Serie A 15/16 (11): JUVENTUS 2-1 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 19:59

pumex pisze:Hurra, hurra, wygraliśmy :shifty:

...tylko czemu się nie cieszę?
Połóż się i płacz.

Ps.
Królestwo za kogoś kto dobrze wykonuje stałe fragmenty gry :/


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:00

Dybala z piłką wydaje się strasznie wolny, do tego samolubny, z każdej sytuacji strzela nawet gdy nie ma prawa wpaść.
Nie wiem czy się cieszyć czy płakać po tej wygranej.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:00

pumex pisze:Hurra, hurra, wygraliśmy :shifty:

...tylko czemu się nie cieszę?
:ok:

Allegri to ciekawy gość. W pół roku po finale LM i podwójnej koronie sprawił, że od patrzenia na tę drużynę chce się rzygać. Toro poszło z nami na wymianę jak równy z równym, sam Glik miał dwie świetne sytuacje. Więcej w tym zwycięstwie farta niż faktycznej przewagi.

Cuadrado uratował Maxowi posadę?


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:01

B@rt pisze:Cuadrado uratował Maxowi posadę?
Nie. Gigi Buffon!


:allegri: na śmietnik
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:01

Aż dziwne, że jeszcze nikt nic nie pisze o naszym gigancie Khedirze w tej 10min to zamiast się załamać to zacząłem się śmiać... :angry:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:02

Miałem przygotowany teksty a tu wszystko w łeb.

Powiem tylko tyle oglądać się tego nie da.

Winny za taki stan rzeczy moim zdaniem :
- piłkarze, że nie mają jaj i nie czują co z noszeniem tej koszulki się wiąże.
- allegri, że mając takich a nie innych grajków nie potrafi zrobić z nich drużyny która ma jakiś styl i jest powtarzalna
- marrota ,że będąc finalistą LM, wygrał SA i puchar Włoch wydaje ok 100 mln transfery kupił piłkarzy co wnoszą tyle co krasic. Top w ataku ok robi szum ale nic z tego nie wynik, top lewa obrona grzeje ławkę ok dziś asysta poz tym bez szału o reszcie nie będę się wypowiadał bo kupowania chorwata, hernanesa czy zaza nie zrozumiem
- na końcu zarząd bo dawanie 10 pogbie który nigdy nie był i nigdy nie będzie nr 10 to jakaś pomyłka, ok pomały łapie formę ale jego dopisywanie jakiś numerków na koszulce świadczy o tym , że ten numer mu ciązu

Miałem napisać jeszcze, że po remisie sezon w SA się dla nas kończy a tu miła niespodzianka. Prawda jest taka, że żadna z drużyn Roma, Napoli skończy sezon z 4-5 porażkami+ parę remisów ale pytanie jest jedno-czy to nam wystarczy by obronić mistrza.

FORZA JUVE !!!!!


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:02

Ciesza 3 punkty i chyba tylko tyle. Gramy zenujaco, bez ladu i skladu. Przy powrocie do 433 widac dokladnie ten sam chaos, co na poczatku sezonu. Formacje ze soba nie wspolpracuja, pilakrze ze soba nie wspolpracuja albo robia to w ograniczonym zakresie, wygladamy strasznie pod wzgledem kondycyjnym.

Slaby mecz Dybaly, nie potrafil odnalezc sie na szpicy i czesto tracil pilke osaczony przez 2-3 rywali. Stale fragmenty dzisiaj bil rowniez bardzo marnie. Slabiutko obrona, Torino stworzylo sobie od cholery sytuacji, w tym dwie bardzo dobre po rzutach roznych.

Niezly mecz Cuadrado (asysta i gol) oraz bardzo Buffona. Pogba niezle w pierwszej polowie, w drugiej juz marnie. Zmiany dziwaczne, nielogiczne i tylko i wylacznie pryzpadek sprawil, ze Allegri za zmiane Dybala-Alex Sandro jest rozgrzeszony.
Ostatnio zmieniony 31 października 2015, 20:03 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:03

Sędziowie to chyba postawili sobie za cel <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nas w każdym meczu.

Uwielbiam takie mecze.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:03

paku pisze:
Połóż się i płacz.

Ps.
Królestwo za kogoś kto dobrze wykonuje stałe fragmenty gry :/
Hernanes?


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:03

Boże jak się cieszę, już rozmyślałem nad Ligą europejską, no ale może jeszcze wszystko w naszych rękach/nogach.
Ale gra generalnie nic a nic się nie zmienia, ja nie wiem co Allegri robi przez cały tydzień :roll: Ciągłe ta sama motanina, nikt nie wie co ma robić w ataku, obrona też uprawia wesoły futbol szczególnie przy stałych fragmentach. I te rożne.. ile my już ich mieliśmy i z żadnego nie potrafimy stworzyć najmniejszego zagrożenia, koszmar.
No nic, oby to nam dało jakiegoś kopa.

Dybala był beznadziejny w drugiej połowie.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:04

Są punkty, ale nie ma drużyny na chwilę obecną. Dobrze, że Cuadrado wjechał do bramki z piłką, a nie bez. Euforia jest zawsze, po zwycięstwach w takich okolicznościach, ale nie można dać się zwariować...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:05

Po 11 kolejkach Torino przeskoczone w tabeli :prochno:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:06

pumex pisze:Hurra, hurra, wygraliśmy :shifty:

...tylko czemu się nie cieszę?
Bo nie chcesz brać swoich leków?

Meczu nie oglądałem, ale może ktoś powie mi jak grał Baselli? Po sezonie pewnie znowu będziemy mogli się spodziewać roszad w środku pola i znając życie młody Włoch będzie na naszym radarze.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:06

Walka o TOP3 na pewno się jeszcze nie skończyła. Torino ponownie jak rok temu przegrywa i ponownie trochę raczej pechowo z podobnym scenariuszem jak rok temu. Ale co tam ważne dzisiaj jest zwycięstwo podtrzymujące nadzieje na czołowe lokaty, styl trzeba dzisiaj odłożyć na bok. No i Gigi pokazuje nadal, że jednak mimo swojego wieku trzyma zawsze swój równy i wysoki poziom. Gdyby nie te jego interwencje w drugiej połowie zwycięstwa dzisiaj nie byłoby najpewniej.

P.S. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale Dybala raczej nie powinien dośrodkowywać z wolnych i rożnych. Przy tych jego wrzutkach nie ma kompletnie żadnego zagrożenia pod bramką rywali. Nie wiem kto to powinien robić, ale gdy dośrodkowywał Hernanes od razu zapachniało to golem (strzał któregoś z naszych w poprzeczkę).

Także jeszcze raz :bravo: za zwycięstwo i przede wszystkim za walkę do końca. I miejmy nadzieję, że to zwycięstwo będzie zwiastowało lepsze jutro Juventusu.
Ostatnio zmieniony 31 października 2015, 20:09 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 31 października 2015, 20:07

Przegrywamy - źle bo 0 punktów
Remisujemy - źle bo mecz był do wygrania
Wygrywamy - też źle bo gra kijowa

Nie wiem czego trzeba, aby niektórym tutaj dogodzić. Pierwsza połowa należała do Nas, drugą natomiast napędzało Torino aczkolwiek szczęście jak widać sprzyja lepszym. Ważne 3 punkty i to powinno się liczyć.


Obrazek
Zablokowany