LM 15/16 (gr. D) [3]: JUVENTUS 0-0 Borussia M'Gladbach

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:11

kuba2424 pisze:
pumex pisze:PS. Najlepsze mercato ever! 10/10. Albo i 12/10 :lol: Brak Vidala nieodczuwalny, Teveza godnie zastępuje Dybala, a Mandzukić to murowany kandydat do tytułu króla strzelców :hellyes:
Czepiasz się wypowiedzi największych durni na forum, bo tak jest najłatwiej.
Pewnie, że tak jest łatwo, skoro było ich aż tylu ;)
Dragon pisze:
vitoo pisze: - Zaza ma grać bo... nie wiem, wymyslcie coś
Bo na stadion przychodzą też dzieci i skoro nie mogą zobaczyć jak wygląda gol w piłce nożnej, to chociaż zobaczą klowna przebranego w strój, który ich rozśmieszy niekonwencjonalnymi zagraniami.
Obrazek

Obrazek


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:19

zahor pisze:
kuba2424 pisze: Zapomniałeś dodać, iż finał to zasługa Conte, bo nasz trener ciągnął to, co zaszczepił im Conte, który .... akurat (delikatnie rzecz ujmując) nie błysnął w LM.
Nie byłoby finału gdyby nie Conte, który ten zespół zbudował od podstaw i nie byłoby go gdyby nie Allegri, który dołożył te szczegóły, których brakowało przez co zespół nie był w stanie pokazać pełni swojego potencjału. Pisanie że finał to zasługa wyłącznie Conte jest dokładnie taką samą bzdurą jak twierdzenie, że Allegri zupełnie z tej spuścizny nie korzystał, zamiast tego zaorał wszystko i zbudował zupełnie autorski zespół od zera.
Żebym cię dobrze zrozumiał - twierdzisz, że ja przypisuje cały sukces Allegriemu? Bo jeśli tak, to...mam jednak nadzieję że nie :)

A tak poza tym - uważam że od Allegriego wymaga się bycie posłuszną marionetką, co by wyjaśniało jego pewne decyzje personalne. Tak to jest jak ktoś popełnia kolosalne błędy transferowe, a później na siłę stara się udowodnić, że ma niezwykłego nosa do okazji! Nadal wmawia się nam, że okienko było git :ok:
zahor pisze:
kuba2424 pisze: Żebym cię dobrze zrozumiał - twierdzisz, że ja przypisuje cały sukces Allegriemu? Bo jeśli tak, to...mam jednak nadzieję że nie :)
O to Cię nie posądzam, ale cofnijmy się w czasie i przypomnijmy sobie jakie to frakcje można było na JP wyróżnić kilka miesięcy temu - najliczniejsza, a przynajmniej najgłośniejsza i najaktywniejsza, twierdząca że Allegri jednoznacznie wykazał że jako trener wciąga Antka nosem, bo doszedł do finału LM. Druga, która jako opozycja do tej pierwszej wskazywała na rolę Conte w budowaniu tego zespołu, do której to zresztą frakcji sam się zaliczałem. I trzecia, odmawiająca Allegriemu jakichkolwiek zasług. Jeżeli w swoim poście piłeś do grupy drugiej, to oznaczałoby że sam zaliczasz się do pierwszej. Jeżeli natomiast celowałeś w trzecią, to zrobiłeś to, za co sam przed chwilą skrytykowałeś pumexa, tzn. doczepiłeś się jakiegoś niewielkiego grona dziwolągów, których na poważnie nikt tutaj nie traktuje.
Panie psychologu, a może jest jakaś czwarta grupa, ba! być może nawet i jakaś piąta albo szósta...ale nie, ty powiedziałeś że są trzy i koniec, szufladkując mnie do jednej z nich.
Nigdy nie twierdziłem że Allegri wciąga Antka nosem, aczkolwiek (póki co) to akurat w przypadku LM by się stety/niestety (niewłaściwe skreśl) by się zgadzało.
Do drugiej grupy chyba można zaliczyć każdego z nas, bo trudno mi sobie wyobrazić, iż ktoś z forum mógłby stwierdzić inaczej! Także nie jesteście tutaj wyjątkowym obozem.
Nie należę również do grupy trzeciej, która odmawia jakichkolwiek zasług Allegriemu.
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 23:38 przez kuba2424, łącznie zmieniany 1 raz.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:26

