LM 15/16 (gr. D) [2]: JUVENTUS 2-0 Sevilla

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 września 2015, 23:54

Alexinhio-10 pisze: I co z Sturaro, Hernanesem, Asamoah, Khedira i Marchisio ?
Sturaro, Hernanes - w obecnej formie to sabotażyści
Khedira, Asa, Markiz - kontuzjowani.
Chodzi mi o to ze bez sensu jest wpychanie na skrzydlo Morate, a Dybale na szpice skoro powinno byc odwrotnie
Max widocznie nie widzi Pawła na skrzydle, skoro woli tam wystawić Morate oraz Pereyre. Dybala jeśli juz powinien grać fałszywego skrzydłowego, schodzącego do środka i również uważam że bardziej on tam pasuje od Alvaro, wspomniałem jedynie że cały poprzedni sezon grał osamotniony na szpicy i z racji słabo wrzucającego Lichego opcja z niską "9" jest całkiem sensowna.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 00:23

Baczu pisze:Sturaro, Hernanes - w obecnej formie to sabotażyści
Khedira, Asa, Markiz
A czy przypadkiem Asamoah nie rozgrzewał się dość intensywnie podczas ostatniego meczu? Dla mnie to wyglądało, jakby Kwadwo miał pomału wracać do składu. Inna sprawa jest taka, że Ghańczyk nie jest zgłoszony do LM. Apropos zgłaszania. W którym momencie można dodać/wymienić zawodnika? Dopiero po fazie grupowej? Zresztą nieważne. Niech Asa najpierw wróci do pełnej sprawności, a dopiero potem zaczniemy się zastanawiać nad tym.
Wojtek pisze:Wygramy ten mecz. Potwierdzone info :juve:
Też mam takiego przeczucie. :hellyes:
Alex96 pisze:Remis biore w ciemno.
Ja wręcz przeciwnie. Pisałem przed meczem z City, że liczę na wygraną i żadnego remisu nie wziąłbym w ciemno i teraz zrobię to samo. Mimo, że wówczas City wydawało się być w mega formie.
Alexinhio-10 pisze:Szkoda, że Agnelli nie potrafi im tego przypomnieć w szatni tylko pali fajki na vipowskich trybunach.
Heh. Jak nie idzie, to ludzie naprawdę czepiają się wszystkiego. Nawet prezydent nie może sobie zapalić w spokoju. :smile:
Alexinhio-10 pisze:Dybala sie tak nadaje na szpice jak Morata na skrzydlo.
Faktycznie, Morata nie nadaje się na skrzydło, ale żeby od razu mówić, że Dybala nie nadaje się na szpice, pomimo tego, że to właśnie na tej pozycji usłyszał o Nim świat... odważna teza. Na szpicy mogą grać tacy Piłkarze, jak Tevez czy Aguera lub Mandżukić albo inny Diego Costa. Wszyscy wymieniani zawodnicy grają najbliżej bramkarza przeciwnika, ale posiadają zupełnie inne parametry, jak i cechy. Po prostu mają różne zadania taktyczne.
Virgil pisze:A skąd ten mit Dybaly że on cokolwiek ciągnie do przodu ? Jakoś ja tego nie widzę i jak dla mnie do tej pory w żaden sposób nie udowadnia że jest wart takiej kasy.
W pierwszej połowie z Napoli to nawet kopał się czole co kontakt to strata, nie bierzze na siebie odpowiedzialności nic. Może nie gra do tej pory wybitnie źle ale on niczego na razie nie ciągnie, ale nie robi jakiegoś super wrażenia.
Przedtem oberwał Agnelli, a teraz Dybala. Daj mu zagrać chociaż 5-6 meczów z rzędu, żeby zdążył nabrać rytmu i pewności siebie i wtedy zaczniemy pomału oceniać. Chociaż z tym i tak trzeba się wstrzymać, bo to dopiero 21 letni chłopak i tak naprawdę jest on inwestycją na lata, a nie tylko na ten sezon.
dawid91 pisze:Max po prostu nie ma jaj. Gościowi pali sie grunt pod nogami, powinien wyjść ofensywnym ustawieniem. Trzeba ten zespol przełamać w strzelaniu bramek. Prawdopodobnie wyjdzie jakims śmiesznym 3-5-2 bez Cuadrado, bez A. Sandro, a może i bez Dybali. I kto ma kreować sytuacje strzeleckie? Nasza defensywa ostatnio nie w formie i wyjście zachowawczo na ten mecz nic nie da, bo jakiś babol i tak wpadnie. Mamy lać bramki, komu jak nie ofensywnej Sevilli? Niech Allegri pokaże, że ma jaja, albo niech idzie stawiać autobusy w jakimś carpi.
Mecz się jeszcze nie zaczął, a Max już jest opieprzany :ok: Ba, nawet składu jeszcze nie znamy. BA! Do meczu jest jeszcze kilkadziesiąt godzin.
Od tego meczu oczekuję przede wszystkim... stylu. Wygrana będzie świetna. Po remisie też nie będę się wieszał, jeżeli Nasi w końcu zaczną coś grać, a nie liczyć na indywidualne popisy.


