Serie A 15/16 (9): JUVENTUS 2-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 18:48

Oglądałem tylko druga połowę i wyglądało to zacnie. Tak powinniśmy grać z leszczami typu Atalanta.

Dybala ach ten Dybala, robi nam cała grę przedu i w polu karnym przeciwnika. Zamknął mordkę Maksiowi.

Pogba wreszcie odżył jak został ustawiony trochę wyżej. Przepychał się, wchodził na przebój i co najważniejsze penetrował asystami i pół-asystami obronę przeciwnika. Brawo. Chce więcej takiego murzyna widzieć.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 19:03

Dybala wygrał mecz Juventusowi i jeśli Max dalej będzie preferował duet Morata-Mandzukić, to jest kretynem


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 19:18

podoba mi się jak zniechęcamy przeciwnika, jak pozbawiamy go nadziei :) dobry mecz i ciekawe jest to, że to Pogba zastąpił Pereyrę w ustawieniu 4-3-1-2 i zagrał ciekawie i na pewno widać progres, nic trzeba liczyć że zaczniemy w końcu wspinać się w górę


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 19:50

Ma ktoś obszerny skrót? Praca mnie wezwała.


Sky is the limit!
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:00

annihilator1988 pisze:Dybala wygrał mecz Juventusowi i jeśli Max dalej będzie preferował duet Morata-Mandzukić, to jest kretynem
A bo jest kretynem ;)


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:05

krystiank pisze:
annihilator1988 pisze:Dybala wygrał mecz Juventusowi i jeśli Max dalej będzie preferował duet Morata-Mandzukić, to jest kretynem
A bo jest kretynem ;)
nieciale pol roku temu wiekszosc usnawała go za super trenera a dzisiaj za kretyna, nie neguje tego podejścia bo sam nie raz w niego wątpię ale póki co jakoś tam se radzi i nie nazwałbym go kretynem. Dajmy mu jeszcze chwile czasu, nawet jak ma być nieduża.

P.s Również prosiłbym o jakiś obszerny skrót bo na chrzcinach nie wypadało oglądać.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:05

Pawełek pisze:Ma ktoś obszerny skrót? Praca mnie wezwała.
Trzymaj:

http://www.fullmatchesandshows.com/2015 ... ull-match/


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:07

Gandalf8 pisze: A jeśli już o Murzynach mowa to cieszy mnie widok Asamoaha na boisku - zagrał godzinę, może i bez błysku
A to nie on zrobił rajd lewą, po którym wyłożył na przedpole (chyba do Dybali), bo słabą transmisję miałem? Czy to jednak Pogba?

Co ciekawe - przez dużą część spotkania Asa grał wyżej od Pogby i bardziej na środku. Wymieniali się tą funkcją trequartisty. Bonucci dziś super.
Ostatnio zmieniony 25 października 2015, 20:08 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:08

krystiank pisze: A bo jest kretynem ;)
A na jakiej podstawie tak uważasz ? Chyba zbyt mocne słowa w stosunku do trenera, który omal nie zdobył z Juve potrójnej korony...najlepiej to przestań pisać...
Dziwne, że kartki nie dostałeś bo ja za takie słowa w stosunku do Marotty, otrzymałem żółtko...


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:15

Łukasz pisze:
Gandalf8 pisze: A jeśli już o Murzynach mowa to cieszy mnie widok Asamoaha na boisku - zagrał godzinę, może i bez błysku
A to nie on zrobił rajd lewą, po którym wyłożył na przedpole (chyba do Dybali), bo słabą transmisję miałem? Czy to jednak Pogba?

Co ciekawe - przez dużą część spotkania Asa grał wyżej od Pogby i bardziej na środku. Wymieniali się tą funkcją trequartisty. Bonucci dziś super.
To był Evra. To chyba miales naprawdę słabą transmisje, bo Pogba grał zdecydowanie wyżej od Asy, który raczej starał się dublować pozycję w środku i zabezpieczać tyły.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:27

A propos Dybali jeszcze: oglądając jego grę można z czystym sumieniem stwierdzić, że z całej czwórki napastników on najbardziej zasługuje na grę w podstawie. Owszem, nie wszystko mu się udaje, ale widać, że jako jedyny naprawdę walczy o pierwszą jedenastkę. Podczas kiedy każdemu z trójki Morata, Zaza, Mandzukić zdarza się przechodzić obok meczu, Dybala zapierdziela bez przerwy po boisku niezależnie od tego, czy gra od pierwszej minuty czy wchodzi z ławki kwadrans przed końcem.
W tym momencie powinien być pierwszy do gry i mam nadzieję, że również Max to widzi.
Tak trzymać, Paulo. :hellyes:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 20:58

Kolejny rok z rzędu dziwię się, że Pogba nie jest ustawiany jako trequartista. Wiem, że nie jest królem przeglądu pola i często gra zbyt egoistycznie, ale pod względem umiejętności ofensywnych zwyczajnie góruje nad resztą konkurentów z drużyny.

Dybala rozwiewa moje wątpliwości, co do tego, czy przypadkiem nie był tylko jednorazowym objawieniem. Nic z tych rzeczy. To talent wysokiej próby. Powinien strzelać tego karnego. Jak nauczy się tego, że czasem łatwiej z 5 m wturlać piłkę do bramki prawą nogą zamiast kiwać się z całą defensywą rywala żeby zejść do lewej to Paolo ma wszelkie zadatki żeby zrobić furorę w naszych barwach.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 21:05

Arbuzini a widziałes 2 piłki ala Pirlo,Modrić w 2 połowie wykonane przez naszego murzyna ? No i ta półasysta do Dybali.

Zwyczajnie wydaje mi się i nie tylko mi, że Pogba wygląda dużo lepiej grając bliżej bramki przeciwnika gdzie jego EFEKTYWNOŚĆ wzrasta niesamowicie. Nie jest w super formie, to wiemy od początku sezonu ale mam nadzieję, że Maksiu przejrzy na oczy i zacznie grac Dybala częściej jak i Pogbą bliżej bramki przeciwnika.

Conte był betonem, ale potrafił wyciągnąć maksa z zawodnika i umieścić go dokładnie tam na boisku, gdzię to maksimum osiągnął. Tego Maksiu musi się nauczyć.


Obrazek
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 21:06

ja chce w pierwszym składzie Dybale i Cuadrado, wtedy co to będzie za miazga !! do tego coraz lepiej grający Pogba plus silna, zwarta defensywa i jedziemy !!

Nie ma co teraz się cieszyć, od razu przygotowania i 100% skupienia na Sassuolo, bo w tym sezonie jeszcze nie wygraliśmy 2 razy pod rząd w lidze !


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 25 października 2015, 21:15

Oglądałem tylko drugą połowę, bo padło mi oprogramowanie w dekoderze i szukałem transmisji. Najgorsze jest to, że najbardziej utkwił mi w pamięci głupi karny Pogby. Dramatyczny jest ten "galop". Dybala jest świetny, a do tego bardzo młody. Generalnie dobrze wyglądała nasza gra.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Zablokowany