LM 15/16 (gr. D) [2]: JUVENTUS 2-0 Sevilla

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 00:05

Shadow Marshall pisze:Nie miałem możliwości oglądania meczu...powiedzcie mi jak zagrali Dybala i Khedira?
W olbrzymim skrócie. Dybala dobrze, zabrakło gola ale chłopak ma ogromny potencjał, a Khedira w moim odczuciu genialnie. Chyba żadnej straty nie miał, czyścił, podłączał się do akcji ofensywnych, powinien mieć asystę (Dybala się poślizgnął), uspokoił środek jak profesor.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 00:13

Wie ktoś może skąd ściągnąć cały mecz? Niestety z powodu pracy nie mogłem obejrzeć, a chcę sam się przekonać jak zagrali m.in. Khedira, Dybala, Zaza czy Sandro. ;)


Sky is the limit!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 00:14

Dobra, po tych spustach czas na kubel zimnej wody :prochno: Nie no, cieszy zwyciestwo i fajna gra, ale... Sevilla byla dzisiaj bardzo, bardzo slaba. Oddala zaledwie jeden szczal na nasza brame. Naprawde apeluje o rozsadek i umiar, bo w przeciwnym razie z Bologna mozecie zejsc na zawal :lol:
W ramach ciekawostki podam, ze whoscorred Khedire (do spolki z Gigim) ocenili najnizej sposrod naszych, czyli 6.7 - kto tam pracuje? :doh:

Buffon - roboty za duzo nie mial, ale pewny jak zawsze.

Chiello - roboty za duzo nie mial, bledow zbytnio nie popelnial.
Bonucci - roboty za duzo nie mial. Dzisiaj, jak dla mnie wyjatkowo malo widoczny.
Barza - spokoj i opanowanie w defensywie. Propsy.

Evra - musial cos zazyc przed zawodami, bo brykal, jak by mial 25lat. Dobry mecz.
Pogba - niektorzy chwala go za przerzuty. Fajnie. Ale tak, to co drugi pilkarz potrafi. Na pewno zagral ponizej oczekiwan (i swoich mozliwosci?) i w kolejnym meczu niczym nieprzecietnym sie nie wyroznil.
Hernanes - pierwsza polowa slabizna. W drugiej troche sie ogarnal, ale nadal nic w przod nie pokazal.
Khedira - wygladaj najlepiej z calego naszego srodka pomocy. Fajnie tez wlaczal sie w akcje ofensywne i duzo go bylo pod bramka przeciwnika, a i pod nasza cos wyczyscil. Dobrze by wygladal z Vidalem... <3
Cuadrado - noge ma rownie szybka, co Cris(tiano) :lol: Troche jednak brakuje chlodnej glowy, kiedy trzeba wykonczyc akcje czy to podaniem pod nogi partnera, czy strzalem.

Dybała - mlodziak, tak jakby wrzucil wyzszy bieg w porownaniu do poprzednich gier. Musi troche okrzepnac i bedzie pociecha.
Morata - juz w przerwie napisalem, ze gdyby nie gol, to cienizna. Ale liczy sie to, co w sieci.

Zaza - bramke strzelil, po czym swoim ostatnim "strzalem" pokazal, ze byla ona chyba w co najmniej 60% dzielem przypadku :smile:
Alex Sandro - raz go widzialem pod bramka przeciwnika, kiedy nie umial sie dogadac z Zaza, ktory z nich ma przejac pilke.
Rugani - nareszcie.

:bravo:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 00:31

Pawełek pisze:Wie ktoś może skąd ściągnąć cały mecz? Niestety z powodu pracy nie mogłem obejrzeć, a chcę sam się przekonać jak zagrali m.in. Khedira, Dybala, Zaza czy Sandro. ;)
Tu powinieneś obejrzeć: http://www.fullmatchesandshows.com/


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 00:35

@Jacky kto "szczal" na bramke?
Reszta tez brednie. Bonucci chyba najwiecej kontaktów z piłką z calej druzyny + genialne podanie do Dybali. Hernanes bardzo dobry mecz, zero strat, groźne strzały na bramke. Morata poza bramka 2--3 otwierające podania niewykorzystane przez m.in. Pogbe i Dybale.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 01:19

Polecam obejrzeć sobie ten mecz jeszcze raz wraz z komentarzem Canal+ (nie pamiętam nazwisk komentatorów). Wiele fajnych opinii padło z ich ust w trakcie spotkania. Chłodne opinie :ok: polecam.

