Serie A 15/16 (2): Roma 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 13:50

TottiGol pisze:A "jedenastki" po faulu Mandzukicia na wbiegającym w pole Florenzim na początku meczu nie powinno być?
Szczerze mam wrażenie, że Mandzukic nie wykonał żadnego ruchu w kierunku Florenziego. Przy dużej szybkości akcji miałem pewne wątpliwości, ale rozwiała je powtórka.


TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 14:23

Ruchu może i nie wykonał, ale zahaczył wbiegającego na pełnym gazie Florenziego, co z resztą dokładnie pokazały powtórki, oraz pomeczowe analizy na SKY... Daleki jestem od doszukiwania się w tym spisku sędziowskiego, oraz faworyzowania Juventusu. Ale taki mój przywilej - kibica zwycięskiej drużyny. Mogę sobie pozwolić na obłudną postawę w stylu: trudno, pomyłki sędziowskie się zdarzają... ;)


Forza Roma
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 15:46

TottiGol pisze:Ruchu może i nie wykonał, ale zahaczył wbiegającego na pełnym gazie Florenziego, co z resztą dokładnie pokazały powtórki, oraz pomeczowe analizy na SKY... Daleki jestem od doszukiwania się w tym spisku sędziowskiego, oraz faworyzowania Juventusu. Ale taki mój przywilej - kibica zwycięskiej drużyny. Mogę sobie pozwolić na obłudną postawę w stylu: trudno, pomyłki sędziowskie się zdarzają... ;)
W przerwie na SkySports mowili ze byl faul i ja rowniez tak mysle. Moze niektorzy pamietaja jak Vidal wywinal orla w meczu z Realem. Wszyscy sie z niego smiali, a pozniej okazalo sie ze byl kontakt. Jak czlowiek jest rozpedzony to niewiele potrzeba do upadku.

3-5-2 bez Pirlo/Marchisio ma taki sens jak ogorkowa bez ogorkow. W ogole co Padoin robil: rozgrywac pilki nie rozgrywal, mozna mu to wybaczyc nie jest w tym wirtuozem, ale ze bal sie odbierac pilki jako ostatni pomocnik to szok jak dla mnie.

Najwiekszym przegranym wcale nie jest Juventus, a Allegri. Szczerze myslalem po ostatnim sezonie, ze jest madrzejszy.

W ogole Evra nie powinnien byl dostac czerwonej kartki tylko Pogba i to wczesniej (pierwsza kartka Evry byla podyktowana za faul Pogby).


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 15:51

dawid91 pisze:
Gandalf8 pisze:EDIT: za co Rubinho dostał czerwo?
Zdenerwował się jak Dybala przestrzelił i wylał wiadro pomyj na sędziego. Prawdopodobnie dlatego, że nie podyktował karnego tylko rzut wolny po ręce De Rossiego.
Aha, dzięki za info :) Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać powtórkę całego meczu na Elevenie, więc już też to widziałem.

Po obejrzeniu tego meczu stwierdzam, że Pereyra, Dybala i Morata powinni grać w pierwszym składzie. Padoin to solidny zmiennik na prawie każdą pozycję jednak na kreatora gry się nie nadaje, więc oby już Marchisio wrócił na Chievo.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Wojttek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2013
Posty: 60
Rejestracja: 12 maja 2013

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 20:31

Wstyd. Po prostu wstyd. Marotta w jedno okienko z drugiego najlepszego zespołu w Europie zrobił zespół, który będzie bił się z Carpi i Frosinone o utrzymanie. Za jedyne 140 baniek. W końcu trzeba też rozwiązać problem z bezjajecznym trenerem. Rok bez Conte i wszyscy zapomnieli jak się gra. Dopiero teraz widac rękę Maxa - syf, kiła, mogiła i kontuzje.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:17

Wojttek pisze:Wstyd. Po prostu wstyd. Marotta w jedno okienko z drugiego najlepszego zespołu w Europie zrobił zespół, który będzie bił się z Carpi i Frosinone o utrzymanie. Za jedyne 140 baniek. W końcu trzeba też rozwiązać problem z bezjajecznym trenerem. Rok bez Conte i wszyscy zapomnieli jak się gra. Dopiero teraz widac rękę Maxa - syf, kiła, mogiła i kontuzje.
Chłopie, wracaj jutro do szkoły i bierz się ostro do nauki. W szkole wprawdzie ciężko nauczyć się myślenia, ale może będziesz miał mniej czasu na pisanie takich głupot.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:24

@szczypek - dałeś się nabrać. Wojttek od dłuższego czasu świetnie parodiuje hejterów z JP.

Ten news o tym jak "Szczęsny zatrzymał Juventus Turyn" wisiał na głównej onetu chyba całą noc. Radość całego środowiska Romy po tym zwycięstwie doskonale pokazuje jak wielkim klubem jest Juventus i co znaczy zwycięstwo nad nim.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:24

TottiGol pisze:Ruchu może i nie wykonał, ale zahaczył wbiegającego na pełnym gazie Florenziego, co z resztą dokładnie pokazały powtórki, oraz pomeczowe analizy na SKY... Daleki jestem od doszukiwania się w tym spisku sędziowskiego, oraz faworyzowania Juventusu. Ale taki mój przywilej - kibica zwycięskiej drużyny. Mogę sobie pozwolić na obłudną postawę w stylu: trudno, pomyłki sędziowskie się zdarzają... ;)
Dokładnie, tak jak nam, kibicom mistrza Włoch ktorego plecy od 4 lat oglądacie, pozwala na obłudną postawę w stylu: Przegraliśmy z najmocniejszym składem Romy dzięki interwencji 'miracoloso' Szczesnego z Padoinem w składzie.
Do zobaczenia w Turynie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:28

ewerthon pisze:@szczypek - dałeś się nabrać. Wojttek od dłuższego czasu świetnie parodiuje hejterów z JP.
Ja? Nigdy. To Ty dałeś się nabrać, że ja dałem się nabrać :cwaniak:

Mecz był słaby... a transmisja... transmisja też była słaba.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 23:33

szczypek pisze:
ewerthon pisze:@szczypek - dałeś się nabrać. Wojttek od dłuższego czasu świetnie parodiuje hejterów z JP.
Ja? Nigdy. To Ty dałeś się nabrać, że ja dałem się nabrać :cwaniak:

Mecz był słaby... a transmisja... transmisja też była słaba.
Bla bla bla a Isco to kiedy przyjdzie Panie specjalisto :D?
hahahaha zabawne to wszystko :facepalm:

Nie mogę się doczekać następnego meczu, trzeba gonić resztę :hellyes:


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2015, 00:28

widzieliście jak był ustawiony mur przy golu Pjanicia?



RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2015, 00:32

ewerthon pisze:Radość całego środowiska Romy po tym zwycięstwie doskonale pokazuje jak wielkim klubem jest Juventus i co znaczy zwycięstwo nad nim.
Ja bym się nie zdziwił gdyby w jakichś Neapolach urządzali sobie teraz potajemne grille celem świętowania :dance: Bo jak znowu wrócimy do wygrywania to kolejnych szans już być może nie będą mieli :smile:


Knursen

Romanista
Romanista
Rejestracja: 03 stycznia 2014
Posty: 122
Rejestracja: 03 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 01 września 2015, 12:27

ewerthon pisze:Radość całego środowiska Romy po tym zwycięstwie doskonale pokazuje jak wielkim klubem jest Juventus i co znaczy zwycięstwo nad nim.
Ja bym raczej powiedział że właśnie chyba w Rzymie spostrzegli że to już nie to Juve co rok temu i być może będą szanse by realnie powalczyć o mistrza. Nie przypominam sobie żeby Juve tak chaotycznie grało jak w niedzielę, do tego dwie porażki z rzędu, też rzecz niespotykana w Turynie i na starcie już -4 oczka.
Oczywiście samo pokonanie Juve to też powód do euforii, bo w dwóch ostatnich latach co najwyżej remisowaliśmy.
Te wszystkie czynniki złożyły się na taki pozytywny odbiór tego zwycięstwa.
Oczywiście może się okazać że zaraz Juve zacznie punktować i wygra mistrza znowu z zapasem punktowym, a Roma będzie grać biedę z jakimiś ogórami i wcale mnie to nie zdziwi, ale po prostu na tą chwilę sytuacja wygląda tak jak już dawno nie wyglądała i stąd ta euforia wśród kibiców, bo sami piłkarze wydają się wiedzieć że sezon trwa 38 a nie 2 kolejki.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2015, 13:27

Może i chaotycznie, ale ta euforia pewnie tez wynika z tego, że mając przewagę 1 zawodnika ledwo wygraliście to spotkanie.


FORZA JUVE!!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2015, 13:57

dawid91 pisze:Może i chaotycznie, ale ta euforia pewnie tez wynika z tego, że mając przewagę 1 zawodnika ledwo wygraliście to spotkanie.
Ledwo wygrali?

Daj sobie spokój. Romie jedyne co można zarzucić to to, że nie zabiła spotkania w pierwszej połówce. Czego my chcemy? Grać przez 10 minut na 90 i punkty zdobywać?


Obrazek
Zablokowany