LM 15/16 (gr. D) [2]: JUVENTUS 2-0 Sevilla

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 12:29

Pisząc ze go w koncu wklepie w pierwsza 11 chodzilo mi wlasnie o to ze go powoli bedzie wprowadzal i mam nadzieje ze znajdzie mu miejsce, dlatego, jak napisalem wczesniej, Pereyra-Morata-Cuadrado wcale nie wygląda zle.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 12:31

Ale ja się Dybaly nie czepiam wiem że to jest inwestycja ale w tej chwili to żaden zawodnik robiący różnicę więc nie rozumiem tego płaczu nad tym że nie gra bo jak gra to i tak mało daje.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 12:37

Mehehehe pisze:
Tyrael pisze:Znowu brak Dybali? Te trio Pereyra-Morata-Cuadrado nie wygląda zle ale jednak szkoda Paula żeby kisil sie na lawce. Moze Max go jakos w koncu wklepie w pierwsza 11.

A może go stopniowo wprowadza do drużyny? A może Juan jest w lepszej formie, niż Paolo+jest bardziej doświadczony? Bo w pełni rozumiem Pereyrę i Moratę w 1. składzie - obaj są w klubie od roku, nie trzeba ich 'wprowadzać'
Dzięki temu stopniowemu wprowadzaniu jesteśmy na 15 miejscu w SerieA. Ewidentnie gość nie wie co zrobić z Dybałą, a potrzebujemy teraz w składzie kogoś efektywnego z bardzo dobrą techniką. Cuadrado, Perreyre i Morata na tę chwilę dają mniejszą gwarancję bramek.

Virgil Może to, że w tej słabiutkiej obecnie drużynie ma najwięcej bramek i jako jedyny wydaję się, że wie jak to robić...


namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 12:41

wojczech7 pisze:Musisz uważniej oglądać spotkania ;)
A to z pewnością, mecz z Frosinone przespałem. Ale jak już posługujesz się schematami z whoscored, to w meczu z Napoli wyraźnie to Hernanes miał cieplejszy placek na środku. Nie kłócę się, nie ma sensu. W każdym razie uważam, że Lemina nie jest rozwiązaniem. Uważam, że Pogba na tej pozycji jest lepszy, choć jego brak formy sprawia, że czego by nie robił, wygląda to kiepsko.

Co do Dybali, też nie wiem dlaczego aż tak bardzo wszyscy chcą go oglądać. W ofensywie na pewno lepsi są Pereyra i Cuadrado. Kwestia czy ma grać Morata, czy Dybala na ewentualnej szpicy jest jak dla mnie nie do rozstrzygnięcia. Wydaje mi się, że wybór każdego z nich można uzasadnić. Może dlatego faktycznie lepszym rozwiązaniem jest granie 4-4-2, czy tam 4-2-4, w zależności od tego która drużyna ma piłkę. Nie możemy jednak popełnić błędu i ustawić środek pola w sposób który pozwoli Sevilli kontrolować grę. Może należałoby posadzić Pogbę na ławkę i grać Leminą i Sturaro, z założeniem, że ich rolą jest przede wszystkim bycie pitbullami. Tęsknię za grą jaką pokazywaliśmy w pierwszym meczu z Realem.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 14:30

Pereyra-Morata-Cuadrado nie wygląda źle. :hellyes:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 18:24

Cos mi sie wydaje ze zagramy 3-5-2 z uwagi na to ze nie zagra ani Caceres ani Rysio i nie zgloszony Padoin to chyba nikogo na prawa obrone nie mamy w obecnej chwili.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 20:36

OfficialAllegri :XI: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Khedira, Pogba, Evra, Morata, Dybala.

Czyli już wiadomo kto wybiegnie poza 1 miejscem w pomocy.
352


Khedira już w podstawie ?
:prochno:


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 20:37

Allegri przedstawił skład na jutro podczas konferencji prasowej: Buffon, Bonucci, Barzagli, Chiellini, Cuadrado, Khedira, Pogba, Evra, Morata i Dybala. A jedna zagadka dla dziennikarzy ;]


kubik123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2015
Posty: 33
Rejestracja: 04 maja 2015

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 20:59

Dziwi mnie, że nie wszyscy domagaja sie gry A. Sandro. Gosc kosztuje 26mln Euro i siedzi na lawie, a gosc ktory ma podniesc najbardziej jakosc w pomocy kosztuje 11mln Euro i musi grac . Troche nie za bardzo zrozumiana ta decyzja ale ok. Lubie Evre ale watpie by Sandro zadowolil sie siedzeniem na lawie.