kuba2424 pisze: Żebym cię dobrze zrozumiał - twierdzisz, że ja przypisuje cały sukces Allegriemu? Bo jeśli tak, to...mam jednak nadzieję że nie :)
O to Cię nie posądzam, ale cofnijmy się w czasie i przypomnijmy sobie jakie to frakcje można było na JP wyróżnić kilka miesięcy temu - najliczniejsza, a przynajmniej najgłośniejsza i najaktywniejsza, twierdząca że Allegri jednoznacznie wykazał że jako trener wciąga Antka nosem, bo doszedł do finału LM. Druga, która jako opozycja do tej pierwszej wskazywała na rolę Conte w budowaniu tego zespołu, do której to zresztą frakcji sam się zaliczałem. I trzecia, odmawiająca Allegriemu jakichkolwiek zasług. Jeżeli w swoim poście piłeś do grupy drugiej, to oznaczałoby że sam zaliczasz się do pierwszej. Jeżeli natomiast celowałeś w trzecią, to zrobiłeś to, za co sam przed chwilą skrytykowałeś pumexa, tzn. doczepiłeś się jakiegoś niewielkiego grona dziwolągów, których na poważnie nikt tutaj nie traktuje.
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 23:28 przez zahor, łącznie zmieniany 2 razy.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:27

szczypek pisze:Czyli standardowo (w temacie Zazy). Mówiłem od pierwszego dnia jego pobytu w Juventusie, że to będzie dramat i niestety się nie myliłem. Jeszcze ta jego broda, a naprawdę kibicowałem mu żeby się ogolił.

Pozostaje mieć nadzieję, że jak i w poprzednim sezonie Allegri w pewnym momencie się ogarnie i coś wymyśli. Wtedy recepta była prosta, my ją widzieliśmy, on musiał do tego dojrzeć. Myślę, że tak jest i tym razem. Z tym Dybala sprawa jest naprawdę żałosna, gdyby został z nami Coman, Argentyńczyk wybiegałby na boisko jeszcze rzadziej. A dziś miał zdrowych wszystkich zawodników, żeby zagrać to:
Khedira - Marchisio - Pogba
Cuadrado - Morata - Dybala
:ok: Jedyna recepta na jakas lepsza gre jest wrzucenie do pierwszego skladu Cuadrado i Dybali razem, czyli dwoch najbardziej kreatywnych zawodnikow. Chcialbym zobaczyc Cuadrado na lewej i Dybale na prawej schodzacych do srodka. Zszedl Cuadrado i nagle sie okazalo ze nie ma zadnego pomyslu na gre. Pogba juz nawet w pilke trafic nie umie. Jak Allegri do konca roku nie ogarnie to bedzie kicha. Mercato bylo totalnie nie przemyslane.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:35

