów)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:40

Nie wiem co było bardziej żałosne - faul Hernanesa w tym miejscu boiska, czy sprint do tej piłki jakby miał pięciokilogramowe obciążniki w dłoniach. Trzeba było brać tego Saponarę.

Szkoda, bo dość napakowani wyszlismy na drugą połowę.

Z grupy wyjdziemy nawet jak wtopimy oba mecze - Borussia rozszarpie Sevillę w kolejnej kolejce. Szkoda tylko, że pierwsze miejsce w grupie mocno zagrożone, wiadomo czym skutkuje wyjście z drugiego.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:40

Szkoda tej czerwonej kartki, bo na początku 2 połowy wyglądało na to, że możemy pokazać się z dużo lepszej strony niż w pierwszej odsłonie. No nic, tracimy lidera grupy póki co i mam nadzieję, że koniec końców wrócimy na 1 miejsce, bo wolałbym uniknąć Bayernu czy Barcelony w fazie pucharowej.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:41

szczypek pisze:Czerwona kartka, serio?
Zdecydowanie. Mógł nogi połamać gościowi, a za takie zagranie czerwo się należy.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:41

Skumaliście okoliczności, jakie doprowadziły do czerwonej Hernanesa? Przecież to jest jakaś patologia :shock:

LZS Juventus.

Będziemy drżeć do końca o ten awans.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:41

Łukasz pisze:To już trzeba było tego konia Zazę posłać....
U made my day :smile:

Z przebiegu meczu zwycięski remis. Na swoje wyszliśmy. Wystarczy niewiele by awansować do kolejnej fazy. Szkoda bo ta druga połowa mogła być lepsza, była jaka była.

Edit: Dybala :facepalm:
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2015, 22:42 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:41

Myślałem, że sędziowie przepychają za wszelką cenę drużyny hiszpańskie; teraz wiem, że gwiżdżą pod przeciwnikó ekip z Włoch.

Była kartka? Bo nie wiem, czy pisać 'Sędzia ...' czy 'Hernanes ...'. Imo nie było czerwonej, tylko żółta. No i chyba po żółtej dla obu panów.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:41

Nie jesteśmy w złej sytuacji. W LM mamy spore widoki na wyjście z grupy, w lidze, mam nadzieję, odbijemy się od dna po tym upiornym początku. Do wyjścia z grupy brakuje nam... ile?, 1 punktu? To jest do zrobienia. Martwi mnie wszelako gra, a szczególnie indolencja napastników.

Aha, pomimo idiotycznej czerwonej kartki Hernanes nie jest minusem meczu w moim odczuciu. Ten tytuł wędruje do Sturaro.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 listopada 2015, 22:42

wtulazel pisze:heh... sytuacja gdy Lemina chce się zabrać z piłką a Pogba mu ją wybija sprzed nóg była bezcenna i jak dla mnie najlepiej oddawała przebieg drugiej połowy. Jakby chociaż ten remis nam cokolwiek dawał.

Nie wiem w sumie czego chcę, czy lepiej spisać już ten sezon na straty i żeby Allegri poleciał (chociaż to nie jest wcale takie pewne) czy może jednak walczyć dalej.
Remis daje tyle,że wystarczy 1pkt do awansu i lepszy bilans w meczach z Sevillą w razie konieczności. Przy porażce by mieć pewny awans byłaby potrzeba zdobycia 4pkt a to jednak spora różnica.
Co do drugiej części wypowiedzi to mało ważne czego chcesz, mamy dopiero połowę listopada i tylko kompletny kretyn by teraz składał broń.


Zablokowany