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 08:27

4-4-2 to old school Max by się czegoś nauczył :smile:
jakoś mnie ta Liga Mistrzów jakoś nie kręci tak bardzo, ale czekam na mecz ciekaw i z nadzieją na coś miłego.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 09:33

namelessKING pisze:Lemina dobrze tam wygląda jak są zerowe wymagania. Grając na środku póki co nic nie pokazał, bo nawet nie próbował. Kilka odbiorów, krótkich podań. Zero prób gry do przodu.
Guzik prawda. Chyba nie oglądałeś uważnie. W ostatnich dwóch spotkaniach Lemina zagrał więcej dobrych, szybkich piłek do przodu napędzając nasze akcje, aniżeli Pogba. Dużo więcej.

Rzecz jasna oceniam tu i teraz, co zresztą w poprzednim poście zaznaczyłem.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 09:50

W formie, jakiej jesteśmy, dostaniemy srogie bęcki :/ Obstawiam, że władują nam dwójkę i będzie po zawodach.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 10:23

deszczowy pisze:W formie, jakiej jesteśmy, dostaniemy srogie bęcki :/ Obstawiam, że władują nam dwójkę i będzie po zawodach.
Guzik prawda! Gdy mówiłem takie pierdoły, to mama zawsze mi mówiła: w odbycie byłeś, kał wiesz (pisząc bez wulgaryzmów).

Narzekaliście w ostatnich latach, że dominujemy ligę a męczymy się w grupach LM, no to macie teraz odwrotną sytuację :czytaj:
wojczech7 pisze:
namelessKING pisze:Lemina dobrze tam wygląda jak są zerowe wymagania. Grając na środku póki co nic nie pokazał, bo nawet nie próbował. Kilka odbiorów, krótkich podań. Zero prób gry do przodu.
Guzik prawda. Chyba nie oglądałeś uważnie. W ostatnich dwóch spotkaniach Lemina zagrał więcej dobrych, szybkich piłek do przodu napędzając nasze akcje, aniżeli Pogba. Dużo więcej.
Głosisz prawdę, a więc księdzem nie jesteś.

Llorente szczeli nam dwie, ale dZaza szczeli o dwie więcej, ile strzeli Pogba? :co?:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 10:23

deszczowy pisze:W formie, jakiej jesteśmy, dostaniemy srogie bęcki :/ Obstawiam, że władują nam dwójkę i będzie po zawodach.
Dokladnie. Szczegolnie parzac na blamaz i baty w Manchesterze.
Jak to bedzie wygladac jak po 2 meczach bedziemy bez zwyciestwa. ;/


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 10:32

wojczech7 pisze:
namelessKING pisze:Lemina dobrze tam wygląda jak są zerowe wymagania. Grając na środku póki co nic nie pokazał, bo nawet nie próbował. Kilka odbiorów, krótkich podań. Zero prób gry do przodu.
Guzik prawda. Chyba nie oglądałeś uważnie. W ostatnich dwóch spotkaniach Lemina zagrał więcej dobrych, szybkich piłek do przodu napędzając nasze akcje, aniżeli Pogba. Dużo więcej.

Rzecz jasna oceniam tu i teraz, co zresztą w poprzednim poście zaznaczyłem.
W ostatnich spotkaniach, Lemina nie grał na środku. Odnosiłem się do jego debiutu, który grał na regiście, na którym ostatnio grał Hernanes. Lemina był bezproduktywny, gdy piłkę dostawał na 25 metrze od naszej bramki. Inaczej się podaje, jak dostajesz piłkę na połowie i przed tobą jest 3 zawodników wychodzących do piłki, a inaczej, jak masz zagrać coś przy statycznym zachowaniu swojego zespołu (na tym etapie akcji mało kto się rusza) i masz dokładnie 11 zawodników rywala za linią piłki. Lubię Leminę, ale na ten moment na regiście się spalił.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 10:55

namelessKING pisze:
wojczech7 pisze:
namelessKING pisze:Lemina dobrze tam wygląda jak są zerowe wymagania. Grając na środku póki co nic nie pokazał, bo nawet nie próbował. Kilka odbiorów, krótkich podań. Zero prób gry do przodu.
Guzik prawda. Chyba nie oglądałeś uważnie. W ostatnich dwóch spotkaniach Lemina zagrał więcej dobrych, szybkich piłek do przodu napędzając nasze akcje, aniżeli Pogba. Dużo więcej.

Rzecz jasna oceniam tu i teraz, co zresztą w poprzednim poście zaznaczyłem.
W ostatnich spotkaniach, Lemina nie grał na środku. Odnosiłem się do jego debiutu, który grał na regiście, na którym ostatnio grał Hernanes. Lemina był bezproduktywny, gdy piłkę dostawał na 25 metrze od naszej bramki. Inaczej się podaje, jak dostajesz piłkę na połowie i przed tobą jest 3 zawodników wychodzących do piłki, a inaczej, jak masz zagrać coś przy statycznym zachowaniu swojego zespołu (na tym etapie akcji mało kto się rusza) i masz dokładnie 11 zawodników rywala za linią piłki. Lubię Leminę, ale na ten moment na regiście się spalił.
W ostatnich spotkaniach nie gral na środku? Chyba oglądaliśmy inne mecze, chociażby z Napoli,jak zszedl Hernanes to kto latal na środku? Lenina na środku wygląda duuuzo lepiej niż Hernanes i Padoin razem wzięci.

