LM 15/16 (gr. D) [2]: JUVENTUS 2-0 Sevilla

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 08:03

wojczech7 pisze:Jeśli ktoś myśli, że to jest decyzja podjęta na zasadzie "już Cię nie boli? Super!", to ma fajnie. :hellyes:
Nie wiem czy jest tak czy inaczej, ale jeśli wykluczasz możliwość podjęcia decyzji na takiej zasadzie, to polecam zapoznać się z podobnymi przypadkami :)


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 08:17

pumex pisze:
wojczech7 pisze:Jeśli ktoś myśli, że to jest decyzja podjęta na zasadzie "już Cię nie boli? Super!", to ma fajnie. :hellyes:
Nie wiem czy jest tak czy inaczej, ale jeśli wykluczasz możliwość podjęcia decyzji na takiej zasadzie, to polecam zapoznać się z podobnymi przypadkami :)
Może nie dopowiedziałem (dopisałem), że chodzi mi sytuacje, w której zawodnika nie boli, ale sztab ludzi odpowiedzialnych za jego powrót ma mimo wszystko jakieś obawy, czy sam brak bólu jest wystarczający. Owszem, zdarzały się takie akcje w futbolu (choćby mundial w wykonaniu Vidala), ale w tym przypadku: tak, wykluczam taką możliwość.

Najwyraźniej Khedira jest zdrowy w 100% i ryzyko kolejnej kontuzji jest takie samo teraz, jakby było za 2 tygodnie (co nie znaczy, że jej - odpukać - nie odniesie).


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 10:04

Za te kontuzje Allegri powinien wyleciec po sezonie, nie wazne jakie miejsce w SerieA zajmie. Mecze z Sevilla i Bologna to chwila prawdy dla niego.

Antek Nie no oczywiscie w pelni profesjonalne sa dwa sezony pelne kontuzji, nie mowiac o miejscu ktore obecnie zajmujemy i naszej grze. Gdy jechalem po Del Nerim i reszcie, ludzie tacy jak Ty cisneli mnie, zebym zachowal spokoj itd. Wiec, ani mnie ziebia, ani grzeja komentarze jak Twoj.

P.S nie Ty jestes od decydowania kto i za co ma dostac kartki, wiec jak sie spinasz gdy ktos "placze" to odsylam do Twojego tekstu o "zwaleniu" :)

P.S 2 To moze zacznij kibicowac wymienionym przez Ciebie frajerom, skoro tytuly mistrzowskie nie maja dla Ciebie znaczenia :)
Ostatnio zmieniony 30 września 2015, 11:14 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 4 razy.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 10:09

Cabrini_idol pisze:Tyle, że akurat TEN mecz nie jest meczem o wszystko czy najważniejszym w grupie.


Popełnił raz ten błąd delegując nie do końca zdrowego Khedirę na OM. Teraz robi to ponownie. Ile on trenuje z kadrą ? 3dni ?
Marchisio podobno ma zagrać z Bologną, kolejny BŁĄD! po co aż tak ryzykować przed przerwą na repre?
Ja rozumiem, że się pali grunt pod nogami marionetce ale ja osobiście nie ryzykowałbym ani z Khedira ani z Marchisio, którzy przez kolejne 2 tygodnie powinny wejść w rytm treningowy w czasie przerwy na repry.
Kolego @Cabrini, co jest z Tobą nie tak? Przed godziną 7 z rana piszesz takiego posta i to podwójnego, obrażając w nim głównego ojca zeszłorocznego MAGICZNEGO sezonu.

gdy o poranku wstajesz w kiepskim nastroju
to polecam masturbację, zwal sobie w spokoju
i może przestaniesz gadać jak potłuczony
zaufaj mi, sposób przeze mnie sprawdzony
:hellyes:
(aż edytowałem swój post tworząc wierszyk, rymowankę :prochno: )

W przeciwnym wypadku powinieneś kartkę wyłapać za powyższe jak i za całokształt, wczoraj płakałeś nad Comanem w temacie Ligi Mistrzów.

