Serie A 15/16 (9): JUVENTUS 2-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 11:15

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 9. kolejki Serie A 15/16: JUVENTUS - Atalanta

Czas:

25.10.2015 (niedziela), godzina 15:00

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Turyn, Piemont, Włochy - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1907
Barwy: czarno-niebieskie
Przydomek: La Dea, Nerazzurri
Prezydent: Antonio Percassi
Dyrektor sportowy: Gabriele Zamagna
Dyrektor generalny: Umberto Marino
Menedżer: Edy Reja
Oficjalna strona Atalanty B.C.

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 2


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(18.10.2015) - Atalanta 3:0 Capri (Serie A)
(04.10.2015) - Fiorentina 3:0 Atalanta (Serie A)
(28.09.2015) - Atalanta 2:1 Sampdoria (Serie A)
(24.09.2015) - Empoli 0:1 Atalanta (Serie A)
(20.09.2015) - Atalanta 1:1 Hellas Verona (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Mauricio Pinilla (3 gole w Serie A, 1 gol w Coppa Italia)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Maxi Moralez (4 asysty w Serie A)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 1
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 1
Remisów: 1
Przegranych: 2



Ostatnie mecze:
(21.10.2015) - JUVENTUS 0:0 Borussia M'Gladbach (Champions League)
(18.10.2015) - Inter 0:0 JUVENTUS (Serie A)
(04.10.2015) - JUVENTUS 3:1 Bologna (Serie A)
(30.09.2015) - JUVENTUS 2:0 Sevilla (Champions League)
(26.09.2015) - Napoli 2:1 JUVENTUS (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Paulo Dybala (3 gole w Serie A, 1 gol w Supercoppa Italiana)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Roberto Pereyra (2 asysty w Serie A)
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z ATALANTĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Atalanta

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Obrazek

Arena Sport 4 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
beIN Sports FRANCE 2 / HD
beIN Sports MENA 14 HD
beIN Sports MENA 3 HD
BT Sport ESPN / HD
bTV Action / HD
Digi Sport 2 (hun) / HD
Digi Sport 2 (rom) / HD
EuroSport Nederland HD
LIG TV4 / HD
OTE Sport 4 HD
Setanta Sports Eurasia
Sky Calcio 1 / HD
Sport 1 (czech/svk)
Sport 2 (isr) / HD (SimulCast)
Sport Plus (russia)
StarTimes World Football / HD
SuperSport 2 HD (alb)
Viasat Sport (nor) / HD
beIN Sports Connect ESPAÑA
beIN Sports Max 2 / HD (esp)
beIN Sports US / HD
Cytavision Sports 2
Cytavision Sports HD
GO Sports 5
Klik SPORT [$]
Mediaset Premium Calcio / HD
Sport TV1 (slovenia) / HD
Sport.ntvplus.ru
Stöd 2 Sport / HD
TeleClub Sport PPV / HD
ViaPlay (denmark) / HD
ViaPlay (finland)
ViaPlay (norway) / HD
ViaPlay (sweden) / HD
Voyo Player PPV (bg) [$]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 11:22

Liczę na atak Zaza-Mandzukić, a te dwa drewna czyt. Morata i Dybala niech siedzą na ławie :hellyes:

Fajnie, że prawdopodobnie Rugani zagra :ok:

Tego meczu nie można nie wygrać.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 11:31

Wojtek pisze:Liczę na atak Zaza-Mandzukić, a te dwa drewna czyt. Morata i Dybala niech siedzą na ławie :hellyes:

Fajnie, że prawdopodobnie Rugani zagra :ok:

Tego meczu nie można nie wygrać.
Rugani prawdopodobnie nie zagra :facepalm:

Allegri przegina po całości Neto ma grać w miejsce Buffona. Rezerwowy bramkarz będzie miał więcej minut niż nasz młody obrońca.

Napoli się raduje.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 11:58

Ja to nawet nie chce myśleć co będzie jeśli nie wygramy !