Widzę, że dla niektórych objawieniem stał się Khedira. Od tak już Niemiec ma, że łapie kontuzje za kontuzją, ale jak już gra w meczach o stawkę to gra bardzo dobrze. od cały sekret jego overalla w fifie hłehłehłe

PS: Wygramy tą LM i tym samym zapewnimy sobie udział za rok. Proste.
:juve:


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 01:37

Wojtek pisze:
pumex pisze:Rozczarował mnie Dybala
Dlaczego? przez brak gola? Bo wg mnie tylko tego dziś mu zabrakło ;)
Wg mnie Dybala tez zagral slabo. Miał idealnie wyłożoną piłę przez Khedire - zmarnowal. Miał piękne podanie od Bonucciego tzw. setkę - zmarnowal. Jedyne za co można go pochwalić to podanie do Zazy chociaż nie wiem ile tam bylo przypadku. Miał kilka strat. Wymusil ladnie rzut wolny z którego strzelił słabo. Myślę, ze stać go na dużo więcej, przynajmniej mam taka nadzieje. Do Teveza na razie nie ma startu. Coraz bardziej wydaje mi się przypominac Giovonco. Co kontakt to skasowany. No zobaczymy.

Ktos zauważył jak wysoko podchodzili do ofensywy Chiellini i Barzagli? To byl popis gry trojka w obronie. Cos pięknego, Barzagli zreszta zaliczył asystę. Brawo


FORZA JUVE!!!
samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 01:56

Kolega, kibic Realu, powiedział że Juve wygra jeżeli Khedira będzie w optymalnej formie. Cieszy wygrana i nie zawracam sobie głowy czy miał rację. Chcę zobaczyć kolejny mecz Samiego i wówczas przyznam Kumplowi rację.


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 06:57

wagner pisze:
Widzę, że dla niektórych objawieniem stał się Khedira. Od tak już Niemiec ma, że łapie kontuzje za kontuzją, ale jak już gra w meczach o stawkę to gra bardzo dobrze. od cały sekret jego overalla w fifie hłehłehłe

PS: Wygramy tą LM i tym samym zapewnimy sobie udział za rok. Proste.
:juve:
ja mówiłem o Samim po tym jak widziałem go w Gdańsku że to super gracz, na żywo robi zupełnie inne wrażenie, dużo odbiorów i widać że haruje. Ludzie na forum wydają opinie bez zasadne, ale mam nadzieje ze po tym meczu trochę się ogarną i zobaczą że Khedira może być równie dobry co Vidal.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 07:29

Nie jest przypadkiem że to właśnie Samiego, selekcjoner Niemiec uważa za fundamentalnego gracza dla reprezentacji.

Nie ma jednak co się ciskać o opinie innych. Wynikają one z niewiedzy i opinii fanów Realu, tak jak w przypadku Alvaro.


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 08:04

Jacky pisze: Hernanes - pierwsza polowa slabizna. W drugiej troche sie ogarnal, ale nadal nic w przod nie pokazal.

Co Ty człowieku za bzdury wypisujesz ? hernanes bardzo dobry mecz, praktycznie żadnych strat, wzorowo rozrzucał piłki, regulował tempo, potrafił minąć zwodem rywala. Zresztą podobne zdanie o grze brazola mieli komentatorzy. Pleciesz takie bzdury byle tylko pojechać po zawodniku, który notabene był jednym z najlepszych na boisku. :facepalm:


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 08:06

Adi666666 pisze:P.s kiedy po 2 kolejkach LM mieliśmy 6 pkt ja nie pamiętam ktoś przypomni ?
Dawno to było i kto to by jeszcze pamiętał takie rzeczy. Przyznam szczerze, że sam tego nie wiedziałem, ale komplet po dwóch kolejkach mieliśmy dokładnie 10 lat temu w sezonie 2005/2006. Wtedy na rozkładzie w pierwszym meczy był Club Brugge i wygrana na wyjeździe 2-1, zaś w drugim Rapid Wiedeń i 3-0 na Delle Alpi.
Makiavel pisze:Jestem bardzo ciekawy, jak Allegri poukłada skład, gdy będzie miał do dyspozycji Marchisio. Cuadrado to nasz, obecnie, najlepszy piłkarz, Hernanes został ściągnięty na pozycji ofensywnego pomocnika do ustawienia preferowanego przez trenera a Marchisio w formie, jak w zeszłym sezonie, to serce i mózg Juventusu. Pozostają jeszcze Pogba, który raczej plac ma pewny i Khedira, nasz jedyny klasowy defensywny pomocnik.
Dobre spostrzeżenie. Czyżby Pogba na ławkę? Nie to chyba nie możliwe :) A tak w ogóle to Marchisio chyba już niedługo wraca także się zobaczy, Max powinien coś wykombinować. Ja bym obstawiał jednak Hernanesa na ławce. Aby jednak tylko znowu któryś następny się nie połamał, bo jak to niektórzy mawiają od nadmiaru bogactwa raczej głowa nie boli.