Nie wiem jak tam z Khedirą, ale Tobie zdecydowanie przydałaby się przerwa.

Ktoś pisał, że Sturaro i Lemina mają jakieś problemy, prawda to? Sturaro nawet nie powołany na mecz :think:

Wygramy 4-1 :snackgy:
Alexinhio-10 pisze:Za te kontuzje Allegri powinien wyleciec po sezonie, nie wazne jakie miejsce w SerieA zajmie. Mecze z Sevilla i Bologna to chwila prawdy dla niego.
Całe szczęście, że jesteś tylko jakimś tam nic nie znaczącym polskim kibicem :ok:
Zazwyczaj najwięcej szczekają ci którzy wzdychają do plakatów z Sir Antonio Kątę, ci którzy zwolniliby Maksia już zeszłorocznej jesieni/zimy.

Arsenal frajerzy, Roma z jakimiś europejskimi ogórkami, Sevilla na dnie tabeli ligowej, a taka berlińska Hertha w ostatnim meczu ligowym miała aż 11piłkarzy kontuzjowanych.
Nie wiem jak Allegri to robi, że prowadzi wszystkie wymienione kluby, ale wiem jedno-Allegri ałt!!!1111eins
Ostatnio zmieniony 30 września 2015, 10:53 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 10:27

Największą winą Allegriego jest to, że wlewał wódkę w Caceresa jak ten prosił o łaskę. Waterboarding alkoholowy rodem z nielegalnych więzień CIA.

Wyniku się trochę obawiam. Mniej bym się obawiał, jakby rywal się nazywał Real Madryt. Jestem wyznawcą teorii, że włoska piłka lubi lekceważyć rywali, którzy tradycyjnie nie są potęgami futbolu. Nazwa Sevilla nie niesie za sobą takiego bagażu wspomnień jak choćby Arsenal, który na dzień dzisiejszy jest słabszą drużyną, na mecz z którą nasi pewnie potrafiliby się mocniej spiąć. Obym się mylił i nasi zagrali z zaangażowaniem, zdominowali środek pola, pressowali Krychę i wbili 3 bramki do przerwy, jak koledzy z Borysowa wczoraj Romie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 11:12

Antek666

Dzięki za rade, ale dzisiaj na dzień chłopaka zrobiła mi to dziewczyna, tyle, że nadal humor nie dopisuje :prochno:


Muszę trochę popłakać. Za co miałbym dostać kartkę ? :facepalm:


Dzisiaj tylko zwycięstwo się liczy i oby Khedira zaczął na ławce, lepiej dmuchać na zimne, bo jeśli on i Marchisio nadal będą okupywać szpitale to ten sezon będzie stracony.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 11:39

Skoro Khedira wystąpi to znaczy, że już jest gotowy do gry a myślę, że w obliczu kontuzji w zespole sztab nie ryzykowałby po raz kolejny...


Obrazek
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 14:09

Rywal teoretycznie słabszy od MC a temat przedmeczowy już ma tyle stron co przed meczem poprzedniej kolejki, a pewnie jeszcze urośnie.

To co ciekawego można zauważyć, to zachowanie obrońców Allegriego. W ironiczny i zabawny sposób obracacie kota ogonem i robicie z krytyków Maxa zwolenników afer spiskowych, agentów Macierewicza i strażników z tajnych więzień CIA. Za tym płaszczykiem waszego spokoju i rzekomego dystansu, podsyconego szczyptą sarkazmu czai się jednak strach. Strach, bo żaden z Was nie ma 100% pewności, że nasz dream team wkońcu wypali, że maszyna zatrybi, buchnie parą i rozpoczniemy tryumfalny marsz po glorię i chwałę jak w zeszłym sezonie. A mimo to walczycie i bronicie naszego coacha. Postawa godna podziwu :bravo:

