Serie A 15/16 (5): JUVENTUS 1-1 Frosinone

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 22:35

Jacky pisze:A czy-5-2 nie nadaje sie do zmiecenia przeciwnika.
Cabrini_idol pisze:jak Lichy zaniemógł to 352
Chiellini Bonnuci Barzagli - Sandro(EVra) Pogba Hernanes Lemina Cuadrado- Dybala Morata
Aha.

Nie, ze chce bronic Maxa czy Padoina i tez bardzo mozliwe, ze majac w koncu na wahadlach kogos konkretnego (chociaz Alex Sandro, to na razie powinien zostawac po treningach i cwiczyc do bolu celne dosrodkowania) 3-5-2 by wypalilo, aczkolwiek ja mam obawy, ale Padoin na boku obrony, a Padoin na "regiscie", to naprawde roznica i mniejszy strach, ze cos sknoci.

Co do Dybały i braku miejsca dla niego w 4-3-3... A jak by zagrac po barcelonsku z nim na srodku ataku? Wiadomo, ze wtedy wrzutki raczej odpadaja, ale trio Pereyra-Dybała-Cuadrado moze ladnie sobie poklepac w przodzie. Pereyra i Cuadrado sa teraz w gazie i trzeba to wykorzystac, a Dybała sie do nich dostosuje. W srodku pomocy wstawilbym tez Hernanesa, bo istnieje szansa, ze zawsze czyms tam z dystansu wypali, obok niego niestety z braku laku Pogbencja i Lemina badz (z mniejszym przekonaniem) Stuleja.
Przeraza troche fakt, ze na prawa obrone nie ma obecnie zmiennika, w pomocy jest nim tylko Stefano, a w ataku...Dzadza.

ED.
@down
Cabrini_idol pisze:
Jacky pisze: ale Padoin na boku obrony, a Padoin na "regiscie", to naprawde roznica i mniejszy strach, ze cos sknoci.

.


ale i zerowe szanse, że coś zrobi z przodu :prochno: to po co taki wahadlowy ? któy tylko potrafi podać do najbliższego i ,,nic nie sknocić''. CO my Piast Gliwice ? :co?:
Pisze o Padłoinie w kontekscie ustawienia 4-3-3, gdzie z Lichta za duzo pozytku w przodzie tez jak na razie nie ma, a Caceres czesto-gesto zapomina o tylach wlasnie. Nie jestem fanbojem Simone, ale niestety taka sytuacje nam zgotowal los, ze nie ma kim grac. Ogolnie wali mnie to, jakim ustawieniem wyjedziemy jutro - oby nie przegrac. A co do Piasta... no coz, na chwile obecna gliwiczanie lideruja w tabeli Ekstraszmaty :lol:
Ostatnio zmieniony 25 września 2015, 23:04 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 22:43

Jacky pisze: ale Padoin na boku obrony, a Padoin na "regiscie", to naprawde roznica i mniejszy strach, ze cos sknoci.

.


ale i zerowe szanse, że coś zrobi z przodu :prochno: to po co taki wahadlowy ? któy tylko potrafi podać do najbliższego i ,,nic nie sknocić''. CO my Piast Gliwice ? :co?:


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2015, 22:51

vitoo pisze:
Wojtek pisze:Niektórzy przewidują na ten mecz znowu 4-3-3, oczywiście bez Dybali :mad2:
Też chciałbym zobaczyć wreszcie Dybalę na boisku od pierwszej minuty, ale gdybyśmy wyszli 4-3-3 to wcale brak Paulo nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Powiem więcej, wobec tego, że naszą ofensywę ciągną ostatnio Pereyra i Cuadrado to ich obecność kosztem Dybali będzie dla mnie rzeczą całkowicie naturalną. W tej chwili po prostu w tej taktyce dla młodszego Argentyńczyka nie ma miejsca, co innego w każdym wariancie z dwójką atakujących.
Zbyt przeceniacie Perreyre i Cuadrado. Nie mowie ze graja zle, ale chyba brakuje efektywnosci (bramki i asysty). Idealnym uzupelnieniem dla Cuadrado/Perreyry bylby Dybala. Nie chce jutro widziec trzech rzeczy:
1. Przegranej/remisu
2. 352
3. Dybali na lawce

P.S Dybala dalby rade na kazdej ofensywnej pozycji w 433.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 11:10

Alexinhio-10 pisze:Nie chce jutro widziec trzech rzeczy:
1. Przegranej/remisu
2. 352
3. Dybali na lawce
P.S Dybala dalby rade na kazdej ofensywnej pozycji w 433.
Nie bój się, zobaczysz 3-5-2. Lichy jakieś problemy zdrowotne, a dotychczasowe występy Martina budziły jedynie strach. Max zagra w #### defensywnie i wystawi Sturaro i Laminę, czyli konstruowanie akcji przypadnie Pogbie (może dzisiaj obchodzić dzień cyrku) i Cuadrado (oby bez kontuzji). Na lewej wystąpi Evra z racji większego stażu. W ataku Morata i hmmm...Pereyra? Bardzo cenię Argentyńczyka, ale napastnikiem jest Dybala, a tych oprócz właśnie dwójki hiszpańsko-argentyńskiej Juventus nie ma


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 11:59

Alexinhio-10 pisze:
vitoo pisze:
Wojtek pisze:Niektórzy przewidują na ten mecz znowu 4-3-3, oczywiście bez Dybali :mad2:
Też chciałbym zobaczyć wreszcie Dybalę na boisku od pierwszej minuty, ale gdybyśmy wyszli 4-3-3 to wcale brak Paulo nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Powiem więcej, wobec tego, że naszą ofensywę ciągną ostatnio Pereyra i Cuadrado to ich obecność kosztem Dybali będzie dla mnie rzeczą całkowicie naturalną. W tej chwili po prostu w tej taktyce dla młodszego Argentyńczyka nie ma miejsca, co innego w każdym wariancie z dwójką atakujących.
Zbyt przeceniacie Perreyre i Cuadrado. Nie mowie ze graja zle, ale chyba brakuje efektywnosci (bramki i asysty).
Pereyra na lewym ataku robi wielką robotę, brak asyst w ostatnich meczach to skutek indolencji strzeleckiej partnerów. Za to Kolumbijczyk akurat ostatni mecz skończył z asystą. ;) Poza tym, Dybala też statystykami nie powala póki co.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 12:35

W 4-3-3 nie ma w tej chwili miejsca dla Dybali.
Dziś najprawdopodobniej zobaczymy 3-5-2 z Cuadrado i Evrą na skrzydłach oraz duetem Morata - Dybala w ataku. Liczę, że w pomocy Wyjdzie Hernanes, Lemina i Pogba/Peryera.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 13:36

Za 7 godzin mecz, a tu brak tematu meczowego, coś ktoś mi wyjasni, halo?


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2015, 13:54

Pumi zaslabl pewnie, trzeba mu znalezc zastępcę żeby w razie czego, ktos inny zalozyl temat bo faktycznie pare godzin do meczu a tu cicho. Szczypek?


Zablokowany