LM 15/16 (gr. D) [3]: JUVENTUS 0-0 Borussia M'Gladbach

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:57

vitoo pisze: - Zaza ma grać bo... nie wiem, wymyslcie coś
Bo na stadion przychodzą też dzieci i skoro nie mogą zobaczyć jak wygląda gol w piłce nożnej, to chociaż zobaczą klowna przebranego w strój, który ich rozśmieszy niekonwencjonalnymi zagraniami.

Barzagli :*


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:59

mateo369 pisze:
Dragon pisze: Dybala na 10 minut? :rotfl:
Też mi się wydaje, że za dużo czasu dostał. Raz się od niego piłka odbiła jak od stodoły a gdy już mu się udało przedryblować 2 zawodników to fatalnie podał do Zazy.
Poprawiłeś mi tym humor po tej żenadzie, dzięki!


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:00

Pomijając już to czemu grał od początku Chorwat, czemu wszedł najpierw Zaza i czemu graliśmy tak beznadziejnie, mam takie pytanie: czy mi się wydawało czy w 2. połowie Pogba odpłacał Moracie pięknym za nadobne i celowo mu nie podawał albo robił to tak, żeby tamten nie mógł strzelić łatwo? Przecież ta akcja, gdzie Pogba miał Alvaro po lewej i potknął się na piłce a potem rzucił mu taką świecę, że Hiszpan mógł kawę wypić czekając aż piłka do niego doleci to jakiś kryminał.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:00

Też macie takie wrażenie,że Marchisio i Khedira dublują się w ustawieniu z trzema środkowymi? Niemiec bardziej pasuje jako defensywny pomocnik do ustawienia 4-2-3-1 niż b2b bo jest za mało ruchliwy i nie ma uderzenia z dystansu.

Co o tym myślicie
Buffon
Barza Bonu Chiellini Alex
Marchisio Khedira
Cuadrado Dybala Pereyra
Morata


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:01

Mecz skończył się 0-0, ale największe zero to wciąż Allegri.
Na boisku zawinili Marchisio i Khedira, od których wymaga się więcej właśnie w takich meczach. Pogba póki nie zrozumie, że bycie liderem to nie kiwki i strzały z każdego miejsca to nigdy nim nie zostanie. Cuadrado już jest wykupywany i oczywiście 100 razy lepszy niż był Krasić, Zaza gra jak Morata w zeszłym sezonie czyli więcej szczęścia niż umiejętności, a Morata dla mnie jak zwykle słabo. Dużo gorsza tylko szybsza wersja Inzaghiego. Na plus jedynie obrona.


kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:01

Borussia przyjechała po remis i go wywiozła, trochę szkoda punktów bo okazało się, że straszne z nich leszcze.

Co do Juve. Trzymanie Mandżukicia do 70 to było jawne plucie w twarz, jednak jego zmiennik przebił i to.
Pogba dalej gra w swojej własnej lidze, a wyczekiwany przeze mnie Sandro jest tak sztywny i obsrany trzymaniem się taktyki że gra jak ligowy placek.
Jedyny pozytyw jest taki, że ekonomicznie doszliśmy do momentu w którym naszym ławkowiczem/jokerem jest zawodnik za 40 mln.

Mam też nadzieję, że to ostatni mecz Juve komentowany przez Orłowskiego. Tej logopedycznej ciekawostki i wielkiego fana jedynej słusznej dhrużyny nie da się słuchać :facepalm:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:02

Sorek21 pisze:Też macie takie wrażenie,że Marchisio i Khedira dublują się w ustawieniu z trzema środkowymi?
Też miałem o tym pisać. Grają identycznie.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:02

pumex pisze: PS. Najlepsze mercato ever! 10/10. Albo i 12/10 :lol: Brak Vidala nieodczuwalny, Teveza godnie zastępuje Dybala, a Mandzukić to murowany kandydat do tytułu króla strzelców :hellyes:
Czepiasz się wypowiedzi największych durni na forum, bo tak jest najłatwiej. Ale swoich wad się nie widzi...
Dydux666 pisze:Ludzie, co wy macie w głowach? Większość z was to te same osoby, które pisały jeszcze gorsze rzeczy o tej drużynie w tym samym momencie poprzedniego sezonu. Nie wspominając już o samym Allegrim, któremu nikt wtedy nie wróżył finału LM. Ale nagle finał LM zniknął z pamięci wszystkich a nasz trenejro jest taktycznym impotentem. :hellyes:

Dziwi mnie, że do gromadki w ogóle nie myślących trzeźwo malkontentów tak ochoczo dołączają moderatorzy. Żenada.


