Serie A 15/16 (7): JUVENTUS 3-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:54

Juventus gra teraz piłkę europejską. Nie daje rady w Serie A bo jest zbyt taktyczna #Coman to dlatego te wszystkie wtopy.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:54

Deyvid pisze:Panowie, czy tylko ja mam taki problem ze znalezieniem działającej transmisji? Gdzie bym nie uruchomił meczu to tnie mi go jak diabli..
Ja odziwo do tej pory ogadam na eleven. Proponuje w ustawieniach od razu ustawić na 781 kbps i idzie bez problemu.


zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:55

annihilator1988 pisze:Brakuje mi Pereyry i Marchisio. Hernanes ucieka od rozgrywania piłką :facepalm:
bo on nie jest rozgrywajacym i tu jest problem...


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:55

No tak jak na razie wyrównany mecz dwóch drużyn z dolnej części tabeli :)
Dobrze, że to tylko Bologna bo mogło być jeszcze gorzej. Toż już w przegranym meczu z Napoli gra była o wiele lepsza.

Nie ma kogo wyróżnić, chyba, że za akcję bramkową mały plusik należałby się Khedirze i Moracie


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:55

1-1 i oba gole Moraty.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:55

Cuadrado, Dybala, Chiellini i Pogba - żenada, czwórka parodystów. Pierwszy szybciej przebiera nogami niż myśli, najpierw bez sensu dośrodkuje w nicość a potem przygląda się ze zdziwieniem, że nic z jego zamysłu nie wynika. Drugi, poza pojedynczym przebłyskiem, znowu wygląda jak jednonoga kaleka i póki co Zamparini wychodzi pięknie na sprzedaży Argentyńczyka. Gry trzeciego nie ma nawet sensu szczegółowo komentować, zaś czwarty powinien dostać w papę od kolegów za te tanie popisy z piłką.

Hernanes też kiepsko, Khedira co najwyżej średnio. Środek pola złożony z nich oraz z pana 100 milionów nie potrafi zdominować Bologni. Moratę broni bramka, choć poza nią, swoją drogą fartowną, nie gra nic. Absolutnie nie jestem wśród tych, którzy martwią się możliwością jego przejścia do Madrytu. A niech idzie, za 30 milionów plus trochę można sprawić sobie napastnika, na którym będzie można polegać.

Skuteczność żenująca, ale to już standard. Przy takiej formie strzeleckiej zanim trafimy drugi raz do siatki to Bologna wyjdzie na prowadzenie.


Obrazek
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:56

Za Pogbę powinien wejść Asamoah. Pogba może sobie być wart 100 mln, ale nie jest zawodnikiem na miarę 10tki Juventusu.
Chiellini dziś wcale nie powinien grać, no ale wejście w tym momencie Ruganiego może być tak samo ryzykowne jak pozostawienie Kielona.
Chciałbym aby wszedł Zaza i aby Allegri zmienił to klocowate 3-5-2 na bardziej improwizacyjne 4-3-3 lub 4-3-2-1. Gramy z Bologną do cholery!
Ostatnio zmieniony 04 października 2015, 18:57 przez hellspawn, łącznie zmieniany 1 raz.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:57

Chielliniego nie będę bronił, ale gra Pogby mi się podoba.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:58

Bolognia nie istnieje. CO JEST Z TĄ DRUŻYNĄ. Potrzebujemy kropki na i. Tego nam tylko brakuje. Bo mam wrażenie, że przeciwnik ma furę szczęścia a my nie potrafimy wykonać ostatniego podania.


ALe jestem MEGA optymistą. Ten pech musi w końcu się skończyć.


pumex
Dybala parodysta i Cuadrado??. Ochłoń chłopie, bo ostatnio coś ćpasz nieatestowanego. Szkodzi CI to ;) btw Morata to SKARB.
Ostatnio zmieniony 04 października 2015, 19:00 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:58

pumex pisze:Cuadrado (...) szybciej przebiera nogami niż myśli, najpierw bez sensu dośrodkuje w nicość a potem przygląda się ze zdziwieniem, że nic z jego zamysłu nie wynika.
Kiedy Pirlo szybciej myślał niż przebierał nogami, też byłeś niezadowolony...
Ostatnio zmieniony 04 października 2015, 18:59 przez mnowo, łącznie zmieniany 1 raz.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:58

Przeciętnie to wygląda, ale pewnie to wygrają jakimś psim swendem.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:59

hellspawn pisze:Za Pogbę powinien wejść Asamoah
To jest nawet dobra myśl. Paul operuje dzisiaj mocno na lewej stronie, może gdyby Asa wszedł to byłby trochę bardziej efektywny od Francuza.
Dawać Daniele, niech chłopak ogarnie, a Giorgio już się szykuje na eliminacje.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 18:59

pumex pisze:Cuadrado, Dybala, Chiellini i Pogba - żenada, czwórka parodystów. Pierwszy szybciej przebiera nogami niż myśli, najpierw bez sensu dośrodkuje w nicość a potem przygląda się ze zdziwieniem, że nic z jego zamysłu nie wynika. Drugi, poza pojedynczym przebłyskiem, znowu wygląda jak jednonoga kaleka i póki co Zamparini wychodzi pięknie na sprzedaży Argentyńczyka. Gry trzeciego nie ma nawet sensu szczegółowo komentować, zaś czwarty powinien dostać w papę od kolegów za te tanie popisy z piłką.

Hernanes też kiepsko, Khedira co najwyżej średnio. Środek pola złożony z nich oraz z pana 100 milionów nie potrafi zdominować Bologni. Moratę broni bramka, choć poza nią, swoją drogą fartowną, nie gra nic. Absolutnie nie jestem wśród tych, którzy martwią się możliwością jego przejścia do Madrytu. A niech idzie, za 30 milionów plus trochę można sprawić sobie napastnika, na którym będzie można polegać.

Skuteczność żenująca, ale to już standard. Przy takiej formie strzeleckiej zanim trafimy drugi raz do siatki to Bologna wyjdzie na prowadzenie.
Bez sensu. Za 30mln się w dzisiejszym świecie nie kupuje dobrych piłkarzy. Przy założeniu, że Dybala jest wart 40 to żeby nie wydymali Marotty musiałby Real dac 50 (potem 35mln do kieszeni i szukanie półsrodka za 15).


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 19:00

Morata powinien dostać po ryju za ten 'strzał' z kąta 0 stopni. Ma farta, że obrońca krzywo zablokował dośrodkowanie Khediry.

Chiellini dno, stanowi definicję niepewnego obrońcy. Swoją drogą, Buffon też mógł lepiej się zachować.

Do poziomu Kielona równa jedynie sędzia. Gość zabrał nam dwie sytuacje sam na sam, gwiżdże jakieś pierdoły. Jak ten murzyn Diawara nie dostał kartki za nakładkę na wysokości 1.5 metra to tylko arbiter wie. Typ w niebieskiej koszulce spocony bardziej od piłkarzy :smile:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 października 2015, 19:00

Cabrini_idol pisze:Bolognia nie istnieje. CO JEST Z TĄ DRUŻYNĄ. Potrzebujemy kropki na i. Tego nam tylko brakuje. Bo mam wrażenie, że przeciwnik ma furę szczęścia a my nie potrafimy wykonać ostatniego podania.


ALe jestem MEGA optymistą. Ten pech musi w końcu się skończyć.


pumex
Dybala parodysta i Cuadrado??. Ochłoń chłopie, bo ostatnio coś ćpasz nieatestowanego.
Ogladasz dzisiaj?


Zablokowany