Juve Storia Di Un Grande Amore...
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 21:04

Evra odejdzie, zostanie Sandro, a teraz Francuz gra, bo preferuje bardziej defensywny styl gry, co zdaje się odpowiadać Maxowi. Sam również wolałbym Brazylijczyka, ale jego czas przyjdzie


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 21:38

On serio chce wyjść z Khedira? Przecież szansa, że sie polamie znowu to jakies ... 127% :lol:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 21:41

Cabrini_idol pisze:OfficialAllegri :XI: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Khedira, Pogba, Evra, Morata, Dybala.
Cuadrado, Khedira, Morata, Dybala - Tyle dobra w składzie! <3 :juve: Tuttojuve podaje, że ma to być 4-3-3, nie 3-5-2. Skład wygląda bosko i czepiłbym się jedynie braku Sandro, ale i na niego przyjdzie czas (póki co być może doświadczenie w pucharach odgrywa decydującą rolę).

(4-3-3): Buffon - Evra Chiellini Bonucci Barzagli - Pereyra, Khedira, Pogba - Dybala, Morata, Cuadrado


Ustawienie od razu poprawiło mi humor. Wracający, zmotywowany (oby w formie) Sami, wymarzona trójka z przodu i brak Zazy. :dance: Liczę na to, że Barzagli poradzi sobie w tej roli, bo to niecodzienne rozwiązanie.
Tym meczem możemy zrobić ogromny krok w kierunku awansu z grupy. Gramy u siebie i mam wielką nadzieję, że powrót zagorzałych kibiców na trybunę, znakomita atmosfera i nastawienie zespołu sprawią, że w końcu odniesiemy w domu zwycięstwo. Kolejne 2 mecze to te z pogrążoną w chaosie Borussią, więc jutrzejszy pojedynek to coś więcej niż jedynie 3 punkty. Głęboko wierzę w to, że odbijemy się od dna, bo póki co zawodzimy co prawda w lidze, ale w Europie zanotowaliśmy znakomity start. Jutro będziemy faworytem i czas najwyższy, by ta rola w meczu przełożyła się na jakże ważną wygraną.

Forza ragazzi!!! :juve:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 21:44

CavAllano pisze:(4-3-3): Buffon - Evra Chiellini Bonucci Barzagli - Pereyra, Khedira, Pogba - Dybala, Morata, Cuadrado
Skład boski, ale jedno nie daje mi spokoju. Barza na prawej obronie??

Obrazek

Nie ukrywam, że chciałbym w końcu zobaczyć jakiegoś Polaka w Juve, Krychą bym nie pogardził :D :hellyes:


filipoj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 81
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 21:45

CavAllano pisze: Cuadrado, Khedira, Morata, Dybala - Tyle dobra w składzie! <3 :juve: Tuttojuve podaje, że ma to być 4-3-3, nie 3-5-2. Skład wygląda bosko i czepiłbym się jedynie braku Sandro, ale i na niego przyjdzie czas (póki co być może doświadczenie w pucharach odgrywa decydującą rolę).

(4-3-3): Buffon - Evra Chiellini Bonucci Barzagli - Pereyra, Khedira, Pogba - Dybala, Morata, Cuadrado
Taki skład to mi się podoba :juve:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 21:46

Tyrael pisze:Znowu brak Dybali? Te trio Pereyra-Morata-Cuadrado nie wygląda zle ale jednak szkoda Paula żeby kisil sie na lawce. Moze Max go jakos w koncu wklepie w pierwsza 11.
W takim ustawieniu spokojnie moze zmienic Cuadrado albo Morate. Tak, Dybała na "9" potrafi grac, nie sluchajcie herezji Alexinho10.
Virgil pisze:Ale ja się Dybaly nie czepiam wiem że to jest inwestycja ale w tej chwili to żaden zawodnik robiący różnicę więc nie rozumiem tego płaczu nad tym że nie gra bo jak gra to i tak mało daje.
No tak, 3 bramki sie strzelily same, a asysta tez sie sama nagrala. Zapewniam Cie, ze sa slabsze jednostki w naszej druzynie - sprawdzone info.
namelessKING pisze:Co do Dybali, też nie wiem dlaczego aż tak bardzo wszyscy chcą go oglądać. W ofensywie na pewno lepsi są Pereyra i Cuadrado.
Nie chce wystepowac w roli obroncy Dybały, ale spojrzcie na statystyki wyzej wymienionych pilkarzy w tym sezonie. Slynne na tym forum porzekadlo mowi: "statystyki nie graja, ogladajcie mecze" (pozdro), ale akurat w przypadku zawodnikow ofensywnych sa dosc znaczaca kwestia, ktora ukazuje o ich pozytecznosci dla druzyny. Zeby nie bylo - uwazam, ze trio z przodu Pereyra - Morata - Cuadrado wyglada dobrze. Ale nie ma sie co jarac, przeciez my bedziemy grali 3-5-2. Ale po co ja to pisze, jak juz oficjal wystawiony :roll:
Kruczenzo pisze:On serio chce wyjść z Khedira? Przecież szansa, że sie polamie znowu to jakies ... 127% :lol:
Podbijam :ok:

@mrozzi - przeciez to ewidentne 3-5-2. Kazdy forumowy trener-Janusz Ci to powie.

ED.
Ja piernicze, Lewy jaka forma... Czapa z glowy...
Ostatnio zmieniony 29 września 2015, 21:58 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany