LM 15/16 (gr. D) [1]: Manchester City 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 16:10

Dziku1897 pisze:Calciomercato podaje że na treningu ćwiczone było 4-3-3 z atakiem Cuadrado-Mandżukić-Dybala.
Bardzo ciekawy wariant nie ma co ukrywać.
Dziku1897 pisze:Jednak od pierwszej minuty mamy wyjść 3-5-2, z Barzaglim zamiast Caceresa i atakiem Dybala-Mandżukić.
Obrona ok, ale dalej nie potrafię zrozumieć wystawienie Mandzukicia właśnie na Man City na wyjeździe. Będziemy grać z kontry, a do tego bardziej nadaje się Morata.


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 16:27

wagner pisze:
Dziku1897 pisze:Calciomercato podaje że na treningu ćwiczone było 4-3-3 z atakiem Cuadrado-Mandżukić-Dybala.
Bardzo ciekawy wariant nie ma co ukrywać.
Dziku1897 pisze:Jednak od pierwszej minuty mamy wyjść 3-5-2, z Barzaglim zamiast Caceresa i atakiem Dybala-Mandżukić.
Obrona ok, ale dalej nie potrafię zrozumieć wystawienie Mandzukicia właśnie na Man City na wyjeździe. Będziemy grać z kontry, a do tego bardziej nadaje się Morata.
Wydaje mi się, że Max chce trochę cm i walki w powietrzu, a to Mario mu akurat da doskonale


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 16:28

wagner pisze:
Dziku1897 pisze:Jednak od pierwszej minuty mamy wyjść 3-5-2, z Barzaglim zamiast Caceresa i atakiem Dybala-Mandżukić.
Obrona ok, ale dalej nie potrafię zrozumieć wystawienie Mandzukicia właśnie na Man City na wyjeździe. Będziemy grać z kontry, a do tego bardziej nadaje się Morata.
Kontry nigdy nie były podstawową bronią Juventusu Allegriego, jak również jego poprzednika. Max pewnie jednak nastawia się na 3-5-2 i walkę o remis (który, nie oszukujmy się, byłby bardzo dobrym wynikiem) - dlatego też może postawić na Mandżu, bardziej pracowitego w defensywie, lepiej przetrzymującego piłki. No i pewnie, jak to w 3-5-2 liczyć będziemy na wrzutki na pałę, no bo jakże inaczej - a Chorwat dobrze gra głową i ciałem :cooler: Morata w takim wypadku wszedłby na podmęczonego rywala około 60. minuty i sprezentował trochę swojej szybkości. Wespół z Pereyrą, Alexem Sandro, Cuadrado.

3-5-2, przynajmniej na początek meczu, to chyba najlepsze rozwiązanie. Liczyłbym na Hernanesa na środku, bo jego strzały z dystansu i rzuty wolne będą nam bardziej potrzebne niż próby harcowania Pereyry.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 17:12

Mehehehe pisze:Wygramy LE? Czyli zakładasz, że nie wyjdziemy z grupy?
Jak mogłeś wgl to tak odebrać :D Chodziło mi o to, że co roku pniemy się o szczebel wyżej w europejskich rozgrykach, 1/4, 1/2, przegrany finał więc teraz pora na wygrany finał LM :D


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 17:24

alfa i omega a zeszloroczne nasze mecze w LM ogladales ?

Czy my kiedys skonczymy z tym 352 ? Ewidentnie powinnismy zagrac 433/4231 to Max sie bedzie upieral przy 352 gdy tylu kontuzjowanyvh srodkowych pomocnikow.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 17:44

Ja bym zaryzykował na miejscu Maxa i od początku zagrał z kopyta. Sam zresztą wspomniał, że podszedł zbyt ryzykownie do meczu z Romą. Jak przegrać to przynajmniej po fajnym widowisku a nie bezpłciowo. 3-5-2 gwarantuje bezpłciowość. 4-3-3 i jazda z arabami


FORZA JUVE!!!
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 18:09

Jak wyjdziemy 4-3-3 to Max pokaże, że ma jaja.
Lichy, Bonu, Kielon, Evra/ Sandro
Lemina, Henrnanes, Pogba
Cuardado, Mandżu, Dybala

i angolom/ arabom szczena opada :jaw:
Ostatnio zmieniony 15 września 2015, 18:10 przez Danielpiero, łącznie zmieniany 1 raz.


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 18:43

Alexinhio-10 pisze:alfa i omega a zeszloroczne nasze mecze w LM ogladales ?

Czy my kiedys skonczymy z tym 352 ? Ewidentnie powinnismy zagrac 433/4231 to Max sie bedzie upieral przy 352 gdy tylu kontuzjowanyvh srodkowych pomocnikow.
Jasne. Rozumiem, że większość ma dosyć oglądania 3-5-2, natomiast moim zdaniem, musimy starać się zniwelować ryzyko porażki, a nie maksymalnie je zwiększać. Umówmy się, jesteśmy tak daleko od pozycji faworyta w tym spotkaniu jak to tylko możliwe.

Na 4-2-3-1 nie mamy zmienników, w 4-3-1-2 gra więcej środkowych pomocników niż w 3-5-2.
dawid91 pisze:Ja bym zaryzykował na miejscu Maxa i od początku zagrał z kopyta. Sam zresztą wspomniał, że podszedł zbyt ryzykownie do meczu z Romą. Jak przegrać to przynajmniej po fajnym widowisku a nie bezpłciowo. 3-5-2 gwarantuje bezpłciowość. 4-3-3 i jazda z arabami
Zagranie z kopyta niezgranym składem, pełnym nowych piłkarzy i tych, którzy znajdują się w kiepskiej formie, przy dużej indolencji strzeleckiej, jaką zaprezentowaliśmy w ostatnich trzech spotkaniach (!!!), w dodatku ustawieniem którym w zasadzie na poważnie (tzn. dłużej niż kilkanaście-kilkadziesiąt minut w trakcie meczu) nie graliśmy... Wady tego rozwiązania przysłaniają zalety. Nasza bezpłciowość w ataku (no bo tak to wygląda aktualnie, w każdym ustawieniu) wyjdzie naprzeciw De Bruyne'owi, Silvie, Sterlingowi.

Panie, to za duży hazard jest. Liga Mistrzów, grupa śmierci, prawdopodobnie najtrudniejsze spotkanie już na starcie, kiepska forma, duo kontuzji - każdy punkt będzie bardzo cenny.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 18:52

A jaka jest różnica przegrać 2 : 1 czy 3:0 pewnie żadna.

Ja bym zaryzykował z 433, 352 przeżyję też ale tylko jeśli Evra i Lichy siądą na ławce. Lichy jest bez formy TOTALNIE od prawie 2 lat. Evra wydaje mi sie po prostu słabszym (obecnie) piłkarzem od Sandro.

Nie mamy środka pola, Pogba bez formy, Sturaro kopie się po czole a Hernanes to dla mnie typowy AM a nie CM jako rozgrywający.
Poza tym nie ma co srać ogniem przed City, które przoduje w średniej lidze angielskiej ( TAK LIGA ANGIELSKA JEST ŚREDNIA OD 4 lat), w której gra się na hurra i do przodu.

Przewidują 0 : 3 dla nas być może 1 : 3. Kompany to tykająca bomba w obronie, podobnie jak Mangala. Ich ostatni mecz był totalną porażką z CP tak jak nasz z Chievo. Widzę , że w podstawie ma zagrać Kolarov, więc CUADRADO to jest mus na niego, bo Lichy nie ma nic do zaoferowania naszej drużynie w obecnej formie.
Mój pierwszy mecz Juve w sezonie. Na szczęście na dużym TV i w 5.1.

Fino alla fine FORZA JUVENTUS.


ps To Draxler nie jest zawodnikiem Juve ? kiedy prezentacja ? :prochno:
Ostatnio zmieniony 15 września 2015, 19:03 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 19:02

To znowu tracimy bramkę wchodzi Cuadrado i Sandro, ruszają grę, ale jest już za późno ?

:lol:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 19:05

TJ podaje, że wyjdziemy 433 z Cuadrado, Mandzukiciem i Moratą z przodu


*heavy breathing*

:juve:
Ostatnio zmieniony 15 września 2015, 19:06 przez Mehehehe, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 19:06

Najnowsze doniesienia ze Sky są takie, że Allegri ryzykuje i wystawi 4-3-3. W środek w miejsce Leminy Sturaro, a w ataku trio Morata-Mandżukić-Cuadrado. Sam pomysł z ustawieniem podoba mi się bardzo, ale brak świetnego Dybali mnie irytuje, zwłaszcza że Hiszpan i Chorwat to do pewnego stopnia podobni gracze.

Zagramy dziś w czarnych trykotach - widziałem foto z szatni. A nie mówiłem? ;)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 19:06

City podało, że jeszcze nie jest za późno na kupno biletu na dzisiejszy mecz. Ceny dostępne od 5 funciaków :shock:

Ciekawe jaka będzie frekwencja, ale taka cena za bilet najsilniejszych ekip w grupie LM? :shock:

źródło: Supporter Services MCFHELP.
CavAllano pisze:
Zagramy dziś w czarnych trykotach - widziałem foto z szatni. A nie mówiłem? ;)
:koszulka: :koszulka: :koszulka: :koszulka: TAK TAK TAK!! Są piękne.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 19:12

Eric6666 pisze:City podało, że jeszcze nie jest za późno na kupno biletu na dzisiejszy mecz. Ceny dostępne od 5 funciaków :shock:

Ciekawe jaka będzie frekwencja, ale taka cena za bilet najsilniejszych ekip w grupie LM? :shock:

źródło: Supporter Services MCFHELP.
Kibice arabskich klubów, którzy jeszcze 10 lat temu nie wiedzieli, że takie twory jak Manchester City i Chelsea w ogóle istnieją - wszystko w temacie. :lol: Spoko - kilku Arabów albo innych krezusów wpadnie na 5 minut przed rozpoczęciem spotkania, potwierdzone info. :cooler: :smile:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2015, 19:39

Cabrini_idol pisze:A jaka jest różnica przegrać 2 : 1 czy 3:0 pewnie żadna.
Niby nie, ale czy aby nie było kiedyś drżenia, bo Vidal nie strzelił karnego? A gdyby strzelił, to... bla, bla, bla. ;)


Czas pokazać na co nas stać, bo jak nie teraz to kiedy? :juve:


Zablokowany