Wojtek pisze:Nie wiem co jest grane, ale nie istnieje racjonalne wyjaśnienie dlaczego w obecnej chwili Dybala jest naszym ostatnim napastnikiem w hierarchii.
Yyyy, bonus dla Palermo za wyjscia w podstawie?
mcsqrczybyk pisze:Wielu z tego forum wręcz przebieralo nogami, żeby Ci słabi Vidal i Pirlo nas opuścili...
Nie ukrywam, ze bylem za odejsciem Pirlo, aczkolwiek po wypelnieniu kontraktu. Nie sledze jego obecnej gry w USA, ale chyba srednio mu ona wychodzi, natomiast widac jak na otwartej dloni, ze stary Wloch byl jedyna kompetenta osoba, ktora udzwignie gre na regiscie.
Co do Vidala, to wczoraj byl pierwszy mecz po jego odejsciu, ktory ogladalem i... za serce mnie sciskalo, ze ten fajter nie gra juz w pasiaku :cry:
Dydux666 pisze:Ale nagle finał LM zniknął z pamięci wszystkich a nasz trenejro jest taktycznym impotentem. :hellyes:
Bierzmy pod uwage to, co jest tu i teraz, a nie cos co bylo pol roku temu (z innymi zawodnikami w skladzie).
szczypek pisze:Jeszcze ta jego broda, a naprawdę kibicowałem mu żeby się ogolił.
Dzis byl ogolony, jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> (doslownie i w przenosni).
Alexinhio-10 pisze:Mercato bylo totalnie nie przemyslane.
Od chwili pozbycia sie Vidala nastal chaos i panika w zarzadzie, ktore po rozpoczeciu sezonu przeniosly sie na druzyne.

Zle ustawienie, ciulowe zmiany i taki jest tego wynik. Niech se Maksiu w nastepnym meczu wystawi w ataku Mandzu i Zaze, to bedzie pogrom :ok: A w ogole, to trener powinien dostac ultimatum do konca roku kalendarzowego.

Barza - koks :dance2:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:41

Wojtek pisze:
Szaq pisze:3. Na dzisiaj: Dybala < Giovinco, Zaza < Matri.
Z tym pierwszy to tak serio!? Z drugim pełna zgoda.
Serio. Dybala oczywiście ma papiery na wielkie granie, ale obecnie prezentuje się na prawdę słabo. Powiedz mi w jakim konkretnie elemencie gry Paulo wg Ciebie jest lepszy od Giovinco?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:44

Szaq pisze:
Wojtek pisze:
Szaq pisze:3. Na dzisiaj: Dybala < Giovinco, Zaza < Matri.
Z tym pierwszy to tak serio!? Z drugim pełna zgoda.
Serio. Dybala oczywiście ma papiery na wielkie granie, ale obecnie gra na prawdę słabo. Powiedz mi w jakim konkretnie elemencie gry Paulo jest lepszy od Giovinco?
hmm wszystko? lepsze dośrodkowania, lepszy przegląd pola, mocniejszy strzał, gościu potrafi minąć z taką łatwością zawodników, że szok, piłkę trzyma bardzo blisko nogi, w tym aspekcie przypomina Messiego. Paulo potrzebuje gry a nie siedzenia na ławce.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:48

Jacky pisze:Yyyy, bonus dla Palermo za wyjscia w podstawie?
Nie chce mi się wierzyć, że Allegri troszczy się o budżet Juventusu i chce oszczędzić tym samym kilka euro. Co go to interesuje, jakie bonusy są wpisane w kontrakt?


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:56

wagner pisze:
Jacky pisze:Yyyy, bonus dla Palermo za wyjscia w podstawie?
Nie chce mi się wierzyć, że Allegri troszczy się o budżet Juventusu i chce oszczędzić tym samym kilka euro. Co go to interesuje, jakie bonusy są wpisane w kontrakt?
Nie bądź naiwny! Pewnie że Allegri nie troszczy się o budżet Juve, są inni od tego. A Allegri za swoją pensyjkę ma tańczyć jak mu zagrają. Między innymi datego pominięto jego prośby transferowe.
Są też tacy, co oszczędzają dla samej zasady, nie po to by zaoszczędzić.
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 23:57 przez kuba2424, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:57

Dwa mecze z rzędu na zero z tyłu, dwa na zero z przodu, czyli nie można mieć wszystkiego. Zastanawiam się jak Dybala ma piłkarsko dojrzeć dzięki siedzeniu na ławce?


Obrazek
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 00:16

Swoja droga widać tylko narzekania na napastnikow czy Pogbe, a nikt nie zwroci uwagi, ze grając z ogorami co ofensywnie nic nie sa w stanie zrobić mamy marne 55% posiadania pilki. Gdy ogorki rozgrwaja 11 naszych "piłkarzy" staje na swojej polowie i się patrzy. Przechwyt i jedzie z kontra na 2-3 piłkarzy, no bo skad więcej i realne zagrozenie skoro wszyscy stali i bronili Czestochowy przed potezna Borussia? Nie mam pojęcia co ten Allegri zaczal wyczyniać. Jak ktoś wyżej wspomniał, byłoby lepiej grac 6x z ManC.
Jak wygramy z Atalanta to się zdziwie.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 00:19

Wolę, żeby Dybala grał na miarę 40 mln. i żebyśmy faktycznie je zapłacili w całości, niż mieć utalentowanego wiecznego rezerwowego za 32 mln. Na chwilę obecną to jest cyrk na kółkach. Mandżu nie grał miesiąc, a przecież i przed kontuzją był bez formy. Na LM wychodzi w pierwszym składzie, a jak gra z przodu nie idzie, to pierwszym napastnikiem wchodzącym z ławki jest Zaza... Jak tak dalej pójdzie, to "ogrywanie się" Dybali trzeba będzie odłożyć na przyszły sezon, kiedy z bani będziemy mieli bonusy dla Palermo.

Co do Mandżukicia - facet nigdy nie był wirtuozem, ale ciężką pracą osiągnął naprawdę dużo, w Bayernie był świetny. To co gra u nas, na dzień dzisiejszy woła o pomstę do nieba.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 01:40

vitoo pisze:- Zaza ma grać bo... nie wiem, wymyslcie coś
Może po prostu wzięliśmy go na ogranie? :prochno: A w lecie odeślemy go z powrotem za darmo, bo Simone zatęskni za byłbym klubem a Marotta jest dżentelmenem, także tego...

Przydałby nam się drugi taki rześki staruszek jak Barzagli w ataku. Ktoś taki grał u nas rok temu, ale dziś kopie na argentyńskich pastwiskach.

Co do Dybali... Najdroższy napastnik Juventusu w historii, w dodatku najskuteczniejszy nasz atakujący w tym sezonie, jest dziś ostatni w hierarchii do wejścia na boisko, ustępując miejsca takim tuzom jak Zaza i Mandżukic, którzy w tym sezonie razem zdobyli mniej goli od niego... :doh:


Obrazek
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 01:54

Dalej najeżdzajcie na Zaze, a największym problemem Juve jest Pogba - źle rozgrywa, źle podaje, fatalnie rozgrywa rzuty wolne, jest anemiczny i holuje piłkę, wreszcie nie radzi sobie z byciem liderem i prowadzeniem gry. Następny mecz dla przykładu powinien rozpocząć na ławce rezerwowych, żeby przemyśleć swoją grę.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2015, 02:39

Przykro się ogląda taki mecz w ogóle, a co dopiero Juventus. Biorąc pod uwagę wczorajszy, nielada, wyczyn Romy to wstyd jeszcze większy.

Mandzukić to parodia napastnika, sorry ale nie pozbyli by się typa tak szybko z Atletico gdyby był coś wart.
Pogba sam siebie zabił tą 10 na plecach. Jest na to za młody i głupi. Faktycznie miał swoje chwile i cudowne bramki, ale miał wtedy piaskownice do zabawy, a teraz dali mu całą drużynę na utrzymanie.
Dybala no cóż to jest problem większy. Tylko Allegri wie dlaczego ten chłopak jest tak dyskryminowany! Jeśli jego kosztem wchodzi parodysta Zaza to coś jest mocno nie tak.

Gramy beznadziejnie w ataku, tragicznie. Nie podzielam entuzjazmu tych co wieszczą, że się podniesiemy itp. Po 8 kolejkach jesteśmy na 14 miejscu. Trzeba powoli zacząć brać pod uwagę, że będzie to sezon jak z Diego i Melo, który skończymy po za pucharami i będą czystki.

:juve:


:allegri: na śmietnik
Zablokowany