Serie A 15/16 (3): JUVENTUS 1-1 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 14:37

1. kolejka - przegrywamy jednym golem nie strzelając bramki.
2. kolejka - strzelamy bramkę przegrywając jednym golem.
3. kolejka - strzelamy bramkę jednocześnie nie pozwalając by przeciwnik strzelił więcej.

Jakiś postęp jest. :whistle:


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 14:41

Tendencja wzrostowa jest widoczna a mówiąc językiem przemysłowym jest jakaś progresja. Mam wrażenie, że ta drużyna rozpędza się jak moje dawne ,,clio". ;)


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Seldon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 grudnia 2014
Posty: 5
Rejestracja: 01 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 14:52



sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 15:18

Prawdopobonie miesiąc bez Marchisio.
To nie jest żaden mit że bardzo często zespoły który zaliczą super sezon w europie w następnym roku mają ciężej, to jaki szpital się zrobił u nas to jest coś niesamowitego.
Musimy przecierpieć ten początek sezonu, nie będzie łatwo ale nasi wrócą do gry i poprostu trzeba będzie nadrabiać.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 15:21

sebinho86 pisze:Tendencja wzrostowa jest widoczna a mówiąc językiem przemysłowym jest jakaś progresja. Mam wrażenie, że ta drużyna rozpędza się jak moje dawne ,,clio". ;)
Czyli w następnym meczu drugi remis, tym razem 0-0, żeby przestać w końcu tracić bramki a zaczynamy wygrywać od 5. kolejki. :cooler:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 20:05

Fakt zagraliśmy kiepskie 3 mecze w lidze, ale patrząc obiektywnie mieliśmy też sporo pecha, jedna akcja Udine i jedna Chievo i po meczach, gdzie chociażby wczoraj słupek Pereyry i dobitki Pogby i Dybali, na upartego moglismy to wygrać choć ładu ani składu w naszej grze nie było.

Caceres - chłopak walczy ale jest cienki jak skrzydełka komara w ofensywie, wole Rysia.
Pereyra - bez głowy, 3 chłopcow przed dni a leci na pałe, zamiast jego wole Cuadrado w srodku pomocy z prawej strony, myśle ze by sie tam odnalazł.
Hernanes - cos tam próbował, dam mu jeszcze czasu trochę bo myśle ze byłby z niego solidny zmiennik...tylko zmiennik kogo? bo treqa z prawdziwego zdarzenia to my nie mamy i nie zapowiada sie żeby sie pojawił.
Dybala wg mnie dużo lepszy wczoraj niz Morata. Pozdrawiam


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 21:42

Tyrael pisze:Fakt zagraliśmy kiepskie 3 mecze w lidze, ale patrząc obiektywnie mieliśmy też sporo pecha
Pecha mieliśmy w pierwszym meczu, gdzie faktycznie nie graliśmy tak źle i na pewno lepiej od rywala. Wczoraj jednak zremisowaliśmy w pełni zasłużenie, Chievo miało przecież okazje na jeszcze kilka goli.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 21:50

Wróciłem z urlopu. Jest nie za ciekawie z tego co widzę. Nie oglądałem żadnego meczu Juve w tym sezonie (poza supercoppa). Nie będę oceniał gry, ale wyniki są tragiczne. Tyle, że jestem dziwnie spokojny, że tylko kwestią czasu jest ponowne wdrapanie się na szczyt w Serie A ;)


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 22:01

W takim razie zdecydowanie - MUSISZ zacząć oglądać mecze Juve.
Zaczni od meczu z City. Może nareszcie coś wygramy ;)


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2015, 22:07

Tyrael pisze:jedna akcja Udine i jedna Chievo i po meczach, gdzie chociażby wczoraj słupek Pereyry i dobitki Pogby i Dybali
Udine spokojnie mogło wsadzić na 2-0 w końcówce (Buffon).
Podobnie wczoraj, raz Buffon sparował na słupek, drugim razem piłka była już w siatce, lecz sędzia coś odgwizdał (faul?). Wolny przed tamtą wrzutką to była parodia, ale nie naprawia się błędu drugim błędem. Sędzia wpisał się w mierny całokształt meczu.