Ja nie twierdzę - bo skąd mam to wiedzieć - że za chwilę, nawet w tym meczu, zaskoczą pewne schematy i nasza drużyna zacznie jako tako wyglądać. Twierdzę tylko - o czym pisałem w temacie po meczu z Napoli - że Allegri to po prostu gościu, który nie ma w sobie mentalności zwycięzcy. Jego wypowiedzi i jego zachowanie nie korespondują z profilem i historią naszego klubu. W takim klubie jak nasz nie potrzebujemy solidnych rzemieślników tylko liderów, którzy charyzmą pociągną zespół przykrywając nawet braki umiejętności. A nasz Max niestety takich cech nie posiada. Lubię go ale traktuję jako opcję przejściową i pogodziłem się już z tym, że ten sezon nie zapisze się na kartach naszej klubowej historii.

Mimo to uważam, ze ten mecz wygramy bo zarówno Maxowi jak i chłopakom LM służy.

Dziękuję i do wieczora, wszystkiego naj chłopaki :D


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 14:36

Jeśli wystąpi Lemina, to komentator nie powinien mieć problemem z rozróżnieniem naszych czarnuszków ze środka pola - Pogba odwiedził fryzjera i przypomina tego miłęgo-młodego murzynka, który opluł Aronicę. :ok: Jedyna <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> fryzura będzie więc na głowie Leminy.


433 z Barzą na PO byłoaby bardzo ciekawe (defensywna obrona), wtedy na b2b na 90% grałby Hernanes i mielibyśmy jasny podział na 5 grającą defensywnie i 5 grającą ofensywnie. W 352 większe szanse na występ ma młody Gabończyk.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 14:47

Odbiegając od tematu Juventusu w Sevilli jest plaga kontuzji i na pewno w tym meczu nie zagrają: Beto, Carriço, Rami, Pareja, Escudero, Kakuta i Banega, Vitolo, Llorente.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 18:08

Tak patrząc na przewidywany skład Sevilli to raczej te nazwiska u nich nie powalają w tej chwili na kolana. Najbardziej chyba trzeba będzie się obawiać Konoplianki i Reyesa, przynajmniej mi są te nazwiska najbardziej znane. Bo nie sądzę żeby coś złego był nam w stanie zrobić niejaki Ciro Immobile albo Marco Andreoli :) a i z całym szacunkiem do Grzesia Krychowiaka też mam nadzieję, że nie wzniesie się dziś na swoje wyżyny.
Także liczę dzisiaj na zwycięstwo, mam nadzieję, że po tych dwu ostatnich gorszych występach (Frosinone, Napoli) chłopaki staną na wysokości zadania i to wygrają. Komplet pkt. po 2 kolejkach to byłaby już naprawdę dobra zaliczka odnośnie wyjścia z grupy.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 19:05

jeśli dzis wygramy to na 99% mamy awans. W meczach z Borussią jestem wręcz pewny, że przynajmniej zdobęziemy 3 pkt, a majać 9 pkt w tej grupie powinno dać awans.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 19:13

Zuliani na FB:

Buffon

Barzagli
Bonucci
Chiellini
Evra

Khedira
Lemina
Pogba

Cuadrado
Dybala
Morata

Lemina ostatnim ogniwem.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 19:19

albertcamus pisze:Cuadrado
Dybala
Morata
Czyli się doczekałem. Jeszcze Marchisio zamiast Leminy i byłbym wniebowzięty. Zmiażdżymy w tym meczu.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2015, 19:20

albertcamus pisze: Cuadrado
Dybala
Morata.
Wreszcie atak na który czekałem w taktyce z 3 napastnikami. Coś ala Barcelona mam nadzieję (Dybala na prawej, Cuadrado na lewej). Liczę na zdecydowane zwycięstwo, ale obawiam się że padnie remis :whistle:


Zablokowany