Serie A 15/16 (4): Genoa 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:51

Crunny pisze:Na ten moment powinno to wyglądać tak:

Morata/Dybala
Pereyra/A.Sandro - Hernanes - Cuadrado
Pogba - Marchisio
No co Ty..
Mandzukic strzelił bramkę w LM
Mandzukic/Dybala
Mandzukic/Sandro-Mandzukic/Hernanes-Mandzukić/Cuadrado

Tak to widzę :E


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:51

@Mate.G Matka ćpie, że wiesz? :O

Gramy świetnie i bardzo mądrze. Buffon się nudzi i o to chodzi. Cuadrado to mistrz, gdyby miał jeszcze chłodniejszą głowę oraz lepsze wykończenie to byłby czarnym Messim, wykupić go czym prędzej. Dzięki Bogu nic mu się nie stało uf! :koszulka:

Teraz tego meczu nie wolno nie wygrać w tym momencie. Pereyra dał świetną zmianę, ciekawe co z Moratą. aaa i ten Lemina, fatalny. Jak na razie nic nie pokazuje oprócz przerywania akcji faulem.

Będzie 3-0. :juve:


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:51

Ja trochę w tyłach, ale czy Luigi Ferraris przeszedł mały remoncik?


W 1 połowie wielka kopanina...mnóstwo niedokładnych podań, ale widać, że "DŻENOŁA" dwoi się i troi, by przeszkadzać, poza tym nic więcej...Fajnie buja Cuadrado, Lemina średniutko, ale to dobiero jego debiut :)

ALVARO :afraid2:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:51

Wynik lepsze niz gra.
Wazne zeby wykorzestac przewaga i wywalczyc komplet punktow.
Obtient nic powaznego w przypadku Moratta.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:52

W nasze poczynania wkrada się już trochę mniej chaosu, ale dalej wygląda to co najwyżej przeciętnie, zwłaszcza w przodzie. Środek pola ani trochę nie potrafi zdominować rywala, często oddaje inicjatywę. Lemina wygląda jak niegdyś Sissoko - chaos, chaos, chaos. Strzelanie goli idzie nam jak krew z nosa. Przy nazwisku Mandzukicia można tylko postawić emotikonę facepalma, nic więcej :head: Mały miał rację.

Cuadrado ponownie użyteczny, brawo. Pereyra świetnie zachował się przy bramce, aczkolwiek chwilę później w swoim stylu zmarnował wyśmienitą szansę na gola/asystę. Szkoda, że tak często spala się w najważniejszych momentach, bo przez to ciągle jest jedynie średnio-dobrym zawodnikiem i nic więcej.


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:53

Wojtek pisze:@Mate.G Matka ćpie, że wiesz? :O
Tak. :hellyes:


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:53

Czy tylko mnie stanęło serce jak Cuadrado upadł na murawę? :pray:
Niestety chłopak ciągnie naszą grę. Bez niego mamy wesołe kopanie do przodu i straty naszych atakierów. To taka taktyka na uśpienie czy inny geniusz Maxa? Bo jak nie to strach się bać co dalej :think:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:54

kogut pisze:Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym 4-3-3. Przecież Morata gdyby nie strzelił tego gola w Manchesterze byłby najgorszy na boisku. Ten gol zupełnie zamazał obraz jego gry.


Morata jako lewoskrzydłowy. To nie może się udać.
Masz rację że Morata w Manchesterze zagrał słabo ale zauważ że gramy 4-3-3 głównie ze względu na Cuadrado.

Szczęśliwe prowadzenie do przerwy.Można było zaczekać z tym Leminą do następnego meczu a dalej ogrywać Hernanesa na rozgrywającym.W drugiej połowie Dybala i Sandro bo Evra żółty.Nie wyobrażam sobie że tego nie wygramy.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:54

Prowadzimy, nasze szanse na wygraną są duże, a i tak się znajdują osoby, które narzekają na styl. A ile przed meczem było wypowiedzi, że może być nawet 1-0 i w słabym stylu, bylebyśmy w końcu te 3 pkt zdobyli?

Mnie ten mecz zadowala, a Lemina jest całkiem ciekawym grajkiem - po odebraniu piłki dosyć szybko przebiega kilkanaście metrów do przodu rozpoczynając kontratak - jak się nauczy grać, to będziemy mieć z niego mega pociechę :ok:

Pereyra i Cuadrado to inna bajka, mamy naprawdę fajnych tych 'skrzydłowych' (nie wiem czy Pereyra nie pełni raczej roli pół lewego off. pom. z 4321).


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:54

Pereyra znowu rzucony na nową pozycję - z lewej strony ataku i nawet się wywiązał.
Jeszcze 45 min. i zainkasujemy wreszcie upragnione 3 pkt. Poza tym ofensywnie nadal słabawo jest.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:54

Dokąd nasza pomoc będzie zlepkiem to gra będzie wyglądała podobnie. Niestety ale Sturaro, Lemina to nie są gracze dający wiele. Sturaro grał dobrze jak całe Juve grało dobrze.
Najbardziej wkurza mnie ta niepodarność przy wolnych.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:55

Komentator Eleven uczepił się Leminy od samego początku, ale Sturaro i Pogba ani trochę mu nie pomagają, wręcz zostawiają notorycznie samego z tyłu. Paul to zaliczył chyba same straty, podania do najbliższego, strzał w poprzeczkę i strzał w czwarte piętro. Ech


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:55

Ja już nie mogę patrzeć na Pogbę. Rzygam tymi jego popisami. Powiem więcej, Pereyra myśli na boisku, wie, że trzeba ściąć do środka, wie kiedy zwolnić, a kiedy przyspieszyć. Tego Czarny Francuz nie ogarnia i rad będę z jego sprzedaży. Cyrkowiec cholerny nie piłkarz :mad2:
Cuadrado, Pereyra :ok: Brakuje Marchisio/Hernanesa - nie ma kto rozdzielać piłek i przez to Juve gra bez pomocy
Aha, kto widział Mandzukicia?
Ostatnio zmieniony 20 września 2015, 15:57 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:55

A mi się gra podobała. Liczę, że z Alvaro nic nie będzie, bo strasznie dużo kontuzji łapiemy w tym sezonie.

Pereyra :bravo: i Cuadrado to dobry kociak (przynajmniej póki nie nauczą się jego kiwek i szybkości jak z Krasicem :prochno: )

Jugol oczywiście kilka akcji zanim odpali, ale czuję, że strzeli dzisiaj. Fajnie, że dużo biegamy, w końcu gramy pewniej w obronie i w ataku. Hejtu na Leminę nie kumam, bo fakt, że jest niedokładny, ale na tle naszej pomocy to lepszy od niego jest tylko Sturaro :ahsisi:

Strzelić kolejną i powinno być po meczu.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:56

Nie gramy zupelnie nic. Wygrywamy, bo akurat fajna akcja wyszła naszemu rezerwowemu, ktory nota bene przez 20 minut pokazal wiecej, niz cala reszta druzyny przez 45 minut.

Cuadrado bedzie mial coraz trudniej. Widac to po tym meczu juz, ze rywal wyjatkowo koncentruje krycie na Kolumbijczyku. Mimo to, trzeba powiedziec ze Cuadrado sobie calkiem niezle radzi. Lemina... No coz, nie wiem co mam napisac. Nie gra najgorzej, ale najlepiej tez nie. Jeden ciekawszy odbior, to wszystko. Jesli chodzi o gre do przodu to jest juz duzo gorzej. Zobaczymy, poczatki bywaja trudne.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany