LM 15/16 (gr. D) [3]: JUVENTUS 0-0 Borussia M'Gladbach

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:39

Jesli wina Maxa jest to, ze najlepszymi obecnie zawodnikami Juventusu sa Buffon i Barzagli, wszystkie letnie transfery to kupy, a czesc zeszlosezonowych starletek wartych po miliard euro nie jest w stanie oddac przez 45 minut - mimo licznych okazji - logicznie wygladajacego strzalu to ja nie mam pytan.

Cos strasznego. To bedzie okrutny sezon.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:39

Aleexxx pisze:Lloretne vs Zaza i my zostawiliśmy tego drugiego dopłacając do interesu... Technicznie Borriello był nawet lepszy.

Już naprawdę mam dość Maxa i jego wyborów. Nigdy jeszcze w 100% nie postawił na najlepszych w tym sezonie. Moim zdaniem jeszcze jedna porażka/remis w 3 najbliższych spotkaniach i powinien wylecieć.
Nie , nie możemy mu dawać jeszcze jednego meczu, bo kolejny mecz będzie stratą kolejnych punktów , a meczów co raz mniej do odrobienia strat. Także wypad już dzisiaj. Grajmy w każdym meczu innymi napastnikami , grajmy innymi ustawieniami . Po co zgrywać zawodników? A tak w ogóle to mieliśmy jakiś strzał w obrębie 16? :angry: Wszystkie to były dzidy , dzidy i dzidy. A kolejna strona , która mnie bardzo boli. Mamy tyle rzutów rożnych , a gówno z tego mamy ? WTF :co?:


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:39

Allegri się już chyba wypsztykał z jakichś dobrych pomysłów na grę, bo naprawdę fatalnie to wygląda. Jeszcze ten Dybala na ławce. (To jakaś odgórna dyrektywa, czy jak?)


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:40

Przede wszystkim to w Juve teraz brakuje kogoś kto by w takim meczu sam był wstanie coś wypracować czy to koledze czy samemu sobie, w tej chwili takiego gracza brak.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:40

Dajcie spokój...już kiedyś o tym pisałem : jak my jedziemy do takiego Atletico grać na remis to i tak wcisną nam bramkę z doopy...do nas przyjeżdżają leszcze pokroju B.M., Benfica to i tak osiągają cel a my jesteśmy bezjajeczni...co to w ogóle było w tej drugiej połowie ?

Allegri za kołka Mandżukica, wpuszcza kołka Zazę a Dybala w 10 minut zrobił więcej co Mandżu przez 70 minut...nie kumam tego. Nie ma wrzutek, nie ma strzałów, nie ma zaskoczenia i nie ma drużyny...
W dwóch meczach 0-0 mimo, że te mecze powinny zakończyć się spokojnymi wygranymi...brawo panowie...
Remis z takimi waflami to kompromitacja Juve...pośmiejcie się jeszcze z Romy....


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:41

Takiej impotencji w ataku w swoim życiu chyba jeszcze nie widziałem. Przecież my nie potrafimy stworzyć zagrożenia z żadnego elementu gry, atak pozycyjny sprowadza się do klepania przed polem karnym i bezsensownych wrzutek, strzały z daleka to kabaret, po prostu aż śmiech mnie ogarnia widząć te ich farfocle albo balony lecące w niebo :hellyes: do tego nie istniejący kontratak i kompletna bezproduktywność przy każdym stałym fragmencie. Koszmar.
No i na deser Mandzukic :facepalm: Takiego wafla w naszym napadzie nie widziałem od czasów Boriello. 18 mln :facepalm:
Allegri jest ślepy.
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 22:42 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:41

Dziś Juve zagrało jak za starych czasów - przeciwnik o klasę słabszy, więc i mecz się sam wygra. Nie rozumiem zupełnie tej naszej gry na czas, ciągłe zabawy przed naszym polem karnym, obrońca - Buffon, Buffon - obrońca...itp. itd. Ile to czasu zmarnowaliśmy na takie akcje. Co mnie jeszcze irytuje do kwadratu...zachowanie Pogby. I pomijam już tutaj jego bezradność przez duże B, chodzi mi o jego zachowanie. Macha rękoma, ma mega pretensję do kolegów jeśli, jego zdaniem, w dogodnej sytuacji mu nie podadzą, a sam marnuje zdecydowanie większość akcji robiąc przy tym minę niewiniątka. Następnym razem przy takim egoistycznym zachowaniu powinien po prostu dostać od najbliższego kolegi z drużyny w ten swój czarny łeb!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:41

Zeby sie nie okazalo, ze ten frajerski wynik bedzie nas kosztowac awans. Do tego ten cholerny gol Arabow w koncowce... :mad2:

Marotta skopal budowe ataku koncertowo. Wystarczy spojrzec, jak rzadko zdobywamy bramki. :facepalm:
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 22:43 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:42

Zamiast miec komplet punktow i spokojnie zmierzac do 1/8 to zapewne w naszym stylu, bedziemy drzeli o ten awans do konca. A wydawalo sie, ze w koncu sie tego frajerstwa pozbylismy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:42

Powiem wam Panowie, że ja już się nawet przestałem tym sezonem przejmować. W następnym nie zagramy w LM, a teraz pewnie i tak po wyjściu z grupy od razu odpadniemy (ewentualnie w 1/4).

Allegri po tym sezonie wyleci, bo zdaje się, że Maksiu się pogubił tak jak to miało miejsce w Milanie. Chłop mając do dyspozycji jedynego kreatywnego pomocnika i 3 drwali, ustawia na każdy mecz w podstawie 2 drwali :prochno: Dodatkowo ten Pogba, który już dawno powinien wąchać dupskiem ławkę :bravo:


Dziękuje Juve, męczarnie z Atalantą sobie odpuszczę. Wole w weekend wyjść na hulajnogę :C
Ostatnio zmieniony 21 października 2015, 22:43 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:42

Byłem zły gdy schodził Mandzukic, bo szykował się prawdopodobnie najgorszy i najbardziej anonimowy występ napastnika od czasów Amauriego, ale całe szczęście Zaza dokończył dzieło kolegi i w tandemie otrzymują tę nagrodę.

Niesamowita padlina i wymiociny, nie mamy napastnika który wturlałby tę bramkę z niczego, śmiem twierdzić, że nawet Llorente mółby okazać się dla nas zbawieniem, zwłaszcza, że teraz gramy skrzydłami. Cuadrado dzisiaj bezbarwny, Khedira najsłabszy występ odkąd jest w Juventusie. Drugi mecz z rzędu najlepszy na boisku Barzagli nie grający na swojej pozycji.

Dajcie spokój.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:43

1. Barza i jego sprint zakończony wrzutką <3. Ten gość to fenomen
2. Strzał Pogby, po ktorym wywrócił się o własne nogi, podsumowuje początek sezonu w jego wykonaniu (choć druga połowa z Interem niezła i dziś kilka przebłysków)
3. Kto komentował na Canalu? Orłowski? Z kim?
4. Marchisio dziś fajnie (oprócz rożnych)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:43

Kto wpadł na pomysł sprzedaży Ferdka i zakupu Zazy?


Obrazek
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:43

Jeśli ich nie pojedziemy na wyjeździe to chyba rozwale tv. Murarka gości, którzy nie zdobyli nawet punktu. O co oni grają? O 3 miejsce będą mieć trudno, a ci siedzą we własnym polu karnym. Oczywiście nijak to nie usprawiedliwia naszego ataku. Przypomina mi to builda Paladyna w Diabla II jadącego na aurze modlitwa. Nie wiem, naszym założeniem było wrzucanie cały czas na Chorwata? No to kapa, bo nikt nie umiał dojść do możliwości dośrodkowania. Od wejścia Zazy wkroczyliśmy na nowy poziom faila. Dzisiaj spieprzył wszystkie kontakty z piłką.

Forza! :juve: :roll:


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2015, 22:43

W takiej grupie mecz z Borussią u siebie to muszą być 3 pkt.... Co gorsza, w grze nie widać postępu, nie ma żadnych pozytywów. Trzymając Mario na boisku to tak jakbysmy grali w 10. Pogba coś próbuje, ale to nadal jest słabą gra. Na minus niestety Sandro, który kompletnie nic nie pokazał. Teraz koniecznie trzeba zdobyć 3 pktw Niemczech co będzie bardzo trudne z taką grą


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Zablokowany