Mamy teraz w lidze następujące mecze: z Atalantą, Sassuolo, Torino, Empoli. Koniec wpadek, już wystarczająco straciliśmy punktów z Udinese, Chievo, Frosinone


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 13:46

Nie wiem na jakiej podstawie LGDS uznala, ze zagramy 4-3-3 i takimi nazwiskami, jakie podali, ale o dziwo mam calkiem podobna wizje naszej "11" na ten mecz :prochno: Mianowicie 4-3-3 i:
Buffon - raczej on, bo Atala strzelila juz 11 goli.

Alex Sandro - niech gra!
Rugani - niech gra!
Bonucci - wiadomka.
Padoin - z braku laku po prostu. A Barza niech odpocznie.

Pogba - mimo wszystko on. Moze cos ustrzeli i sie odblokuje. Jak bedzie kał, to mozna za niego wprowadzic Ase albo Lemine.
Khedira - tak, uwazam ze w trojce pomocnikow on powinien byc centralna postacia. Uspokoic i przetrzymac pile potrafi, jakies fajne podanie tez dogra (wiadomo, ze nie to, co Pirlo za najlepszych lat).
Marchisio - mimo wszystko on razem z Samim w podstawie, ale nie wycofany przed obroncow i za pomoc, a po prostu gdzies tam z prawej strony trojki. Mozna fajnie wykorzystac jego wejscia przed pole karne i strzaly z daleka, a obrone tez zaasekuruje.

Pereyra - nie wiem co mi sie stalo, ale od kilku meczow ten chlopak mi sie podoba. Robi dym, ma speeda. Poprawi wykonczenie, strzeli kilka bramek i okrzepnie jako dobry zawodnik.
Morata - tutaj chyba nikt nie ma watpliwosci (poza pumim :C )
Dybała - co by troche minut pogral i co by Cuadrado dychnal troche.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 18:46

Morata-Dybala to najlepsza opcja w ataku a ślepy Allegri robi wszystko aby się nie zgrali i cały czas rozbija ten duet zamiast spokojnie dać im grać.

Allegri zachowuje się tak,jakby Dybala i Rugani przyszli zza granicy i stawiali swoje pierwsze kroki we Włoszech podczas gdy oni mają za sobą udany sezon.

Kolejna kwestia to Pogba.Kiedy wreszcie zobaczymy go na ławie? Po co nam 8 środkowych pomocników skoro w zespole nie ma sprawiedliwej rywalizacji ? Beznadziejny Francuz gra cały czas a inni palą się do gry.Allegri nie wie że ławka też motywyje gacza? Dlaczego nie faworyzuje Dybali tak jak Pogbę?

Sytuacja ligowa jest argumentem za zwolnieniem Allegriego.To jest Juventus,nie wygrywasz,to do widzenia.We Włoszech jest jeden znakomity trener absolutnie w naszym zasięgu - Carlo Ancelotti.Zarząd powinien to rozważyć.

Na jutro
Buffon
Padoin Bonucci Rugani Sandro
Marchisio Khedira Asamoah
Pereyra
Dybala Morrata


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 20:35

Sorek21 pisze:Sytuacja ligowa jest argumentem za zwolnieniem Allegriego.To jest Juventus,nie wygrywasz,to do widzenia.We Włoszech jest jeden znakomity trener absolutnie w naszym zasięgu - Carlo Ancelotti.Zarząd powinien to rozważyć.
Daj spokój, ultrasi znowu strzelą focha jak za pierwszym razem. Poza tym, Ancelotti powiedział, że we Włoszech to tylko Milan i Roma. Jeszcze nie skreślałbym Allegriego.


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 20:44

To temat meczowy więc zgaszam się z Vimesem. Trudno winić Maxa za to, że Cuadrado i Khedira nie potrafili wykorzystać 100% sytuacji albo, że w meczu z Niemcami Pogba grał na złość Moracie w rewanżu za to, że Morata nie podawał mu w 1. połowie. Zobaczymy jak będziemy stali na półmetku sezonu, jak sobie w LM poradzimy i wtedy pierwsza ocena trenera, nie wcześniej.
Jutro musimy wygrać, nie ważne kogo trener wystawi. Mam nadzieje, że Marchisio zacznie już grać na swoim poziomie, Pogba wreszcie coś pokaże a napastnicy coś wsadzą.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 października 2015, 23:39

Inter remisuje z Palermo, jutro Fiorentina gra z Romą, więc kolejni liderzy muszą zgubić punkty. Jeżeli naprawdę mamy walczyć o scudetto to począwszy od meczu z Atalantą musimy zacząć punktować.

Po tym, co serwuje w każdym kolejnym meczu Allegri już mi wszystko jedno kto zagra, personalnie nie mam żadnych oczekiwań, bylebyśmy tylko pewnie wygrali.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 10:48

Atak Morata-Mandzukić, Zaza-Mandzukić to gwarancja 0-0 w pierwszej połowie :D Max powinien wylecieć zimą za brak pomysłu na drużynę


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Sebczyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 4
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 11:13

Trzy punkty w tym meczu, w dodatku u siebie to obowiązek. Tym bardziej, że dużych braków kadrowych nie mamy.

Paulo Dybala i Alex Sandro powinni rozpocząć mecz w wyjściowej 11-stce. Najwyższy czas, żeby Max zaczął wprowadzać ich do pierwszej drużyny, bo Evra młodszy nie będzie, a końcówka z Borussią pokazała, że Dybala potrafi zrobić różnicę z przodu.

Viola z Romą podzielą się punktami.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 12:04

Oby piłkarze wyszli na murawę w okularach, bo inaczej znów będą oddawać piłki kibicom :rotfl: Trzeba w końcu sie obudzić :juve:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 12:11

Po raz pierwszy nie tylko przeczytałem, ale i obejrzałem konferencję Allegriego przed meczem i jak go nie lubiłem to teraz go nie cierpię... Bije od niego brakiem profesjonalizmu, fałszem i pewnością siebie w tym sabotażu... On wypowiada się z ironią czy ma już taką gębę jak aktorzy z trudnych spraw. Kolejny zarz przekombinuje z ustawieniem,, a na forum większość powie, że on jest trenerem i wie lepiej, ale skończy się to jak zwykle marną grą i remisem...


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 12:35

Może to głupio zabrzmi ale mam takie nieodparte wrażenie że Allegri jest nie tylko na naszym kontrakcie ale także....Milanu oraz Interu :whistle:
Żonglowanie ustawieniem to coś co Max lubi najbardziej i szkoda że nie mam ,,Fejsa" bo dawno bym kliknął ,,lubie to". A tak poważnie gramy z zespołem, który...jest wyżej w tabeli niż My :facepalm: i to Atalanta :angry: dobrze że ten sezon jest trochę wyrównany i nie ma aż takiej przepaści. No nic liczę jakże by inaczej na 3 pkt i mam nadzieję na ciekawą grę i więcej bramek :whistle:


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 12:53

Co tu dużo pisać. Tak samo jak każdy mecz od początku sezonu to "must win", tak ten jest jeszcze bardziej "must win". Trzeba to wygrać i tyle. Mam nadzieję, że Allegri nie zawiedzie znowu z wyjściową jedenastką, bo na konferencjach broni się i narzeka, że wszyscy go krytykują, a na boisku jedna wielka kupa, nie wspominając już o wynikach. ZWracam uwagę na nasze pierwsze połowy w tym sezonie, razem z SPW, LM i prezeasonem!!! Uwaga: 15 meczów, 2 bramki, w tym jedna samobójcza :facepalm2: Przecież to jest katastrofa. Wiadomo, duży w tym udział także piłkarzy, bo ich nie bronię, ale te wyniki są głównie "zasługą" trenera, którego wybory są beznadziejne. Dopiero gdy wchodzą zawodnicy z ławki, w większości Ci, którzy powinni zagrać od pierwszej minuty, zaczyna się coś dziać i padają jakieś bramki. Obudź się Panie trenerze, obudź.


Zablokowany