Serie A 15/16 (6): Napoli 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:05

dawid91 pisze:No ja też, ale z chęcią zobaczyłbym powtórkę meczu jutro. Wiem, że jest jakaś strona na której mogę zobaczyć powtórkę nie znając wyniku. Była tu kiedyś podawana, ale nie mogę tego znaleźć, zna ją ktoś?
You're welcome http://www.matchhighlight.com
Szkoda, że ja nie mam co robić bo chętnie nie obejrzałbym tego meczu, który może okazać się kompletną kompromitacją, ale wiem, że nie wytrzymałbym :D


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:08

A ja zrobie wszystko żeby obejrzeć i nadal wierze w ten zespol. Albo 3-5-2 z Sandro i Cuadrado albo 4-3-3. Z fartem Panowie


TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:15

Ja z chęcią obejrzę. Przeżyłem Serie B, upokorzenia z Del Nerim i Zaccheronim na ławcę, czasy z Marchiso jako prawo skrzydłowym, czy Sorensenem na prawej obronie, który wygryzł Zdenia Grygere :D Poulsena podającego do gracza rozgrzewającego się, to obecne upokorzenia to po prostu powrót do normalności.
Będę trzymał kciuki za kolejne porażki, gdyż to zwiększa szansę na szybsze pozbycie się Allegriego, który jest tragicznym trenerem MOIM ZDANIEM. Tak samo jak za genialnych czasów Ranieriego i Ferrary, liczę, że pożegna się jak najszybciej z posadą.
Jak wygramy dzisiaj to się nie zdziwię, tak samo jak Napoli nam pyknie z trójeczkę. Oby Gabbiadini nam coś lutnął. My mamy bombadiera Dzadzę, który strzelil genialną bramkę (farfocla w środek bramki).
Ruganiego dla dobra Włoskiej kadry jak najszybciej sprzedać do Arsenalu. Tam wiedzą jak się młodymi zająć. Allegri będzie go trzymał, aż wyjdziemy na prostą (czyli nigdy). Daniele tylko będzie się u nas marnował. Coman pokazuję w Bayernie, że jest wymiataczem, a my oddaliśmy go za paczkę fajek i kupiliśmy drewno z Madrytu za 20 mln.
Podsumowując kolejne 90 min żenady przed nami.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:17

Drewno z Madrytu ? Bez jaj...kupiliśmy raczej boazerio z Sassuolo...


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:23

Ponoć jednak 4-3-1-2: Buffon; Padoin, Bonucci, Chiellini, Evra; Lemina, Hernanes, Pogba; Pereyra; Zaza, Dybala.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:23

Coman za paczkę gruszek? Raczej nie... Co prawda radzi sobie naprawde świetnie i szybciutko się wkomponował do ekipy z Bawarii. Dziś liczę mimo wszystko na dobry wynik, Napoli nie powala formą tak samo jak my, ale już spotkanie z City pokazało, że ten skład jest zdolny do bardzo dobrej gry, ostatnio brakowało koncentracji i skuteczności, w dzisiejszym meczu licze na prawdziwe przełamanie


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:25

mnowo pisze:Ponoć jednak 4-3-1-2: Buffon; Padoin, Bonucci, Chiellini, Evra; Lemina, Hernanes, Pogba; Pereyra; Zaza, Dybala.
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Padoin Zaza. To miłego oglądania ....


Cuadrado na ławce :rotfl:

Allegri zmieniłeś dilera ?
Ostatnio zmieniony 26 września 2015, 18:28 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:27

alessandro1977 pisze:Drewno z Madrytu ? Bez jaj...kupiliśmy raczej boazerio z Sassuolo...
Wspomniałem również o niesamowitym snajperze o instynkcie mordercy, czyli Simke Zaza.
Trzeba pochwalić naszego guru Marrote, za genialne ruchu w tym okienku.
Oddajemy za nic najlepszego gracza ostatnich 2 lat - Tevez
Dostajemy w zamian jakieś popychadła piłkarskie i to nawet nie dostajemy tylko wypożyczamy HAHAHAHA
Vidal nasz 2 najlepszy gracz, sprzedany za parę piłek, gdzie jakieś piłkarskie kalectwa kupowane są po 50 milionów funtów.
Pirlo to nie było co poradzić.
Coman jedyny gracz ofensywny co coś grał, wypożyczony do Bayernu, który 2 razy już nas opluł w tym okienku (Goetze i Vidal)

Jednak najlepszą rzeczą, za którą powinien być noszony na rękach Giuseppe, było oddanie za darmo Llorente ZA DARMO, który jest drewnem, co wiemy. Jednak naszym drewnem, który był zgrany z drużyną. Dostajemy za niego 0 słownie zero.
W zamiast za Ferniego, Giuseppe kupuje stare próchno z Madrytu za 20 mln, kołek drewna warty 20 mln. Jednak to nie był koniec ruchów. Bierzemy kolejnego drewniaka, obiecującego zawodnika (24 lata hAHAHAH) za 18 mln, z poprzednimi ruchami to za jakieś 10 mln co nie zmienia, że to kpina.
W ataku obecnie mamy - 2 Drewna na opał (Zaza, Mandzukić)
Jedno pół-drewno, które lubi pyskować, obrażać się i grać wielkie nic i jeśli Real się zgłosi to poleci od razu tam - Morata
Jedyny zawodnik, który może zrobić różnicę, warty jakieś 35 mln, jednak z powodów, aby go nie spalić (czy jakich?) Max go nie wystawia - Dybala

Jedynym powodem dlaczego Dybala siedzi na ławie, jest dopłata od ilości zagranych meczów. Marrota wydał tyle kasy na drewna, że teraz Max nie może go wystawiać.

Liczę, że Padoin zagra przynajmniej będzie można się pośmiać.
Urbi27 pisze:Coman za paczkę gruszek? Raczej nie... Co prawda radzi sobie naprawde świetnie i szybciutko się wkomponował do ekipy z Bawarii. Dziś liczę mimo wszystko na dobry wynik, Napoli nie powala formą tak samo jak my, ale już spotkanie z City pokazało, że ten skład jest zdolny do bardzo dobrej gry, ostatnio brakowało koncentracji i skuteczności, w dzisiejszym meczu licze na prawdziwe przełamanie
Oczywiście wyolbrzymiam z tą paczką gruszek. Jednak spójrz na to. Zawodnik 18 letni ! Który może nie wymiatał, ale dobrze sobie u nas radził, będzie do kupienia za 2 lata za 28 mln. Jeśli się nie sprawdzi na dłuższą metą, zerwie wiązadła krzyżowe czy inną kontuzję, to dostaniemy za 2 lata piłkarski odpad, z którym nic nie zrobimy.
Zobacz teraz na kwoty, jakie są wydawane na piłkarzy. Martial, De Bruyne, Sterling, za chore pieniądze, a my Kingsleya za grosze do klubu, który nas wyśmial z Goetze.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:45

Cabrini_idol pisze:
mnowo pisze:Ponoć jednak 4-3-1-2: Buffon; Padoin, Bonucci, Chiellini, Evra; Lemina, Hernanes, Pogba; Pereyra; Zaza, Dybala.
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Padoin Zaza. To miłego oglądania ....

Cuadrado na ławce :rotfl:

Allegri zmieniłeś dilera ?
Zrozumcie wreszcie, że Max zawsze sobie zostawia kogoś dobrego na ławce, żeby mógł zmienić ustawienie w zależności od tego jak mecz się potoczy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:48

albertcamus pisze:
Cabrini_idol pisze:
mnowo pisze:Ponoć jednak 4-3-1-2: Buffon; Padoin, Bonucci, Chiellini, Evra; Lemina, Hernanes, Pogba; Pereyra; Zaza, Dybala.
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Padoin Zaza. To miłego oglądania ....

Cuadrado na ławce :rotfl:

Allegri zmieniłeś dilera ?
Zrozumcie wreszcie, że Max zawsze sobie zostawia kogoś dobrego na ławce, żeby mógł zmienić ustawienie w zależności od tego jak mecz się potoczy.
Jeśli to prawda, to Allegri jest idiotą :)

Czeka aż będzie 2 : 0 dla Napoli, żeby wprowadzić Cuadrado ? A jakbyśmy wygrywali 1 : 0 to też by go wpuścił czy Sturaro, żeby bronić wyniku ?


Obrazek
TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:49

albertcamus pisze:
Cabrini_idol pisze:
mnowo pisze:Ponoć jednak 4-3-1-2: Buffon; Padoin, Bonucci, Chiellini, Evra; Lemina, Hernanes, Pogba; Pereyra; Zaza, Dybala.
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Padoin Zaza. To miłego oglądania ....

Cuadrado na ławce :rotfl:

Allegri zmieniłeś dilera ?
Zrozumcie wreszcie, że Max zawsze sobie zostawia kogoś dobrego na ławce, żeby mógł zmienić ustawienie w zależności od tego jak mecz się potoczy.
Not sure if irony or just stupid ?
Ma to sens, Max chcę rozśmieszyć rywali Padoinem, Dzadzą, Leminą. Zobaczą takich drewniaków to ze śmiechu nie będą atakować.
Drugą możliwościa to jest jak najmniejsza róznica bramkowa do 80 minuty. Powiedzmy Napoli wygrywa z 2-0, wtedy Max wpuszcza Dybale i Cuadrado i liczymy, że wygramy 2-3


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:51

Zaza dziś 2 bramki ;) szkoda że 4-3-3 zagramy, chciałbym zobaczyć 3-5-2 z Cuadrado i Sandro na bokach.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 18:57

Wolelibyście widzieć na prawej Martina, który wybija piłki na oślep? Przy obecnej sytuacji kadrowej Padoin jest najlepszą opcją. Linia pomocy nie jest też najgorsza: Brazol rozgrywa, Pereyra i Pogba dryblują, Francuz zabezpiecza tyły. Co do Zazy, to Max nie chce ryzykować utraty Moraty.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 19:08

annihilator1988 pisze:Wolelibyście widzieć na prawej Martina, który wybija piłki na oślep? Przy obecnej sytuacji kadrowej Padoin jest najlepszą opcją. Linia pomocy nie jest też najgorsza: Brazol rozgrywa, Pereyra i Pogba dryblują, Francuz zabezpiecza tyły. Co do Zazy, to Max nie chce ryzykować utraty Moraty.
Masz rację, Martin tak samo jest bezużyteczny jak Padoin więc nie ma różnicy.
Pomoc nie jest najgorsza jak porównujemy się z Frosinone. Brazol ostatni raz rozgrywał 4 lata temu w Lazio. Pogba każdym swoim występem zmniejsza sumę 100 mln jakich był wart, pod koniec sezonu odejdzie do Barcy już za jakieś 20 mln, jeśli utrzyma swoją obecną formę.
Po raz kolejny muszę się zgodzić z przedmówcą. Max po prostu nie chce ryzykować Alvaro. Zresztą on powinien tylko w LM grać, bo w lidze jest bezużyteczny. Dziwię się, że Dybala ma grać, Max nie boi się ryzykować nim ? Jednak to nie oficjalne składy, to może się jeszcze okazać, że Paolo ława.
Kolega chyba rozgryzł grzanie ławy przez Ruganiego. Max nie chce nim ryzykować. Czemu jednak Buffon ciągle gra ? Lepiej niech na ławie siedzi, bo jak kontuzja to wtedy już kompletnie leżymy.
Dałbym grać Rubinho, co by nie ryzykować Buffonem i Neto. Po co Pereyra jeden z lepszych graczy ? Niech Vadala pokaże co umie (czyli nic). Barzagli taki wiekowy gracz a Max ciągle ryzykuje wystawiając go :/ Ale lepiej nim niż Ruganim.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 19:13

Brazol nie jest od rozgrywania tylko od strzelania i ostatniego podania. I jeśli Allegri nie wystawia Moraty bo się boi, że Hiszpan się połamie to jest to idiotyzm. Bo my teraz już w tym ważnym meczu musimy wygrać i zbliżyć się do czołówki.


Ale dlaczego Cuadrado ławka ? Ktoś mi to racjonalnei wytłumaczy ? Zmęczenie ? To po co grał z Frosinone ?

Aleggro ma taką ,,punchable face'' że szok. Biłbym go po twarzy za głupotę i wygląd :prochno:

dobra nagadałem się to spadam, mam nadzieję, że jak wrócę to będzie chociaż remis.


Obrazek
Zablokowany