Z kolei zachowanie naszych w sytuacjach strzeleckich (we wszystkich trzech kolejkach) było żałosne. Nie wiem, czy to skrajny pech czy już nieprofesjonalizm. Snajper Mandzukic nie potrafi odnaleźć piłki pod własnymi nogami czy trafić z 5m głową - niekryty. Paul 100M Pogba dobija na pustaka tak, że trafia w nogi jedynego obrońcy, odległego o jakieś 3 metry. Morata z Romą ożywił grę, z Chievo przeszedł obrażony obok meczu. Są to błędy indywidualne, których nie tłumaczy brak zgrania. To brak koncentracji, motywacji czy czegoś tam. Odpowiedzialność spada na zawodników oraz na trenera.
Apropo braku zgrania to już lepiej przemilczeć temat. Na połowie przeciwnika nikt nie wie co ma robić. Nie mamy żadnych schematów bądź nikt ich nie rozumie. Pojawia się frustracja, więc każdy wali co jest albo leci na hura. Szkoda Dybali, widać że mu bardzo zależy i stara się ciągnąć ten wózek.
Póki co Allegri zawala po całości.
Tyrael pisze:Pereyra - bez głowy, 3 chłopcow przed dni a leci na pałe, zamiast jego wole Cuadrado w srodku pomocy z prawej strony, myśle ze by sie tam odnalazł.
Hernanes - cos tam próbował, dam mu jeszcze czasu trochę bo myśle ze byłby z niego solidny zmiennik...tylko zmiennik kogo? bo treqa z prawdziwego zdarzenia to my nie mamy i nie zapowiada sie żeby sie pojawił.
Roberto bym się nie czepiał. Fakt, miał sporo strat, ale parę razy też mu wyszło. Sam zauważyłeś, że wypracował setkę Pogbie.
Cuadrado niech zostanie na boku i robi wiatr, w tym jest dobry. Na środek brakuje mu warunków fizycznych. Przez ich brak cierpiał w Anglii.
Co do Hernanesa to nie mam żadnych oczekiwań... sorry ale to nie format gracza, który kreuje grę Juventusu. Może ustrzeli coś z dystansu to wszystko.
Beppe Marotta: Szczerze: spodziewał się pan takich trudności na początku nowego sezonu? pisze: Aż takich - nie.
Beppe Marotta: Rada dla Allegriego? pisze: Nie powinien myśleć o zwycięstwach odniesionych w przeszłości, a raczej skupiać się na tym, co tu i teraz oraz na tym, co przed nami. Taka jest nasza polityka.
Chyba nie tylko na JP pojawiają się nerwy.
Grajmy prostą piłkę: ze skrzydłami, bez trequartistów, registów, artystów i statystów...


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 08:34

Nie chcę lamentować, płakać i narzekać, ale w meczu z Chievo ewidentnie brakowało fajtera typu Vidal. Sturaro miał go zastąpić i ma do tego potrzebne skille jak i charakter, ale nic nie pokazuje. Chilijczyk był jaki był, ale często odbiera te piłki w środku pola. Obrony bym nie obwiniał za sobotę (no może Caceres). Nie podoba mi się ta pozycja Registy. Nie ma Pirlo, nie gramy Registą i koniec.

--------------- Sturaro
Pogba-----------------------Marchisio

i dziękuje.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 12:59

bajbek17 pisze: Nie podoba mi się ta pozycja Registy. Nie ma Pirlo, nie gramy Registą i koniec.

--------------- Sturaro
Pogba-----------------------Marchisio

i dziękuje.
Dokładnie. Po co na siłę Markiza upychać na registę i Sturaro na b2b ? Zagrać typowym przecinakiem w środku (Sturaro, Lemina), przerzucić grę na skrzydła ( 433, 4231), bo niestety gra w środku w tym sezonie nie idzie.


Zablokowany