Serie A 15/16 (8): Inter 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:40

Powinno być 2-0 dla nas a Morata powinien schodzić z 2 aystami... Co zrobili najpierw Cuadrado a potem Khedira? Wykładane piłki w polu karnym :angry:

Stłamsiliśmy Inter ale brakowało wykończenia. Bardzo szkoda tych 2 cennych punktów.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:43

Barzagli jest niemożliwy. Fenomenalny piłkarz. A my jak ostatnio przegraliśmy, wygrany mecz.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:43

Jesteśmy zgrają indywidualności i to najlepiej pokazuje akcja Cuadrado z ostatnich minut gdy nie wyłożył piłki Dybali. Brakuje zgrania, schematów gry a w zamian dostajemy lagę do przodu na Cuadrado i liczenie że on coś wymyśli.

Straszne jest to jak wygląda nasz środek pola: Markiz nie podłącza się do akcji tak blisko formacji defensywnej jak robił to Pirlo, Pogba to zero kompletne w tym sezonie i mam nadzieję że w końcu usiądzie na ławce żeby mieć czas na wyciąganie wniosków. Jedynie Khedira walczy i robi co do niego należy.

A Barzagli to nowy król Turynu.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:44

Serio uwazacie, ze wynik sprawiedliwy? Bo w mojej opinii, luzno to powinnismy wygrac. Inter jesli mial przewage w pierwszej polowie to nieznaczna, a my tez mielismy okazje (gdyby zamiast Zazy był w naszych szeregach ktos skuteczniejszy to spokojnie bysmy zdobyli gola w pierwszych 45 minutach). Druga polowa to juz totalna dominacja z naszej strony i szczerze mowiac nie mam pojecia, jak nie wturlaliśmy piłki do siatki (Cuadrado, Khedira, Mandzukic).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:44

Wojtek pisze:Wynik sprawiedliwy. Dla nich pierwsza połowa i poprzeczka, dla nas druga i słupek.

Mamy 4 napastników, dwóch szybkich i kreatywnych i dwa drewna, szkoda, że tych dwóch pierwszych nie mogło zagrać dzisiaj ze sobą.

Druga połowa daje nadzieję na lepsze.

FORZA :juve:
Czyli że Morata, ten który dzisiaj chyba nie wyszedł na murawę to ten szybki i kreatywny?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:44

Makiavel pisze:Powinno być 2-0 dla nas a Morata powinien schodzić z 2 aystami... Co zrobili najpierw Cuadrado a potem Khedira? Wykładane piłki w polu karnym :angry:

Stłamsiliśmy Inter ale brakowało wykończenia. Bardzo szkoda tych 2 cennych punktów.
Mandżukić przebił obu :C Akurat Caurdado wybrał bardzo dobrze, mógł jeszcze walić na pałe, brakło mu bardzo niewiele by ta piłka wpadła i w tamtej sytuacji Handanović może mówić o wielkim szczęściu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:44

Druga połowa była znakomita i gdyby nie słupek i Handanović... Pierwsza połowa wyrównana, druga zdecydowanie dla nas.

Tego pajaca z gwizdkiem powinni zawiesić. Koleś podnosi rękę nad głowę, a on ręki nie widzi... Melo powinien był wylecieć z boiska.

Ogromny niedosyt, bo ten mecz był do wygrania, ale jest nadzieja na lepsze jutro. Chłopaki zaczną teraz grać w najlepszym możliwie ustawieniu i z meczu na meczu powinno to wyglądać coraz lepiej. Szkoda 3 punktów, bo jednak Napoli i Roma odjechały, ale dzisiejszy mecz był na tyle dobry, że się nie martwię.

Allegri ma ogromnego minusa. Zaza kopał się w czoło, a ten w swoim zwyczaju dokonuje zmiany dopiero pod koniec meczu... :facepalm:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:44

My mogliśmy ich, oni mogli nas. Ale my w drugiej połowie mogliśmy ich trochę bardziej.


Awruk.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:44

Szkoda bo to był wygrany mecz. W tym sezonie strasznie kuleje u nas skuteczność. Nie podobało mi się to, że graliśmy wszystko prawą stroną - totalna przewidywalność. Słaba zmiana Mandzukica - Zaza w tej chwili jest w dużo lepszej dyspozycji, nie mówiąc już o Moracie.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:44

Lepsza gra w drugiej polowie, mam nadzeje ze czesto bedziemy tak ogladac JUVE i do tego z lepsza skutecznoscia.
Nie zapominajmy ze Max musi przegotowac druzyna na spotkanie LM i kontuzje mu nie pomogle na poczatek sezonu.
Warto zanotowac ze to nasz pierwsze spotkanie na zero z tylu w serii A od 11 spotkanie.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:45

dawno nie byłem tak wkurzony po meczu. Pierwsza połowa dno, druga brak wykończenia,ambicji, gryzienia trawy... Nie tego oczekiwałem w tak ważnym meczu.
Dodatkowo jeszcze ten mecz mi zamykał dwa kupony, oba w plecy :)
Będzie dobrze, musi być hehe


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:45

Jak Pogba nie zacznie kolejnego meczu na ławce to już nie wiem co musi zrobić by tak się stało. Ja rozumiem, że pozostali mogą prezentować podobną formę ale skoro każdy kolejny mecz nie buduje go to może zbuduje go odstawienie na jedno czy dwa spotkania?


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:45

Pessos pisze:
Wojtek pisze:Wynik sprawiedliwy. Dla nich pierwsza połowa i poprzeczka, dla nas druga i słupek.

Mamy 4 napastników, dwóch szybkich i kreatywnych i dwa drewna, szkoda, że tych dwóch pierwszych nie mogło zagrać dzisiaj ze sobą.

Druga połowa daje nadzieję na lepsze.

FORZA :juve:
Czyli że Morata, ten który dzisiaj chyba nie wyszedł na murawę to ten szybki i kreatywny?
Nie wyszedł na murawę a mimo to 3 z 4 (w tym dwie 100%) sytuacje były po jego podaniach. Ot, fenomen.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:45

Brawo dla Pogby, ten rzut wolny to piękne podsumowanie jego formy w tym sezonie! Kolejne brawa dla Allegriego za wachlarz rozwiązań w grze ofensywnej. Piła do Cuadrado, który robi wiele szumu i co z tego wynika? Gówno. Dwie okazje strzeleckie zmarnowane, pod koniec meczu mógł podawać do Dybali i znowu zmarnował sytuację. Jak dla mnie to jest on ciut lepszą, bo efektywniejszą wersją Pereyry i póki co nic więcej. Szkoda oczywiście sytuacji Khediry, powinien to wykorzystać. Inter narzucił zbyt wysokie tempo w 1. połowie i aż się prosiło wpuścic wcześniej Dybalę, żeby jeszcze bardziej rozruszał atak, no ale nasz trener miał jasno sprecyzowany plan na ten mecz... :angry:


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:45

Co do przebiegu meczu inni już napisali, ale chciałbym wspomnieć o zmianie taktycznej w doliczonym czasie, kiedy Inter gra u siebie i podobno jest w mega formie :whistle: Swoją drogą sędzia nawet sekundy nie doliczył po niej :roll: Podbałke do piwnicy z trenerem wojskowym, a nie cyrkowym.

Będzie lepiej, forza! :juve:


Zablokowany