Naprawdę mimo słabej postawy Sevilli magiczny był ten wczorajszy wieczór. Jak dla mnie zwycięstwa w LM smakują najlepiej. Aby więcej takich meczy a będzie dobrze.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 08:21

Jacky pisze:Morata - juz w przerwie napisalem, ze gdyby nie gol, to cienizna.
:co?: Zmień wpis póki niewiele osób przeczytało tę brednię.

Największą zagadką w tym meczu była postawa Khediry. Oprócz perfidnej próby wymuszenia karnego (dlaczego nie dostał kartki to tylko sędzia wie) duży plus. Jak wróci Markiz to środek pola nie będzie w niczym ustępował temu z poprzedniego sezonu.
kubus1 pisze:W bardzo dokładnej powtórce było widać, że rywal zahaczył korkami o sznurówkę Khediry stąd jego upadek. O karnym nie mogło być mowy, ale do symulacji tego bym też nie zaliczył.
Nie trzeba żadnej dokładnej powtórki aby zobaczyć ile Sami dodał od siebie i za sam ten fakt należy się kartka bez względu czy kontakt był czy nie.
Ostatnio zmieniony 01 października 2015, 09:03 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 08:29

Największą zagadką w tym meczu była postawa Khediry. Oprócz perfidnej próby wymuszenia karnego (dlaczego nie dostał kartki to tylko sędzia wie) duży plus. Jak wróci Markiz to środek pola nie będzie w niczym ustępował temu z poprzedniego sezonu.[/quote]
W bardzo dokładnej powtórce było widać, że rywal zahaczył korkami o sznurówkę Khediry stąd jego upadek. O karnym nie mogło być mowy, ale do symulacji tego bym też nie zaliczył.

Co do meczu to: Cieszy mnie bardzoi dobra gra Khediry, widać w jego grze wielkie doświadczenie i spokój. Cuadrado bardzo błyskotliwy, ale musi być bardziej efektywny. Nawet sytuacja kiedy był na spalonym- jak on chciał przelobować bramkarza z 5 metrów to nie wiem... No i obrona jak za najlepszych czasów. Do tego pościg za piłką Barzagliego, za którą dostał owacje :bravo:


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 01 października 2015, 08:32

dawid91 pisze:
Wojtek pisze:
pumex pisze:Rozczarował mnie Dybala
Dlaczego? przez brak gola? Bo wg mnie tylko tego dziś mu zabrakło ;)
Wg mnie Dybala tez zagral slabo. Miał idealnie wyłożoną piłę przez Khedire - zmarnowal. Miał piękne podanie od Bonucciego tzw. setkę - zmarnowal. Jedyne za co można go pochwalić to podanie do Zazy chociaż nie wiem ile tam bylo przypadku. Miał kilka strat. Wymusil ladnie rzut wolny z którego strzelił słabo. Myślę, ze stać go na dużo więcej, przynajmniej mam taka nadzieje. Do Teveza na razie nie ma startu. Coraz bardziej wydaje mi się przypominac Giovonco. Co kontakt to skasowany. No zobaczymy.

Ktos zauważył jak wysoko podchodzili do ofensywy Chiellini i Barzagli? To byl popis gry trojka w obronie. Cos pięknego, Barzagli zreszta zaliczył asystę. Brawo
Mam podobne odczucia, bawił się w łyżwiarza, owszem był aktywny ale zbyt wiele z tego nie wynikneło, przy 2 golu nie było podania do Zazy tylko ping pong. Pisanie i gadanie że ma potencjał... O Gio tez była taka gadka że ma potencjał... zobaczymy, co czas pokaże, póki co średnio to wygląda.


Juve, storia di un grande amore
Zablokowany