Serie A 15/16 (4): Genoa 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:57

Kogo obchodzi Roma skoro to my musimy wygrywać...na temat tego meczu nie można wiele dobrego napisać poza tym, że bramka dość szczęśliwa mimo, że żadnego zagrożenia nie stwarzaliśmy...jedyny pozytyw tego meczu to Cuadrado, który jest przekozakiem, nie wiem jak on w Chelsea nie wypalił... :shock:
Lemina to jakiś żart, każdy jego kontakt z przeciwnikiem to faul w okolicach pola karnego, niestety naszego...
A Genoa widać taktykę miała prostą - szybki gol i autobus, na szczęście to nie wypaliło i dziś musimy to wygrać dla poprawienia morali...najwyższa pora zdobywać punkty bo niebiesko-czarne pyry odjeżdżają...


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:58

Kurcze irytuje mnie brak zawodników w środku pola, Lemina się miota, Sturaro jak to Sturaro nigdy nic nie da w ofensywie ani nie zagra ciekawej piłki, zostaje sam Pogba w środku i nikogo więcej kreatywnego, jest jeszcze Pereyra osobiscie go bardzo lubie bo w ofensywie moze wiele pokazac tak i w obronie czesto wraca, wybiegany gosc.

Kiedy ma wrócić ten Marchisio i Khedira, bo ciężko się to ogląda.

Nie wiem czy zauważyliście ale bramka padła po pierwszej drużynowej akcji.
Wcześniej to były jakieś próby siłowe przebicia się głupim dryblingiem w pole karne przeciwników.

Może na nowo Juve musi się nauczyć grać drużynowo ale nikt nie zaufa Leminie czy Sturaro.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:58

Gol wbity Lamanną pokazuje, że piłkarscy pozoranci są nie tylko w Śląsku Wrocław :prochno:

Jak niskie muszą być notowania Simone Zazy i Paulo Dyabali, jeżeli za kontuzjowanego Moratę wchodzi... Pereyra? No i Cuadrado kocurowato. Najlepszy na boisku.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wojttek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2013
Posty: 60
Rejestracja: 12 maja 2013

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:58

Świetny mecz Pogby, bez niego nie istniejemy.
Cuadrado, Chiellini, Barzagli :facepalm:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:58

Jak kilka dni temu wygraliśmy z ManCity to niektórzy sikali z radości. Teraz po 45 min meczu z ciężkim przecwnikiem, który nam nie leży zwłaszcza na wyjeździe, znowu lament.

Gramy coraz lepiej, w przodzie trochę brakuje, ale będzie dobrze.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:58

Lemina pierwsze 45 minut w nowej drużynie, od razu zjechany od góry do dołu. Całe JP. Od kilku lat wyjazdy do Nich są trudne, dzisiaj kontrolujemy mecz, widać progres i tak 95% postów to płacz i narzekanie.
Ostatnio zmieniony 20 września 2015, 15:59 przez Smok-u, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:58

Początek w naszym wykonaniu kiepski. Genoa zaczęła tak, jak się tego spodziewałem - zaatakowali bez żadnych kompleksów, mając na uwadze postawę i rezultaty Udinese i Chievo w spotkaniach przeciwko nam. Dobrze, że padła ta bramka (na szczęście prawidłowa, choć w pierwszym momencie obawiałem się, że jest spalony), choć Pogba nie zachował się w tej sytuacji najlepiej - miał po prostu szczęście. Zresztą Francuz nadal gra przeciętnie, żeny nie napisać słabo. Wdaje się w pojedynki 1/1, które przegrywa, w dobrych sytuacjach oddaje strzały w kosmos. Mieliśmy przed meczem rację, że Mandżukić obok Moraty to nie był dobry pomysł, Chorwat zresztą wyraźnie pod formą i kopie się w czoło. W prostej sytuacji przy wyprowadzaniu kontry potrafi sobie nawet za daleko wypuścić piłkę, w stylu LLorente...

Podoba mi się podejście Leminy i zdecydowanie Cuadrado. Bardzo bałem się o jego kolano, ale wygląda na to, że wszystko ok. :pray: Wypracował czerwoną kartkę rywala, choć w tej sytuacji powinno być bezpośrednie czerwo - mowa bowiem o miniętym ostatnim obrońcy i Kolumbijczyk miałby wolną drogą do bramki. Dybala i Sandro na boisko - takie jest moje zdanie.

Generalnie nie podoba mi się praca sędziego, bo w sytuacjach stykowych rzadko gwiżdże na naszą korzyść, dla Genoi z kolei gwiżdże wszystko.

Oby to dowieźć, bo bramkę mamy, gramy w 11 na 10 i grzechem byłaby utrata punktów. Cholernie trudny pojedynek na wyjeździe, moim zdaniem błędne decyzje Allegriego (Mandżukić i Morata razem na boisku), dlatego te 3 punkty smakowałyby jeszcze lepiej, gdybyśmy je zdobyli. Potem, w kolejnych spotkaniach ligowych, pewnie byśmy się rozkręcili.

Mam nadzieję, że Moracie nic złego się nie stało i będzie niebawem dostępny do gry.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:59

Straszna nędza a prowadzenie daje nam Smerf Ciamajda, czyli bramkarz Lamanna.