P.s debiut mial slaby ale ostatnie mecze to juz naprawde przyzwoity poziom, będą z niego ludzie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 11:08

namelessKING pisze:
wojczech7 pisze:
namelessKING pisze:Lemina dobrze tam wygląda jak są zerowe wymagania. Grając na środku póki co nic nie pokazał, bo nawet nie próbował. Kilka odbiorów, krótkich podań. Zero prób gry do przodu.
Guzik prawda. Chyba nie oglądałeś uważnie. W ostatnich dwóch spotkaniach Lemina zagrał więcej dobrych, szybkich piłek do przodu napędzając nasze akcje, aniżeli Pogba. Dużo więcej.

Rzecz jasna oceniam tu i teraz, co zresztą w poprzednim poście zaznaczyłem.
W ostatnich spotkaniach, Lemina nie grał na środku.
Już mnie kolega powyżej wyręczył, ale żeby nie było:

Lemina z Frosinone:

Obrazek

Lemina z Napoli (te "mazy" po prawej są z pierwszej połowy):

Obrazek

Musisz uważniej oglądać spotkania ;)


I proszę raz jeszcze, skończ już z tym registą. Nie mamy takiego zawodnika w kadrze obecnie. Wróci Marchisio, to będzie można porozmawiać.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 11:29

Antek666 pisze: Narzekaliście w ostatnich latach, że dominujemy ligę a męczymy się w grupach LM, no to macie teraz odwrotną sytuację :czytaj:
To 1 mecz na 1 to już powód żeby mówić o odwrotnej sytuacji? :lol:
Antek666 pisze: Llorente szczeli nam dwie, ale dZaza szczeli o dwie więcej, ile strzeli Pogba? :co?:
Llorente nie powołany, problemy... mięśniowe. Przypadek, że okres przygotowawczy przepracował u nas? :rotfl:

Z przodu awizują Pereyra, Morata, Cuadrado.

Na 99%, 75 mln usiądzie na ławce po raz kolejny zresztą :rotfl:


Obrazek
Wojttek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2013
Posty: 60
Rejestracja: 12 maja 2013

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 11:34

Śmierdzi tu hattrickiem Krychowiaka...


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 11:57

Dragon pisze:
Antek666 pisze: Narzekaliście w ostatnich latach, że dominujemy ligę a męczymy się w grupach LM, no to macie teraz odwrotną sytuację :czytaj:
To 1 mecz na 1 to już powód żeby mówić o odwrotnej sytuacji? :lol:
Antek666 pisze: Llorente szczeli nam dwie, ale dZaza szczeli o dwie więcej, ile strzeli Pogba? :co?:
Llorente nie powołany, problemy... mięśniowe. Przypadek, że okres przygotowawczy przepracował u nas? :rotfl:

Z przodu awizują Pereyra, Morata, Cuadrado.

Na 99%, 75 mln usiądzie na ławce po raz kolejny zresztą :rotfl:
Zakładam, że jutrzejszy mecz spokojnie wygramy, a poprowadzą nas do tego Hernanesy i inne Zazy. Niepoprawny optymizm to prawie jak poprawna głupota :ahsisi:

Llorek nie zagra przez problemy mięściowe? Już wiem jak Marotta mógłby sabotować inne kluby! :D Sprzedając piłkarzy z wymogiem pozostania w Juve na okres przygotowawczy.
Myślicie, że Coman dozna kontuzji mięśniowej już w dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów czy dopiero w najbliższym meczu ligowym? :cooler:

Krycha ma zagrać? Ciekawe czy będący bez formy Polak czy też z beznadziejną formą Pogba będzie więcej akcji partolił :snackgy:

Jeszcze niedawno mieliśmy najlepszy środek pomocy może nawet i na świecie, dziś mamy najdroższych rezerwowych. Dobrze jest, pozostaliśmy na topie :happy:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 12:08

Znowu brak Dybali? Te trio Pereyra-Morata-Cuadrado nie wygląda zle ale jednak szkoda Paula żeby kisil sie na lawce. Moze Max go jakos w koncu wklepie w pierwsza 11.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 29 września 2015, 12:24

Tyrael pisze:Znowu brak Dybali? Te trio Pereyra-Morata-Cuadrado nie wygląda zle ale jednak szkoda Paula żeby kisil sie na lawce. Moze Max go jakos w koncu wklepie w pierwsza 11.

A może go stopniowo wprowadza do drużyny? A może Juan jest w lepszej formie, niż Paolo+jest bardziej doświadczony? Bo w pełni rozumiem Pereyrę i Moratę w 1. składzie - obaj są w klubie od roku, nie trzeba ich 'wprowadzać'


Zablokowany