Serie A 15/16 (8): Inter 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 21:43

Dużo się nie naoglądałem tej pierwszej połowy. Z tego jednak co widziałem to wydaje mi się , że najsłabszymi w Juventusie byli Pogba i Morata czyli zawodnicy niby to kontuzjowani w przerwie reprezentacyjnej.
Jak dla mnie ciekawe i wyrównane widowisko jak do tej pory.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 21:43

Lata mijają, człowiek się starzeje, a nienawiść do interu w dalszym ciągu nie do opisania. :ok: Wystarczy, że zobaczyłem tę prostacką choreografię na trybunie sugerującą, że jesteśmy złodziejami Scudetti i możemy sobie tylko pomarzyć o potrójnej koronie. Banda frustratów. ;)

Mecz bardzo wyrównany, bez dużej ilości okazji z obu stron. inter miał poprzeczkę, my ten groźny strzał Cuadrado i to by było na tyle. Póki co dobrze radzimy sobie z Joveticiem. Generalnie mam wrażenie, że momentami dawaliśmy się zepchnąć na własną połowę, pewnie w obliczu pressingu i agresywnej gry rywala. Agresywna gra rywala - no właśnie. inter jest podpalony i widać to przy każdej okazji. Co ich zdaniem kontrowersja, to lecą zaraz z pyskiem do sędziego. Najlepszy i tak jest Icardi, który na każdym kroku stara się coś wymusić. :rotfl: Melo potwierdza, że siano w jego głowie ma się dobrze. :ok:

Mecz do wygrania, ale musimy iść z rywalem na noże. Spokojne rozegranie, przy takiej postawie przeciwnika, może nam nic nie dać - tu trzeba walczyć o każdą piłkę, nie można odstawiać nogi.

Zaza do zmiany, czego mogliśmy się spodziewać, bo poza bieganiem i jakimś tam pressingiem nic do gry nie wnosi. W bodaj 2 sytuacjach miał sporo miejsca, by oddać strzał albo oddać piłkę do Moraty, ale był mało zdecydowany i w konsekwencji traciliśmy piłkę. inter gra bardzo wysoko, dużo biega, więc musimy częściej oddawać strzały z dystansu, licząc na jakieś rykoszety/błędy itd.

FORZA JUVE, PO 3 PUNKTY!


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 21:45

Spokojnie, jeszcze będziemy mieć pociechę z naszego trio w środku pola. To, że grają w niej dobrzy piłkarze, nie znaczy, że od razu zaczną ze sobą dobrze współpracować. Na to zwyczajnie potrzeba czasu. Pomijam już fakt, że Marchisio jest po kontuzji, a Pogba bez formy.

Inter siądzie, jestem tego niemal pewny. Dybala i Mandzukic na boisko ok 60 min i bedzie dobrze.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 21:47

CavAllano pisze:
Mecz do wygrania, ale musimy iść z rywalem na noże. Spokojne rozegranie, przy takiej postawie przeciwnika, może nam nic nie dać - tu trzeba walczyć o każdą piłkę, nie można odstawiać nogi.

FORZA JUVE, PO 3 PUNKTY!
Cytując klasyka: "jestem za, a nawet przeciw". Pójście na noże, tj. wymianę ciosów może się źle dla nas skończyć, Inter zadziwiająco łatwo kreuje szanse. Mam wrażenie, że nie tędy droga i w przypadku Juve, to właśnie rozgrywanie i "klepanie" tej piłki przyniesie korzystne rezultaty. Mamy lepszych piłkarzy, oprócz Jovetica, który robi niesamowitą robotę w Interze.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 21:48

koki90 pisze:Inter siądzie, jestem tego niemal pewny.
Dziwne, bo ja jestem przekonany, że będzie dokładnie odwrotnie, no ale obym się mylił.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 21:49

Handanowic musi sie rozgrzywac bo nie mial zadnej interwencji do tej pory


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 21:50

juvemaroko pisze:Handanowic musi sie rozgrzywac bo nie mial zadnej interwencji do tej pory
Miał, Cuadrado strzelał.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 21:50

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:39

eastsider pisze:obstawiłem przynajmniej 7 kartek w tym meczu i raczej jestem spokojny o wynik :)
buk zapłać, izi. :cooler:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:40

Tak jak powiedzieli Swiecicki wraz z Czachowskim II połowa jednak może zwiastować lepszą grę.
Fajny mecz niektórych zawodników, imo Zazy. Barza skała, ale to nic nowego. Na pewno gdyby byl ktoś inny niż Sami byłoby 1:0, ale I połowa dla Interu, wiec sprawiedliwie, będzie teraz lepiej.
Odrabiamy 1 pkt do Fiory, tracimy 2 do Napoli, wiec nie jest źle, a będzie lepiej.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:40

1-1 z Frosinone, 0-0 z Interem... tragedia :mad2:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:40

Wynik sprawiedliwy. Dla nich pierwsza połowa i poprzeczka, dla nas druga i słupek.

Mamy 4 napastników, dwóch szybkich i kreatywnych i dwa drewna, szkoda, że tych dwóch pierwszych nie mogło zagrać dzisiaj ze sobą.

Druga połowa daje nadzieję na lepsze.

FORZA :juve:


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:40

Druga połowa znacznie lepsza. Sami powinien był trafić z zamkniętymi oczami. Szkoda kolejnej straty punktów. Wydaje się, że na chwilę obecną wypadamy z wyścigu o scudetto.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:40

Słaby wynik dla nas. Ważne, że nie przegraliśmy z drużyną, która jest wyżej od nas. Tylko tyle z pozytywów. No, może jeszcze na docenienie zasługuje Zaza i jego zaangażowanie, oraz "szybka noga" Quadrado.
Ostatnio zmieniony 18 października 2015, 22:41 przez rad, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2015, 22:40

Co zrobili Khedira i Mandżu to tragedia, mecz do wygrania, kompletna dominacja w drugiej połowie 2x dostają piłkę na 6-7m niepilnowani gracze i się licytują kto bardziej spartoli.


Zablokowany