Kompletny brak pomocy w naszej drużynie. Lemina, na którego tak liczyłem gra fatalnie w obronie i bardzo słabo w ataku, Sturaro i Pogba też przegrywają walkę o panowanie w środku pola.

Gol to zasługa Pereyry (wszedł za Moratę, który nie grał nic i do tego kontuzja :/ ). Co prawda podał mu Lemina, ale to Argentyńczyk wypracował całą akcję a Pogba prawie ją zmarnował - na szczęście u rywali broni Lamanna a nie Perin.

Cuadrado jest najlepszy :dance2: . Chociaż jak się przewrócił w 29 minucie to powiedziałem: "Helena mam zawał" mimo, że żadnej Heleny obok nie było :P Na szczęście chyba jest z Kolumbijczykiem wszystko w porządku.

Gramy drugą połowę w przewadze, czyli Genoa wyrówna a potem będziemy bić głową w mur...

Trzeba kogoś do rzutów wolnych, bo to tragedia jest...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 15:59

Mandzu nie tak słabo jak Morata. Nie rozumiem jak "9" może grać na tym lewym ataku i gdy schodzi to Dybala już się tam nie nadaje :doh: Z Lichta, który do nas dołączył nie zostało już nic. Szybko biega i na tym koniec. Lemina sobie chodzi po boisku, a Sturaro dalej w słabej formie. Mamy farta i tyle.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 16:00

eastsider pisze: Najbardziej wkurza mnie ta niepodarność przy wolnych.
Dokładnie, żal patrzeć. A była to jedna z naszych najgroźniejszych broni ostatnich lat :placze:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 16:00

Smok-u pisze:Lemina pierwsze 45 minut w nowej drużynie, od razu zjechany od góry do dołu. Całe JP.
Po pierwsze - nie widzę żadnych hardkorowych pojazdów po nim. Po drugie - Twoja logika nakazuje chwalić kogoś, kto aktualnie gra słabo/przeciętnie?


Obrazek
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 16:01

Aaaa kto podawał do Pereyry gdy asystował? niby nic ale jednak Lemina ;)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 16:01

Robaku pisze:Lemina, powinien mieć 1,5 zółtej kartki widać, że nie trzyma ciśnienia w swoim pierwszym oficjalnym meczu.
Albo to, albo po prostu jest za slabym pilkarzem. Odpuszcza przegrane pojedynki z przeciwnikiem, a w najlepszym przypadku po prostu kosi. Rowniez jak wielu bardzo liczylem na tego goscia. Niestety w porownaniu z naszym sprzedanym Pitbullem (Vidal), Lemina to Yorkshire Terrier. Moze wraz z uplywem sezonu i iloscia meczow, w jakich wezmie udzial to sie nam rozegra.
Drugi "kozak", to "ziomek" Leminy, czyli PolPo... Co chlopak wyczynia, to jest tragedia. Niepotrzebne kiwki, dajace tylko straty zwody, kiepskie strzaly - byl bardzo bliski uratowania Genoy od utraty bramki :lol: nie jest to zawodnik, ktory pociagnie gre Juve. On musi miec obok siebie kogos od czarnej roboty (Vidal) i kogos, kto bedzie posylal super passy (Pirlo), zeby moc blyszczec.
Sturaro, to tylko przecinak. Nic wiecej.
Jak patrze na Cuadrado, to geba mi sie cieszy. Nasz najlepszy transfer, bez kitu. Myslalem, ze chlop to tylko szybki biegacz, ale to naprawde inteligenty pilkarz.
Cieszy tez, ze na lewym skrzydle ataku calkiem dobrze wyglada Pereyra. Powinien tam czesciej wystepowac.

Genoa siadla po czerwonej kartce, wiec watpliwe ze stracimy punkty w tym meczu.

PS.
Ile tam dzisiaj stopni maja?
Ostatnio zmieniony 20 września 2015, 17:10 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 16:01

deszczowy pisze:Gol wbity Lamanną pokazuje, że piłkarscy pozoranci są nie tylko w Śląsku Wrocław :prochno:

Jak niskie muszą być notowania Simone Zazy i Paulo Dyabali, jeżeli za kontuzjowanego Moratę wchodzi... Pereyra? No i Cuadrado kocurowato. Najlepszy na boisku.
tyle, ze Morata grał na jakimś boku ataku, często się cofał i sypnięcie tam Zazy to byłby jakiś duży zart. Wydaje mi się, że po kontuzji Alvaro, Maxiu podjął decyzje o zmianie taktyki.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 16:02

pumex pisze:
Smok-u pisze:Lemina pierwsze 45 minut w nowej drużynie, od razu zjechany od góry do dołu. Całe JP.
Po pierwsze - nie widzę żadnych hardkorowych pojazdów po nim. Po drugie - Twoja logika nakazuje chwalić kogoś, kto aktualnie gra słabo/przeciętnie?
Nie. Po pierwsze nie gra jakoś gorzej od reszty Naszych asów, po drugie zagrał 45 minut a tutaj płacz jakby 4 mecz z rzędu kopał się po czole.


Zablokowany