Serie A 15/16 (5): JUVENTUS 1-1 Frosinone

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:42

Wiedizalem ze sie to tak skonczy. :angry:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:43

Miałem chwalić ogólnie grę i narzekać, że brakuje skuteczności i "ostatniego podania" oraz to, że piłkarze zamiast zasadzić budę to sobie lekceważą, że ryzykują przypadkową bramkę, albo że jakby to był lepszy przeciwnik to by było 1:1 i by się męczyli.

I się stało :smile:


Widzę, kolejny mecz z wieloma poprawionymi elementami, będzie dalsza poprawa. Potrafią zdominować przeciwnika, ale już skutecznie załadować to się nie dało...

Czeka chłopaków długa gonitwa za liderem.

PS> Brak Ruganiego.
Ostatnio zmieniony 23 września 2015, 22:44 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:43

Frajerstwo do kwadratu. Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna zwyczajnie nie chce mi się oglądać naszych spotkań.


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:43

Nie oglądałem meczu, bo nie miałem akurat dzisiaj czasu. Sprawdzałem tylko wyniki na żywo. Po tym co tam zobaczyłem, myślałem, że to jakiś żart. Przecież to jest niepojęte żeby mistrz Włoch tracił punkty u siebie z Frosinone. Z Frosinone, które w tym meczu (według statystyk) oddało jeden strzał! Z Frosinone, które strzeliło w tym sezonie dwie bramki - jedną na Juventus Stadium! Z Frosinone, które zdobyło dwa punkty, w tym jeden na wyjeździe z mistrzem Włoch! Ręce opadają. O co chodzi? To z kim my mamy robić punkty i gonić inter?


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:43

:head:
Pogba irytuje mnie coraz bardziej z meczu na mecz, sodówa uderzyła i myśli że jest bogiem futbolu a maści chyba wszystko co się da próbami efektownych zagrań...
Jak zwykle zero organizacji z przodu, jeden wielki burdel.
Można już powoli żegnać mistrzostwo :papa:


DonMisiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2009
Posty: 20
Rejestracja: 15 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:43

Mnie tylko interesuję jedno jak nasza gra wyglądałaby z Pirlo.
W zeszłym sezonie : On bez formy, nic nie gra, itp, itd.

Oglądając nasze spotkania mam wrażenie, że nie mamy żadnego pomysłu na grę.

No no remis z beniaminkiem :) DYBALA wart takich pieniędzy ? Wątpię by ten gracz sprawdził się w tak dużym klubie a co dopiero na europejskich boiskach.

Jesteśmy słabi i nie ma tutaj gadania, że mercato było udane. Nie zastąpiliśmy ani Teveza ani Pirlo ani Vidala. Czytałem komentarze o Robercie Lewandowskim. Już widzę jak któryś z naszych napastników strzela Romie, Interowi, Napoli - 5 bramek ! Skoro wszyscy nasi zawodnicy nie potrafią wygrać z Fro coś tam....


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:44

No to są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jakieś jajca nie z tej ziemii.

Mówcie co chcecie, wieszajcie psy na wszystkich wkoło, no ale żeby aż tak spartolić, to to już jakieś fatum jest.

O co tutaj chodzi? :shock:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:44

Super - frajerstwa ciąg dalszy. :ok: Pogódźmy się się z tym, że w tym sezonie będziemy odgrywać rolę drugoplanową. Już się cieszyłem, że doskoczymy do Romy i Napoli, a tymczasem odjeżdża inter i tracimy bramkę w ostatnich sekundach meczu.

Remisujemy z zespołem, który do tej pory nie zdobył ani jednego punktu i to na własnym stadionie.:head:

Niewyobrażalne jest to, że z finalisty LM zrobili nam przeciętniaka ligi - na chwilę obecną tak to niestety wygląda. Brawo. :facepalm:

5 kolejek i 5 pkt. Pożegnajcie się ze Scudetto, bo my tego nie odrobimy. Przy takiej grze nie wiadomo, czy się w ogóle do LM załapiemy.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:44

Za bardzo pod publikę, w momencie gdy można było dobić rywala. Zamiast pięknych zwodów, kombinacji, zabawy z rywalem w dziada, może wystarczyłyby jak najprostsze środki, bowiem beniaminek nie pokazał dziś niczego interesującego, a nawet nie postawił jakiegoś wybitnego autobusu. A jednak niestety...Zaza dziś oprócz bramki, coś tam próbował pokazać, ale skończyło się przedwczesnym zejściem...Oby nie było za moment szpitalu.
Szkoda.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:44

Co prawda mieliśmy transfery wielkiego Beppe oceniać po sezonie ale chyba można już wcześniej...na kim Frosinone miało się przełamać jak nie z Juve ? Najgorsze jest to, że to będzie prawdopodobnie ich jedyny punkt w tej rundzie aż do następnego meczu z Juve ! :smile:


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:44

rad pisze:Była możliwość podgonienia czołówki, a ci jak zwykle koncertowo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Za tydzień znowu oklep ?
Jak coś to za 4 dni:D

Ludzie ale to nie Allegri był na boisku,to nie on oddał 36 strzałów. To co zrobili dzisiaj piłkarze Juve było karygodne, to są zawodowcy i taki mecz powinni wygrać z Mietkiem z pod sklepu na ławce. To oni są winnymi tego remisu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:44

Cabrini chyba jednak poszedł na to piwo... :mad2:

Conte wróć!! :placze:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:44

Pogba nie ogarnia. Jestem pewien, że za rok go z nami nie będzie. Tak samo jak kolejnego scudetta, na wejściu jesteśmy -10pkt.

Są pewne granice, a to dzisiaj to było ich przekroczenie.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:45

Z naszej twierdzy ostała się ino strzecha :doh:
Przez cały czas miałem wrażenie że mecz, w którym "decydującą" bramkę ładuje Zaza to dosyć osobliwa i mało realna sytuacja. I nadeszła 90 minuta i bach!


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 22:45

alessandro1977 pisze: Gorzej już być nie może...finalista LM... :rotfl:
Teraz się śmiejesz, a jak pisałem po finale LM, że czekają nas chude lata, to ty śmiałeś się ze mnie.

Żal mi ciebie, "kibicu"...

Niestety, ale jak nasz przeciwnik wywalczył tego rożnego, to miałem nieodparte wrażenie, że padnie gol. Miałem rację... Allegri chyba też był świadom zagrożenia, bo skakał jak szalony przy linii bocznej.

Niestety, nasze podejście jest takie: poklepiemy sobie z beniaminkiem, mamy 1:0 - nic złego się nie stanie. Jednak to jest piłka nożna i wielkie drużyny w takich sytuacjach sprawiają, że wynik kończy się wynikiem 3:0 czy 4:0.

My wielką drużyną ciągle nie jesteśmy, a szczyt naszych możliwości (i szczęścia) to finał LM z Barcą.


Zablokowany