LM 15/16 (gr. D) [1]: Manchester City 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 19:57

TEN MECZ JEST JUTRO! O 20:45! JUŻ!

Sucha zapowiedź. Starcie gigantów, MY vs oni, albo oni vs MY. Tak czy inaczej gramy w city.

Wstęp obrazkowy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cholera, to były czasy.

Zadanie 1. City przewodzi w ligowej tabeli w PL. W 5 spotkaniach strzelili tam 11 bramek, żadnej nie stracili. Jeżeli w każdym meczu z ich udziałem padła przynajmniej jedna bramka, to ile spotkań wygrali?

Zadanie 2. Juventus nie przewodzi w Serie A. Czy uważasz, że już należy zwolnić trenera? Odpowiedzi nie uzasadniaj, pytanie jest idiotyczne.

Zadanie 3. Jeżeli nie wierzysz, że możemy ten mecz wygrać (jak i zawsze wszystkie), to po jaką cholerę kibicujesz właśnie Juventusowi?

Niech ktoś napisze o transmisji, bo skład, który ja przewiduje (chciałbym) wygląda następująco:
Buffon
Lichtsteiner - Bonucci - Chiellini - Evra
Sturaro - Hernanes - Pogba
Pereyra
Morata - Dybala


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:01

Raczej 3-5-2 nam się niestety szykuje. I to takie raczej ze Sturaro, niż z Roberto.


Obrazek
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:05

Zadanie 1: Nie wiem, ale jeśli wierzyć tabeli na livescore.com to mają 15 pkt to 5 meczach, więc chyba narazie wszystkie wygrali.

Zadanie 2: Tak, ale nie uzasadniam bo pytanie jest idiotyczne.

Zadanie 3: Nie wierze, a kibicuje Juventusowi bo Pogba.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:06

Typuję „zwycięski” remis. City wyrówna dopiero w końcówce. Ich styl nie wydaje mi się szczególnie niewygodny dla nas, nie grają partyzantki w rodzaju Atletico.
W ciągu dnia podawali coś takiego:

Obrazek


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:17

Ivory pisze:Obrazek
Ta niższa grafika mi się podoba.
Mam nadzieję, że Pogba nie będzie próbował czarować, bo Toure, to taki czołg, a Fernandinho nie przebiera w środkach i łatwo zostać skasowanym przez niego.
Z remisu będą w miarę usatysfakcjonowany, ale nie brałbym go w ciemno. Jesteśmy Juventusem, może źle zaczęliśmy sezon, ale kiedyś się trzeba odbić od dna i wierzę, że to właśnie nastąpi Jutro. :juve:
Ciekaw jestem występu Dybaly przeciwko bardzo fizycznym zawodnikom City.


Obrazek
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:18

Niewystawienie Cuadrado byłoby grzechem. Cóż...mozna kibicować Juventusowi, kochać ten klub od wielu lat, ale wszelkie wątpliwości co do jutrzejszego wyniku i przewidywanie porażki niestety mają swoje uzasadnienie. Forma a'la Del Neri, brak lidera, rozpędzone City. Wiadomo ze to LM, ale tez nie przesadzajmy w drugą strone, ze gra tu sie KOMPLETNIE inaczej i forma ligowa nie ma żadnego znaczenia :lol:
Liczę na 2-2, ale będzie baaardzo trudno :pray:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:23

Liczę, że jutro się obudzimy i pokażemy całej Europie i włochom, że nasze 3 pierwsze mecze to po prostu głupie wpadki.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:24

No to może kilka plusów

Mecz w CANAL+ HD więc obraz nie będzie się zacinał i zobaczymy to na ekranie telewizora.

Komentują Marcin Rosłoń i Tomasz Lipiński.

Studio zaczyna się o 20:00 a większa jego część będzie poświęcona właśnie starciu Man City - Juve gdyż wybrali go na główny mecz dnia.

Remis będzie bardzo dobrym wynikiem ale z drugiej strony mam przeczucie,że możemy wygrać.Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami.City już wiele razy pokazywało że w LM jest inną drużyną niż na ligowym podwórku,w Europie grają słabo.

Kluczem do sukcesu będzie nasza zagadkowa linia pomocy.Czy uda jej się połączyć obronę z atakiem? Nasi muszą wyjść jak Chievo na JS czyli bez strachu i kompleksów.

Czekamy na punkt zwrotny tego sezonu.Oby to było jutro.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:28

Z Chievo wszyscy oczekiwali pewnego zwycięstwa, skończyło się remisem. W starciu z City wszyscy modlą się o remis, więc pewnie tego nie przegramy ;) Tak to już jest. Większą presję będziemy mieć w Genoi w niedzielę niż jutro :whistle:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:41

Obawiam się tego meczu, chociaż czuję i zarazem mam nadzieję że jutro Dybala będzie gwiazdą wieczoru.Czego sobie i wam bardzo życze. Forza JUve!!!


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:43

Ad.1 Jakbym nie liczył, wychodzi mi Pi. No ale nigdy nie byłem dobry z matmy.
Ad.2 Allegri jest słaby, zawsze to mówiłem! W jego miejsce widziałbym Smudę. Franek Smuda, czyni cuda! A tu jest potrzebny cud, bo obecna kadra jest na poziomie Heko Czermno, szczęście, że wyszarpali ten jeden punkt byłemu liderowi. Wieszczę spadek w tym roku, zapiszcie sobie te słowa!
Ad.3 Już nie kibicuję, przerzucam się na Inter, raz że liderzy, a dwa, jest to jedyny czysty włoski klub, krynica wręcz!

Mecz z City można wygrać, przegrać, bądź nawet zremisować. Potwierdzone info.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:50

Mecz wydaje się trudny, ale już za Del Neriego graliśmy z nimi i mimo ogólnej padaki były dwa remisy. Ja jestem niepoprawnym optymistą i liczę na pewne 3 punkty. :juve: Akurat jeśli chodzi o kluby "szejkowe" to one w Europie nic nie pokazują. W Chelsea Romek pompował kasę przez ileś lat i na farcie im się raz udało wygrać. Oczywiście to drugie z ustawień podanych przez pablo wydaje się ciekawsze i nie chodzi tu o samo ustawienie, co o dobór zawodników. Cuadrado przy tym, co pokazuje, powinien grać z przodu, a nie jako wahadłowy, takie jest przynajmniej moje zdanie. Dybali też będzie lepiej się grało, jeśli będzie miał drugiego kreatywnego do pomocy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:54

Dybala musi wybiec w podstawie.

Jak można wystawiać Hernanesa jako typowego CM. Przecież on tam pół dobrego meczu nie zagrał ani w Lazio ani w Interze.


Wygramy 3 : 0 jutro. Angielskie kluby słabiutkie są. Nie ta taktyka, nie to DNA :smile:


Obrazek
Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 20:55

City jest w kosmicznej formie, my - w komicznej. Mimo wszystko wierzyć trzeba, byleby nie narobić sobie wstydu, 1-1 biorę w ciemno.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 21:10

Bez kitu sucha zapowiedz :prochno:
A co do meczu, to licze ze to bedzie ten przelomowy mecz. Remis/zwyciestwo po dobrym meczu, a nastepnie zaczynamy wspinaczke w gore tabeli w serie a.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Zablokowany