:bravo: - warto sprawdzić na Wiki pod hasłem HIPOKRYCI

Zapomniałeś dodać, iż finał to zasługa Conte, bo nasz trener ciągnął to, co zaszczepił im Conte, który .... akurat (delikatnie rzecz ujmując) nie błysnął w LM.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:04

squinter pisze:Poprawiłeś mi tym humor po tej żenadzie, dzięki!
Pisałem poważnie, żeby była jasność.

Z kim ten biedny Morata ma grać w tym ataku?
Dlaczego to Khedira grał wyżej od Markiza?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:05

kacopys pisze: Mam też nadzieję, że to ostatni mecz Juve komentowany przez Orłowskiego. Tej logopedycznej ciekawostki i wielkiego fana jedynej słusznej dhrużyny nie da się słuchać :facepalm:
A mi wyjątkowo nie przeszkadzał tym razem, choć jego twahda wymowa Barzagliego jest dość zabawna. Komentarz mi nie przeszkadzał, choć trochę mi się wieszało, a ostatnie 10 min miałem po francusku.
mateo369 pisze: Dlaczego to Khedira grał wyżej od Markiza?
Bo to w Claudio od ubiegłego sezonu widzimy registę i centralną postać pomocy
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 23:06 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:05

1. Mandzukić i Morata nie mają prawa grać razem.
2. Jednocześnie nie mamy dla nich żadnej alternatywy.
3. Na dzisiaj: Dybala < Giovinco, Zaza < Matri.
4. Quaga brałbym z pocałowaniem ręki.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:08

lenor pisze:Dzisiejszy mecz mnie przekonał - bierzmy Ancelottiego, póki chce wrócić do Włoch
Coś mi się niedawno obiło o uszy, że dla Ancelotti w Juve czuł się najgorzej z wszystkich klubów jakie prowadził, więc raczej bez szans na niego. Co do trenera do Allegrii mimo wszystko zostanie do maja, a później obejmuje nas Didier Deschamps.
Dydux666 pisze:Nie wspominając już o samym Allegrim, któremu nikt wtedy nie wróżył finału LM. Ale nagle finał LM zniknął z pamięci wszystkich a nasz trenejro jest taktycznym impotentem. :hellyes:
Jak gośćiu zrobił nam awans do finału LM i Puchar Włoch to obiecałem sobie, że już nie powiem na niego złego słowa, ale po prostu się NIE DA!! Jak widzę, jak gość marnuje Dybale to szlak mnie trafia!!
Szaq pisze:3. Na dzisiaj: Dybala < Giovinco, Zaza < Matri.
Z tym pierwszy to tak serio!? Z drugim pełna zgoda.

Po tym meczu hejt i bluzgi na Łysola,Mandzukicia i Allegriego powinny być dozwolne i nie karalne kartkami.

ps. ma ktoś emaila do Maxa? :D
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 23:11 przez Wojtek, łącznie zmieniany 2 razy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:08

Czyli standardowo (w temacie Zazy). Mówiłem od pierwszego dnia jego pobytu w Juventusie, że to będzie dramat i niestety się nie myliłem. Jeszcze ta jego broda, a naprawdę kibicowałem mu żeby się ogolił.

Pozostaje mieć nadzieję, że jak i w poprzednim sezonie Allegri w pewnym momencie się ogarnie i coś wymyśli. Wtedy recepta była prosta, my ją widzieliśmy, on musiał do tego dojrzeć. Myślę, że tak jest i tym razem. Z tym Dybala sprawa jest naprawdę żałosna, gdyby został z nami Coman, Argentyńczyk wybiegałby na boisko jeszcze rzadziej. A dziś miał zdrowych wszystkich zawodników, żeby zagrać to:
Khedira - Marchisio - Pogba
Cuadrado - Morata - Dybala


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:09

kuba2424 pisze: Zapomniałeś dodać, iż finał to zasługa Conte, bo nasz trener ciągnął to, co zaszczepił im Conte, który .... akurat (delikatnie rzecz ujmując) nie błysnął w LM.
Nie byłoby finału gdyby nie Conte, który ten zespół zbudował od podstaw i nie byłoby go gdyby nie Allegri, który dołożył te szczegóły, których brakowało przez co zespół nie był w stanie pokazać pełni swojego potencjału. Pisanie że finał to zasługa wyłącznie Conte jest dokładnie taką samą bzdurą jak twierdzenie, że Allegri zupełnie z tej spuścizny nie korzystał, zamiast tego zaorał wszystko i zbudował zupełnie autorski zespół od zera.


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 23:09

kacopys pisze:Borussia przyjechała po remis i go wywiozła, trochę szkoda punktów bo okazało się, że straszne z nich leszcze.
Zdecyduj się.


Zablokowany